zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Zyra per qira!

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 450 € Zone 166 m²

Jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra ne rrugen Mine Peza, tek Prokuroria e Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 nenje pallat te ri me ashensor. Siperfaqja eshte 150 m2 neto dhe esht...
Ref. INFO 1373
220 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Kapanon Industrial per Qira!

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Qira: 5200 € Zone 3000 m²

Jepet me qira kapanon industrial ne Autostraden Tirane-Durres prane City Park. Kapanoni ka nje siperfaqe prej 2100m2 dhe eshte i ndertuar me konstruksion metalik dhe dysheme industriale. Gjithashtu ne...
Ref. INFO 1364
61 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Kapanon per Qira!

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Qira: 2200 € Zone 1800 m²

Jepet me qira kapanon industrial ne Autostraden Tirane-Durres. Kapanoni eshte i ndertuar me konstruksion metalik dhe dysheme industriale dhe ambiente zyrash. Lartesia e objektit eshte 6m dhe ka akses...
Ref. INFO 1362
163 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

OKAZION!!! AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJ...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 225000 € Zone 700 m²

Shitet Godine Multifunksionale me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. Distanca nga unaza e vogel eshte 300m dhe nga qendra e Tiranes eshte 1.5 km. Objekti eshte i strukturuar ne 5 kate dhe aktua...
Ref. INFO 1285
182 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1 per qira !

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Ne nje nga zonat me te preferuar te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti ka nje siperfaqe 110 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh ndenje, 2 dhoma gjumi te bol...
Ref. INFO 1276
650 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1 per shitje!

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 85000 € Zone 104 m²

Shitet apartament 2+1 ne Miso Mame prane Big Market. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i orgnizuar ne nje koridor, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, nje tual...
Ref. INFO 1275
1459 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Ambient komercial per qira!

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 300 € Zone 54 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rezidencen "Siri". Prona ka siperfaqe 44m2 ambient i brendshem si dhe 10 m2 verande e cila eshte e regjistruar ne hipoteke dhe nuk paguhet takse shfrytezimi. Gjithas...
Ref. INFO 1257
604 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Aparament 3+1 per qira!

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 600 € Zone 130 m²

Jepet me qira apartament 3+1 me qira tek kompleksi Magnet. Me nje siperfaqe prej 130m2 qe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon i madh ndenje me kuzhinen, 2 tualete si dhe 2 ballkone. Arredimi i tij ...
Ref. INFO 1249
1131 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 3+1 per qira!

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 450 € Zone 150 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne nje zone te qete te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim dhe eshte i organizuar nga nje koridor i cili ben shperndarjen e ambjentit te dites i vecuar nga...
Ref. INFO 1216
886 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Ambjent komercial per qira! Qender Tir...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: Zone 760 m²

JEPET ME QIRA AMBJENT 760 M² TEK “TWIN TOWERS‘‘,BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, tek godina ''Twin Towers'', ne bulevardin kryesor. Ka akses...
Ref. INFO 1126
1338 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 1+1 per shitje!

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 41700 € Zone 69 m²

Apartamenti ndodhet tek Tirana Golden Park ne afersi te birres Tirana dhe Spitalit Amerikan 3. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, nje dhome ndenje dhe 1 tualet me siperfaqe neto 61.37 m2 dhe nd...
Ref. INFO 1115
1566 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1 per shitje!

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 57000 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet tek Tirana Golden Park ne afersi te birres Tirana dhe Spitalit Amerikan 3. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe 1 tualet me siperfaqe neto 83.87m2 dhe ndo...
Ref. INFO 1114
1626 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

OKAZION! Apartament 1+1 per shitje!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 47500 € Zone 65 m²

Shitet apartament 1+1 perballe Kristal Center, prane Big Market. Apartament ka siperfaqe 58m2 neto dhe 65 m2 brutodhe ndodhet ne katin e katert. Organizohet nga nje koridor qe ben shperndarjen ne sal...
Ref. INFO 1090
3218 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Ambient komercial per qira Unaza e Re...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 1000 € Zone 9 m²

Jepet me qira ambient komercial ne zonen e Unazes se Re. Prona ka soperfaqe 97 m2 me fasade xhami 6ml dhe ndodhet ne vijen e pare me vizibilitet te larte. Organizimi eshte open space dhe ka lartesi 4m...
Ref. INFO 1060
238 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Shitet 1+1 te Green City !

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 46500 € Zone 71 m²

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Unazes se Re. Apartamenti ka siperfaqe neto 64 m2 dhe siperfaqe bruto 71.4 m2 dhe ndodhet ne kompleksin Green City, i cili eshte nje nga komplekset me standarte s...
Ref. INFO 1022
1107 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 1+1 per qira!

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 170 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar ne zonen e Unazes se Re tek njesia administrative e kasharit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, ...
Ref. INFO 1019
609 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 1+1 per qira prane NOBIS!...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

DESCRIPTION: Jepet apartament me qira prane Nobis Center! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me dy ashensore dhe eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje nje koridor dhe nje dhome gjumi. Te gjith...
Ref. Info 1061
1474 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Shitet toke ne Prush

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 100000 € Zone 2860 m²

Toke per shitje ne zonen e Prushit. Prona ka siperfaqe 2860me dhe disponon certifikate pronesie. Toka ndodhet ne nje terren fushore dhe eshte shume i pershtateshem per ndertim objektesh rezidenxiale ...
Ref. Info 1052
1035 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Toke Truall per shitje ne Selite

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 45000 € Zone 300 m²

Shitet toke truall ne Selite. Prona ka siperfaqe 300 m2 dhe eshte e pershtateshme per ndertimin e nje vile. Zona ka akses shume te mire dhe ndodhet vetem 400 m larg Unazes se madhe. Per nje vizite ne ...
Ref. Info 1055
1349 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1 per shitje

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 68100 € Zone 113 m²

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Unazes se Re. Apartamenti ka siperfaqe neto 97.3 m2 dhe siperfaqe bruto 113.5 m2 dhe ndodhet ne kompleksin Green City, i cili eshte nje nga komplekset me standarte...
Ref. Info 1053
3692 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1per shitje tek Brryli

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 65000 € Zone 82 m²

Shitet apartament 2+1 ne bulevardin Zhan D'Ark. Apartamenti ne fjale ka nje arredim shume te mire te brendshem, me nje sallon te madh e te mirendricuar me ambient gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, nje ...
Ref. Info 1054
6880 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 1+1 per shitje

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 35000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 75 m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon ndenje, ambjent gatimi te vecuar, dhome gjumi, nje ballkon, si dhe tualet me...
Ref. Ring 434
1402 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

OKAZION!!! Ambient Komercial per shitj...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 450000 € Zone 1440 m²

Shitet Godine Multifunksionale me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. Distanca nga unaza e vogel eshte 300m dhe nga qendra e Tiranes eshte 1.5 km. Objekti eshte i strukturuar ne 5 kate dhe aktu...
Ref. info 1007
1599 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315
Property

Apartament 2+1 per qira

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 700 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane stadiumit Qemal Stafa, Apartamenti ndodhet ne katin te 7 me orientim nga Jug-Perendimi, dhe organizohet ne dhome ndenje me kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, nje tual...
Ref. Ring 404
1964 Vizita
Agent
Eglon Leti
CENTURY 21 Info Prona
+355697056315