zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet 2+1 me garazhd !

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 40000 € Zone 88 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te rregullta nga ku njera ka nje ballkon , 1 dhome ndenje me kuzhinen e perbashket dhe nje ballkon tjeter . 1 korridor i cili ben shperndarjen e dhomave...
Ref. NEW 1249
35 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet 1+1 prane stacionit te trenit...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 50000 € Zone 90 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenje e bollshme me nje kuzhine te perbashket . 1 dalje ne ballkon nga soxhorno , 1 tualet i bollshmem i kompletuar . Apartamenti ndodhet ne...
Ref. NEW 1248
45 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet apartament 2+1 prane stacionit ...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 65000 € Zone 112 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi mjaft te rregullta , 1 dhome ndenje e bollshme me nje kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon. 2 tualete te kompetuara, 1 para dhome qe ben shperndar...
Ref. NEW 1247
45 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet dyqan prane "Kodakut"

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 39000 € Zone 38 m²

Ambienti ka nje siperfaqje prej 38m2, 1 tualet te kompletuar , siperfaqje te hapur . I pajisur me certifikate pronesie dhe ndodhet buze rruge. Per me shume informacion kontaktoni ne 0699914862...
Ref. NEW 1242
94 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet ambient zyre ne qender te Durre...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 115000 € Zone 110 m²

Ambienti ka nje siperfaqje rreth 110m2 , e orientuar drejt jugut . E ndare ne 2 ambiente zyrash dhe 1 tualet te kompletuar. Ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri i pajisur me ashensor. Per me sh...
Ref. NEW 1241
80 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Apartament 2+1 prane markates

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 70000 € Zone 128 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi nga ku njera ka nje tualet , 1 tualet tjeter qendror . 1 dhome ndenje me nje kuzhine te vecuar , 1 verande 28m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nj...
Ref. NEW 1240
179 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Penthouse ne shitje ne Qerret

Durrës › Durrës
Per Shitje: 125000 € Zone 125 m²

Papafingo eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara , 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket , 1 tualet me hapsire te bollshme. 1 verandee bollshme e cila ju ofron nje pamje mjaft te mire ...
Ref. NEW 1239
168 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Papafingo 3 dhoma gjumi ne shitje

Durrës › Durrës
Per Shitje: 55000 € Zone 187 m²

Papafingo eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi te mobiluara te orientuara drejt lindjes , me dalje ne ballkon dhe nga ku njera ka tualet te brendshem. 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket te kom...
Ref. NEW 1238
153 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet ose jepet me qera ambient zyre ...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 110000 € Zone 109 m²

Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Prane rruges se re te portit. Me parking dhe roje te siguruar. Per momentin zyra eshte e ndare me kartonxhes ne d...
Ref. NEW 1236
91 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet apartament 2+1

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 49000 € Zone 75 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara te orientuara drejt lindjes nga ku dhoma kryesore ka 1 ballkon. 1 dhome ndenje te mobiluar me nje kuzhine te perbashket te kompletuar. 1 tu...
Ref. NEW 1234
311 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Jepet me qera 2+1 ne qender te Durresi...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 400 € Zone 100 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara te orientuara drejt lindjes , 1 dhome ndenje e mobiluar , 1 dhome kuzhine e kompletuar , 1 tualet qendror i pajisur me dritare per ajrim. A...
Ref. NEW 1231
126 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet dyqan tek lulishtja 1 Maji

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 210000 € Zone 78 m²

Ambienti ka nje siperfaqje prej 78m2 , ndodhet buze rruges prane postes se qytetit. E pajisur me certifikate pronesie . E arreduar per bar por eshte e pershtatshme per cdo biznes. Per me shume inform...
Ref. NEW 1225
99 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet ose jepet me qera garazhd ne Vo...

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 15000 € Zone 27 m²

Garazhdi eshte i pozicionuar ne katin -1 tek pallati ku ndodhet bar "Oslo" ne Vollga. Ka nje siperfaqje prej 27.5m2 te shenuar ne certifikaten e pronesise. Shitet per cmimin 15.000€ ose jepet me qera ...
Ref. NEW 1224
118 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet ambient biznesi funksional ne "...

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 350000 € Zone 200 m²

Ambienti ka nje siperfaqje prej 180m2 te shenuara ne certifikaten e pronesise. Disponohet i gjithe arredimi dhe aparaturat funksionale te barit . Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe...
Ref. NEW 1212
161 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet apartament 2+1 prane "Flag Ship...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 80000 € Zone 111 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara, 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket. 2 tualete nga ku njeri eshte brenda dhomes kryesore te gjumit . Tualeti tjeter qendror eshte ...
Ref. NEW 1211
134 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet 2+1 okazion ne Iliria

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 32000 € Zone 62 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje me kuzhinen e perbashket , 1 tualet me dritare , 1 ballkon i cili komunikon me dhomen e ndenjes. Apartamenti eshte i pozicionuar ne kat...
Ref. NEW 1206
274 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet vile ne Shkozet

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Shitje: 170000 € Zone 458 m²

Vila eshte e organizuar ne 2 kate ndertimi te banueshme. Ne katin e pare ndodhen 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje dhe 2 tualet . Kati i dyte eshte me shkalle te vecuara dhe disponon 2 dhoma gjumi ,1 dh...
Ref. NEW 1205
121 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Jepet me qera 2+1 prane "Albanian Coll...

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Qira: 250 € Zone 101 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara te orientuara drejt perendimit , 1 dhome ndenje e mobiluar me kuzhinen e perbashket si edhe dalje ne nje ballkon. 2 tualete te kompletuara ...
Ref. NEW 1202
182 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet ose jepet me qera 3+1 ne Vollga...

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: Zone 171 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi qe ju ofrojne pamje te detit nga ku njera ka dhe nje ballkon ne pjesen ballore te shetitores se Vollges. 2 tualete te kompletuara dhe te bollshme nga ku...
Ref. NEW 1191
312 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet 3+1 ne Vollga !

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 110000 € Zone 171 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi nga ku njera ka tualet dhe ballkon qe ju ofron pamje te detit, 1 dhome ndenje te bollshme me nje kuzhine te perbashket si edhe nje ballkon qe ju ofron p...
Ref. NEW 1190
158 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Jepet me qera 3+1 ne Vollga !

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Qira: 350 € Zone 165 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi te sapo mobiluara, 2 tualete te kompletuara nga ku njeri eshte me ajrosje natyrale me dritare , 1 dhome ndenje e bollshme e sapo mobiluar me nje kuzhine...
Ref. NEW 1188
132 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet 1+1 ne qender te Durresit !

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 39000 € Zone 67 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket , 1 ballkon i cili komunikon me te dyja dhomat dhe ju ofron pamje te detit. Shtepia ka kuadrature mjaft te...
Ref. NEW 1184
385 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet 1+1 tek rruga e re e portit

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 35000 € Zone 60 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi te mobiluar , 1 dhome ndenje e mobiluar me 1 kuzhine te perbashket te kompletuar. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket . 1 tualet i kompletuar...
Ref. NEW 1180
414 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

OKAZION! Apartament 1+1 tek "Tot Trung...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 28500 € Zone 58 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi me mjaft hapsire dhe e mobiluar e gjitha, 1 dhome ndenje e mobiluar me nje kuzhine te perbashket te kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket. 1 tualet...
Ref. NEW 1179
635 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862