zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA 2+1 PRANE GJYKATES, 140 ...

Durrës › Durrës › Gjykata
Per Qira: 140 € Zone 0 m²

Jepet me qera(pa mobiluar) 2+1 me ashensor ,kati 5 i nje pallati te ri buze rruges Aleksander Goga,prane gjykates.Per kerkesat `e mobiluar` qiraja mujore eshte 25 000 leke/muaj.Per me teper kontaktoni...
Ref. gate 387
84 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET APARTAMENT TE SHKEMBI I KAVAJES...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 33750 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor, eshte totalisht i rinovuar me punime dhe ndodhet ne gjendje shume te mire. Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon+kuzhine, tualet b...
Ref. gate 386
76 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

JEPET ME QERA DUPLEX 3+1 I MOBILUAR N...

Durrës › Durrës
Per Qira: 220 € Zone 130 m²

Jepet me qera duplex me siperfaqje 130 m2 afer Tatim Taksave,Durres.Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 dhome magazine,2 banjo,1 ballkon dhe 1 verande te madhe!Kati i 3 i nje pallati ...
Ref. gate 385
117 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I MOBILUA...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Qira: 240 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati cilesor me ashensor.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje dhe 2 ballkone qe shikojne detin.Hapesire parkimi.Per nje shoqerim ne prone kontaktoni:...
Ref. gate 384
105 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHESHI PRANV...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 70000 € Zone 114 m²

Apartamenti ka siperfaqe 114 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues.Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 banjo dhe ka nje verande 50 m2 ne shfrytezim.Per nje shoqerim ...
Ref. gate 383
83 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 48000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore dhe ka cmim okazion, organizohet ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Orientohet me pamje nga Veri-Lindja cka i ...
Ref. gate 382
203 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

SHITET APARTAMENT NE DURRES 2+1, 45000...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 45000 € Zone 120 m²

SHITET APARTAMENT NE DURRES 2+1, 45000 EURO! Prona ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe qe ofron facilitet ne te jetuar . Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te vitit 2000. E ...
Ref. gate 381
255 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT TE ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 65000 € Zone 0 m²

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon+kuzhine, tualet.Orientohet me pamje nga lindja cka i mundeson te kete diell pjesen me te madhe te dites. Eshte totalisht i restauruar me punime shume ...
Ref. gate 380
223 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

LOKAL /RESTORANT JEPET ME QIRA 1200 E...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: Zone 430 m²

LOKAL /RESTORANT JEPET ME QIRA 1200 EURO NE DURRES ! Prona ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe qe ofron nje sere facilitetesh per mbarvajtjen e biznesit . Ambjenti ka nje siperfaqe 400 me...
Ref. gate 379
118 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

AMBJENT BIZNESI 400 METRA PER SHITJE ...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 200000 € Zone 500 m²

AMBJENT BIZNESI 400 METRA PER SHITJE NE DURRES 200 MIJE EURO ! Prona ndodhet ne nje zone te frekuentuar , e cila ofron nje sere facilitetesh . Ambjenti eshte e pozicionuar ndermjet katit 0 dhe ~1 ...
Ref. gate 378
65 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

JEPET ME QERA 2 KATE AMBJENT KOMERCIAL...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Qira: 2500 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent komercial openspace, kati 0, fasade xham dhe kati 1 me akses shkallesh brenda, buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 240 m2 duke qene e pershtatshme per dyqane, zyra ose ak...
Ref. gate 377
103 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITEN VILA TE PISHAT E BUTA !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 240000 € Zone 180 m²

Shiten dy vila nje kateshe me siperfaqe 90 m2 secila tek pishat e buta. Vilat ndodhen brenda nje siperfaqe totale trualli prej 800 m2, dhe kane nje distance fare te afert me detin. Secila vile organiz...
Ref. gate 376
177 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 38500 € Zone 70 m²

Apartamenti organizohet ne sogirno, dhome gjumi, tualet, ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe orientohet me pamje nga lindja. Distanca nga deti eshte afersisht 70 m. Per nje viz...
Ref. gate 375
159 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

SHITET APARTAMENT NE ORIKUM !

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 150000 € Zone 233 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallat te ri ne hyrje te Orikumit. Organizohet ne tre dhoma gjumi, sogiorno, dy tualete dhe verande te madhe me siperfaqe 100 m2. Orientohet me pamje nga Ver...
Ref. gate 374
140 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK DEGA POLICIS...

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 65000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me ashensore ne zonat me te parapelqyera ne Durres,ne afersi te te gjitha sherbimeve te nevojshme.Koridori i madh hyres ben lidhjen e 2 dhomave te gjumit,1 soxhorno me...
Ref. gate 373
193 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 38280 € Zone 69 m²

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ne nje nga zonat me te frekuentuara te plazhit dhe ne distance te afert me detin. Orientohet me pamje nga veri-lindja. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne nr, 06...
Ref. gate 371
235 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

APARTAMENT 1+1 SHITET 40 000 EURO PRAN...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 40000 € Zone 65 m²

APARTAMENT 1+1 SHITET 40 000 EURO PRANE OXHAKUT , TIRANE ! Prona ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues (parafabrikat ), prane Oxhakut , zone shume e kerkuar dhe qe ofron nje sere facilite...
Ref. gate 369
816 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

SHITET/QERA AMBJENT PER ZYRE NE VOLLGA...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 160000 € Zone 0 m²

Jepet me qera 500 eur/muaj(taksat i perkasin qiradhenesit) ose shitet.Ambjenti ndodhet ne qender te Durresit,me fasade komplet xham nga sheshi kryesore.92 m2 siperfaqe ,e pajisur me sistem kondicioni...
Ref. gate 368
157 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE 65000 EURO ...

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 65000 € Zone 106 m²

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE 65000 EURO NE DURRES! Prona ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara prane muzeut te deshmoreve . Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor .E gjith...
Ref. gate 366
311 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE DURRES...

Durrës › Durrës
Per Qira: 170 € Zone 0 m²

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqje 110 m2.Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.Hapesire parkimi.Per nje shoqerim ne prone kontaktoni:ARJA...
Ref. gate 365
360 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

OKAZION !

Tirana › Tirana
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qera nje ambjent 90 m2. I disponueshem per cdo lloj biznesi. Per hire te hapsires se madhe dhe arkitektures se saj sygjerohet te meret per klinika mjeksore, laboratore te ndryshem etj. Ambjen...
Ref. gate 363
68 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E LUNGO...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 62300 € Zone 73 m²

Apartamenti organizohet ne sogiorno+kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. Orientohet me pamje nga veri-perendimi. Per me teper informacion kontakt, Klevis Avdiaj 0697406901....
Ref. gate 362
187 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901

Property

OKAZION !

Tirana
Per Qira: 2400 € Zone 0 m²

Jeper me qera nje ambjent biznesi 220 m2 me 3 tualete tek sheshi "WILLSON" ! Ambjenti dhe vendodhja jane shume te favorshme per cdo lloj bisnesi. Vetem 3 minuta larg Korpusit qendror dhe Presidences. ...
Ref. gate 361
72 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

JEPET ME QERA VILE NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Qira: 1500 € Zone 400 m²

Jepet me qera vile 3 kateshe ne lagjen 18 Durres.Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe disponon punime shume cilesore.Parking per 3 makina.Per nje shoqerim ne prone kontaktoni:ARJAN LIMANAJ 069530057...
Ref. gate 360
148 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573