zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT TE BLV. ZOGU...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 800 € Zone 130 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 te blv. zogu i pare me sipërfaqe 130 m2. Apartamenti ka arredim komod. Organizohet nga ambienti ndenjes, kuzhina ,3 dhoma gjumi, 2 tualete , korridori dhe ballkoni. Apar...
Ref. royal 465
49 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

Shitet 3+1 e mobiluar ne bllokun '' Gi...

Tirana › Tirana › Blloku Gintash,Laprake
Per Shitje: 114000 € Zone 120 m²

Shitet apartament 3+1 e mobiluar ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar, me ashensor, me planimetri te rregullte dhe orientim super te mire pasi i gjithe apartamenti ka ndricim natyral gji...
Ref. royal 464
74 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

JEPET ZYRË ME QIRA TEK SHALLVARET!...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 520 € Zone 80 m²

Century 21 Royal sjell për ju zyrë me qira tek pallatet e Shallvareve. Ambjenti ndodhet në katin e 3-të të banimit. Organizohet në 3 ambjente dhe tualet. Punimet shumë cilësore. Për një vizitë në ...
Ref. royal 463
74 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

Shitet ambjent biznesi ne rrugen Mysly...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 188000 € Zone 90 m²

Shitet ambjent biznesi në rrugën Myslym Keta, me sipërfaqe 90 m2, i pozicionuar në katin 0 të një pallati 3 katesh në vijë të parë, i pajisur me dokumentancion të rregullt dhe me hyrje nga shkalla e p...
Ref. royal 462
52 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Truall + banese private per shitje pra...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 130000 € Zone 255 m²

Shitet 255 m2 truall në Laparak pranë Spitalit Ushtarak me dokumentacion të rregullt hipotekore. Në truall është e ndërtuar një banesë dy katëshe e cila mund të investohet në biznes të tipit hostel pa...
Ref. royal 461
170 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

OKAZION! SHITET 2+1 TE RRUGA 5 MAJ PRA...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 73000 € Zone 101 m²

Shitet apartament 2+1 te rruga 5 maji prane Cockord center me sipërfaqe bruto 101m2. Apartamenti shitet i arreduar dhe ndodhet në katin e 4 te nje pallati te ri pa ashensor.. Organizohet nga korridor...
Ref. royal 460
344 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 44000 € Zone 70 m²

Century C21 Royal sjell për ju shitjen e apartamentit në Qerret. Apartamenti ndodhet në katin e 4-tër. Organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Objekti ndodhet 30 m n...
Ref. royal 459
90 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

TRUALL DHE KAPANON PËR SHITJE NË SHKOZ...

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Shitje: 120000 € Zone 1500 m²

Truall dhe Kapanon për Shitje në Shkozet 1500 m2 është sipërfaqja totale e truallit dhe 1020 m2. Ambjenti ndodhet fare pranë rrugës kryesore, mënyrë shumë e mirë investimi duke plotësuar kushtet për z...
Ref. royal 458
312 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI!...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 74000 € Zone 89 m²

Century 21 Royal sjell për ju apartament me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet në një pallat te ri në katin e 4-tër. Organizohet nga një dhomë ndenje dhe kuzhinë e madhe ,një dhome gjumi , një tualet...
Ref. royal 457
468 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+3 TE HILTON

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 353600 € Zone 221 m²

Shitet apartament 3+1+3 te Hilton me sipërfaqe bruto 221m2. Apartamenti shitet i arreduar dhe ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri dhe shumë cilësor. Organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhina ...
Ref. royal 456
291 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

Shitet vile ne Ndroq!

Tirana › Tirana
Per Shitje: 180000 € Zone 700 m²

Shitet Vilë 4 katëshe në Ndroq. Vila ndodhet në një vend të qetë jashtë kryeqytetit. Ka një sipërfaqje 500 m2 truall dhe 560 m2 ndërtim. Vila organizohet në katin 0 me nje depo, garazh për 3 vende pa...
Ref. royal 455
100 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT Z...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Shitje: 155000 € Zone 125 m²

Shitet apartament 2+1me pamje fantastike nga liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik me sipërfaqe 125 m2. Apartamenti ka arredim komod. Organizohet nga ambienti ndenjes, kuzhina ,2 dhoma gjumi ,2 t...
Ref. royal 454
177 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE KOP...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Qira: 550 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartament 2+1 pranë Kopshtit Zoologjik me sipërfaqe 125 m2. Apartamenti ka arredim komod. Organizohet nga ambienti ndenjes, kuzhina ,2 dhoma gjumi, 2 tualete , veranda dhe ballkoni. Ndo...
Ref. royal 453
191 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NE DETI, SAR...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 250000 € Zone 275 m²

Shitet papafingo në Sarandë, me pamje në det të një pallati të ri dhe shumë cilësor. Me sipërfaqe totale 275 m2. Papafingo shitet i arreduar gjithashtu në çmim përfshihen 2 garazhe. Apartamenti organi...
Ref. royal 452
766 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET STUDIO ME PAMJE NE DET, UJ FTOH...

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 29600 € Zone 37 m²

Shitet garsonjere në Vlorë, me pamje në det. Me sipërfaqe totale 37 m2. Organizuar në ambjent ndenjie dhe kuzhinë, një tualet dhe ballkon. Për një vizitë në pronë, kontaktoni në +355 69 293 11 02...
Ref. royal 451
108 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 1+1 ME PAMJE NE DET, UJ FTOHTE,...

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 52800 € Zone 66 m²

Shitet apartament në Vlorë, me pamje në det. Me sipërfaqe totale 66 m2. Organizuar në ambjent ndenjie dhe kuzhinë ,nje dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Për një vizitë në pronë, kontaktoni në +355 ...
Ref. royal 450
100 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 2+1 ME PAMJE NE DET, UJ FTOHTE,...

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 80000 € Zone 100 m²

Shitet apartament në Vlorë, me pamje në det. Me sipërfaqe totale 100 m2. Organizuar në ambjent ndenjie dhe kuzhinë ,dy dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Për një vizitë në pronë, kontaktoni në +355 ...
Ref. royal 449
121 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 !

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 260 € Zone 70 m²

Century 21 Royal sjell për ju apartament me qira 1+1 tek Liqeni i Thatë. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të mirëadministruar. Organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dhomë gjumi, ...
Ref. royal 448
216 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE HILTON

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 122000 € Zone 92 m²

Shitet apartament 2+1 te Hilton me sipërfaqe bruto 92,1m2. Apartamenti shitet i arreduar dhe ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri dhe shumë cilësor. Organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhina ,...
Ref. royal 447
1193 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET EKSKLUZIVE GODINE SHERBIMI NE H...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 450000 € Zone 1000 m²

Shitet vië 4-katëshe në hyrje të qytetit të Durrësit me sipërfaqe ndërtimi 1000m2 dhe trualli 484 m2. Vila është e përshtatshme për aktivitete biznesi si hostel, hotel, ambiente zyrash etj. Disponon ...
Ref. royal 446
1304 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

JEPET ME QIRA 1+1 PRANE SPITALIT AMERI...

Tirana › Tirana › Spitali Amerikan 2
Per Qira: 300 € Zone 64 m²

Jepet me qira apartamenti 1+1 pranë spitalit Amerikan 2. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të viteve të fundit me ashensor. Ka një mobilim modern, bashkëkohor. Apartamenti ndodhet në katin e 5. ...
Ref. royal 445
112 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

Dyqan per qira dhe biznes per shitje (...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 330 € Zone 110 m²

Jepet dyqan me qira 330 euro i cili ka funksionon si butik, me një sipërfaqe totale 110 m2. Biznesi shitet me një çmim sipas kërkesës dhe afatit. Butiku është i pajisur me cdo gjë të nevojshme, i orga...
Ref. royal 444
92 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Shitet banes private ne Vore me certif...

Tirana › Tirana › Vora
Per Shitje: 170000 € Zone 119 m²

Shitet banesë private dy katëshe në qënder të Vorës me dokumentacion të rregullt. Pozicionohet në qendër të Vores dhe ka akses me rrugën kryesore si dhe me pjesën tjetër të zonës që ofron facilitete ...
Ref. royal 443
70 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

SHITET GARAZH NE BLLOK ME DY VEND PARK...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 59900 € Zone 56 m²

Shitet garazh në një pallat të ri në Bllok. Garazhi ka sipërfaqe 56 m2, i përshtatshëm për 2 vend parkimi dhe disponon dokumentacion të rregullt. Për një vizitë ju lutem kontaktoni në 069 293 11 02....
Ref. royal 442
113 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02