zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT DUPLEX !!!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 299000 € Zone 280 m²

Shitet apartament duplex me pamje mahnitese nga te gjitha anet! Apartamenti ndodhet ne dy katet e fundit te pallatit,kati i 10-11.Apartamenti organizohet ne katin e pare nga 1 korridor , 1 sallon i ma...
Ref. Solution 825
53 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

SHTEPI PRIVATE ME QIRA, UNAZA E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 200 € Zone 143 m²

Jepet me qira shtepi private 3+1 me siperfaqe 143m2 , nje kateshe ne Astir e mobiluar, 15m nga rruga kryesore. Ka oborr, mundesi parkimi dhe uje 24 ore falas. Perbehet nga 3 dhoma gjumi ,1 dhome nden...
Ref. Solution 826
21 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENT 1+1 KOMUNE E PARISIT...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 99000 € Zone 86 m²

Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit prane kopeshtit Botanik! Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje 1 tualet dhe 1 ballkon! Kuzhina eshte e ndare nga dhoma e ndenjes dhe ka a...
Ref. Solution 824
44 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA, ASTIR !

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: Zone 485 m²

Jepet me qira ambient komercial, i pershtatshem per biznes ose per garazh! Me siperfaqe totale 485m2,ofrohet edhe mundesi ndarjeje sipas kerkesave specifike tuaja! Ambient eshte i sapo investuar, ju ...
Ref. Solution 823
5 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR !!!

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 45000 € Zone 79 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Astir me siperfaqe totale 79m2! Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e pare te banimit! Ambjenit eshte i pershtatur nga komercial ne apartament, organizoh...
Ref. Solution 822
184 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877
Property

JEPET AMBIENT ME QIRA NE RRUGE KRYESOR...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 360 € Zone 71 m²

Jepet me qira ambient komercial per biznes me siperfaqe 71.1 m2 te Unaza e re, ndodhet ne katin e dyte dhe me pajme nga rruga kryesore! Ambient shume i pershtatshem per biznesin tuaj! Eshte i pajisur ...
Ref. Solution 819
27 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENT 2+1,UNAZA TE RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 117000 € Zone 151 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 151.3 m2 te Unaza e re, apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka ashensor. Organizimi i brendshem eshte nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon me pa...
Ref. Solution 820
24 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENT 2+1,UNAZA E RE !

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 84500 € Zone 109 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 109.2 m2 te Unaza e re, apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe ka ashensor. Organizimi i brendshem eshte nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon me p...
Ref. Solution 821
23 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES KRY...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 106000 € Zone 136 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 136.9 m2 te Unaza e re, apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka ashensor ! Organizimi i brendshem eshte nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon te ...
Ref. Solution 818
50 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me qira ambient per biznes prane...

Tirana › Tirana › Casa Italia
Per Qira: 800 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient per biznes prane Casa Italia.Ambient eshte i sapo investuar, ju jep mundesi ta mobiloni sipas deshires suaj. Ndodhet ne nje pallat te mire administruar. Preferohet te perdoret p...
Ref. Solution 811
19 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENT + DYQAN NE ASTIR

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 130000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 2+1 + 2 ballkone me 1 tualet ne katin e 2 te banimit me siperfaqe totale 95m2 apartamenti eshte i arreduar mjaft mire dhe ka hapesira te bollshme. Apartamenti shitet bashke me nje dy...
Ref. Solution 806
64 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KOMUNA E ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 240000 € Zone 175 m²

Shitet ambient komercial tek komuna e parisit ne nje vendndodhje shume te favorshme dhe ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes.Ambienti aktualisht perdoret si BAR por mund te perdoret per funksi...
Ref. Solution 807
53 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENTI 1+1, ASTIR ME HIPOT...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 62000 € Zone 89 m²

Shitet apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re.Apartamenti është i organizuar nga salloni i arreduar në mënyrë moderne,nga dhoma e gjumit,tualeti ME AJRIMI NATYR...
Ref. Solution 804
261 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

*SUPER OKAZION* SHITET FABRIKE PERPUNI...


Per Shitje: 1180000 € Zone 10000 m²

Shitet Fabrike INOXI aktualisht ne gjendje pune,me nje xhiro vjetore te konsiderueshme.Fabrika ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem ne rrugen e Kombit Durres-Kukes prane ures se Patokut.organi...
Ref. Solution 803
128 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE KAMEZ OKAZ...

Tirana › Kamëz › Kamëz
Per Shitje: 108000 € Zone 103 m²

Shitet ambient komercial i pershtateshem per aktivitete te ndryshme biznesi me fasade xhami ne dy ane.Siperfaqja eshte 93m2 e brendshme,ka nje banjo dhe tende 50m2 jashte nga ana e rruges.Ndodhet ne p...
Ref. Solution 801
104 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me Qira Apartament 2+1 prane Top...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Qira: 150 € Zone 101 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane Top Channel i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.Me ashensor i mobiluar me paisjet bazike.Cmimi eshte 18 000 LEK i padiskutueshem..Vizitat ne pr...
Ref. Solution 802
177 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877
Property

Jepet me qira dyqan 55m2 ne Laprake

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 130 € Zone 55 m²

Jepet me qira dyqan ne laprake me hapesire 55m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per dyqane si edhe per biznese te ndyshme.Per vizita kontaktoni ne nr. 00355674818877...
Ref. Solution 808
64 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877
Property

OKAZION ! Shitet ambient komercial ne ...

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 163800 € Zone 78 m²

Shitet dyqan tek rruga Dritan Hoxha . Dyqani ndodhet ne Laprake ne rrugen Dritan Hoxha , ka nje siperfaqe prej 78 m2. Dyqani eshte aktualisht i dhene me qera . Mund te perdoret per cdo lloj aktivit...
Ref. Solution 774
80 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution


Property

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1+2 !!!

Tirana › Tirana › Casa Italia
Per Shitje: 58000 € Zone 103 m²

OKAZION Shitet apartament 2+1+ballkon me 2 tualete , prane Sheshit Shqiponja. Pallati ndodhet prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit me 2 ashesor edhe me pamje nga rruga...
Ref. Solution 805
649 Vizita
Agent
Ermando Gjokpali
CENTURY 21 Solution
00355674818877
Property

Jepet me qira ambient per biznes 2+1...

Tirana › Tirana
Per Qira: 800 € Zone 216 m²

Jepet me qira ambient per biznes prapa Casa Italia.Ambient eshte i sapo investuar, ju jep mundesi ta mobiloni sipas deshires suaj. Ndodhet ne nje pallat te mire administruar. Per me shume info. na k...
Ref. Solution 814
52 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet apartament 1+1 ne ASTIR Cmimi O...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 27000 € Zone 48 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. I orientuar nga Lindja mundeson drite gjate gjithe kohes.Apartamenti eshte i sapo investuar, ju jep mundesi ta mobiloni sipas deshires suaj. Ndodhet ne nje pa...
Ref. Solution 817
240 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me qira ambient i pershtatshem p...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 600 € Zone 140 m²

Jepet me qira ambent komercial i pershtatshem per te ushtruar lloje te ndryshme te bizneseve. Me siperfaqe 140 m2, i orientuar nga lindja, ne nje zone te populluar dhe me nje vendodhje mjaft te persht...
Ref. Solution 815
31 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet Apartament 2+1, Unaza e Re Cmim...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 70500 € Zone 112 m²

Apartament 2+1 per Shitje i investuar deri ne detaje ne zonen e Astirit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 112.15 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjeje,dy dhoma gjumi,nje ballkon dhe nje tualet....
Ref. Solution 816
149 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET TOKA NE BERZHITE !

Tirana › Tirana › Berzhite
Per Shitje: 37800 € Zone 0 m²

Shitet truall ne Berzhite , afer rruges nacionale Tirane- Elbasan e pershtatshme per te ndertuar shtepine tuaj te endrrave , ka uje dhe drita , me nje pamje fantastike te kodrave . Per me teper ...
Ref. Solution 767
48 Vizita
Agent
Ilirjana Sulaj
CENTURY 21 Solution