zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI 230 M2 NE QEND...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 772000 € Zone 230 m²

Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen e Barikadave ne Qender, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 230m2, nga te cilat 130m2 ne katin e pare ...
Ref. ADORE 91
3 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "PARK GATE"...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 178500 € Zone 103 m²

Shitet apartament 2+1 tek "Park Gate" ne Rr. e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, ka nje siperfaqe totale prej 103.43 m2 dhe siperfaqe te brendshme 86.72 m2. Apartamenti lokalizohet ne n...
Ref. ADORE 89
61 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

VILE PER SHITJE TEK "SUNRISE RESIDENCE...

Tirana › Tirana › Sun Rise Residence
Per Shitje: 345000 € Zone 309 m²

Shitet vile ne kompleksin rezidencial "Sunrise" me nje siperfaqe totale ndertimi prej 309.68 m2 dhe siperfaqe trualli 248 m2. Vila eshte e sapondertuar me hapesira perkatesisht, kati nentoke 92 m2, ka...
Ref. ADORE 88
17 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 365400 € Zone 203 m²

Shitet Apartament 3+1+2 ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 203 m2, e shperndare ne nje dhome ndenje, guzhine e mireorgan...
Ref. ADORE 87
53 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen 5 Maji...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 56000 € Zone 74 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen 5 Maji, me siperfaqe totale prej 74 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje...
Ref. ADORE 85
149 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Jepet Me Qira Ambjent Komercial Tek My...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 500 € Zone 40 m²

Jepet me Qira Ambjent Komercial tek Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40m2 . Ambjenti ndodhet ne katin e pare(i dyti teknik) edhe mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesesh, Ambjenti ...
Ref. ADORE 83
50 Vizita
Agent
Arlen Qinami
CENTURY 21 Adore
0672044489

Property

Shitet toke are ne Gurez Kurbin.

Kurbin › Mamurras
Per Shitje: 125000 € Zone 0 m²

Shitet toke are ne Gurez Kurbin ,Toka eshte 2 km larg nga zona e Patokut. Toka ka nje siperfaqe prej 12500m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem na kontakt...
Ref. ADORE 82
18 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Apartament te Komuna e Parisit...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 104000 € Zone 130 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne Komune te Parisit. Apartamenti prej 130 metra2 ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 6 katesh, organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, ambjent i vecuar gatimi,...
Ref. ADORE 81
137 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK RR...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 560 € Zone 120 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial tek Rruga e Kavajes, me nje siperfaqe prej 120m2. Ambienti eshte i aksesueshem ne varesi te biznesit. Ambienti ndodhet ne katin 0 buze rruges. E pershtatshme per te gji...
Ref. ADORE 80
55 Vizita
Agent
Arlen Qinami
CENTURY 21 Adore
0672044489

Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE BUL...

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Qira: 550 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient biznesi ne bulevardin B.Curri me nje siperfaqe prej 66 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues . Ambienti eshte i organizuar ne tre hapesira te siperfaqeve te nd...
Ref. ADORE 79
39 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

Jepet me qira ambjent biznesi ne rruge...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Qira: 800 € Zone 105 m²

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe 105 m2 ne Rr. Qemal Stafa. Ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet kondicioner, sistem elektrik monofazor dhe...
Ref. ADORE 78
64 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet ambjent biznesi ne rrugen Qemal...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 315000 € Zone 105 m²

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 105 m2 ne Rr. Qemal Stafa. Ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet kondicioner, sistem elektrik monofazor dhe trefaz...
Ref. ADORE 77
47 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet ose Jepet me Qira Ambjent Bizne...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 122000 € Zone 90 m²

Shitet ose jepet me Qira Apartament 3+1, me nje siperfaqe prej 90m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe mund te perdoret edhe si ambjent biznesi. Ndodhet buze rruges kryesore dhe pervecse per ba...
Ref. ADORE 76
194 Vizita
Agent
Arlen Qinami
CENTURY 21 Adore
0672044489

Property

Jepet me Qira Magazine!

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Qira: 400 € Zone 120 m²

Jepet me Qira ambjent per magazine ne Mzez. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 120m2, me nje tualet brenda. Ambjenti mund te perdoret per magazine ose lloje te ndryshme biznesi sepse ndodhet buze r...
Ref. ADORE 75
35 Vizita
Agent
Arlen Qinami
CENTURY 21 Adore
0672044489

Property

Shitet ndertese 2 kate

Shkodër
Per Shitje: 320000 € Zone 413 m²

Shitet Ndertese ne Shkoder. Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 413.2m2 e cila eshte e ndare ne dy kate perkatesisht 206.6m2 secili kat. Ndertesa ka nje hapesire lineare dhe te shfrytezueshme per ll...
Ref. ADORE 74
69 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet Apartament 2+1 tek Kompleksi 'N...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Shitje: 298000 € Zone 118 m²

Shitet Apartament 2+1 tek Kompleksi Nobis, i lokalizuar ne nje nga zonat me elitare te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 118.37 m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje...
Ref. ADORE 73
499 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

Jepet me Qira Restorant ne Lunder.

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 3200 € Zone 1200 m²

Jepet me Qira Restorant ne zonen e Lundres, zone e pershtatshme per te zhvilluar kete lloj biznesi. Ambjenti eshte i ndare ne dy kate, ka nje siperfaqe totale 1200m2, secili kat ka siperfaqe 600m2 dhe...
Ref. ADORE 72
74 Vizita
Agent
Xhoana Koci
CENTURY 21 Adore
0672044486

Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA!

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 110 m²

Jepet Apartament 2+1 me qira, prej nje siperfaqe 110 m2, plotesisht i mobiluar ne zonen e Kopshtit Zoologjik, prane Conad. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje apartamenti 6-katesh. Apartame...
Ref. ADORE 71
191 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

Shitet apartament tek Tregu Elektrik....

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 72000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 prane Tregut Elektrik ne Rr. Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit ne nje pallat te ri, 7 katesh, organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjume, 1 tualet d...
Ref. ADORE 69
6 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet apartament 1+1 te Tregu Elektri...

Tirana › Tirana › Rr.Mihal Grameno
Per Shitje: 72000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 prane tregut elektrik ne rrugen Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit, ne nje pallat te ri, 7 katesh, organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjume, 1 tual...
Ref. ADORE 68
31 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK KOPSH...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 bosh, me siperfaqe prej 100 m2, ne katin 2 te nje pallati te ri te mireorganizuar. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon...
Ref. ADORE 67
235 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK QENDR...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 320 € Zone 116 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek qendra Pam,ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Organizohet ne nje sallon ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje...
Ref. ADORE 66
165 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 NE VASIL...

Tirana › Tirana
Per Qira: 320 € Zone 98 m²

Jepet me qira apartament 2+1, 92 m2, ne zonen Vasil Shanto, ku vlen te cilesohet si nje nga zonat me te mira per te jetuar. Apartamenti eshte i rikonstruktuar,pjeserisht i mobiluar duke u organizuar ...
Ref. ADORE 65
142 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

Shitet ne Don Bosko Shtepi + Truall!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 130000 € Zone 100 m²

Shitet Shtepi+ Truall ne Don Bosko. Shtepia eshte nje kat, ka nje siperfaqe ndertimi prej 90.3m2 dhe siperfaqe trualli 325.6m2. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me infrastrukturen e nevojshme.Disponon ...
Ref. ADORE 64
176 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479