zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet garazh tek Komuna e Parisit !...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 11500 € Zone 25 m²

Shitet garazh i mbyllur me porte automatike. I ndodhur ne super lokacion tek Komuna e Parisit ne nivelin -1.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne 0694050023 : 0694050035 !...
Ref. INFO 1420
83 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Jepet me qira ambient zyrash 3+1+2 tek...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Jepet me qira ambienti me siperfaqje 80.6m2, i ndodhur ne katin e 2 te nje pallati ekzistues i ndare ne 4 ambiente pune, 2 tualete dhe ballkon. Eshte i restauruar se fundmi. Disponon depozite te ve...
Ref. INFO 1414
81 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet apartament 1+1 i investuar tek ...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 46000 € Zone 71 m²

Shitet apartament 1+1 tek Fresku, me nje siperfaqe 71 m2. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar. Organizohet ne nje ambient ndjenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ...
Ref. INFO 1412
786 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shiten Zyra tek Tregu Elektrik !

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 370000 € Zone 340 m²

Shitet ambjent zyrash tek tregu elektrik ! Te organizuara ne 2 kate,ne katin e pare gjenden 6 ambjente pune dhe 3 tualete. Ndersa ne katin -1 eshte hapesire open space me nje tualet. Ambjenti eshte to...
Ref. INFO 1394
74 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Bogd...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 140000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1+2 tualete tek Rruga e Bogdaneve, i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy ballkone si dhe dy tualete. ...
Ref. INFO 1388
278 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Jepet ambient me qira tek Drejtoria e ...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 250 € Zone 38 m²

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 38 m2 i ndodhur ne katin e dyte tek Drejtoria e Policise. Ambienti mund te shfrytezohet per disa lloje biznesi po ashtu edhe per zyra. Per me shume informaci...
Ref. INFO 1385
318 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet apartament 1+1 i adoptuar ne 2...

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 78000 € Zone 90 m²

Shitet apartamenti 1+1 tek Brryli me nje siperfaqe prej 90 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te vecuar ,nje ambjent gatimi te vecuar ,nje dhome gjumi, nje tualet, ballkon, korridor. Apartame...
Ref. INFO 1378
197 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Jepet me qira apartament 2+1 totalisht...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Apartamenti eshte i mobiluar se fundmi me te gjitha kushtet e nevojshme per te jetuar. Ndertesa ne te cilin ndodhet apartamenti eshte e re, me ashensor. Organizohet ne nje sallon ndenje, dy dhoma gjum...
Ref. INFO 1376
129 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet apartament 1+1 totalisht i inve...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 55000 € Zone 69 m²

Shitet apartament 1+1 tek zona e astirit. Apartamenti shitet sic eshte ne foto,nuk leviz asgje. Organizohet kendshem ne nje sallon ndenje me dalje ne ballkon, nje korridor qe ben shperndarjen nga zona...
Ref. INFO 1375
799 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Jepet me qira 1+1 i arreduar totalisht...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 250 € Zone 63 m²

Apartamenti lokalizohet tek 21 Dhjetori prane Mondial Hotel , me plot facilitete per jeten e perditshme. Ndodhet ne katin e peste por jo te fundit te nje pallati egzistues 6-katesh. Organizohet ne nje...
Ref. INFO 1371
354 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Jepet me qira 1+1 tek Kompleksi Panora...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 300 € Zone 74 m²

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri prapa shkolles Harry Fultz. Ky kompleks eshte multifunksional, permban ne katet e para gjithe aktivitetet e biznesit. Administrim shume i mire me siguri t...
Ref. INFO 1369
241 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet apartament 1+1 tek Shkolla Bash...

Tirana › Tirana › Shkolla e Bashkuar
Per Shitje: 45000 € Zone 53 m²

Apartamenti pozicionohet ne nje ndertim ekzistues ne katin e dyte. Ofrohet totalisht i rikonstruktuar, pasi pronari aktual ka bere punime extra. Orientohet nga jug-perendimi pra gjate gjithe dites ng...
Ref. INFO 1368
818 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

OKAZION !! SHITET APARTAMENT 2+1 ME HI...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 68000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 2+1 me hipoteke prane pallatit me shigjeta. Lokalizohet ne nje ndertim te ri 10 katesh,me ashensor ne katin e 5-te te tij. Cmimi eshte shume konkurrues krahasuar me objektet perreth....
Ref. INFO 1365
617 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Jepet me qira apartament 2+1 totalisht...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 330 € Zone 92 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rr Kavajes mbas qendres Globe. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet e nevojshme per te jetuar. Ndertesa ne te cilin ndodhet apartamenti ...
Ref. INFO 1360
209 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet dyqan i ri tek Liqeni i Thate!...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 65000 € Zone 67 m²

Shitet dyqan me siperfaqe 67m2 tek rruga Peti. Dyqani eshte i sapo rikonstruktuar dhe ka vizibilitet te plote me rrugen, duke e bere ate te pershtatshem per cdo lloj biznesi apo aktiviteti. Per me shu...
Ref. INFO 1359
179 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Jepet apartament 1+1 me qira tek Unaza...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 220 € Zone 80 m²

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar ne zonen e Unazes se Re. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje dhe nje dhome gjumi matrimoniale si dhe nje tualet . Mobilimi bashkohor per ta ber...
Ref. INFO 1354
656 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet apartament 2+1 OKAZION me hipot...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 73000 € Zone 102 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e shume kerkuar te"Komunes Parisit" dhe Bllokut "Vasil Shanto" . Lokalizohet ne nje ndertim te ri 6 katesh,me ashensor ne katin e 4-te te tij. Cmimi eshte shume konkurru...
Ref. INFO 1331
1017 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke tek ...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 57000 € Zone 0 m²

Apartamenti lokalizohet prane Restorant Durrsit,ne nje pallat egzistues me tulla te viteve '90. Zona eshte plot facilitete per jeten e perditshme si psh: farmaci, supermarket , dispanceri, shkolla dhe...
Ref. INFO 1320
1021 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet apartament 2+1 tek Rr.Muhamet G...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 72000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 tek rruga Muhamet Gjollesha. I ndodhur ne katin e 1 te nje pallati ekzistues, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Zona ne te cilen ndod...
Ref. INFO 1294
1254 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME KUZHINE TE VE...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 90000 € Zone 80 m²

Apartamenti ka siperfaqje 80.6m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues .Organizohet kendshem nga korridori ne hyrje i cili ben shperndarjen nga zona e dites ne zonen e nates. Perbehet nga ...
Ref. INFO 1291
1761 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

SHITET DYQAN BUZE RRUGES KRYESORE

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 120000 € Zone 0 m²

Ambienti eshte i pozicionuar ne katin zero buze rruges.Mund te sherbeje per te zhvilluar cdo aktivitet tregtar ose biznes te mundshem pasi zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e favorshme per investim...
Ref. INFO 1282
55 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Dyqan per qira tek Rruga Kavajes !

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Ambjenti ka fasade te shfrytezueshme per cdo aktivitet qe deshironi te zhvilloni. Disponon nje hapesire te organizuar open space,ambjent funksional dhe ne gjendje shume te mire. Kontakto per me shume...
Ref. INFO 1277
152 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Apartament 2+1 per qira tek Mulliri ne...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet tek Mulliri i Vjeter, ne rrugen e shume kerkuar te 21 Dhjetorit ! Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje, dy tuale...
Ref. INFO 1270
418 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kava...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 72000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati egzistues. E pershtatshme per Airbnb . Favorizuese ne te tilla ndertime eshte planimetria, korridori i bollshem i cili ben shperndarjen ne dho...
Ref. INFO 1268
859 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35