zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Vila Per Shitje

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: Zone 0 m²

Vila per Shitje tek Liqeni i Farkes ne Rezidencen "Quiet Lake" nga rezidenciat private me ekskluzive në Shqipëri, me 16 vila dhe apartamente me organizim që ofron funksione 2+1, 3+1 të një luksi të ve...
Ref. ENT 1303
106 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament 1+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 per Qera ne afersi te Albetelekomi. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, ballkon dhe nje tualete. Apar...
Ref. ENT 1302
74 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Kapanon Per Qera

Tirana › Fier
Per Qira: 3500 € Zone 4450 m²

Kapanon Per Qera ne Autostraden Lushnje - Fier. Ka siperfaqe 1200m2 i organizuar ne; Hapsire Openspace 1000m2 e larte 6m dhe ambjent i ndare ne 3 kate, ku 2 kate funksionojne si Zyrat e Biznesit qe ja...
Ref. ENT 1290
101 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Kapanon Per Shitje

Tirana › Fier
Per Shitje: 460000 € Zone 4450 m²

Kapanon per Shitje ne Autostraden Lushnje - Fier. Ka siperfaqe 1200m2 i organizuar ne; Hapsire Openspace 1000m2 e larte 6m dhe ambjent i ndare ne 3 kate, ku 2 kate funksionojne si Zyrat e Biznesit...
Ref. ENT 1289
68 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Ambjent Comercial Per Qera

Tirana › Tirana › Rruga Sami Frasheri
Per Qira: 800 € Zone 90 m²

Ambjent Komerciale per Qera tek Drejtori e Pol. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur. Zyra eshte e shtruar me parket dhe ofron...
Ref. ENT 1283
137 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 79000 € Zone 93 m²

Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni Thate ne Tirane, Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon . Apartamenti ka nje orientim nga Lindja . Ndertimi...
Ref. ENT 1271
437 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Zyre Per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 100 m²

Zyra per qira ne zonen e Bllokut. Zyra eshte e organizuar ne tre ambiente zyrash, nje kuzhine, nje ballkon dy tualete me dritare. Secili ambient ka kondicioner. Ne cmim nuk jane te perfshira Tatimi ne...
Ref. ENT 1253
115 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 85000 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per shitje, ndodhet ne nje nder komplekset me te reja ne Tirane. Eshte i ndare ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Kompleksi "Fiori di Bosco" ka super cil...
Ref. ENT 1247
228 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament 3+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 2000 € Zone 210 m²

Apartament 3+1 Per Qera ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane parkut te Liqenit te Tiranes! Apartamenti Penthause ndodhet ne nje nga objektet me cilesore ne Tirane, me rifinitura shume te mir...
Ref. ENT 1230
116 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament Per Shitje

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 79000 € Zone 100 m²

Apartament 2+1 per Shitje prane Rruges Jordan Misja. Me nje siperfaqe te brendshme prej 100m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor, dhe nje ballkon....
Ref. ENT 1205
243 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Zyra Per Qera

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 800 € Zone 131 m²

Zyre 2+1 per Qera, tek Garda. Zyra ndodhet prane ne pallat te ri te mireadministruar i survejuar me kamera sigurie 24H. Ambjenti eshte i organizuar ne tre ambjente pune dhe dy tualete. Zona eshte e qe...
Ref. ENT 1186
201 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament 3+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 1700 € Zone 184 m²

Ne nje nga komplekset me te mira te banimit, tek Nobis, pozicionuar prane Liqenit Artificial te Tiranes, jepet me qera apartament 3+1+2 tualete. Nobis Wellness Center në katet mbi toke janë zona tregt...
Ref. ENT 1168
312 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament 3+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 160000 € Zone 140 m²

Apartament 3+1 per Shitje tek Liqeni Thate ne nje prej komplekseve me te mire te zones. Apartamenti ka nje sip 170m2, i oganizuar ne 3 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 2 tualete , 1 verande me n...
Ref. ENT 1094
313 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament Per Shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 200000 € Zone 170 m²

Apartament 3+1 Per Shitje tek Liqeni Thate ne nje prej komplekseve me te mire te zones. Apartamenti ka nje sip 170m2, i oganizuar ne 3 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 2 tualete te dyja me drita...
Ref. ENT 1092
406 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartamente Per Shitje

Tirana › Tirana
Per Shitje: 132000 € Zone 106 m²

Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane parkut te Liqenit te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne nje nga objektet me cilesore ne Tirane, me rifinitura shume te mira, ...
Ref. ENT 1084
319 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament Per Shitje

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 214000 € Zone 134 m²

Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane parkut te Liqenit te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne nje nga objektet me cilesore ne Tirane, me rifinitura shume te mira, ...
Ref. ENT 1083
315 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament Per Shitje

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 169000 € Zone 106 m²

Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane parkut te Liqenit te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne nje nga objektet me cilesore ne Tirane, me rifinitura shume te mira, ...
Ref. ENT 1082
281 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament Per Shitje

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 360000 € Zone 220 m²

Shitet Super Apartament 3+1+2 tualete ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, te Vila Amerkane prane parkut te Liqenit te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne nje objektet shume cilesore 5 katesh, me rifin...
Ref. ENT 1081
898 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament Per Shitje

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 500000 € Zone 210 m²

Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane parkut te Liqenit te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne nje nga objektet me cilesore ne Tirane, me rifinitura shume te mira, ...
Ref. ENT 1078
416 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament Per Qera

Tirana › Tirana
Per Qira: 300 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet perballe Gjymnazit Partizani. Organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi dhe nje tualet. Ka nje mobilim shume modern dhe cilesore. Pallati eshte i ri me ashensor dhe i admi...
Ref. ENT 1069
397 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament Per Qera

Tirana › Tirana
Per Qira: 1200 € Zone 121 m²

Jepet me qera Apartament 2+1 ne nje prej ndertesave me te mira te Tiranes. Me nje siperfaqe te brendshme prej 121m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, 2tualete. Apartam...
Ref. ENT 1063
271 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 650 € Zone 122 m²

Apartament 2+1 per Qera tek Garda ndodhet ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 122 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhome gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe nje verande. Apartamenti ofroh...
Ref. ENT 1037
292 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament Per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1300 € Zone 130 m²

Apartament 3+1 per Qera te Libri Univerisitar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri teper modern dhe me nje cilesi te larte ndertimi. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine,...
Ref. ENT 1013
368 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Kat Vile me Qira

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 700 € Zone 101 m²

Ambienti ndodhet ne Rrugen Him Kolli. Eshte i organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete me dritare secila dhe ballkon. Mobilimi eshte shume cilesore dhe moderne. Ngrohja dhe ft...
Ref. ENT 968
185 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777