zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE ZOGU I ZI

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 76000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Zogut te Zi. Me siperfaqe 70 m2 dhe me organizim optimal. Apartamenti shitet i mobiluar, dhe ...
Ref. smart 372
122 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE PLAZHIN ILIRI...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 95000 € Zone 173 m²

Shitet apartament 3+1 ne zonen e plazhit "Iliria". Apartamenti ka nje organizim shume te mire, ne katin e dyte te nje ndertese 5 kateshe. Perbehet nga: dhome ndenje shume e bollshme, tre dhoma gjumi, ...
Ref. smart 371
280 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 30000 € Zone 56 m²

Ne nje nga zonat me te preferuara ne plazhin e Golemit, ne distance 200m nga deti, shitet apartament 1+1. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 korridor qe lidh 1 dhome ndenje ku perfshihet edhe guzhin...
Ref. smart 370
30 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE REZIDE...

Tirana › Tirana › Kompleksi Magnet
Per Qira: 350 € Zone 123 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne kompleksin Magnet! Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi, ballkon, dy tualete. Mund te shfrytezohet per zyra ose per banim. Ndodhet ne katin e kate...
Ref. smart 369
54 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE REZIDE...

Tirana › Tirana › Kompleksi Magnet
Per Qira: 300 € Zone 92 m²

Jepet me qIra apartament 2+1 ne Rezidencen MAGNET. Apartamenti eshte i ri, pjese e nje godine te re gjithashtu brenda kompleksit modern rezidencial, i shtruar teresisht me parket , me rifinitura...
Ref. smart 368
83 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

NJESI KOMERCIALE PER SHITJE PRANE LICE...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 890000 € Zone 292 m²

Ambient per shitje ne nje nga zonat me elitare dhe te frekuestuara te kryeqytetit ne Rrugen "Ismail Qemali" prane RTSH-se. Ambienti ka siperfaqe 292.3 m2 dhe mjaft te pershtatshem per cdo lloj biznes...
Ref. smart 367
80 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MARTENITET...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 67000 € Zone 74 m²

Shitet apartament 2+1 prane martenitetit te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues.Organizohet nga nje dhome ndenie, dy dhoma gjumi, nje tualet ...
Ref. smart 366
141 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Ambient per zyra me Qira prane Ish Eks...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 1000 € Zone 160 m²

Jepet me qira ambient per zyra. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 152m2 i organizuar ne 4 zyra, nje recepsion dhe 1 tualet. Jepet me qira pjeserisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni...
Ref. smart 364
39 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK STACI...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 350 € Zone 77 m²

Jepet me qira apartament 1+1 totalisht i mobiluar tek stacioni i trenit. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor.Ka akses ne tarace e cila eshte pershtatur si verande. A...
Ref. smart 364
9 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Shitet Apartament 1+1 tek Rruga Margar...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 95000 € Zone 56 m²

Shitet Apartament 1+1 tek Rruga Margarita Tutulani. Apartamenti ndodhet ne nje pike strategjike midis Stadiumit Dinamo dhe Liqenit te Tiranes. Eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon bashke ...
Ref. smart 363
117 Vizita
Agent
Sokol Lami
CENTURY 21 CPM Smart
+355672021561
Property

Jepet me qira ambient per zyra 4+1+3 b...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 400 € Zone 190 m²

Jepet me qira ambient per zyra 4+1+3 banja, 3 ballkone, 190 m2, tek 'Siri Kodra' per 400 Euro/muaj. Apartamenti ndodhet ne Rr. 'Siri Kodra' prane 'ish punishtes se pastave' ne katin e 11-te, i persht...
Ref. smart 362
141 Vizita
Agent
Luan Aliu
CENTURY 21 CPM Smart
0694870221
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE RR " K...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 160 € Zone 64 m²

Jepet me qira apartament 2+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues ne rr e "kavajes". Pallati ka pamje nga rruga kryesore. Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane persa i perket l...
Ref. smart 361
172 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK !!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 650 € Zone 77 m²

Jepet me qira ambient per zyre ne Bllok, ne rrugen "Ismail Qemali". Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. Organizohet ne 2 dhoma, 1 korridor i gjate, 1 dhome tjeter qe sherben si guz...
Ref. smart 360
107 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Jepet me Qira Njesi Komerciale prane R...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 3000 € Zone 211 m²

Jepet me Qira Njesi Komerciale me siperfaqe totale 211 m2 prane RTSH. Ambienti eshte shfrytezuar me perpara si Restorant dhe eshte i organizuar ne nje hapesire open space dhe nje ambjent tjeter qe ka ...
Ref. smart 359
47 Vizita
Agent
Sokol Lami
CENTURY 21 CPM Smart
+355672021561
Property

Shitet Njesi Komerciale prane RTSH.

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Shitje: 720000 € Zone 211 m²

Shitet Njesi Komerciale me siperfaqe totale 211 m2 prane RTSH. Ambienti eshte shfrytezuar me perpara si Restorant dhe eshte i organizuar ne nje hapesire open space dhe nje ambjent tjeter qe ka sherbye...
Ref. smart 358
67 Vizita
Agent
Sokol Lami
CENTURY 21 CPM Smart
+355672021561
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE REZIDE...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 400 € Zone 65 m²

Jepet me qIra apartament 2+1 ne Rezidencen MAGNET. Apartamenti eshte i ri, pjese e nje godine te re gjithashtu brenda kompleksit modern rezidencial, i shtruar teresisht me parket , me rifinitura teper...
Ref. smart 356
152 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

ZYRA ME QIRA TE MOBILUARA, PRANE MINIS...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Qira: 1200 € Zone 120 m²

Ambienti ndodhet ne katin 2(dy) ne nje godine banimi 6(gjashte) kateshe, pallat i ri i ndertuar pas vitit 2010, me termoizolim sistem kapote, sistem kondicionimi chiller, sistem kamerash i instaluar. ...
Ref. smart 354
75 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET Komercial 92 M2 TE OXHAKU.

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 80000 € Zone 92 m²

Shitet komercial te oxhaku, Ambienti ka nje siperfaqe totale 92 m2 ku eshte i ndare ne pjesen e brendshme 60 m2 si dhe nje verand 32 m2 ,ambjenti eshte i paisur me certifikate pronesie , mund te sherb...
Ref. smart 349
4 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 110000 € Zone 110 m²

Apartament 2+1+2 Per Shitje. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome te madhe ndenje, ambient i vecante gatimi, 2 dhoma gjumi si dhe 2 tualete me dritare. Ndodhet shume prane ish Ekspozites. Apart...
Ref. smart 348
119 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOPSHTI BO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 165000 € Zone 186 m²

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi dhe ngrenie, nje studio ne forme dupleksi, 2 tualete dhe verande. Ka siperfaqe tot...
Ref. smart 347
251 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE RRUGEN...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne Rrugen e Elbasanit.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe.Ambienti eshte i organizuar ne nje sallon tre dhoma gjumi,guzhina eshte e ndare me vete dy bal...
Ref. smart 346
67 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Shitet 3+2+2 ne kompleksin "Vala Mar"...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 120000 € Zone 133 m²

Shiten 2 Apartamente ne kompleksin rezidencial Vala Mar ne katin e dyte. Kati i dyte permban vetem dy apartamentet ne shitje, perkatesisht 2+1 dhe 1+1.Apartamentet kane pamje te hapur ne drejtim te pe...
Ref. smart 345
59 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE RRUG...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 600 € Zone 148 m²

Apartamenti ndodhet ne katin 3 (tre) ne nje godine banimi 5(pese) kateshe, pallat i ri i ndertuar pas viteve 2000. Ndodhet ne nje zone me mjaft popullaritet, prane Qendres se Tiranes, Pazarit te Ri dh...
Ref. smart 344
89 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET APARTAMENT 3 + 1 NE KOMBINAT !...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 56000 € Zone 91 m²

Shitet apartament 3+ 1 ne Rr " Llambi Bonata" ne Kombinat. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati egzistues. Perbehet nga dhome ndenje dhe gatimi ,nje korridor i cili ben lidhjen me tre...
Ref. smart 343
276 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560