zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E ELBA...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen e Elbasanit. Eshte i organizuar ne tre ambiente, nje hapesire eshte dhome gjumi, dy ambiente jane te pershtatura ne sallon n...
Ref. expert 551
89 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK GJIMN...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen " Kater Deshmoret", prane me gjimnazin Partizani. Zona eshte shume prane qendres se Tiranes dhe ofron fasilitete te shumta. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekz...
Ref. expert 550
88 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KINOSTUDIO!...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 63000 € Zone 77 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Aleksander Moisiu", ne hyrje te Kinostudios. Eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome te pershta...
Ref. expert 549
64 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK MINE ...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 230 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume prane qendres se Tiranes, ne rrugen "Mine Peza". Eshte i pozicionuar ne katin e nente te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje, nj...
Ref. expert 547
59 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595
Property

OKAZION SHITET HOTEL NE VORE

Tirana › Tirana › Vora
Per Shitje: Zone 3330 m²

Shitet hoteli ne Vore.Eshte nje mundesi mjaft e mire investimi .Ka nje siperfaqje prej 3333 m2 nfa te cilat 2280 m2 jane siperfaqe ndertimi . Organizohet nga 24 dhoma, 30 poste parkimi , bar-restorant...
Ref. expert 546
64 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TEK MINE...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 350 € Zone 65 m²

Jepet me qira aparatamenti 1+1 ne Rrugen Mine Peza. Organizohet ne nje dhome gjumi, nje sallon sebashku me kuzhinen dhe nje tualet .Ndodhet ne aktin e dyte te nje ndertese ekzistuese. Ka cdo facilitet...
Ref. expert 544
45 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595
Property

SHITET TOKË 21400 M2 NË GJIRIN E LALZI...

Tirana › Tirana › Gjiri i Lalezit
Per Shitje: 365000 € Zone 0 m²

Shitet 21400m2 toke ne vijen e pare te rruges kryesore te Gjirit te Lalzit .Toka eshte shume e pershtatshme per Hotel ,Lokal apo biznese te ndryshme pasi ndodhet ne rrugen kryesore .Disponon dokumenta...
Ref. expert 544
30 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITEN APARTAMENTE 2+1 TEK MYSLYM SHYR...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 330000 € Zone 140 m²

Shiten dy apartamente 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit! Mundesi mjaft e mire investimi per te zhvilluar biznesin tuaj ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamentet ndodhen ne katin 0 te nj...
Ref. expert 543
100 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 250 € Zone 55 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume prane qendres se Tiranes, ne rrugen "Mine Peza". Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje ...
Ref. expert 542
125 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI BAR-LOKA...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 2000 € Zone 184 m²

Jepet me qira ambient biznesi bar-lokal , buze rruges kryesore ne Rrugen Bardhyl .Eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me shume info ose nje vizite ne prone me kontaktoni ne nr 0674033108...
Ref. expert 541
132 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

JEPET ME QIRA 3+1 TEK RRUGA E KAVAJES ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume prane qendres se Tiranes, ne rrugen e Kavajes. Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambientin e gatimit te vecuar, tre dhoma gjumi, ku njera prej ty...
Ref. expert 540
237 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Tirana › Tirana
Per Shitje: 76000 € Zone 102 m²

Shitet Apartament te Unaza ne vien e dyte .Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 102 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 sallon ndenje/gatimi te perbashket,2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti shi...
Ref. expert 539
155 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE QENDE...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 370 € Zone 102 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne qender te Tiranes. Eshte pjesesrisht i mobiluar .Organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon dhe nje tualet .Ndodhet ne katin e 6 pa ashensot.Zona eshte mjaft e mire, pas...
Ref. expert 537
324 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

Shitet aprtaament 2+1 ne fresk.

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 63000 € Zone 105 m²

Apartament 2+1 per Shitje ne Fresk. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105.8m2dhe siperfaqe neto 97.5m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje...
Ref. expert 536
189 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

JEPET ME QIRA AMBIENTI KOMERCIAL NE BL...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Qira: 1500 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambienti komercial ne Blv Zogu i Pare .Ka nje siperfaqje prej 91 m2 dhe me dy fasada xhami Ambienti mund te shfrytezohet si dyqan , zyre,klinike, .Per me shume informacion ose nje vizit...
Ref. expert 535
160 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE - DU...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 135000 € Zone 0 m²

Shitet 3000 m2 toke ne autostraden Tirane - Durres ne vien e dyte pran City Park . Me dokumentacion te rregullt,zona ne te cilen ndodhet toka e ben kete prone nje mundesi te mire per investim.Per nje...
Ref. expert 534
60 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 SE BASHKU ME NJE...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 125000 € Zone 120 m²

Ne zonen ish parkut, ne nje nga zonat me te kerkuara per banim ne Tirane shitet apartament 2+1. Apartamenti eshte i mire organizuar me dy dhoma gjumi, ambient kuzhine te vecuar, dy tualete. Se bashku...
Ref. expert 533
231 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE TEK ZOGU...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 138000 € Zone 155 m²

Shitet apartament 2+1 i ndodhur prane Ring Center. Ndodhet ne katin e 8 te te nje pallati me 2 ashensore. Zona ka cdo facilitet dhe akses ne rruget kryesore duke te ofruar nje jetese komode. Apartamen...
Ref. expert 531
141 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SHESHI WILS...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 350000 € Zone 88 m²

Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, tek sheshi "Wilson". Ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe neto 73.5 m2 si dhe nje verande 15 m2. Zona ofron cdo facilitet dhe ak...
Ref. expert 530
113 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DURR...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 101000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Durresit.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh.Organizohet ne 1 sallon,2 dhoma gjumi,1 ballkon si edhe 1 tualet.Apartamenti orientohet ne Jug-peren...
Ref. expert 529
162 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK KO...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 285 € Zone 40 m²

Jepet me qira ambienti komercial tek Komuna e Parisit . Ndodhet buze rrruge ne nje zone me kalueshmeri te larte . Ka nje siperfaqje prej 40 m2 . I perfshire ne kete ambient eshte edhe nje tualet. Fa...
Ref. expert 528
161 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET TOKE +VILE PRANE Q.T.U.

Tirana › Tirana › Yrshek
Per Shitje: 550000 € Zone 0 m²

Shitet Toke prane Q.T.U. Toka eshte e ndare ne dy parcela me siperfaqet perkatese 2100m dhe 1500m. Tek parcela 2100m2 eshte investuar ne 1800m2 Kalceto ne funksione pune dhe 136m2 Dyqan. Kjol parc...
Ref. expert 527
114 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA TEK ZOG...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 1600 € Zone 180 m²

Jepet me qira ambient me siperfaqe 180 m2 tek Zogu i Zi,i vendosur ne nje nga ndertimet me cilesore ne zone tek Ring Center. Zona eshte teper favorizuese per shfrytezimin e ketij apartamenti si ambjen...
Ref. expert 526
186 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET TRUAL TEK GJIRI I LALZIT

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 150000 € Zone 1000 m²

Trualli ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar per ndertim tek Gjiri i Lalezit. Ka nje siperfaqje prej 1000m2. Ndodhet ne vijen e dyte dhe jo shume larg detit. Disponon dokumentacion te rregullt hipot...
Ref. expert 525
103 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101