zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 41000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje zone te qete ne nje pallat te ndetruar privatisht jo ne kompleks pallatesh,nje ndertim cilesor i ndertuar me te gjitha parametra te larte. Eshte nje nga zonat me me prespe...
Ref. EL 1225
309 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet toka

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 270000 € Zone 1234 m²

Shitet Toke ne ane te autostrades Tirane-Elbasan aktualisht e dhene me qira me nje vlere te konsiderushme pasi toka ka shikueshmeri dhe reklamim fantastik gje qe e ben te pershtateshme per cdo lloj in...
Ref. EL 1216
79 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 79000 € Zone 79 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje zone te qete dhe te sistemuar te Tiranes. I organizuar nga dy dhoma gjumi te bollshme nje sallon te madh dhe ambjent gatimi me vete, koridor si dhe nje tualet. Ndodhet ne ...
Ref. EL 1214
138 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira 2+1

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Qira: 400 € Zone 110 m²

Jepet me qira 2+1 ne nje zone shume te mire dhe shume prane qendres dhe te gjitha faciliteteve. I organizuar nga dy dhoma gjumi, salloni,koridor. ballkon dhe dy tualete....
Ref. EL 1204
176 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet 1+1 unaza e re

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 47900 € Zone 70 m²

Shitet 1+1 unaza e re ne nje zone mjaft te mire me te gjitha facilitetet pran si kend stacione autobuzi etj. I organizuar koridori qe ben shperndarjen e te gjitha dyerve, nga nje dhome gjumi mjaft e b...
Ref. EL 1194
920 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqen...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 500 € Zone 103 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. I organizuar me 2 dhoma gjumi+ 1 ambjent gatimi+2 tualete. Teper kendshem i mobiluar dhe plot diell gjate gjithe dites. Nxitoni te kontaktoni....
Ref. EL 1193
185 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira apartament 1+1 tek Liqen...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 300 € Zone 65 m²

Jepet me qira apartament 1+1 tek Liqeni i Thate. I organizuar me 1 dhome gjumi+ 1 ambjent gatimi+1 tualet. Teper kendshem i mobiluar dhe plot diell gjate gjithe dites. Nxitoni te kontaktoni....
Ref. EL 1192
449 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira Penthouse tek Liqeni i T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 269000 € Zone 240 m²

Jepet me qira Penthouse tek Liqeni i Thate. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 ambjente ndenje+ 3 tualete+ 1 post parkimi. I mobiluar ne menyre teper komode dhe plot diell gjate gjithe dites. Veranda e ...
Ref. EL 1191
244 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 3+1 ne pallat te ri ...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 229000 € Zone 165 m²

Shitet apartament 3+1+2 tualete shume prane diges se liqenit artificial, tek rruga e Kosovareve. I organizuar ne 3 dhoma gjumi te plota , 2 tualete dhe 3 ballkone. Orientimi eshte drejt lindjes. Ase...
Ref. EL 1190
330 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Apartament me qira 2+1 ne Rrugen e Kos...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Qira: 450 € Zone 90 m²

Apartament me qira 2+1 ne Rrugen e Kosovareve. Ne hyrje ndodhet korridori dhe njeri nga tualetet , ne vazhdim zhvillohet salloni me kuz hine te perbashket, Dhoma matrimoniale disponon dhe nje tualet ....
Ref. EL 1186
548 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 41000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje zone te qete ne nje pallat te ndetruar privatisht jo ne kompleks pallatesh,nje ndertim cilesor i ndertuar me te gjitha parametra te larte. Eshte nje nga zonat me me prespe...
Ref. EL 1174
805 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet/Nderohet apartament 3+1

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 345000 € Zone 147 m²

Shitet/Nderrohet me apartamente me te vogel apartament 3+1 ne zonen me te lakmuar te kryeqytetit ne nje zone elitare. Apartamenti ka nje organizime shume te mire me hapsira te konsiderueshme si tre dh...
Ref. EL 1156
333 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet 1+1 rr 5 maji

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 49900 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 ne nje kompleks shume te mire pallatesh ne zonen e 5 majit ne nje kompleks pallatesh me hapsira te bollshme dhe lulishte. Apartamenti eshte i organizuar nga dhoma gjumit me kubat...
Ref. EL 1148
636 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet 2+1 rr 5 Maji

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 69900 € Zone 103 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks shume te mire pallatesh ne zonen e 5 majit ne nje kompleks pallatesh me hapsira te bollshme dhe lulishte. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi me kub...
Ref. EL 1147
456 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 77500 € Zone 114 m²

Shitet apartament 2+1 ne vijen e pare te pallateve. I organizuar nga dy dhoma gjumi te bollshme ku njera nga dhomat ka dalie ne ballkon, sallon i bollshem me dalje ne ballkon,koridori qe ben shperndar...
Ref. EL 1115
262 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet 2+1 te unaza e re

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 68400 € Zone 100 m²

Shitet 2+1 te unaza e re ne vijen e pare te pallateve. I organizuar nga dy dhome gjumi,salloni koridor dhe dy tualete njeri prej te cileve me dritare. nxitoni ta beni tuajin....
Ref. EL 1114
838 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 77500 € Zone 114 m²

Shitet apartament 2+1 ne vijen e pare te pallateve. I organizuar nga dy dhoma gjumi te bollshme ku njera nga dhomat ka dalie ne ballkon, sallon i bollshem me dalje ne ballkon,koridori qe ben shpernda...
Ref. EL 1112
351 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 2+1+19m2 verand

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 73400 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet ne vijen e pare te pallateve ne nje ndertim shume cilesor. I organizuar nga dy dhoma gjumi te dyja me dalje ne ballkon,sallon i mireorganizuar,koridor si dhe dy tualete. Apartament...
Ref. EL 1111
633 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira 2+1

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 350 € Zone 109 m²

Jepet me qira 2+1 shume pran kopshtit zologjik me nje pamje fantastike nga liqeni artificial. I organizuar nga dy dhoma gjumi te bollshme ku njera eshte dhome matrimoniale me garderob te vecuar si dhe...
Ref. EL 1088
480 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet Apartament 1+1

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 53900 € Zone 71 m²

Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat egzistues me siperfaqe te bollshme qe mund te pershtatet ne 2+1. Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht me linjat elektrike hidraulike etj. Per me shume infor...
Ref. EL 1074
1114 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet dyqan pran Globe

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 476700 € Zone 202 m²

Shitet dyqan pran Globe totalisht i investuar dhe momentalisht i dhene me qira. Ambjenti eshte totalisht open space. Mundesi shume e mire per investim nxitoni te na kontaktoni....
Ref. EL 1071
404 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira 2+1

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Qira: 250 € Zone 130 m²

Jepet me qira 2+1 apartament totalisht i ri i pa banuar me pare me mobilim te ri. Apartamenti momentalisht eshte pjeserisht i mobiluar por mobilohet sipas deshires se klientit. Per me shume informacio...
Ref. EL 1068
862 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet toke truall ne farke e vogel

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 37000 € Zone 500 m²

Shitet toke ne farke e vogel e pershtatshme per nje vile private ne nje zone ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. per me shume informacion na...
Ref. EL 1052
616 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shiten ap me hipoteke 1+1 ose 2+1

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 20000 € Zone 45 m²

Shiten apartamente 1+1 me siperfaqe te ndryshme ne nje zone te qete ne nje pallat te ndetruar privatisht jo ne kompleks pallatesh,nje ndertim cilesor i ndertuar me te dhitha parametra te larte. Eshte ...
Ref. EL 1022
1648 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831