zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT MODERN PER QIRA NE QENDER...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 400 € Zone 125 m²

Jepet apartament modern per qira ne qender. Apartamenti ka nje sip. 125 m2, e organizuar ne dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizi...
Ref. bot 2269
82 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

QENDER ESTETIKE PER QIRA TEK SHESHI WI...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 1100 € Zone 112 m²

Jepet per qira qender estetike e pajisur me te gjitha pajisjet moderne, me siperfaqe 112 m2, e organizuar ne 4 dhoma te cilat ofrojne sherbime te ndryshme, sallon pritje dhe 3 dushe ne cdo dhome dhe 1...
Ref. bot 2253
39 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

APARTAMENT MODERN PER QIRA TEK KOPSHT...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 550 € Zone 107 m²

Apartament luksoz per qira tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka nje sip. prej 107 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon. Dhome matrimoniale me tualet me dritare, n...
Ref. bot 2250
747 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

SUPER APARTAMENT PER QIRA TEK KOPSHTI ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 600 € Zone 127 m²

Apartament modern per qira tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka nje sip. prej 127 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon me nje pamje fantastike nga Liqeni Artifici...
Ref. bot 2248
301 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE KODRA E D...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 90000 € Zone 107 m²

Apartamenti 2+1 per shitje te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës! Sipërfaqja totale e apartamentit është 107 m2. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje...
Ref. bot 2236
348 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

APARTAMENT 2+1+2 TUALETE+POST PARKIMI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 450 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet tek Kopshti Botanik/Zoologjik. Me nje siperfaqe prej 100m2 eshte i organizuar ne nje dhome ndenje+ ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ...
Ref. bot 2213
451 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

SHITET TOKE TRUALL NE KARPEN!

Kavajë › Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 166000 € Zone 1281 m²

Trualli ka nje siperfaqe totale prej 1281m2.Me nje koeficent ndertimi 20% eshte i pozicionuar buze bregdetit. Trualli eshte i pajisur me dokument te rregullt hipotekor. Per me shume informacione apo...
Ref. bot 2210
111 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMUNA E...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 90000 € Zone 91 m²

Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit. Me nje siperfaqe prej 91.38 m2 eshte i organizuar ne: Nje dhome ndenje+ ambjent gatimi ,dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkon, korridor. Apartamenti ndodhet ne ...
Ref. bot 2207
1087 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

LOKAL+VERANDE PER QIRA TE KOMUNA E PAR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 1500 € Zone 130 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial (Lokal) tek Komuna e Parisit. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130 m2+30m2 Verande e shfrytezueshme. Ambienti eshte i arreduar ne menyre luksoze dhe ndodhet buze rruge ...
Ref. bot 2189
598 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE KODRA E DIE...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Shitje: 140000 € Zone 117 m²

Apartament ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 1.. Me nje siperfaqe prej 117 m2 eshte i organizuar ne nje dhome ndenje+ ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne ...
Ref. bot 2188
254 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

SHITET/JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Shitje: 130000 € Zone 117 m²

Apartament ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 1.. Me nje siperfaqe prej 117 m2 eshte i organizuar ne: Nje dhome ndenje+ ambjent gatimi me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande. A...
Ref. BOT 2141
780 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

APARTAMENT MODERN PER QIRA TEK TURDIU ...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 1500 € Zone 150 m²

Apartament modern per qira ne zemer te Tiranes, tek Turdiu Center. Apartamenti ka nje sip. prej 100 m2 ku eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine, korridori qe ben te mundur ndarjen e zones se n...
Ref. BOT 2119
359 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

APARTAMENT MODERN PER QIRA TEK KODRA E...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 350 € Zone 80 m²

Apartament modern per qira tek Kodra e Diellit, Apartamenti ka nje sip. prej 80 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon. Dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, nje ...
Ref. BOT 2084
391 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TUALETE...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 550 € Zone 124 m²

Apartamenti ndodhet te Komuna e Parisit ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 124 m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, dy tuale...
Ref. BOT 2076
234 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE TE LI...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 135000 € Zone 122 m²

Apartament ndodhet te Liqeni i Thate te Kompleksi "FZ". Me nje siperfaqe prej 122.40 m2 eshte i organizuar ne: Nje dhome ndenje+ ambjent gatimi ,dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon, korridor. Apartam...
Ref. BOT 2064
922 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

APARTAMENT MODERN PER QIRA NE BLLOK....

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1500 € Zone 196 m²

Apartament modern per qira ne zemer te Bllokut. Apartamenti ka nje sip. prej 196 m2 ku eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine te vecuar, korridori qe ben te mundur ndarjen e zones se nates me z...
Ref. BOT 2058
149 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

APARTAMENT PER QIRA

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 250 € Zone 60 m²

Jepet apartament per qira ne bllok....
Ref. BOT 2055
226 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

SUPER APARTAMENT PER QIRA TEK KOPSHTI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 550 € Zone 107 m²

Apartament modern per qira tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka nje sip. prej 107 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon. Dhome matrimoniale me tualet me dritare, ...
Ref. BOT 2044
259 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

SHITET TOKE PERBALL TEG

Tirana › Tirana › TEG
Per Shitje: 420000 € Zone 3500 m²

Toka ndodhet perball Teg-ut. Toka ka akses me rruge kryesore te shtruar me asfalt dhe eshte nje mundesi shume e mire per investim pasi eshte nje zone qe eshte e miratuar per ndertime vilash. Toka ka...
Ref. BOT 2032
266 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

APARTAMENT 2+1+2 TUALETE ME QIRA TEK K...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 380 € Zone 100 m²

Super apartament per qira , tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka nje sip. prej 100 m2 ku eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine korridori qe ben te mundur ndarjen e zones se nates me zonen e ...
Ref. BOT 2018
249 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+VERANDE T...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 550 € Zone 78 m²

Super apartament per qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Colombo 2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 78.80m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine, dhome gjum...
Ref. BOT 2011
418 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

JEPET ME QIRA TRUALL 4800 M2 + ZYRA 1 ...

Tirana › Tirana › Vora
Per Qira: 2000 € Zone 5850 m²

Rruga Nacionale Vore - Fush Kruje KM 2 dhe 1KM nga Dogana e Re e Tiranes. Jepet me qira Kapanon me sip 1010 m2 dhe sip trualli 4800. I ndertuar me standarte europiane. Energji trefazor, sistem kulli...
Ref. BOT 1932
310 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

APARTAMENT 2+1+2 TUALETE TEK AMBASADOR...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 1500 € Zone 127 m²

Super apartament modern per qira tek Ambasador 3 prane Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka nje sip. prej 127 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon me nje pamje f...
Ref. BOT 1925
396 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009
Property

SUPER APARTAMENT PER QIRA TEK KOPSHTI ...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 600 € Zone 127 m²

Apartament modern per qira tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka nje sip. prej 127 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon me nje pamje fantastike nga Liqeni Artifici...
Ref. BOT 1923
445 Vizita
Agent
Majlinda Budani
CENTURY 21 Botaniku
+355694050009