zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE POR...

Vlorë › Vlorë › PORTI
Per Qira: 140 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , sallon se bashku me kuzhinen , nje taulet dhe nje ballkon i cili te ofron pamje te mire te detit. I pozicionuar ne qendren e re te Vlores ofron te g...
Ref. aulona 474
89 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE NE COLE

Vlorë › Vlorë › Cole
Per Shitje: 100000 € Zone 0 m²

Shtepia eshte e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 500 m2 dhe ka nje baze prej 138m2 e pershtatshme per 5 kate . Eshte e organizuar nga dy kate , kati perdhe me siperfaqe te brendshme 197 m2 dhe kat...
Ref. aulona 473
96 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA DITORE NE...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Qira: 40 € Zone 78 m²

Jepet apartament 1+1 me qera ditore. Apartamenti ndodhet në një ndër pallatet më të mira në Orikum i mirëinvestuar dhe i mirëadministruar. Apartamenti është i kompletuar dhe shum i përshtatshëm për pu...
Ref. aulona 472
78 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE COBO CENTER...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 65000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 2+1 ne qender te skeles me pamje totalisht nga deti. Apartamenti kushton 65.000 i diskutushem, ka nje siperfaqe prej 85.50m2, ndodhet ne katin e 10 banim dhe 11nga toka. Ka nje orien...
Ref. aulona 471
107 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE SKE...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 55000 € Zone 73 m²

Shitet apartament 1+1 ne qender te skeles me pamje totalisht nga deti. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73.03m2, ndodhet ne katin e 5 banim dhe 8 nga toka. Ka nje orientim nga jug-perendimi dhe nje ...
Ref. aulona 470
76 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET TOKE PERGJATE RRUGES PANAJA-VLO...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 115000 € Zone 3910 m²

Shitet toke me siperfaqe 3910m2. Toka ndodhet ne brez te pare nga rruga kryesore Panaja-Vlore dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe esht...
Ref. aulona 469
69 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET TRUALL PERGJATE AUTOSTRADES VLO...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 66000 € Zone 2230 m²

Shitet toke me siperfaqe 2230m2. Toka ndodhet ne brez te pare nga rruga kryesore dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe eshte e gatshme p...
Ref. aulona 468
41 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE TRANSBALLKANI...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati 8 katësh, është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 sallon i përbashkët me kuzhinën dhe 1 tualet. Apartamenti ka orientim nga perëndimi dhe është i mirndri...
Ref. aulona 467
59 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT TE RRUGA E "ÇIPAJVE"...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 4, me një sipërfaqe të brëndshme prej 102 m2. Organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallon i përbashkët me kuzhinën, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në një nga z...
Ref. aulona 466
122 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT NE ORIKUM!

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 40000 € Zone 78 m²

Shitet apartament i kompletuar në Orikum në një pallat të miradministruar dhe me punime cilësore. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 78.97 m2 dhe është i organizuar në një sallon të përbashkët me kuzhi...
Ref. aulona 465
89 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

JEPET DYQAN ME QERA NE BULEVARDIN KRYE...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Qira: 520 € Zone 50 m²

Dyqani gjate gjithe kohes ka qene i dhene me qera afatgjata ne biznese te ndryshme . Eshte pozicion strategjik per investim pasi ndodhet ne bulevardin kryesor te qytetit te Vlores i cili ka edhe leviz...
Ref. aulona 464
97 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HYRJE TE QYTE...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 24000 € Zone 62 m²

Shitet apartament 1+1te ish-fabrika e tullave me siperfaqe 62.2 m2. Apartamenti eshte i orientuar nga veri-lindja, dhe ndodhet ne nje pallat te ri.Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne tel 069962...
Ref. aulona 463
165 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

JEPET ME QERA DYQAN PRANE ZJARRFIKSES...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 300 € Zone 234 m²

Jepet me qera dyqan me dy kate me një sipërfaqe prej 126 m2 kati nëndheshëm dhe 108 m2 kati parë. Kati nëndheshëm është në gjëndje shumë të mirë i investuar dhe i mirëndricuar, ndërsa kati parë është ...
Ref. aulona 462
68 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET HOTEL NE RADHIME

Vlorë › Vlorë › Rradhime
Per Shitje: 1000000 € Zone 2000 m²

Hotel ne shitje ne Radhime Hoteli ndodhet 20 m larg nga vija bregdetare. Shtrihet ne nje truall prej 2000m2, me siperfaqe ndertimi 473 m2. Hoteli eshte rikonstruktuar dhe punuar me shije te vecant...
Ref. aulona 461
141 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET GARAZHD TE CONAD

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 22000 € Zone 0 m²

Garazhdi eshte i investuar , ka dritare , eshte i shtruar me pllak dhe ka ndricim . Ka siperfaqe 63.7 m2 . Ndodhet prane bulevardit kryesor ne katin (-1 ) . Disponon certifikate pronesie. Per me teper...
Ref. aulona 460
133 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET DYQAN ME QERA NE KATIN E DYTE PE...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Qira: 100 € Zone 20 m²

Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane gjykates se rrethit Vlore . I organizuar ne nje hapesire te shfrytezueshme dhe nje tualet eshte i pershtatshem per zyra dhe institucione te nd...
Ref. aulona 459
82 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET ME QERA DYQAN NE BUZE TE RRUGES ...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge i pozicionuar ne kend te objektit. Ka siperfaqe te brendshme 70 m2 . E organizuar ne nje hapesire totalisht te shfrytezueshme dhe 1 tuale...
Ref. aulona 458
75 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET TOKE NE KANINE

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 36000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne Kanine ne nje siperfaqe 1200 m2, dhe momentalisht eshte e mbjedhe me 15 rrenje ullinj.Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizit ne prone e per me shume informacion kontaktoni n...
Ref. aulona 457
89 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET KAPANON NE VLORE

Vlorë › Vlorë › NARTE
Per Shitje: 250000 € Zone 2795 m²

Trualli ku është ngritur ka një sipërfaqe prej 2795 m², duke i ofruar kapanonit oborr të lirë dhe gjelbërim rreth e rrotull, - Dyshemeja është e shtruar me beton me kuarc në ngjyrë gri. Eshtë i përsh...
Ref. aulona 456
91 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

JEPET ME QERA DYQAN TE RRUGA E RE

Vlorë › Vlorë › Rruga e re
Per Qira: 60 € Zone 0 m²

Dyqani ndodhet prane rruges , ka nje siperfaqe te brendshme prej 24.9 m2 . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni ....
Ref. aulona 455
91 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT I RI 2+1 NE RRUGEN G...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 44000 € Zone 100 m²

Shitet apartament i ri 2+1 ne rrugen Gjergj Kastrioti ne Vlore (Blv i Ri) me siperfaqe 89M2. Ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati te ri 8-katesh te sapo perfunduar.Organizohet nga nje a...
Ref. aulona 454
187 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET APARTAMENTET 1+1 TE 7 - PALLATE...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 35000 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertese me 5 - kate . Eshte apartament i pabanuar me pare dhe me hapesira te bollshme , mundesi transformimi ne 2+1 . Eshte vetem 5 minuta ne kembe la...
Ref. aulona 453
187 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE " ISH KOMBINA...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 35324 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 9 nga toka të një pallati 10 katësh, është i organizuar në një dhomë gjumi, një sallon i përbashkët me kuzhinën dhe një tualet. Apartamenti ka orientim verior. Zona në t...
Ref. aulona 452
138 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE "ISH KOMBINAT...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 42000 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 11 të një pallati 11 katësh, është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 sallon i përbashkët me kuzhinën dhe 2 tualete. Apartamenti ka orientim perëndimorë dhe është i mirndr...
Ref. aulona 450
219 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445