zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA, DURRES!...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 109000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kekruara te qytetit te Durresit, Vollga. Orinetohet ne Lindje- Jug gje e cila ben te mundur pranine e drites natyrale per pjesen me te madhe te dites. Organi...
Ref. Eon 637
0 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET NJESI BIZNESI NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 120000 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne lagjen 18 prane stadiumit Niko Dovana. Ndodhet ne buze te rruges kryesore Aleksander Goga te nje pallati te ndertuar se fundmi. Ka nje fasade xhami e cila ben te mundur reklamimin ...
Ref. Eon 636
41 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

JEPET ME QIRA GODINE MULTI FUNKSIONALE...

Durrës › Durrës
Per Qira: 3500 € Zone 2284 m²

Ambienti ndodhet ne autostraden Tirane Durres prane Ures Bistro. Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 siperfaqe e brendshme plus 800 m2 verande. Perbehet e gjitha nga fasade xhami gje e cile ben te mu...
Ref. Eon 635
27 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET TOKE 1300M2

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Shitje: 22000 € Zone 1300 m²

Toka ndodhet ne kenet me siperfaqe 1300m2. Toka ka mundesi bashkimi me nje toke prane me siperfaqe 700m2. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni ne:+355694579469...
Ref. Eon 634
25 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE DURRES...

Durrës › Durrës
Per Qira: 120 € Zone 80 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 2 dhoma gjumi nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Jepet me qira i pa mobiluar. Per me shume informacione ...
Ref. Eon 633
138 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA DYQANI

Durrës › Durrës
Per Shitje: 18000 € Zone 0 m²

Dyqani ka nje siperfaqe 20m2 te shenuara ne certifikate pronesie. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruge dhe eshte lehtesisht i pershtatshem per biznese te ndryshme. Zona ku ndodh...
Ref. Eon 632
106 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET TOKE NE SHENAVLASH!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 86240 € Zone 0 m²

Toka ndodhe tne afersi te rruges kryesore ne Shenavlash. Ka nje siperfaqe totale prej 5390 m2 dhe eshte e pershtatshme pe rndertim serash, calcetto, magazinim kontenjeresh etj. Disponon dokumentacion ...
Ref. Eon 631
43 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DUR...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 103000 € Zone 122 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara ne Durres, ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon te madh nga i ci...
Ref. Eon 629
65 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN DURRES TIRA...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 50000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet buze autostrades Durres- Tirane perkrah karburantit ELDA. Ka nje siperfaqe totale prej 1000 m2 dhe ka mundesi zgjerimi per me shume metra. E pershtatshme per magazina, kapanone park autob...
Ref. Eon 628
31 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 , PLAZH !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 40050 € Zone 89 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ...
Ref. Eon 627
69 Vizita
Agent
Anxhela Hoxha
CENTURY 21 Eon
+355 69 245 2022
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 , PLAZH !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 23850 € Zone 53 m²

Apartamenti ndodhet ne katin 9 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne dhome ndenje , nje dhome gjumi ,e cila eshte me pamje nga deti dhe tualet . Per me teper informacion dhe nje vizite ne p...
Ref. Eon 626
86 Vizita
Agent
Anxhela Hoxha
CENTURY 21 Eon
+355 69 245 2022
Property

SHITET DHE JEPET ME QIRA , PAPAFINGO !...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 140000 € Zone 140 m²

Papafingo ndodhet ne lagjen nr 5 , ne katin 11 te nje pallati te ri me ashensor te personalizuar . Organizohet ne dhome ndenje , ambjent gatimi , dy dhoma gjumi , tualet .Me siperfaqe totale 140 m2 , ...
Ref. Eon 625
93 Vizita
Agent
Anxhela Hoxha
CENTURY 21 Eon
+355 69 245 2022
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA DYQANI NE RRU...

Durrës › Durrës › Spitali
Per Shitje: 79500 € Zone 53 m²

Ambjenti ndodhet ne lagjen 18. Ka funksionuar si lokal dhe shitet i kompletuar sic eshte. Eshte nje ambjent qe mund te shfrytzohet per biznese te ndryshme. Per me shume informacione ose per nje vizite...
Ref. Eon 624
60 Vizita
Agent
Franko Metagjata
CENTURY 21 Eon
+355 69 939 43 29
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE STACIONI I TR...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 57000 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit ne nje pallat te pajisur me ashensor. Organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Eshte i shtruar me parket dhe persa i perket orientimit eshte jug...
Ref. Eon 623
126 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

JEPET ME QIRA 2+1 TEK SHKEMBI KAVAJES...

Durrës › Durrës
Per Qira: 2800 € Zone 64 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor 100 metra larg detit. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje ballkon dhe nje tualet. Per me shume inf...
Ref. Eon 622
74 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPEN ME QIRA MAGAZINA NE DURRES

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Qira: 240 € Zone 120 m²

Jane 2 magazina me siperfaqe 60m2 secila me lartesi 4m dhe gjeresi 4.5m. Magazinat ndodhen te ish fabrika e bukes ne nje zone e cila te mundeson shume facilitete dhe jepen me qira 240€ secila dhe ne ...
Ref. Eon 620
40 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPET ME QIRA HOTEL 1500 EURO

Tirana › Tirana
Per Qira: 1500 € Zone 1310 m²

Hoteli ndodhet shume prane qendres tregatare TEG ka akses nga rruga e vjeter e Elbasanit dhe gjithashtu nga autostrada e re dalja e pare, ka nje siperfaqe totale prej 1300m2 dhe 450m2 ndertim ndertim ...
Ref. Eon 619
83 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET 8 APARTAMENTE 1+1 OSE 2+1 GOLE...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 21200 € Zone 108 m²

Apartamentet ndodhen ne nje pallat cilesor te ri me ashensor te pabanuara me pare me siperfaqe qe fillojn 52.85m2, 58.79m2, 74.02m2, 74.02m2, 74.45m2, 79.49m2 qe jane 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe 108.1...
Ref. Eon 618
215 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE STADIUMI!

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 30000 € Zone 49 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat ekzistues me tulla. Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenjeje dhe tualeti. Eshte ne gjendje te mire dhe shitet totalisht e mobiluar. Disponon do...
Ref. Eon 617
105 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET APARTAMENT 1+1, SHKEMBI KAVAJES...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 20500 € Zone 66 m²

Apartamenti me siperfaqe totale 66.83 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri i cili disponon ashensor. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi,1 salle ndenie+kuzhine ,1 tualet dhe 1 ballkon. Ap...
Ref. Eon 616
166 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 1+1,SHKEMBI KAVAJES...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 20770 € Zone 67 m²

Apartamenti me siperfaqe totale 67 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri i cili disponon ashensor. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi,1 salle ndenie+kuzhine ,1 tualet dhe 1 ballkon. Apart...
Ref. Eon 615
127 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAV...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 85000 € Zone 121 m²

Aprtamenti ndodhet te Shkembi i Kavajes afer hotel "Bella Vista". Eshte pallat vije e pare me ballkon perballe me detin. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat te ri me ashensor si dhe me parkim privat p...
Ref. Eon 614
150 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET 2+1 NE DURRES 115M2

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet tek ish fabrika bukes me orientim Lindje-Jug me siperfaqe 115m2 ne katin e 1. Oraganizohet ne 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 dhome ndenje te madhe , 1 ambient gatimi te vecuar, 1 dho...
Ref. Eon 613
123 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 37000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 me pamje deti me siperfaqe 77m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri tek rrota e kuqe. Organizohet ne koridor qe ben shperndarjen e ambienteve kuzhin...
Ref. Eon 612
222 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955