zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT NË UNAZËN E R...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 245 € Zone 200 m²

Jepet me qira apartament 4+1 në Unazën e Re, Rr. Teodor Keko. Apartamenti ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 200 m2....
Ref. avenue 333
1052 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNA...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 31000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re. Ndodhet në katin e shtatë të banimit në një pallat të ri me ashensor. Sipërfaqja e brendshme është 54.5 m2, e organizuar në dhomë ndenjeje, dhomë gjumi, korridor ...
Ref. avenue 325
1899 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

JEPET ME QIRA 2+1 TEK UNAZA E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 300 Lek Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Unaza e Re me siperfaqe te pergjithshme 100 m2. I organizuar ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe nje depo e pershtatur si nje garderobe....
Ref. avenue 312
877 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

APARTAMENT 3+1 TE VOLLGA DURRES

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Qira: 500 € Zone 160 m²

Jepet me qera apartament me kushte bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon bashke me kuzhinen, 3 ballkone dhe 2 tualete. Pamje e bukur nga deti dhe nga porti. Jepet per...
Ref. avenue 216
1081 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NË UNAZËN E RE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 50000 € Zone 87 m²

Shitet apartament pranë Unazës së Re. Hapësira e banimit, e brendshme 78.3 dhe e përgjithshme 87.6 m2, është e organizuar në një ambient gatimi dhe ndenje. Gjithashtu, ka dy dhoma gjumi nga të cilat, ...
Ref. avenue 211
1157 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA NË UNAZËN E RE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 180 € Zone 0 m²

Jepet apartament 1+1 me qira në Unazën e Re, rruga "Teodor Keko". Sipërfaqja e tij është 65 m2, e organizuar në një korridor, dhomë ndenje me kuzhine, një dhomë gjumi, tualet dhe një ballkon me pamje ...
Ref. avenue 205
1301 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

APARTAMENT LUKSOZ ME QERA

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 500 € Zone 114 m²

Jepet me qera apartament 2+1 +2 tualete + ballkon. I mobiluar dhe arreduar ne menyre ne menyre bashkekohore, kati 2 banimi me 2 ashensora. Adresa: Rr. "Frederik Shiroka" prane 21 Dhjetorit. Cmimi 500 ...
Ref. avenue 197
911 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

APARTAMENT ME QERA TE SHETITORJA TAULA...

Tirana › Tirana
Per Qira: 350 € Zone 130 m²

Jepet apartament me qera 2+1 te vollga durres. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe ka nje verande prej 70 m2 me nje pamje te mbrekullueshme nga deti. Ndodhet ne katin e 6 ,me 2 ash...
Ref. avenue 193
742 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

APARTAMENT ME QERA 3+1 TE SHETITORJA T...

Tirana › Tirana
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

APARTAMENT 3+1 ( 140 M2) I MOBILUAR ME KUSHTE BASHKEKOHORE, ME KONDICIONER .I ORGANIZUAR NE 3 DHOMA GJUMI, AMBJENT NGRENIE, AMBJENT NDENJE, 2 BALLKONE DHE 2 TUALETE. APARTAMENTI KA PAMJE NGA DETI DHE ...
Ref. avenue 187
796 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË UNAZËN...

Tirana › Tirana
Per Qira: 20000 Lek Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1, në Unazën e Re, rruga "Sabri Preveza". Apartamenti shtë i organizuar dhe i përshtatur në një dhomë ndenje, tre dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. Është i pamobilu...
Ref. avenue 184
1160 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

Okazion ! Shitet Apartamenti 1+1 ne U...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 31000 € Zone 63 m²

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 72.40 m2 . Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome gjumi ,nje dhome ndenje ,guzhinen ,tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i vendosur ne katin e pare tekn...
Ref. avenue 163
1031 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

JEPET AMBIENT ME QIRA PËR BANKË TEK "B...

Tirana › Tirana
Per Qira: 2500 € Zone 269 m²

Jepet ambient komercial tek Brryli me qira, për lokal ose për bankë. Ambienti ndodhet në katin e parë të një pallati, pranë kryqëzimit kryesor, buzë rrugës kryesore "Kont Leopold Bertol". Sipërfaqja e...
Ref. avenue 157
1174 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009
Property

VILE LUKSOZE 2 KATESHE PER SHITJE TEK ...

Tirana › Tirana
: € Zone 234 m²

Eshte nje projekt me nje siperfaqe totale ndertimi prej 23 174 m2 dhe ofron nje nderthurje mjaft te arrire midis arkitektures dhe natyres bregdetare. Ndertimet qe perfshihen ne te jane vila 2 kateshe...
Ref. avenue 39
105 Vizita
Agent
Polikseni Komino
CENTURY 21 Avenue
0682036009