zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Objekt Industrial Per Shitje!

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 2500000 € Zone 3240 m²

Shitet objekt industrial ne Autostraden Tirane-Durres ne Vore. Ambienti eshte i strukturuar ne 3 kate, kati 0 eshte i ndertuar me strukture betoni, kati 1 dhe 2 eshte i ndertuar konstruksion metalik. ...
Ref. INFO 1535
197 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE TEK SHESH...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 99000 € Zone 45 m²

Shitet ambient komercial ne qendren tregtare Olimpia tek Sheshi Willson. Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar open space me nje planimetri te rregullt. Aktualisht eshte i dhene me q...
Ref. INFO 1523
183 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1+Garazh per qira!

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 280 € Zone 146 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e unazes se re. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte i organizuar nga nje koridor, salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njer...
Ref. INFO 1514
237 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Jepet me qira apartament 2+1 per Zyra!...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 750 € Zone 102 m²

Jepet apartament per zyra/biznes me qira. Apartamenti ndodhet te Stadiumi Dinamo ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 102m2 te organizuar n...
Ref. INFO 1513
180 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

APARTAMENT 2+1 DHE GARAZHD ME QIRA TEK...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 700 € Zone 117 m²

Ne Rrugen e Kavajes ne nje nga komplekset me cilesore te zones "Delijorgji", jepet me qira apartament 2+1 se bashku me nje post parkimi. Apartamenti ka ne siperfaqje neto 112 m2 dhe organizohet ne hol...
Ref. INFO 1507
165 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 1+1 per qira tek kompleksi ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 73 m²

Jepet me qira apartament 1+1 tek kompleksi Delijorgji ne Rrugen e Kavajes. Me nje siperfaqje te brendshme prej 66.6m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, ...
Ref. INFO 1482
412 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Shitet godine+truall ne Mezez!

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 1550000 € Zone 2836 m²

Shitet godine 4 kateshe+ 1050m2 truall ne zonen Mezez. Godina eshte e strukturuar ne 1 kat parkim nentokesore, dhe 4 kate mbi toke. Siperfaqja e njolles se ndertimit eshte 507 m2 kati. Kati 0 ka larte...
Ref. INFO 1464
138 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Ambient komercial per qira tek Shallva...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 3000 € Zone 180 m²

Jepet me qira Ambient tek Shallvaret me nje siperfaqje 123 m2 kati 0 dhe 45m2 kati 1. Ambienti eshte shume mire I investuar, me dysheme mermeri, kondicionim te gjithe ambienteve, dhe eshte I ndare ne...
Ref. INFO 1463
326 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1 per Qira!

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 400 € Zone 95 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me dy ashensore. Organizimi i apartamentit eshte i perbere nga salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, n...
Ref. INFO 1457
223 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Vile per shitje tek Mali i Robit!

Durrës › Golem
Per Shitje: 180000 € Zone 160 m²

Ne nje fshat turistik rezidencial tek Mali i Robit, shitet Vile dy kateshe e investuar. Me siperfaqe 78m2 per kat dhe 160m2 total , vila organizohet ne katin e pare ne holl ndenje , kuzhine e vecuar, ...
Ref. INFO 1443
265 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Vile per shitje ne Petrel!

Tirana › Tirana › Petrele
Per Shitje: 220000 € Zone 426 m²

Ne nje zone te qete ne mes te natyres se bukur dhe vetem 20 min larg nga Tirana ndodhet toka e cila ka nje siperfaqe 2000 m2 me leje ndertimi. Vila ka projekt te vecante, si dhe hapsiren e saj persona...
Ref. INFO 1432
1263 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 1+1 per shitje!

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 89000 € Zone 65 m²

Shitet Apartament 1+1 tek Parlamenti! Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambienti i gatimit, i cili eshte i vecuar nga salloni, nje dhome gjumi, nje ballkon si dhe nje tualet. Pall...
Ref. INFO 1427
644 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Zyra per qira!

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 450 € Zone 166 m²

Jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra ne rrugen Mine Peza, tek Prokuroria e Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 nenje pallat te ri me ashensor. Siperfaqja eshte 150 m2 neto dhe esht...
Ref. INFO 1373
258 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Kapanon Industrial per Qira!

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Qira: 5200 € Zone 3000 m²

Jepet me qira kapanon industrial ne Autostraden Tirane-Durres prane City Park. Kapanoni ka nje siperfaqe prej 2100m2 dhe eshte i ndertuar me konstruksion metalik dhe dysheme industriale. Gjithashtu ne...
Ref. INFO 1364
201 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Kapanon per Qira!

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Qira: 2200 € Zone 1800 m²

Jepet me qira kapanon industrial ne Autostraden Tirane-Durres. Kapanoni eshte i ndertuar me konstruksion metalik dhe dysheme industriale dhe ambiente zyrash. Lartesia e objektit eshte 6m dhe ka akses...
Ref. INFO 1362
281 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

OKAZION!!! AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJ...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 225000 € Zone 700 m²

Shitet Godine Multifunksionale me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. Distanca nga unaza e vogel eshte 300m dhe nga qendra e Tiranes eshte 1.5 km. Objekti eshte i strukturuar ne 5 kate dhe aktua...
Ref. INFO 1285
208 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1 per qira !

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Ne nje nga zonat me te preferuar te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti ka nje siperfaqe 110 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh ndenje, 2 dhoma gjumi te bol...
Ref. INFO 1276
695 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1 per shitje!

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 85000 € Zone 104 m²

Shitet apartament 2+1 ne Miso Mame prane Big Market. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i orgnizuar ne nje koridor, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, nje tual...
Ref. INFO 1275
1820 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Ambient komercial per qira!

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 300 € Zone 54 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rezidencen "Siri". Prona ka siperfaqe 44m2 ambient i brendshem si dhe 10 m2 verande e cila eshte e regjistruar ne hipoteke dhe nuk paguhet takse shfrytezimi. Gjithas...
Ref. INFO 1257
645 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 3+1 per qira!

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 450 € Zone 150 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne nje zone te qete te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim dhe eshte i organizuar nga nje koridor i cili ben shperndarjen e ambjentit te dites i vecuar nga...
Ref. INFO 1216
931 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Ambjent komercial per qira! Qender Tir...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: Zone 760 m²

JEPET ME QIRA AMBJENT 760 M² TEK “TWIN TOWERS‘‘,BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, tek godina ''Twin Towers'', ne bulevardin kryesor. Ka akses...
Ref. INFO 1126
1452 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 1+1 per shitje!

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 41700 € Zone 69 m²

Apartamenti ndodhet tek Tirana Golden Park ne afersi te birres Tirana dhe Spitalit Amerikan 3. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, nje dhome ndenje dhe 1 tualet me siperfaqe neto 61.37 m2 dhe nd...
Ref. INFO 1115
1607 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1 per shitje!

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 57000 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet tek Tirana Golden Park ne afersi te birres Tirana dhe Spitalit Amerikan 3. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe 1 tualet me siperfaqe neto 83.87m2 dhe ndo...
Ref. INFO 1114
1686 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

OKAZION! Apartament 1+1 per shitje!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 47500 € Zone 65 m²

Shitet apartament 1+1 perballe Kristal Center, prane Big Market. Apartament ka siperfaqe 58m2 neto dhe 65 m2 brutodhe ndodhet ne katin e katert. Organizohet nga nje koridor qe ben shperndarjen ne sal...
Ref. INFO 1090
3281 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315