zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Ambient te Rruga 5 Maji.

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 135000 € Zone 60 m²

Shitet ambient komercial te rrgua 5 maji. Ambienti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri në një zonë të populluar. Për momentin funksionon si bar dhe ka një xhiro ditore të kënaqshme.Për më shu...
Ref. atrium 320
33 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Vile 2-katëshe te Vilat Amerika...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 250000 € Zone 0 m²

Shitet Vila dy katëshe te Vilat Amerikane me një sipërfaqe ndërtimi +trualli prej 541.58 m2. Kati i parë është i organizuar në dy hyrje 1+1 dhe dy tualete+verande të jashtme. Kati i dytë është i pë...
Ref. atrium 319
59 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Apartament 3+1+2 Te Pazari Ri ....

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 165000 € Zone 136 m²

Shitet apartament 3+1+2 te Pazari i Ri. Ambienti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë i mirë administruar. Apartamenti organizohet në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje, ambient gati...
Ref. atrium 318
56 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Zyre me Qira pranë Pazarit të Ri.

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 600 € Zone 129 m²

Jepet për qira zyrë pranë Pazarit të Ri. Ambienti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me fasadë xhami .Zyra është e rikonstruktuar me punime shumë cilësore dhe bashkëkohore.Ndodhet në një pa...
Ref. atrium 317
54 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Jepet me qira apartament 1+1 te Brryli...

Tirana › Tirana › Brryli
Per Qira: 200 € Zone 40 m²

Jepet me qira apartament 1+1 te Brryli. Apartamenti organizohet në një dhomë gjumi, një tualet, një sallon dhe një ambient gatimi. Ambienti ndodhet në një nga zonat më të qeta dhe me mjaft facilitet...
Ref. atrium 316
93 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial te Brr...

Tirana › Tirana › Brryli
Per Qira: 160 € Zone 27 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial te Brryli, në katin zero të një pallati të ri. Ambienti organizohet në dy hapësira të ndara nga njëra tjetra. Ambienti mund të përdoret për biznese të ndryshme si zyra,...
Ref. atrium 315
29 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Duplex te Kodra e Diellit

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 200000 € Zone 226 m²

Shitet Duplex 3+2+2 te Kodra e Diellit me sipërfaqe 226m2 dhe i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon i madh ndenje dhe ambient gatimi, tualeti dhe një ballkon që ofron pamje të lirë mbi kryeqytet. Në ...
Ref. atrium 314
96 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Ambient Komercial në Rrugën e D...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 210000 € Zone 62 m²

Në Rrugën e Dibrës shumë pranë Ministrisë së Mbrojtjes shitet ambient komercial me sipërfaqe 62m2 ! Ambienti është pozicionuar në katin 0 buzë rrugës kryesore ! Fasadë xhami 7m duke ofruar vizib...
Ref. atrium 313
51 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Jepet me Qira Ambient për Zyra te Hote...

Tirana › Tirana › Bulevardi Gjergj Fifshta
Per Qira: 650 € Zone 81 m²

Jepet me Qira Ambient për Zyra te Hotel Hilton. Ambienti ka një sipërfaqe 81.50 m2, në katin +2 dhe është i përshtatur për aktivitete të ndryshme biznesi. Ambienti jepet me qira i mobiluar 650 €/muaj...
Ref. atrium 312
29 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Apartament 1+1 te Materniteti i...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 38000 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 për shitje në një zonë mjaft të qetë të Tiranes, pranë Maternitetit të Ri, në Bulevardin Bajram Curri. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri, në katin e tretë, me sipërfaqe totale 42...
Ref. atrium 311
495 Vizita
Agent
Hans Abazi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 22 17 107

Property

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 59000 € Zone 90 m²

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80m2 , ndodhet në katin e katërt të një pallati pesë katësh te ri me ashensor dhe me punime mjaft cilësore. Ambienti organizohet ...
Ref. atrium 310
353 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 1+1 në Myslym Shyri...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 75000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 1+1 nëMyslym Shyri, në katin e katërt të një pallati ekzistues me tulla, me një sipërfaqe 60m2. Apartamenti është i organizuar në një dhomë gjumi, një sallon ndenje me ambientin e ga...
Ref. atrium 309
201 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Ambient Komercial te Brryli

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 66000 € Zone 0 m²

Shitet Ambient Komercial te Brryli, me një sipërfaqe 66.6m2. Ambienti është i përshtatshëm për biznes ose Apartament 1+1 në katin e dytë të një pallati ekzistues. Për më shumë informacion apo një vizi...
Ref. atrium 308
179 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial te Sta...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 4500 € Zone 560 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial pranë Stacionit i Trenit, me një sipërfaqe prej 560 m2 dhe jepet si njësi e vetme Open Space. Ambienti ndodhet në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës dhe mund të...
Ref. atrium 307
52 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Ambient Komercial te Ali Demi...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 250000 € Zone 311 m²

Shitet Ambient Komercial te Ali Demi, në katin zero të një pallati të ri me punime mjaft cilësore. Ka një sipërfaqe prej 311 m2 dhe mund të përdoret për biznese të ndryshme si fasoneri, punishte, pale...
Ref. atrium 306
61 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial në Lap...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 525 € Zone 92 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial në Laprakë, pranë rrugës kryesore. ambienti organizohet në dy kate me nga 46 m2 secili kat. Ambienti është i përshtatshëm për biznese të ndyshme, si : zyra, klinikë de...
Ref. atrium 305
56 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1 pranë Res...

Tirana › Tirana › Prane Restorant Durresit
Per Qira: 280 € Zone 70 m²

Jepet Apartament me Qira 2+1 pranë Restorant Durrësit, në katin e pestë të një pallati ekzistues. Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet, një sallon dhe një ambient gatimi. Apartament...
Ref. atrium 304
105 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 te Stac...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 400 € Zone 99 m²

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 te Stacioni i Trenit, në katin e shtatë të një pallati të ri, të mirëadministruar. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, dy tualete, një sallon dhe një ambi...
Ref. atrium 301
102 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 1+1 te Rruga e Kavaj...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 72000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 1+1 te Rruga e Kavajës, në katin e dytë të një pallati ekzistues, shume pranë qendrës në një nga zonat më të kërkuara. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje, një ambie...
Ref. atrium 300
232 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1 në Kombinat

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 48400 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 2+1 në Kombinat, me një sipërfaqe 67.58m2, në një ndërtim të ri dhe në katin e dytë banim. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, një sallon ndenje me kuzhinën dhe tualet...
Ref. atrium 299
295 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet ose Jepet me Qira Vilë te Ali D...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: Zone 0 m²

Vilë për Shitje ose Qira te Ali Demi. Vila pozicionohet me orientim nga jugu ku ndricimi natyral nuk mungon asnjë moment të ditës. Vila ka punime super cilësore. Ka një sipërfaqe totale prej 375m2, ë...
Ref. atrium 298
76 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1 te Rruga Ferit X...

Tirana › Tirana › Prane Restorant Durresit
Per Shitje: 69000 € Zone 84 m²

Shitet Apartament 2+1 pranë Rrugës Ferit Xhajko. Ka një sipërfaqe totale prej 84.5 m2 dhe është i organizuar në sallon ndenje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, një tualet. Apartamenti ndodhet në një nga z...
Ref. atrium 297
202 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet ose Jepet me Qira Bar/Kafe

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 540000 € Zone 263 m²

Shitet ose Jepet me Qira Bar/kafe në një zonë shumë të preferuar dhe me klientelë të rregullt. Bari është i arreduar me arkitekt dhe mobilie shumë cilësore si dhe me sipërfaqe të konsiderueshme jashtë...
Ref. atrium 296
296 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Ambient Komercial te Profarma p...

Tirana › Tirana › Profarma
Per Shitje: 94000 € Zone 32 m²

Tek Profarma buzë rrugës kryesore shitet dyqan 32 m2. Aktualisht me qira afatgjatë 35.000 All Kati 0. Me hipotekë. Mundësi shumë e mirë investimi!...
Ref. atrium 295
74 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,