zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 2+1+2 per Shitje

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 160000 € Zone 135 m²

Apartament 2+1+2 per Shitje tek 9-Kateshet. Apartamenti ka siperfaqe 135 m2 te organizuar ne soxhorno me hapesire te bollshme dhe kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon, me nje pa...
Ref. ENT 1284
169 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 80000 € Zone 70 m²

Apartament 1+1 per Shitje prane Sheshit Willson. Me siperfaqe 70m2 i organizuar ne soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ka organizim te rregullte te hapesirave te brendshme dhe disponon Dokumen...
Ref. ENT 1267
281 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Lokal per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 3500 € Zone 250 m²

Lokal per Qera me vendodhja ne Bllok. Ka nje siperfaqe 250m2 i organizuar ne forme Dupleksi me fasade xhami nga rruga kryesore. Ambienti eshte pese meter i larte dhe open space. Jepet per Lokal Show...
Ref. ENT 1262
126 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 600 € Zone 145 m²

Apartament 2+1 per Qera prane Stadiumit Qemal Stafa. Me siperfaqe 145m2 te ogranizuara ne soxhorno, dy dhoma gjumi me hapesira te bollshme, dy tualete, depo dhe ballkon. Apartamenti ka mobilim komod ...
Ref. ENT 1196
105 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Zyre 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 800 € Zone 114 m²

Zyre 2+1 per Qera ne Rezidences Park Gate te Rr.Elbasanit. Me siperfaqe totale 114m2 eshte e organizuar ne tre ambjente pune, dy tualete dhe ballkon. Ambjenti do te shtrohet me parket dhe sistem qendr...
Ref. ENT 1180
192 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Dupleks 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 800 € Zone 128 m²

Dupleks 2+1 per Qera ne Bllok. Me siperfaqe 128m2 i organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe dy ballkone. Dubleksi eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kuzhina eshte e pajisur me te g...
Ref. ENT 1179
144 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 600 € Zone 100 m²

Apartament 2+1 per Qera ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadminsitruar. Ka nje siperfaqe prej 100m2 te organizuar ne sallon, plus kuzhine, dy dhome gjumi, dy tualete, dhe ba...
Ref. ENT 1139
260 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 600 € Zone 100 m²

Apartament 2+1 per Qera prane Kopshtit Botanik. Me siperfaqe 100m2 te organizuara ne soxhorno, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapomobiluar me nje mobilim modern dhe bashkekoh...
Ref. ENT 1122
466 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 70000 € Zone 70 m²

Apartament 2+1 per Shitje prane Harry Fultz. Ndodhet ne pallat eksiztues me siperfaqe 70m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Zona eshte e qete dhe mjaft e frekuentuar...
Ref. ENT 1111
666 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 400 € Zone 40 m²

Ambjent Komercial per Qera ne Qender. Ndodhet buze rruge me siperfaqe 40m2 i organizuar ne openspace dhe tualet. Me fasade xhami ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe lokacion te pershtatshem. mund ...
Ref. ENT 1105
198 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Dubleks 3+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 140000 € Zone 113 m²

Dubleks 3+1 per Shitje prane Stadiumit Dinamo. Ndodhet ne pallat ekzistues me siperfaqe 113m2. Kati i pare ka sallon plus kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe depo. Kati i dyte ka dhome gj...
Ref. ENT 1071
373 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 3+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Garda
Per Shitje: 150000 € Zone 126 m²

Apartament 3+1 per Shitje ne zonen e Gardes. Me siperfaqe prej 126.5 m2 ndodhet ne katin 3 ne nje pallat ekzistues. Organizohet ne soxhorno, tre dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Zona eshte e...
Ref. ENT 1051
493 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament Luksoz 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 118 m²

Apartament 3+1 Luksoze per Qera ne Bllok . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Ambjenti eshte i survejuar me kamera sigurie 24H. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 te organizuar...
Ref. ENT 1042
270 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Zyre 2+1+2 per Qera

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 500 € Zone 115 m²

Zyre 2+1 per Qera prane Stadiumit Dinamo. Me siperfaqe 113m2 te organizuara ne sallon te bollshem, dy dhoma, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet buze rruge dhe pallet te ri te mireadministruar. Ftohja dhe...
Ref. ENT 1041
236 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Zyre per Qera

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 300 € Zone 50 m²

Ambienti eshte i shtruar me parket, eshte vetrat xhami me pamje nga rruga kryesore dhe i pershtatshem per zyre. Ambienti jepet Bosh. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...
Ref. ENT 1009
451 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 2+1+2 per Shitje

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 79000 € Zone 120 m²

Apartament 2+1+2 per Shitje prane Vizion Plus ne Don Bosko. Ndodhet ne nje ndertim te ri me siperfaqe 120m2 te organizuara ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Disponon Dokumentacio...
Ref. ENT 981
767 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 3+1+2 per Qera ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 800 € Zone 165 m²

Apartament 3+1+2 per Qera ne Bllok. Apartamenti perbehet nga soxhorno me kuzhinen me vete, tre dhoma gjumi, dy tualete 1 ballkon dhe 1 verande te madhe. Mobilimi eshte i kendshem dhe funksional. Palla...
Ref. ENT 979
299 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 3+1+2 per Shitje

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 250000 € Zone 165 m²

Shitet Apartament 3+1+2 ne Bllok. Me nje siperfaqe 165m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine te vecuar, dy tualete, dy ballkone dhe verande me siperfaqe 45m2. Ftohja dhe ngrohja sigu...
Ref. ENT 978
413 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 400 € Zone 65 m²

Ambient Komercial per Qera prane Stadiumit Dinamo. Ka nje siperfaqe 65m2 te organizuar ne openspace dhe nje tualet. Per me shume info. na kontaktoni!...
Ref. ENT 972
341 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 110000 € Zone 108 m²

Apartament 2+1 per Shitje prane Shkolles Baletit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri qe eshte ne ndertim dhe perfundon brenda pak muajsh. Me siperfaqe 108m2 totale te organizuara ne dy dhoma gju...
Ref. ENT 955
286 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Dupleks per Shitje te Rezidenca Kodra...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 235000 € Zone 155 m²

Dupleks ne Shitje te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Dupleksi ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim cilesor. Organizohet ne sallon ndenjeme oxhak funksional plus kuzhine, tre dhoma gjumi, tre tual...
Ref. ENT 953
748 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 3+1+2 per Shitje

Tirana › Tirana › Libri universitar
Per Shitje: 210000 € Zone 150 m²

Apartament 3+1+2 per Shitje prane Librit Universitar. Me nje siperfaqe prej 150m2 te organizuar ne sallon plus kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete te cilat jane me dritare dhe dy ballkone. ...
Ref. ENT 934
571 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 700 € Zone 200 m²

Apartament 3+1 per Qera te Rr. Elbasanit, prane Ambasades Turke. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri kater kateshe, i organizuar ne soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ftohja dhe ...
Ref. ENT 891
288 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 127000 € Zone 121 m²

Apartament 2+1 per Shitje prane Sheshit Willson. Me nje siperfaqe totale 121m2 te organizuara ne sallon plus kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ka planimetri te rregullt dhe hapesira te...
Ref. ENT 888
596 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688