zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL...

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Qira: 3000 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje super ambient ne zonen e Qytet te Studentit. Ambienti eshte Multifunksional, mund te sherbej per Call Center, Mense etj. Ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro. Per m...
Ref. ring 445
16 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E ISH- ...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Shitje: 95000 € Zone 0 m²

OKAZION!!! Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te mira te Tiranes, te ish parku i autobuseve zona e Universitet Europian te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar 2+1 me nje orjentim Jug -Per...
Ref. ring 444
42 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT ...

Tirana › Tirana › Rruga Qemal Stafa
Per Shitje: 188700 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte pjese e nje prej godinave me cilesore prane zones se Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka orientimin ne lindje dhe organizim 2+1 me siperfaqe 111 m2 . Apartamenti shitet per 188.700...
Ref. ring 443
31 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE STADIUMI...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 270000 € Zone 135 m²

Apartamenti eshte pjese e nje prej godinave me cilesore prane zones se Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka orientimin jug-lindje dhe organizim 3+1+2 (sipsa punimeve eshte arritur 4+1+2) nje sallon n...
Ref. ring 442
105 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL NE MIS...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Qira: 670 € Zone 100 m²

Ambient Komercial per qera ne Misto Mame, ka nje siperfaqe prej 100m2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme komerciale si dhe zyra sherbimi. Ambienti eshte open space gje e cila ju ofron mundesin...
Ref. ring 408
175 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET ME QIRA OBJEKT 3 KATE NE QENDER ...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Qira: 4000 € Zone 1030 m²

Jepet me qira vile 3 kateshe ne qender te yzberishtit. Objekt sherbimesh te organizuara si me poshet, Kati o, eshte 360 m2, mini market i cili eshte ne pune 70m2, + dqan materjale ndertimi 100m2, + dy...
Ref. ring 393
161 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 KO...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 113820 € Zone 108 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 382
330 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78750 € Zone 75 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 380
326 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 81375 € Zone 77 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 379
262 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78750 € Zone 75 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 378
201 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 121485 € Zone 115 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 377
239 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 121485 € Zone 115 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 376
180 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79800 € Zone 76 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 375
223 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79800 € Zone 76 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 374
129 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78435 € Zone 74 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 373
141 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 139125 € Zone 132 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 372
224 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 RRUGA KAVAJES K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78435 € Zone 74 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 371
113 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENTI KOMPLEKSI ARLIS RRU...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78435 € Zone 74 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 370
115 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA KAVAJES 78...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78750 € Zone 75 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Punimet jane nga ato me cilesoret ...
Ref. ring 367
57 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET DUPLEKS 160M TEK RRUGA E KAVAJE...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 125000 € Zone 160 m²

Shitet duplex buze rruges se Kavajes fare prane bllokut te ambasadave. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje palati ekzistues 6 katesh. ka nje organizim te brendshem shume praktk me 3 dhoma gju...
Ref. ring 365
409 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET TOKE BUZE RRUGES KRYESORE NE GJ...

Gjirokastër › Gjirokastër › Gjirokastër
Per Shitje: 80000 € Zone 0 m²

Shitet toke truall, buze rruges kryesore ne hyrje te qytetit te Gjirokastres. Toka eshte e pershtatshme per kryerjen e cdo lloj aktiviteti te ndryshem tregtar. Nje mundesi shume e mire investimi. ...
Ref. ring 347
246 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK NO...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 1600 € Zone 158 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Fare prane liqenit artificial, ambjenti eshte i pershtatshem per shume lloj aktivitetesh te ndryshme bisnesi. Jepet me ...
Ref. ring 333
15 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENTI TE KODRA E DIELLIT ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 85000 € Zone 107 m²

Apartament 2+1 Per Shitje tek Kodra e Diellit, ne nje prej komplekseve me te mire te zones. Apartamenti ka nje sip 72 m2 + 35 m2 verande, i oganizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tual...
Ref. ring 330
777 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

SHITET APARTAMENT RRUGA NJAZI MEKA 550...

Tirana › Tirana › Shkolla e Bashkuar
Per Shitje: 55000 € Zone 86 m²

Shitet nje apartament 3+1 me siperfaqe 86 m2. Çmimi i apartamentit eshte shume konkurues per zonen. Apartamenti ka orientim fantastik pasi drita e diellit e shoqeron gjate gjithe dites ne te gjitha am...
Ref. ring 329
1133 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885