zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet Apartament 2+1 per Qira Afer Amb...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 700 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Dervish Hima ,e cila lidh zonat me te frekuentuara ne qytet si ajo e rruges se Elbasanit ,Rtsh dhe stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pall...
Ref. INFO 1391
1055 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Godine 3 Kateshe Bosh per Qera n...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 2000 € Zone 0 m²

Godina ndodhet ne rrugen Myslym Shyri afer zones se kishes Katolike.Eshte tre kateshe ku kati perdhe organizohet ne dy ambjente boshe ,nje tualet,korridor dhe nje dyqan me pamje nga rruga rreth 10 m2(...
Ref. INFO 1349
92 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN 1+1 TE...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 700 € Zone 95 m²

Apartmenti ndodhet ne katin e 4 banim ne nje nga residencat me moderne ne vend si ajo e Ambasador 3. Organizohet ne nje dhome ndenje me ballkon, kuzhine gatimi ku cdo pajisje eshte moderne, dhome gjum...
Ref. INFO 1346
529 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA I MOBILU...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 400 € Zone 95 m²

Apartament ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat te ri me 8 kate. Organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete, dhome ndenje, kuzhine dhe ballkon. Eshte i pajisur me cdo facilitet te nevojshem. Pallati ka n...
Ref. INFO 1329
583 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Apartament 1+1 i mobiluar afer Q...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 450 € Zone 78 m²

Apartamenti ndodhet afer Qendres ne zonen e Pazarit te ri. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine gatimi, dhome gjumi ,tualet dhe ballkon. Siperfaqja e tij eshte 78 m2 total. Ndodhet ne katin e peste t...
Ref. INFO 1287
589 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Apartament /Zyra 2+1+post parkim...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 1000 € Zone 122 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore dhe i ri ne vend si ajo e Park Gate.Ndodhet ne katin e katert banim te objektit me pamje nga rruga e Elbasanit.Siperfaqja e tij eshte 122 totale ...
Ref. INFO 1225
452 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Apartement 2+1 +post parkimi te ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 400 € Zone 95 m²

Jepet Apartament 2+1 me qira prane Kodres se Diellit te Kompleksi Nova rruga Bill Klinton . Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, ne katin e dyte banim ose trete teknik te nje pallati cilesor te ...
Ref. INFO 1159
559 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Shitet Apartament 3+1 tek Ish Ekspozit...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Shitje: 187000 € Zone 152 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane per banim. Eshte jo me teper se 10 minuta distance ecje nga zona e qendres dhe me pak se 5 minuta ecje nga zona e Bllokut. Apartamenti n...
Ref. INFO 1109
1206 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet per Qira Apartament 2+1, tek Rru...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne pallat te ri me administrim shume te mire dhe ashensor cilesor. Organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenjie+kuzhine, dy tualete, nje ballkon. Apartamenti esh...
Ref. INFO 1095
1446 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Apartament 3+1+post parkimi afer...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1200 € Zone 0 m²

Apartament 3+1 me dy tualete dhe post parkimi ne nje nga zonat me te preferuara Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne rrugen Perlat Rexhepi. Siperfaqja e tij eshte 160 m2 e...
Ref. INFO 1084
1449 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet apartament 2+1 per Qira I mobilu...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartament ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat te ri me 8 kate. Organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete, dhome ndenje, kuzhine dhe ballkon. Eshte apartament i pabanuar me pare. ADMINISTRIMI ESHTE I P...
Ref. INFO 1042
1280 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Garsionere per Qira tek Myslym S...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira Garsionere ne Myslym Shyri! Eshte sapo e rikonstruktuar me te gjitha facilitetet e nevojshme . Ndodhet ne ne pallat ekzistues ne katin e peste te tij . Orientim i tij eshte jug me nje pa...
Ref. INFO 940
1515 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet me qira Vile tek Rruga e Kavajes...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 1500 € Zone 97 m²

Vila ndodhet shume prane qendres se Tiranes. Eshte e pozicionuar ne nje zone e cila ben lidhjen midis Rruges Kavajes dhe Myslym Shyrit, ndodhet ne Rrugen "Islam Alla". Vila eshte e organizuar ne dy ka...
Ref. INFO 904
1553 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Ambjent Zyra per Qira tek Torre ...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Ambjenti per zyra ndodhet ne katin e dyte te qendres tregtare.Organizohet ne 2 dhoma te mobiluara me kondicioner.Zyra ndodhet ne nje ambjent mjaft te qete dhe bashkekohor.Cmimi eshte i perfshire me ta...
Ref. INFO 889
974 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet per Qira Apartament 2+1,tek Rrug...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne pallat te ri me administrim shume te mire dhe ashensor cilesor.Organizohet ne dy dhoma gjumi,dhome ndenjie+kuzhine ,dy tualete,nje ballkon.Apartamenti eshte i...
Ref. INFO 795
1332 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Apartament 2+1 per qira tek Kodr...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartament ndodhet tek rruga Bill Klinton , ne katin e gjashte .Organizohet ne dy dhoma gjumi nje dopio dhe tjetra me dy krevate tek,dhome ndenjie,kuzhine gatimi,ballkon dhe nje tualet.Apartamenti sap...
Ref. INFO 793
2715 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Apartament 2+1,tek Myslym Shyri!...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte i sapoarreduar me te gjitha facilitet e nevojshme.Organizohet ne dy dhoma gjumi ku njera ka krevat dopio dhe njera eshte bosh ku mund te arredohet sipas deshirave te klientit,soxhorn...
Ref. INFO 774
1268 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Shitet Apartament 2+1,Rruga e Kavajes!...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 57000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuarat per banim pasi krijon lehtesi per biznese , shkolla , stacione urbane duke mundesuar nje jetese komode . Ndodhet ne katin e trete ...
Ref. INFO 738
2254 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Apartament 2+1,tek Komuna e Pari...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet Apartament per qira ne hyrje te Komune,afer pasticeri Reka.Ndodhet ne katine 2 banim.Organizohet ne nje dhome ndenjie,kuzhine,ballkon,dy dhoma gjumi nje me krevat tek dhe dhoma matrimoniale dhe ...
Ref. INFO 731
1657 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Shitet Apartament 1+1,tek Myslym Shyri...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 79000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament ne nje nga rruget me te preferuara ne Tirane.Pallati ndodhet buze rruges kryesore afer pallatit adidas.Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te tij.Organizohet ne nje dhome gjum...
Ref. INFO 704
1509 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Shitet Apartament 2+1,tek Irfan Tomini...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 93000 € Zone 105 m²

Shitet apartament i organizuar ne dy dhoma gjumi,dhome ndenjie ,kuzhine gatimi,nje tualet dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e katert te pallatit te ri.Mobilimi i shtepise eshte i mundesuar nga ...
Ref. INFO 393
1391 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Me Qira Apartament/Zyra 3+1 te R...

Tirana › Tirana
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nja pallati te ri.Organizohet ne 3 dhoma boshe, 1 dhome ndenjie dy tualtete ,dy ballkone.Ka nje siperfaqje prej 138 m2.Ne dy dhoma jane te vendosur kondicionere...
Ref. INFO 317
914 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Me Qira 2+1 ,tek 21 Dhjetori!

Tirana › Tirana
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane.Ndodhet ne katin e katert te pallati re ri.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjie,tualet dhe nje verande e bollshme me...
Ref. INFO 292
1004 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034
Property

Jepet Me Qira Apartament 1+1 tek 21 Dh...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 210 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenjie dhe kuzhine me nje hapesire te bollshme.Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete ku ka dhe post parkimi.Ndodhet ne katin e dyte te nje p...
Ref. INFO 261
2084 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Info Prona
0694050034