zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET AMBIENT NENTOKE ME QIRA

Durrës › Durrës
Per Qira: 1000 € Zone 562 m²

Ambienti me siperfaqje 562m2 ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri ne rrugen dytesore Plazh. Per informacione apo vizite ne prone na kontaktoni ne : +355693886066...
Ref. Eon 468
0 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITEN DY APARTAMENTE 2+1 KATI 3/4 I B...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 40000 € Zone 80 m²

Apartamentet me sip. totale prej 80.50m2 ndodhen ne kat te 3 dhe te 4 te banimit ne nje pallat te ri ne rrugen dytesore Plazh. Organizohen ne 2 dhoma gjumi 1 ndenie e perbashket me kuzhinen 1 ballkon ...
Ref. Eon 467
1 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, ALEKSANDER GOGA...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 67000 € Zone 86 m²

Apartamenti me siperfaqe 86 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenie dhe nje tualet dhe me ballkon me pamje te lire nga rruga. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ...
Ref. Eon 466
7 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET VILE DHE TRUALL NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 145000 € Zone 567 m²

Shitet vile dhe truall ne Durres me nje siperfaqje totale ndertimi prej 118m2 dhe siperfaqe totale trualli prej 567m2. Vila organizohet ne 2 kate banimi. Vendodhja a nje pozicion te favorshem dhe mund...
Ref. Eon 465
4 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

Durrës › Durrës
Per Shitje: 37000 € Zone 49 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat turistike me te preferuara dhe ne zhvilli. Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rreg...
Ref. Eon 464
16 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH DURRES!...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 67000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne vije te pare me detin. Organizohet ne nje soxhorno te bashkangjitur me ambjentin e gatimit, tualet, 2 dhoma gjumi ...
Ref. Eon 463
35 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK PREFE...

Durrës › Durrës › Gjykata
Per Qira: 200 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet prane bibliotekes, ne nje pallat ne katin e 4. Organizohet ne 2+1 dhe eshte totalisht i mobiluar. Ka siperfaqe rreth 84 m2 i pershtatshem per familjare ne nje zone te qete afer rru...
Ref. Eon 461
41 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK STACIONI I ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 250000 € Zone 134 m²

Ambjenti prej 67 m2 te brendshme dhe 67m2 verande eshte i pozicionuar buze rruge ne nje nga zonat me te kalueshme ne Durres. Ambjenti aktualisht eshte lokal (BAR) me investime teper cilesore dhe me nj...
Ref. Eon 460
25 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET TOKE NE XHAFZOTAJ, DURRES!

Durrës › Durrës › Xhafzotaj
Per Shitje: 90000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara industriale ne Xhafzotaj, Durres. Ka nje siperfaqe totale prej 3000 m2 dhe eshte e pershtatashme per ndertim kapanonesh, magazina etj. Disponon dokumenta...
Ref. Eon 458
20 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET ZYRE NE DURRES

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 45000 € Zone 30 m²

Zyra ndodhet tek rruga e re e portit me siperfaqe 30m2. Zyra ka mundesi bashkimi me nje zyre tjeter e cila shitet e mobiluar me pajisjet e zyres ne total shkojn 65m2. Per me shume informacione ose viz...
Ref. Eon 457
53 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET ZYRE NE DURRES

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 58000 € Zone 35 m²

Zyra ndodhet tek rruga e re e portit me siperfaqe 35m2. Shitet me te gjitha pajisjet e zyres dhe ka mundesi bashkimi me nje tjeter zyre te cilat sebashku behen 65m2 . Per me shume informacione ose v...
Ref. Eon 456
30 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPET ME QIRA KAPANONI 1000m2!

Durrës › Sukth › Sukth
Per Qira: 1500 € Zone 1300 m²

Kapanoni ndodhet shume afer autostrades Durres-Tirane, ka nje siperfaqe totale prej 1300 m2 dhe nje kubature prej 7m. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne: +355692848061...
Ref. Eon 455
3 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHTET TOKE 6000 M2 NE FLLAKE!

Durrës › Durrës › Fllake
Per Shitje: 120000 € Zone 5950 m²

Toka ndodhet saktesisht ne Vrrine me siperfaqe rreth 6000m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekorr dhe eshte e rivleresuar. Pozicioni shume i favorshem per ngritjen e nje biznesi industrial dhe ofro...
Ref. Eon 454
16 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KA...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 37000 € Zone 0 m²

Apartamenti ka pamje nga deti dhe ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome gjumi, soxhorno bashkangjitur me ambjentin e gatimit dhe tualet. Ka nj...
Ref. Eon 453
157 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET TOKE ARE NE SPITALLE DURRES!

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 100100 € Zone 2860 m²

Toka ndodhet afer rruges kryesore, dhe ka nje siperfaqe prej 2860 m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne: +355692848061...
Ref. Eon 452
17 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET SHTEPI+TOKE NE SPITALL

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 30000 € Zone 800 m²

Shtepia nje kateshe + toka 800 m2 ndodhet ne Spitalle, e organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenie me kuzhine dhe 1 tualet.Shtepia ndodhet ne nje zone jasht zhurmave te qytetit. Per me shume inform...
Ref. Eon 451
35 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës
Per Shitje: 50900 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet ne kat te 11 te nje pallati te sapo perfunduar ne nje zone ku ju ofron facilitete te ndryshme. Hyrja organizohet ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenie e perbashket me kuzhinen me dalj...
Ref. Eon 450
91 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1TE SHKEMBI KAVAJE...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 35000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit te Durresit, Shkembi Kavajes. Ka orientim Lindje- Jug- Perendim cka ben te mundur pranine e drites natyrale per pjesen me te madhe te dites. ...
Ref. Eon 449
142 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DUR...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 50400 € Zone 63 m²

Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit ne katin e pare te banimit ne nje pallat te ri cilesor dhe me dy ashensore schindler me siperfaqe 63m2. Organizohet me 1 dhome ndenje, 1dhome gjumi dhe 1 tual...
Ref. Eon 448
153 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH, DURRES...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 57500 € Zone 115 m²

Apartamenti ndodhe ne nje nga zonat me atraksionin me te madh turistik. Ka orientim Lindje- Jug- Perendim cka e ben te jete i ekspozuar nen driten e diellit per pjesen me te madhe te dites. Organizohe...
Ref. Eon 447
74 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET APARTAMENT 1+1

Durrës › Durrës
Per Shitje: 23500 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet ne Shkozet ne katin e 3 me siperfaqe te 60m2. Organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ballkon 10m2 dhe 1 tualet. Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni...
Ref. Eon 445
153 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET VILE 4-KATESHE NE SHKALLNUR!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 270000 € Zone 466 m²

Shitet vile 4-kateshe plus truall ne Shkallnur. Siperfaqa totale e ciles eshte 588 m2 ndersa e truallit 466 m2. Kati i dyte eshte i rregulluar dhe mobiluar ndersa katet e tjera jo. Ndertesa eshte ber...
Ref. Eon 444
42 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM

Durrës › Durrës
Per Shitje: 36000 € Zone 90 m²

Shitet apartament 2+1 ne Golem perball hotel Pameba me siperfaqe totale prej 90m2. Organizohet nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, kuzhina me nje ambient te vecuar gatimi, dy dhoma gjumi si...
Ref. Eon 442
175 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA PARUKERI, ESTETIKE, SAU...

Durrës › Durrës
Per Qira: 480 € Zone 100 m²

Salloni ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 4 kateshe, me nje siperfaqe totale prej 100 m2. Ambjenti eshte i ndare ne 5 dhoma te vecuara cilat jane te pajisura me aparatet perkatese si: sauna, sol...
Ref. Eon 441
37 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408