zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT ME HIPOTEK 1+1 NE AS...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 58000 € Zone 73 m²

Apartamenti ndodhet nje je pallat te mire administruar 50m larg nga rruga kryesore ne katin e 5 me ashensor dhe eshte i organizuar 1+1. Orjentimi eshte Jug-Lindje-Perendim. Cmimi i apartamentit eshte ...
Ref. ring 505
115 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2+GARAZH NE AST...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 68000 € Zone 101 m²

Shitet super apartament 2+1+2+ Garazh, Astir. Pallati ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i mire administruar dhe zone rekreative brenda bllokut. Eshte dizenjuar me arkitekt, punime cilesore, sistem...
Ref. ring 504
204 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

Shitet Apartament ne nje ndertim te ri...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 88250 € Zone 0 m²

Shitet hyrje 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne rrugen e Kavajes. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi. Zona ofron parking. Duke qene se ndertesa eshte e re, ne respekt te klientit, ve...
Ref. ring 500
32 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet apartament ne nje ndertim te ri...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 107250 € Zone 0 m²

Shitet hyrje 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne rrugen e Kavajes. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi. Zona ofron parking. Duke qene se ndertesa eshte e re, ne respekt te klientit, ve...
Ref. ring 499
20 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kava...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 85000 € Zone 0 m²

Shitet hyrje 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne rrugen e Kavajes. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi. Zona ofron parking. Duke qene se ndertesa eshte e re, ne respekt te klientit, ve...
Ref. ring 498
34 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet hyrje 2+1 ne nje ndertim te ri ...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 85750 € Zone 0 m²

Shitet hyrje 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne rrugen e Kavajes. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi. Zona ofron parking. Duke qene se ndertesa eshte e re, ne respekt te klientit, ve...
Ref. ring 497
8 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

Shitet Apartament ne nje ndertim te ri...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 87000 € Zone 0 m²

Shitet hyrje 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne rrugen e Kavajes. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi. Zona ofron parking. Duke qene se ndertesa eshte e re, ne respekt te klientit, ve...
Ref. ring 496
19 Vizita
Agent
Cecilia Gazulli
CENTURY 21 Ring
069 781 4343

Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 115M2,...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga rezidencat e fundit te banimit ne kryeqytet "Green City". Ka nje siperfaqe prej 115 m2, e organizuar ne 2 ambiente zyrash 1 holl i madh, dhe 2 tualete. Ambienti ndodhet (ka...
Ref. ring 495
91 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 58500 € Zone 88 m²

Shitet super apartament 1+1, Astir. Eshte dizenjuar me arkitekt, dopio xham, ndricimi led, totalisht i izoluar. Apartamenti ka nje sip prej 88m2 ne total dhe sip e brendshme 78 m2 . Ndodhet ne katin e...
Ref. ring 493
253 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QERA TEK RR...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 1200 € Zone 0 m²

Jepet ambient komercial me qera ne rrugen Teodor Keko perball karburant Kastratit.Ambienti ka nje siperfaqje prej 230 m2 e cila te dhuron mundesine e cdo lloj aktiviteti,ambienti ndodhet krahe rruge d...
Ref. ring 491
47 Vizita
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

SHITET DUPLEX NE DURRES 96.5 M2

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Shitet Duplex (mezanine) 2+1, e mobiluar, ngjitur me Hotel Antalya. Ajo ka nje siperfaqe prej 96.5 m2 + gjysem kati. Ne katin e pare ndodhen dy sallone, kuzhine e kompletuar e ndare, tualet, dhome gju...
Ref. ring 484
97 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET DYQAN 73M2, MYSLYM SHYRI

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 190000 € Zone 0 m²

Shitet dyqan 73m2 ne nje nga zonat me te kerkuara te kyeqytetit, Myslym Shyri. Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si: zyra kompanie, qender estetike, klinike, furre buke, etj. Aktu...
Ref. ring 481
66 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE LUNGOMARE!!!...

Vlorë › Vlorë › kompeksi OSLO
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit te vlores ne Lungomare te kompleksi Oslo. Ndodhet ne nje kompleks me punime shume cilesore 20 metra prane detit. Ka nje siperfaqe prej 65m2...
Ref. ring 480
163 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE AST...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet apartament me qira ne Astir . Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenjeje 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ka nje siperfaqe prej 85m2 me nje mobilim bashkekohere. Apartamenti ndodhet ne katin e ...
Ref. ring 479
206 Vizita
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 120 M2...

Shkodër › Shkodër › Truma
Per Qira: 600 € Zone 120 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rruge kryesore te Truma, perballe konviktit. Ambienti pozicionohet ne katin perdhe, buze rruge. Duke patur nje fasade te madhe me pamje nga rruga kryesore ofron mund...
Ref. ring 477
110 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJ...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 82000 € Zone 87 m²

Mbrapa Hotel Mondial. Apartament i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, pallat ekzistues, kati 6. Pronari i ka bere totalisht punimet nga e para: totalisht i izoluar, panele diellore, pompe uji ...
Ref. ring 476
692 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2+VERANDE NE BLL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 285000 € Zone 240 m²

Shitet apartament i perbere nga nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje kuzhine gatimi dhe dy banjo, 1 ballkon dhe 1 verande. Apartamenti ka nje sip prej 240 m2 ne total ku 100m2 jane verande, sip. e b...
Ref. ring 475
129 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT KOMERCIAL 110 M2 NE ASTIR.,ME SISTEM AJRIMI DHE KONDICIONER DHE NJE BANJO.ESHTE PERDORUR PER CALL CENTER PERPARA.AMBIENTI TE JEP MUNDESINE PER SHUMELLOJSHMERI AKTIVITETESH....
Ref. ring 473
132 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

SHITE OSE JEPET ME QERA SUPER VILE NE ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 460000 € Zone 0 m²

SHITET SUPER VILE NE ZONEN E ASTIRIT ME HIPOTEKE TE RREGULLT,ME NJE SIPERFAQE TE BRENDSHME PREJ 670 M2 DHE TRUALL 460 M2. VILA NDODHET NE NJE ZONE MJAFT TE FAVORSHME ,JEPET EDHE ME QERA PER ZYRA....
Ref. ring 472
178 Vizita
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

SHITET DYQAN GJYSEM DUPLEX TEK DERVENI...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 28000 € Zone 55 m²

SHITET DYQAN TEK KOMPLESKI DERVENI,DYQANI ESHTE RIKONSTRUKTURUAR SI GJYSEM DUPLEX ,RINOVUAR TOTALISHT NGA FILLIMI DYQANI VJEN ME NJE SUPER CMIM PER VETEM 28.000 EURO PER ME SHUME TELEFONONI 06979055...
Ref. ring 471
240 Vizita
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

SHITET APARTAMENT 2 + 1 + VERANDE NE A...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 97200 € Zone 162 m²

Shitet apartament 2 + 1 + verande ne zonen e Astirit me nje siperfaqe totale prej 162m². Ndodhet ne nje zone te organizuar pallatesh, me sip. te brendshme 89.6m². Eshte i organizuar ne dhome ndenje me...
Ref. ring 468
203 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE ...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 63000 € Zone 0 m²

Shitet apratament 2+1+ verande+ ballkon ne Yzberisht,apartamenti eshte me Hipoteke dhe eshte i mire organizuar me nje siperfaqe totale 97 m2 ndodhet ne katin e 10 te nje pallati 10 katesh .Apartament...
Ref. ring 467
221 Vizita
Agent
Jetmir Hoxha
CENTURY 21 Ring
069 916 5439
Property

JEPET ME QIRA VILE 3 KATE, 1300 EURO...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 1300 € Zone 235 m²

Jepet me qira Vile 3 kate afer Universitetit ''Zoja e Keshillit te Mire''. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate, ku dy katet e para jane te perbere nga: sallon, kuzhine te ndare, nje...
Ref. ring 465
33 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET DYQAN ME QERA PER 400 EURO!!!

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

JEPET DYQAN ME QERA PER 400 EURO/MUAJ Dyqan ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte ne pozicion mjafte te favorshem per ecurin e biznesit pasi ambienti ndodhet tek stacioni autobuzit. Ambienti ka nje s...
Ref. ring 464
76 Vizita
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555