zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 2+1 tek Garden Resid...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 75650 € Zone 89 m²

Shitet apartament 2+1 te Fusha e Aviacionit ne nje pallat qe eshte drejt perfundimit. I organizuar nga dy dhoma gjumi,salloni,koridor,ballkon dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks bre...
Ref. EL 1325
289 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet 1+1me Hipotek te Vasil Shanto...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 55000 € Zone 50 m²

Shitet 1+1 te Vasil Shanto ne nje pallat te ri te sapo perfunduar me HIPOTEKE. I organizuar ne 1 dhome gjumi e vogel, ambjent ndenje, kuzhinen e vecuar dhe nje ballkon. Apartamenti mund te shikohe...
Ref. EL 1322
296 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

OKAZION! Apartament 1+1 per shitje tek...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 62000 € Zone 74 m²

Shitet 1+1 OKAZION tek Unaza e Re ne nje nga komplekset me te mira te zones te Green City. I organizuar nga koridori qe ben shperndarjen e ambjenteve te brendshme ne nje dhome gjumi, sallon, tualet ...
Ref. EL 1319
172 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira lokal 100m nga deti

Kavajë › Golem › Golem
Per Qira: 700 € Zone 90 m²

Jepet me qira lokal 100m nga deti ne zonen midis Golemit dhe shkembit te Kavajes. I organizuar nga 70m2 brenda dhe 20 m2 verand si dhe nje lulishte qe mund te shfrytezohet per tavolina ose si kend l...
Ref. EL 1318
132 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 1+1!

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 62600 € Zone 78 m²

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Durrsit. Pallati eshte parashikuar te dorezohet ne muajin Gusht. Ne projekt eshte projektuar nje lulishte para dhr pas godines. ,Punimet jane ne fazen e vendosjes se ...
Ref. EL 1312
141 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 98000 € Zone 122 m²

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Durrsit, kati 1 dhe 6. Pallati eshte parashikuar te dorezohet ne muajin Gusht kur pritet te perfundoje dhe rruga qe te con ne objekt. Punimet jane ne fazen e vendosj...
Ref. EL 1311
94 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira lokal buze rruge prane S...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 1200 € Zone 120 m²

Jepet me qira lokal buze rruge prane stadiumit Dinamo ne nje zone me levizje maksimale kembesoresh. Per me shume informacion kontaktoni....
Ref. EL 1281
126 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet 1+1per zyra/banim

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 59900 € Zone 49 m²

Shitet 1+1 i vogel i pershtatshem per banim ose zyra klinik dentare etj, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes qe te ofron te gjitha facilitetet e mundshme si parku liqenit,blloku, shkolla, su...
Ref. EL 1280
456 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira ambjent per zyra!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 170 € Zone 40 m²

Jepet me qira per dyqan/ zyre nje ambjent 40m2 ne nje kompleks pallatesh ne nje zone te zhvilluar. Per me shume informacon na kontaktoni....
Ref. EL 1256
254 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jeper me qira dyqan/lokal

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 490 € Zone 100 m²

Jeper me qira dyqan/lokal ne nje kompleks pallatesh ne rrugen "Ibrahim Dervishi." Ambjenti eshte shume i pershtatshem per bar kafe dhe lodra per femije duke qene se ka hapesira te konsiderueshme dhe n...
Ref. EL 1255
205 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira ambjent i pershtatshem p...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 1490 € Zone 300 m²

Jepet me qira ambjent i pershtatshem per shume lloj aktivitetesh si hotel,dhoma per qira ditore,zyra te ndryshme etj. Ambjenti ndodhet ne nje palllat te ri ne rrugen "Ibrahim Dervishi" te sapo perfund...
Ref. EL 1254
194 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet toke ne Prush

Tirana › Tirana › Prush
Per Shitje: 49350 € Zone 987 m²

Shitet toke ne Prush ne nje zone te pershtatshme per nje vile private,duke qen se zona eshte shume e pershtatshme dhe ofron ajrin e paster,rruga ne ate zone eshte e investuar etj. Ju ftojme te na kont...
Ref. EL 1251
96 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet vile pran Senatorium

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 440000 € Zone 751 m²

Vila është e vendosur në një nga zonat më të preferuara të banimit në periferi të Tiranës, dhe ka akses të shpejtë në rrugën nacionale Tiranë Elbasan. Shumë pranë rrethrrotullimit te saukut, ajo ofron...
Ref. EL 1235
231 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira dyqan

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Qira: 1650 € Zone 180 m²

Jepet me qira dyqan ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes me nje kalueshmeri te lart dhe mundesi shume te mire reklamimi. Ambjenti ndodhet ne katin -1 por i pershtatshem per dyqane dhe me nje fas...
Ref. EL 1234
111 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 41000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje zone te qete, ne nje pallat te ndertuar privatisht, jo ne kompleks. Nje ndertim cilesor i ndertuar me te gjitha parametrat e larte. Eshte nje nga zonat me me perspektive n...
Ref. EL 1225
1695 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet toka

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 270000 € Zone 1234 m²

Shitet Toke ne ane te autostrades Tirane-Elbasan aktualisht e dhene me qira me nje vlere te konsiderushme pasi toka ka shikueshmeri dhe reklamim fantastik gje qe e ben te pershtateshme per cdo lloj in...
Ref. EL 1216
125 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 79000 € Zone 79 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje zone te qete dhe te sistemuar te Tiranes. I organizuar nga dy dhoma gjumi te bollshme nje sallon te madh dhe ambjent gatimi me vete, koridor si dhe nje tualet. Ndodhet ne ...
Ref. EL 1214
391 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira apartament 2+1 !

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje zone shume te mire, prane qendres dhe te gjitha faciliteteve. I organizuar nga dy dhoma gjumi, salloni,koridor. ballkon dhe dy tualete. I mobiluar me te gjitha paj...
Ref. EL 1204
371 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqen...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 500 € Zone 103 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. I organizuar me 2 dhoma gjumi+ 1 ambjent gatimi+2 tualete. Teper kendshem i mobiluar dhe plot diell gjate gjithe dites. Nxitoni te kontaktoni....
Ref. EL 1193
315 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet /jepet me qira Penthouse tek Li...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 269000 € Zone 163 m²

Jepet me qira Penthouse tek Liqeni i Thate. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 ambjente ndenje+ 3 tualete+ 1 post parkimi. I mobiluar ne menyre teper komode dhe plot diell gjate gjithe dites. Veranda e ...
Ref. EL 1191
471 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 3+1 ne pallat te ri ...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 199000 € Zone 165 m²

Shitet apartament 3+1+2 tualete shume prane diges se Liqenit artificial, tek Rruga e Kosovareve. I organizuar ne 3 dhoma gjumi te plota , 2 tualete dhe 3 ballkone. Orientimi eshte drejt lindjes. Ase...
Ref. EL 1190
535 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 41000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje zone te qete ne nje pallat te ndetruar privatisht jo ne kompleks pallatesh,nje ndertim cilesor i ndertuar me te gjitha parametra te larte. Eshte nje nga zonat me me prespe...
Ref. EL 1174
973 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Shitet/Nderrohet apartament 3+1 prane ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 338000 € Zone 147 m²

Shitet/Nderrohet me apartament me te vogel nje apartament 3+1 ne zonen me te lakmuar te kryeqytetit, prane dy kullave binjake. Apartamenti ka nje organizim shume te mire me hapesira te konsiderueshme ...
Ref. EL 1156
471 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Apartament 2+1 per shitje , tek lulish...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 72600 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per shitje , tek lulishte 1 maji. Organizuar ne dy dhoma fjetje, dhome ndenjtje, koridor, tualet. Ap ndodhet ne katin e dyte, ne nje pallat te vjeter, ne zone mjaft te kerkuar dhe esht...
Ref. EL 1152
581 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831