zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 + VERANDE 110 M2...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 277000 € Zone 173 m²

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 163.4 + verande 110 m2 prane 21 dhjetorit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri.Objekti esht ndertim shum cilesor, fasade te ventiluar, iz...
Ref. royal 373
15 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITEN APARTAMENTE 3+1 PRANE 21 DHJETO...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 181000 € Zone 142 m²

Shiten apartamente 3+1 prane 21 dhjetorit me siperfaqe nga 139.6 me deri ne 142.88 m2.Apartamentet ndodhet ne katin e 3 dhe 4 te banimit te nje pallati te ri.Objekti esht ndertim shum cilesor, fasade ...
Ref. royal 372
21 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE 21 DHJETOR...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 128000 € Zone 98 m²

Shitet apartament 2+1 prane 21 dhjetorit me siperfaqe 98.57 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri.Objekti esht ndertim shum cilesor, fasade te ventiluar, izolim termik te...
Ref. royal 371
56 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET DUPLEX 3+1 NE REZIDENCEN KODRA ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Shitje: 165000 € Zone 160 m²

Shitet Duplex 3+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit me siperfaqe 160 m 2 . Dupleksi ka arredim modern ,organizohet kati 1 nga ambienti ndenjies ,kuzhina , tualet dhe verande me sip 15 m2.Kati i 2 organizo...
Ref. royal 370
97 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET OSE JEPET NE QIRA APARTAMENT 2+...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 180000 € Zone 124 m²

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen Margarita Tutulani me siperfaqe 124 m2.Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhina ,2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkone.Apatameti ka ar...
Ref. royal 369
105 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK KO...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 55 m²

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe totale 55 m2. Ambjenti Eshte i Pershtatshem per Zyra, Ambjent Biznesesh, Dyqan etj. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni: 069 43 06 x907...
Ref. royal 368
31 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

Shitet kati i 2 i nje ndertese ne Fier...

Fier
Per Shitje: 165000 € Zone 201 m²

Shitet kati i 3 i nje ndertese ne Fier ne rrugen Jani Bakalli. Ambjenti eshte me nje sip 201.5m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra ose biznese te ndryshme. Ndodhet ne nje nga rruget kryesore te qyteti...
Ref. royal 367
16 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

Shitet kati i 3 i nje ndertese ne Fier...

Fier
Per Shitje: 165000 € Zone 201 m²

Shitet kati i 3 i nje ndertese ne Fier ne rrugen Jani Bakalli. Ambjenti eshte me nje sip 201.5m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra ose biznese te ndryshme. Ndodhet ne nje nga rruget kryesore te qyteti...
Ref. royal 366
7 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

Jepet me qira kati i 3 i nje ndertese ...

Fier
Per Qira: 600 € Zone 201 m²

Jepet me qira kati i 3 i nje ndertese ne Fier ne rrugen Jani Bakalli. Ambjenti eshte me nje sip 201.5m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra ose biznese te ndryshme. Ndodhet ne nje nga rruget kryesore te...
Ref. royal 365
7 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

SHITET APARTAMENT 1+1

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 43000 € Zone 88 m²

Shitet apartament 1+1 i arreduar ne Rrugen Ismail qemali, Mzez me siperfaqe 88.1 m2. Apartamenti ndodhet te katin e 1 te nje pallati te ri.Organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhina , dhome gjumi , t...
Ref. royal 364
312 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E KAVA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 260000 € Zone 171 m²

Shitet apartament 2+1 prane rruges kavajes me siperfaqe 130 m 2 + 41 m2 verande.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri.Organizohet nga ambient i bollshem i ndenjies , kuzhine e vecuar ,...
Ref. royal 363
269 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 4+1 NE ALI DEM

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 115000 € Zone 175 m²

Shitet apartament 4+1 në Ali Dem me sipërfaqe 175 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Organizohet nga ambienti ndenjies i veçuar , kuzhinë e veçuar , 4 dhoma gjumi , 2 tuale...
Ref. royal 362
665 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

Jepet me qira ambjent për magazinë në...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent për magazinë në Rr: e Dibres përball Luxmodamarket, i cili ndodhet në katin -1 me hyrje nga rruga kryesore. Për më tepër informacion ju lutem kontaktoni Lindita Beqiri në nr. te...
Ref. royal 361
69 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Apartament 3+1 për shitje tek Rr:''Mih...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 134000 € Zone 99 m²

Shitet apartament 3+1, në katin e dytë të një pallati ekzitues në Rr: ''Mihal Popi'' në lagjen midis lulishtes ''1 Maj '' dhe shkollës ''Vasil Shanto'' e cila është tepër e zhvilluar dhe ofron shumë f...
Ref. royal 360
175 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Shitet dyqan ne Komunen e Parisit

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 13000 € Zone 22 m²

Shitet dyqan ne Komunen e Parisit me siperfaqe 22 m2 . Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri . Lidhet me rrugen kryesore dhe ka mundesi zhvillimi aktiviteti te ndryshem . Aktualisht shfrytezoh...
Ref. royal 359
120 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

SHITET AMBIENT PER ZYRA NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 407000 € Zone 170 m²

Shitet ambient për zyra në bllok me sipërfaqe 170 m2. Ambienti ndodhet në katin 1 të një pallati të ri. Organizohet nga 4 ambiente pune ,1 ambient kuzhine të veçuar , holli I bollshëm dhe 2 tualete. D...
Ref. royal 358
294 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET TOKE PRANE GJIRIT TE LALZIT

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 32000 € Zone 2000 m²

Shitet toke 2000 m2 pemtore ne rrugen Maminas - Gjiri lalzit ne km 5 fshati Kameras Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni: 0694306907...
Ref. royal 357
64 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE ZONEN E FRESK...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 52000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 3+1 në zonën e Freskut me sipërfaqe 110 m2. Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhina , 3 dhoma gjumi ,1 tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 1 të banimit të një komp...
Ref. royal 355
486 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

OKAZION SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK M...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 140000 € Zone 134 m²

Shitet apartament 3+1+2 në rrugën Myslym Shyri me sipërfaqe 134 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të banimit të një pallati të ri. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tual...
Ref. royal 354
201 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

SHITET PAPAFINGO 3+1 NE SELITE

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 188000 € Zone 216 m²

Shitet papafingo 3+1 në Selitë me sipërfaqe 176.4 m2 + 40 m2 verandë. Apartamenti ndodhet në katin e 9 të një pallati të viteve 2002 me ashensor. Organizohet nga ambienti i ndenjies, kuzhina , 3 dhoma...
Ref. royal 353
358 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

APARTAMENT FOR RENT 1+1 IN RRUGA E BOG...

Tirana › Tirana › Rruga e Bogdaneve
Per Qira: 480 € Zone 60 m²

The apartment is on the seventh floor of a new building (with lift). The apartment comprises, a living area, kitchen, bedroom, toilet and balcony. It has just been refurbished with modern furniture an...
Ref. royal 352
1932 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

Jepet me qira Apartamenti 2+1+2 prane ...

Tirana › Tirana › Prane gjuheve te huaja
Per Qira: 600 € Zone 123 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 pranë gjuhëve të huaja me sipërfaqe 113 m2. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pal...
Ref. royal 351
258 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SELVI

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 112000 € Zone 116 m²

Shitet apartament 2+1 në Selvi me sipërfaqe 116m 2. Organizohet nga ambienti ndenjies ,kuzhina ,2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri me ashen...
Ref. royal 350
765 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE PORCELAN

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 105000 € Zone 134 m²

Shitet apartament 3+1 në Porcelan me një sipërfaqe totale 124.83 m2. Përbehet nga salloni i bollshëm, me kuzhinën dhe ambjentin e ngrënies me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për n...
Ref. royal 349
656 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,