zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet truall tek unaza e re ne Plepa ...

Durrës › Durrës › Plepa
Per Shitje: 40000 € Zone 450 m²

Toka ka nje siperfaqje totale prej 450m2 nga e cila 240 m2 eshte me certifikate pronesie e cila disponon dhe nje objekt 40 m2 te vjeter ne te . Pjesa tjeter eshte ne proces legalizimi. Toka ndodhet b...
Ref. NEW 1059
59 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Jepet me qera ambient komercial ne Xha...

Durrës › Durrës › Xhafzotaj
Per Qira: 1000 € Zone 300 m²

Ambienti ka nje siperfaqje prej rreth 300m2 , ndodhet buze rruges kryesore te Xhafzotaj , eshte e gjitha me fasade xhami dhe me akses me 2 hyrje. Nje oborr i perbashket me magazinen tjeter e cila ka t...
Ref. NEW 1057
36 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet apartament 2+1 prane qendres se...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 55000 € Zone 90 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara nga ku njera eshte ne anen e rruges kryesore "Egnatia" duke bere te jete e ndricuar nga dielli i lindjes. Dhoma tjeter e gjumit eshte e ori...
Ref. NEW 1056
185 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet dhe jepet me qira vila prane ...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 175000 € Zone 485 m²

Vila eshte e organizuar ne 2 kate banimi nga ku kati i pare ka nje siperfaqje rreth 120m2 dhe eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenje , 1 aneks kuzhine , 1 tualet dhe 1 dhome depo , kati...
Ref. NEW 1047
150 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet apartament 2+1 ne qender te pla...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 35000 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje me kuzhinen e perbashket dhe me dalje ne ballkon , 1 tualet i kompletuar . Apartamenti ka punime ekstra te kryera te cilat jane mjaft c...
Ref. NEW 1046
153 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet 1+1 okazion tek Shkembi Kavajes...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 27000 € Zone 62 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi me 1 ballkon , 1 dhome ndenje me 1 ballkon tjeter , 1 tualet i kompletuar . Shtepia ndodhet ne nje pallat te ri i pajisur me ashensor dhe eshte majft i ...
Ref. NEW 1045
127 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet apartament 2+1 tek ish URT

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 53000 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi nga ku dhoma e femijeve eshte e orientuar drejt lindjes dhe dhoma matrimoniale e cila ka nje tualet me dritare dhe 1 ballkon eshte drejt jugut . Dhomat ...
Ref. NEW 1044
120 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet apartament 2+1 ne plazh

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 60000 € Zone 91 m²

Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi te mobiluara te orientuara drejt perendimit, 1 dhome ndenje me 1 kuzhine te perbashket te kompletuar si edhe me 1 ballkon te bollshem. Apartamenti ndodhet...
Ref. NEW 1041
161 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet magazine buze autostrades

Kavajë › Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 55000 € Zone 600 m²

Magazina ka nje siperfaqje te brendshme 220m2 , ndodhet buze rruges kryesore te autostrades Durres-Kavaje , toka ka nje siperfaqje prej 600m2 . E pajisur me certifikate pronesie . E pershtatshme per c...
Ref. NEW 1038
50 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Super okazion apartament 2+1 ne Iliria...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 29000 € Zone 70 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 tualet qendror me ajrim me dritare , 1 dhome ndenje me 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i paj...
Ref. NEW 1035
292 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet okazion apartament 2+1 ne iliri...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 33000 € Zone 71 m²

Apartamenti eshte i strukturuar ne 2 dhoma gjumi nga ku njera eshte pershtatur ne dhome kuzhine dhe ngrenie, 1 dhome ndenje me dalje ne ballkon, 1 tualet qendror me ajrim me dritare. Apartamenti ndodh...
Ref. NEW 1034
335 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet super apartament 2+1

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 80000 € Zone 163 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara dhe te bollshme nga ku njera ka nje tualet te bollshem me vaske hidromasazh. 1 dhome ndenje e bollshme e mobiluar me dalje ne ballkon i c...
Ref. NEW 1033
180 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Jepet me qera ambient 140m2 ne Bulevar...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Qira: 2500 € Zone 140 m²

Ambienti ndodhet ne rrugen kryesore te Bulevardit Epidamn, ka nje akses kryesor te gjithin me vetrate xhami dhe nje organizim te brendshem me 2 kate te cilat komunikojne me njera tjetren me shkalle te...
Ref. NEW 1028
123 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet apartament 3+1

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 48000 € Zone 100 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi te mobiluara, 1 dhome ndenje e mobiluar me nje kuzhine ne forme aneksi disi e vecuar , 1 ballkon ne dhomen e ndenjes dhe nje tjeter ballkon tek dhoma gj...
Ref. NEW 1027
300 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Jepet me qera ambient ne Vollga !

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Qira: 1500 € Zone 200 m²

Ambienti ndodhet ne rrugen kryesore "Taulantia" tek hotel "Arvi" . Eshte i pajisur me nje vetrate xhami ne pjesen ballore duke ofruar nje pamje mjaft te kendshme te shetitores dhe detit. Ambienti ka n...
Ref. NEW 1026
158 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Jepet me qera toke 8300m2 per kapanon ...

Lezhë › Lezhë
Per Qira: 2500 € Zone 8300 m²

Trualli ka nje siperfaqje prej 8300m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore , mjaft e pershtatshme per qarkullimin te cdo lloj mjeti te cdo lloj tonazhi. Tek trualli ndodhen te ndertuara zyra te cilat ndod...
Ref. NEW 1025
79 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shitet vila 2 kateshe ne hyrjen e Durr...

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 125000 € Zone 318 m²

Vila ndodhet ne fillim te tokes duke mundesuar dhe nje ndarje praktike nga vila tjeter duke u shitur me vete . Eshte e organizuar ne 2 kate me shkalle me vete dhe secili kat eshte i strukturuar si 1+1...
Ref. NEW 1021
319 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shiten apartamente 2+1 me 400€/m2 tek ...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 37880 € Zone 94 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi nga ku dhoma matrimoniale ka nje ballkon , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje tek ballkoni tjeter. 2 tualete , Apartamenti ndodhet n...
Ref. NEW 1016
490 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shiten apartamente 2+1 me 400€/m2 tek ...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 36960 € Zone 92 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi nga ku dhoma matrimoniale ka nje ballkon , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje tek ballkoni tjeter. 2 tualete , Apartamenti ndodhet n...
Ref. NEW 1015
187 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shiten apartamente 2+1 tek sigurimet s...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 60190 € Zone 92 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi nga ku dhoma matrimoniale ka nje ballkon , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje tek ballkoni tjeter. 1 tualet , Apartamenti ndodhet ne...
Ref. NEW 1014
147 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shiten apartamente 2+1 tek sigurimet s...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 59280 € Zone 91 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi nga ku dhoma matrimoniale ka nje ballkon , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje tek ballkoni tjeter. 1 tualet , Apartamenti ndodhet ne...
Ref. NEW 1013
107 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shiten apartamente 2+1 tek ish URT

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 54275 € Zone 83 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi nga ku dhoma matrimoniale ka nje ballkon , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje tek ballkoni tjeter. 1 tualet , Apartamenti ndodhet ne...
Ref. NEW 1012
161 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shiten apartamente 1+1/2+1 tek sigurim...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 43290 € Zone 66 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 1 dhome gjumi nga ku dhoma matrimoniale ka nje ballkon , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje tek ballkoni tjeter. 1 tualet , Apartamenti ndodhet ne...
Ref. NEW 1011
148 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

Shiten apartamente 2+1 400€/m2 tek sig...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 36400 € Zone 91 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi nga ku dhoma matrimoniale ka nje ballkon , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje tek ballkoni tjeter. 1 tualet , Apartamenti ndodhet ne...
Ref. NEW 1010
161 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it