zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartamente 1+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 40000 € Zone 70 m²

Apartament 1+1per Shitje ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe prej 70m2 te organizuar ne soxhorno, nje dhoma gjumi,dhe nje tualete dhe nje ballkon. Ndodhet nenje ndertim te ri, dhe dyer dritare dopio xh...
Ref. ENT 1212
56 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartamente 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 55000 € Zone 0 m²

Apartament 2+1per Shitje ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe prej 102m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi,dhe nje tualete dhe nje verande. Ndodhet ne ndertim te ri, dhe dyer dritare dopio xham...
Ref. ENT 1197
79 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Dubleks Per Qera

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 750 € Zone 140 m²

Dubleks Per qera ndodhet ne nje prej rezidencave me te mira te Tirane. Afersia me qytetin dhe pamja qe te ofron e ben kete apartament shume komod per te jetuar. Rezidenca ofron te gjitha sherbimet e n...
Ref. ENT 1183
124 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Lokal Per Shitje

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Shitje: 350000 € Zone 105 m²

Lokal Per SHitje . Lokali ndodhet buze rruges ne nje nga zonat me te frekuentuara . Ambienti është i arreduar, përfshin të gjitha pajisjet, të gjitha janë funksionale. Ambjenti perbehet nga siperfaq...
Ref. ENT 1177
227 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Zyre 2+1 per Qera

Tirana › Tirana
Per Qira: 800 € Zone 100 m²

Zyre 2+1 per Qera.prane RTSH Zyra ndodhet prane ne pallat te ri te mireadministruar i survejuar me kamera sigurie 24H. Ambjenti eshte i shtruar me parket i organizuar ne tre ambjente pune dhe nje tu...
Ref. ENT 1164
88 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 3+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Qira: 750 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet prane ish Ministrise se Jashtme, te Bulevardi Zhan Dark. Organizohet ne sallon ndenje, kuzhine,tre dhome gjumi dhe dy tualet me dritare, secili ambient eshte shume i bollshem. Ka n...
Ref. ENT 1163
58 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Libri universitar
Per Qira: 1950 € Zone 262 m²

Apartament 3+1 per Qera Prane Librit Universitar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 262m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhome gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Ap...
Ref. ENT 1138
209 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 1+1 per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 250 € Zone 50 m²

Apartament 1+1 per Qera te Komuna e Parisit. Me siperfaqe 50m2 i organizuar ne sallon, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ngrohja dhe ftohja sigurohen me kondicioner. Zona eshte e qete dhe ka akses te ...
Ref. ENT 1118
379 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Vile per Qera

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Qira: 3000 € Zone 450 m²

Vile per Qera Mjull-Bathore. Vila ka nje sip. ndertimi 450 m2 dhe nje sip. trualli 560 m2. Kati 0 perbehet nga garazh , lavanteri, depo uji, 1-tualet, 1-dhome gjumi, 1- sallon. Kati 1: 1-sallon ne for...
Ref. ENT 1115
202 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 800 € Zone 110 m²

Apartament 2+1 per Qera ne Bllok. Me siperfaqe 110m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet shume...
Ref. ENT 1114
188 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Dubleks 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1300 € Zone 145 m²

Dubleks 3+1 per Qera ne Bllok. Me siperfaqe 145m2 i organizuar ne soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe verande. Dubleksi eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kuzhina eshte e pajisur...
Ref. ENT 1108
230 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartamente 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 95000 € Zone 107 m²

Shitet apartament 2+1 prane Qendres Kristal, tek Komuna e Parisit mbi Unazen e Madhe. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri i pozicionuar ne nje zone, e cila ofron shume facilitete per n...
Ref. ENT 1099
700 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament/Zyre 2+1 per Qera prane RTS...

Tirana › Tirana › Prane RTSH
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Zyre/Apartament 2+1 per Qera prane RTSH. Ndodhet ne nje ndertim te ri dhe te mireadministruar, i survejuar me kamera sigurie 24H. Me nje siperfaqe 120m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, t...
Ref. ENT 1053
196 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Ambjent Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 2500 € Zone 172 m²

Ambjent Komercial per Qera prane Ish-Ekspozites. Ambjenti eshte i organizuar ne Open Space dhe tualet, me siperfaqe 172m2. Ndodhet buze rruges kryesore me fasade xhami, mundesi zhvillimi per cdo lloj...
Ref. ENT 1032
229 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Ambient per Shitje

Tirana › Tirana › kompleksi grand
Per Shitje: 279000 € Zone 310 m²

Ambient per Shitjel perballe Kompleksit Grand. Me siperfaqe 310m2 i organizuar ne hapesire OpenSpace dhe tualete. Aktualisht eshte i dhene me nje qera 1000 Euro/ne muaj. I pershtatshem per cdo lloj a...
Ref. ENT 1027
168 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

3 Apartamente 1+1 per Shitje

Vlorë › Vlorë › Plazhi i vjeter
Per Shitje: 37000 € Zone 68 m²

3 Apartamente 1+1 per Shitje afer Plazhit Vjeter ne Vlore. Ndodhen ne katin e 3 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 68m2 . Per me teper informacion na kontaktoni!...
Ref. ENT 999
296 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

3 Apartamente 2+1 per Shitje

Vlorë › Vlorë › Plazhi i vjeter
Per Shitje: 53000 € Zone 98 m²

3 Apartamente 2+1 per Shitje afer Plazhit Vjeter ne Vlore. Ndodhen ne katin e 4 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 98m2 . Per me teper informacion na kontaktoni!...
Ref. ENT 998
273 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

2 Gazoniere per Shitje

Vlorë › Vlorë › Plazhi i vjeter
Per Shitje: 22000 € Zone 41 m²

2 Gazoniere per Shitje afer Plazhit Vjeter ne Vlore. Ndodhen ne katin e 2 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 41m2 . Per me teper informacion na kontaktoni!...
Ref. ENT 997
265 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Ambjent Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 1700 € Zone 300 m²

Ambjent Komercial per Qera. Ambjenti ndodhet prane Pazarit te Ri i organizuar ne hapesire OpenSpace me nje siperfaqe 300m2, dy ambjente zyrash te vecuara dhe dy tualete. Ndodhet ne nje zone shume te...
Ref. ENT 996
295 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 87000 € Zone 96 m²

Apartament 2+1 per Shitje prane Inxhinierise te Ndertimit. Apartamenti ka siperfaqe 96m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Hipoteka eshte ne proces....
Ref. ENT 995
703 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Toke per Shitje ne Fushe Preze

Tirana › Tirana › Fushe Preze
Per Shitje: 245000 € Zone 0 m²

Shitet Toke me cmim 35€/m2 me siperfaqe 7000m2 ndodhur ne Fushe-Preze. Toka ka akses nga te dyja anet e parceles dhe ka akses te lehte me rrugen kryesore. Per me shume info. na kontaktoni!...
Ref. ENT 994
130 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Lokal per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 198000 € Zone 132 m²

Lokal per Shitje te Komuna e Parisit. Me nje siperfaqe prej 132m2 te organizuar ne openspace dhe tualet. Ka mundesi te shumta zhvillimi per aktivitete e lloje te ndryshme biznesesh si, zyra , klinike,...
Ref. ENT 944
274 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 2+1+2 per Qera

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 400 € Zone 120 m²

Apartament 2+1+2 per Qera prane Zyrave te OSHE ne Vasil Shanto. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem, ka nje organizim mjaft te mire te hapesirave te br...
Ref. ENT 937
318 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Ambjente Komercial Per Qera

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 2000 € Zone 126 m²

Ndodhet ne katin e 1 buze shetitores '' Lungomare'' me siperfaqe te brendshme 126 m2 . Ambienti eshte i pershtatshem per evente te llojeve te ndryshme,gjithasht dhe biznese si bar,restorant,butik etj....
Ref. ENT 924
284 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934