zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament prane ambasades amer...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 180000 € Zone 0 m²

Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane ambasades amerikane. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi , korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve, tualet , sallon me ba...
Ref. bridge 509
54 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Shitet Truall me Cmim Okazion!

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: 90000 € Zone 0 m²

Shitet me cmim okazion 1000m² toke per ndertim vile. Toka ndodhet ne zonen e Mjull Bathore, buze rruges kryesore dhe ka intensitet ndertimi 0.6 dhe koeficient shfrytezim territori 40% cmim zone mes...
Ref. bridge 508
20 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Shitet apartament 1+1 pas Qendres Glob...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 56500 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 pas Qendres Globe. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te ne pallati parafabrikat. Eshe shume mire i investuar dhe shitet i mobiluar si ne foto. Per nje vizite ne prone na ko...
Ref. bridge 507
223 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1

Tirana › Tirana › Petro nini
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 me siperfaqe 66m2 perballe shkolles Petro Nini. Organizohet ne nje sallon me ambjent gatimi, dhome gjumi, koridor dhe ballkon, me orientim jug-perendim. Ndodhet ne katin e 9-te ne pal...
Ref. bridge 506
38 Vizita
Agent
Arsid Bala
CENTURY 21 Bridge
0692412010

Property

Shitet penthouse ne Misto Mame

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 66000 € Zone 140 m²

Shitet penthouse ne Misto Mame me siperfaqe totale 140m2. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndjenje , kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar me parket dh...
Ref. bridge 505
207 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE "FIORI DI BOS...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 79500 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga residencat me te reja ndertuar se fundmi ne zonen e Don Boskos te "Fiori di Bosko".Pozicionehet ne katin e % banim dhe organizohet ne sallon ndenjeje bashke me kuzhinen ...
Ref. bridge 504
70 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TE FIORI DI BOSK...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 110000 € Zone 132 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga residencat me te reja ndertuar se fundmi ne zonen e Don Boskos te "Fiori di Bosko".Pozicionehet ne katin e 3 banim dhe organizohet ne sallon ndenjeje bashke me kuzhinen ...
Ref. bridge 503
48 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE RRUGA DIBRES...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 80000 € Zone 76 m²

Apartamenti pozicionehet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore.Organizohet ne 1 dhome gjumi,salloni bashke me kuzhinen si dhe tualeti.Zona rreth e rrotull ofron facilitete t...
Ref. bridge 502
49 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

JEPET ME QIRA 1+1 NE RR:MUHAMET GJOLLE...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 330 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nja pallati te ri ne nje zone mjaft te mire dhe me akses.Me nje siperfaqe prej 70m2 ai organizohet ne dhome gjumi ,sallon ndenjeje bashke me kuzhinen si dhe tualeti...
Ref. bridge 499
89 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

Jepet per Shitje dhe Qira ambient kome...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 180000 € Zone 303 m²

Shitet dhe jepet me Qira ambient komercial (Dyqan) ne Fresk me siperfaqe te brendshme 149.3m2 dhe verande 154m2, ne total 303m2. Ndodhet ne katin 0 te nje godine 8-kateshe e ndertuae rreth viteve-201...
Ref. bridge 498
61 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Jepet me qira ambjent 2+1 te Stadiumi ...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent 2+1 te Stadiumi Dinamo. Ambjenti eshte i ndare ne 3 dhoma,nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga rruga.Apartamenti eshte bosh dhe i rikonstruktuar. Mund te shfrytezohet per zyra...
Ref. bridge 497
165 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

SHITET VILE NE ELBASAN

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 160000 € Zone 0 m²

Shitet vile ne Elbasan ne lagjen Emin Matraxhiu. Kati i pare i viles eshte i organizuar ne 2 koridore, nje kuzhine gatimi, nje ambjent ngrenjeje dhe magazine ndersa ne katin e dyte ka nje sallon te ma...
Ref. bridge 496
56 Vizita
Agent
Arsid Bala
CENTURY 21 Bridge
0692412010

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 190 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament prane Maternitetit te Ri. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,salloni se bashku me kuzhinen dhe 2 tualete. Jepet bosh dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, te ...
Ref. bridge 494
219 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

SHITET TOKE PLUS BIZNES NE ELBASAN

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 150000 € Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 7500m2 ne Elbasan. Toka disponon: Sere me ngrohje me siperfaqe 1200m2 Klime te kontrolluar automatike Hapje anesore dhe te siperme automatike Lartesia 7.5m 10 000 vaz...
Ref. bridge 493
45 Vizita
Agent
Arsid Bala
CENTURY 21 Bridge
0692412010

Property

Jepet apartament per Qira

Tirana › Tirana
Per Qira: 1000 € Zone 130 m²

Jepet me Qira apartament 130.24m2 prane sheshit Willson. Ndodhet ne katin e dyte dhe organizohet nga bashkimi i dy apartamenteve. Ka funksionuar si qender estetike dhe mund te shfrytezohet per bizne...
Ref. bridge 492
1 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Three bedroom apartment for sale in Vl...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 200000 € Zone 196 m²

Three bedroom apartment for sale in Vlora part of a new building complex with fantastic sea view. The apartment is composed of a living room, kitchen area, 3 bedrooms, 3 bathrooms and terrace overlook...
Ref. bridge 491
124 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

JEPET ME QIRA DUPLEX TE LIQENI I THATE...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 1300 € Zone 0 m²

Dupleksi eshte nje ndertim i koheve te fundit dhe ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes larg zhurmes dhe smogut i rrethuar me gjelberim.Zona eshte mjaft e sigurt pasi vezhgohet nga kamera dhe...
Ref. bridge 490
87 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

Apartament per qira prane Shallvareve...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet apartament 1+1 per qira ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Shallvareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekoho...
Ref. bridge 489
136 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Call center per qira ne Astir!

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 3300 € Zone 319 m²

Call center per qira ne Astir. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri , eshte i organizuar ne open space , 2 hapesira te vecuara per zyra, 4 tualete. Ambjenti ka sherbuar si call cente...
Ref. bridge 488
170 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Apartament per qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok ne Rrugen Sami Frasheri . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues dhe eshte totalisht i rikonstruktuar. Eshte i organizuar me nje sallon komo...
Ref. bridge 486
131 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+POST PARK...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 500 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.Me nje siperfaqe prej 150m2 ai organizohet ne sallon ndenjeje,3 dhoma ,sallon i madh bashke me kuzhinen si dhe 2 tualete njeri me ndr...
Ref. bridge 485
135 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen...

Tirana › Tirana › Rruga Ndre Mjeda
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen Ndre Mjeda. Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi,salloni, nje tualet dhe kuzhina e vecuar. Ka nje mobilim modern dhe eshte i mirembajtur. Per nje vizite n...
Ref. bridge 484
259 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet Dupleks ne Myslym Shyri

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 190000 € Zone 212 m²

Jepet per shitje Dupleks me siperfaqe 212m2 ne zonen e Myslym Shyrit Ndodhet ne katin e 6-te, te nje pallati ekzistues me orientim Jug/Lindje Kati i pare organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambi...
Ref. bridge 483
94 Vizita
Agent
Hejdison Renja
CENTURY 21 Bridge
0697778932
Property

Jepet me qira ambjent per zyra ne Rrug...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent per zyra ne Rrugen e Elbasanit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 72m2 dhe eshte i ndare ne 3 ambjente,tualeti dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 2 dhe eshte me fasade nga rruga kr...
Ref. bridge 482
232 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110