zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartamente 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 95000 € Zone 107 m²

Shitet apartament 2+1 prane Qendres Kristal, tek Komuna e Parisit mbi Unazen e Madhe. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri i pozicionuar ne nje zone, e cila ofron shume facilitete per n...
Ref. ENT 1099
203 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 800 € Zone 134 m²

Apartament / Zyre 3+1+2 per Qera ne Bllok. Apartamenti perbehet nga soxhorno me kuzhinen me vete, tre dhoma gjumi, dy tualete 1 ballkon. Mobilimi eshte i kendshem dhe funksional. Pallati ka administr...
Ref. ENT 1098
89 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament/Zyre 2+1 per Qera prane RTS...

Tirana › Tirana › Prane RTSH
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Zyre/Apartament 2+1 per Qera prane RTSH. Ndodhet ne nje ndertim te ri dhe te mireadministruar, i survejuar me kamera sigurie 24H. Me nje siperfaqe 120m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, t...
Ref. ENT 1053
123 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 1+1 per Qera

Tirana › Tirana
Per Qira: 380 € Zone 80 m²

Apartament 1+1 per Qera prane Kristal Center. Ka siperfaqe totale 80m2 te organizuara te soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne ndertim te ri. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i p...
Ref. ENT 1040
249 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Ambjent Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 2500 € Zone 172 m²

Ambjent Komercial per Qera prane Ish-Ekspozites. Ambjenti eshte i organizuar ne Open Space dhe tualet, me siperfaqe 172m2. Ndodhet buze rruges kryesore me fasade xhami, mundesi zhvillimi per cdo lloj...
Ref. ENT 1032
155 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Ambient per Shitje

Tirana › Tirana › kompleksi grand
Per Shitje: 310000 € Zone 310 m²

Ambient per Shitjel perballe Kompleksit Grand. Me siperfaqe 310m2 i organizuar ne hapesire OpenSpace dhe tualete. Aktualisht eshte i dhene me nje qera 1000 Euro/ne muaj. I pershtatshem per cdo lloj a...
Ref. ENT 1027
107 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

3 Apartamente 1+1 per Shitje

Vlorë › Vlorë › Plazhi i vjeter
Per Shitje: 37000 € Zone 68 m²

3 Apartamente 1+1 per Shitje afer Plazhit Vjeter ne Vlore. Ndodhen ne katin e 3 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 68m2 . Per me teper informacion na kontaktoni!...
Ref. ENT 999
211 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

3 Apartamente 2+1 per Shitje

Vlorë › Vlorë › Plazhi i vjeter
Per Shitje: 53000 € Zone 98 m²

3 Apartamente 2+1 per Shitje afer Plazhit Vjeter ne Vlore. Ndodhen ne katin e 4 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 98m2 . Per me teper informacion na kontaktoni!...
Ref. ENT 998
199 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

2 Gazoniere per Shitje

Vlorë › Vlorë › Plazhi i vjeter
Per Shitje: 22000 € Zone 41 m²

2 Gazoniere per Shitje afer Plazhit Vjeter ne Vlore. Ndodhen ne katin e 2 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 41m2 . Per me teper informacion na kontaktoni!...
Ref. ENT 997
177 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Ambjent Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 1700 € Zone 300 m²

Ambjent Komercial per Qera. Ambjenti ndodhet prane Pazarit te Ri i organizuar ne hapesire OpenSpace me nje siperfaqe 300m2, dy ambjente zyrash te vecuara dhe dy tualete. Ndodhet ne nje zone shume te...
Ref. ENT 996
235 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 86000 € Zone 96 m²

Apartament 2+1 per Shitje prane Inxhinierise te Ndertimit. Apartamenti ka siperfaqe 96m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Hipoteka eshte ne proces....
Ref. ENT 995
515 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Toke per Shitje ne Fushe Preze

Tirana › Tirana › Fushe Preze
Per Shitje: 245000 € Zone 0 m²

Shitet Toke me cmim 35€/m2 me siperfaqe 7000m2 ndodhur ne Fushe-Preze. Toka ka akses nga te dyja anet e parceles dhe ka akses te lehte me rrugen kryesore. Per me shume info. na kontaktoni!...
Ref. ENT 994
86 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Lokal per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 198000 € Zone 132 m²

Lokal per Shitje te Komuna e Parisit. Me nje siperfaqe prej 132m2 te organizuar ne openspace dhe tualet. Ka mundesi te shumta zhvillimi per aktivitete e lloje te ndryshme biznesesh si, zyra , klinike,...
Ref. ENT 944
233 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 2+1+2 per Qera

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 400 € Zone 120 m²

Apartament 2+1+2 per Qera prane Zyrave te OSHE ne Vasil Shanto. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem, ka nje organizim mjaft te mire te hapesirave te br...
Ref. ENT 937
285 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Ambjente Komercial Per Qera

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 2000 € Zone 126 m²

Ndodhet ne katin e 1 buze shetitores '' Lungomare'' me siperfaqe te brendshme 126 m2 . Ambienti eshte i pershtatshem per evente te llojeve te ndryshme,gjithasht dhe biznese si bar,restorant,butik etj....
Ref. ENT 924
248 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartamente 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 450 € Zone 105 m²

Apartament 2+1 per Qera te Petronini. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Me nje siperfaqe prej 105m2 te organizuar ne soxhorno me oxhak funksional, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon...
Ref. ENT 921
304 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament Per Qera 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Rruga Selita e Vjeter
Per Qira: 320 € Zone 100 m²

Apartament 2+1 Per Qera prane Eleonores me nje organizim mjafte te mire dhe te bollshem per rnje jetes te kenaqshme . I organizuar ne 2 dhoma gjumi , nje dhome ndenje me kuzhine gatimi dhe ngrenie .Pe...
Ref. ENT 911
288 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Vile per Shitje

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 550000 € Zone 192 m²

Vile per Shitje prane Shkolles se Kuqe .Vila ka nje siperfaqe ndertimi 96m per kate dhe me nje siperfaqe obori 176.2m. Kati pare eshte i perbere prej nje dhome gjumi nje tualet dhe soxhorno .Kati i d...
Ref. ENT 901
361 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartement 3+1 per shitje

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 87000 € Zone 109 m²

Apartement 3+1 per shitje ne Don Bosco. Apartamenti ndodhet në katin e tretë te nje pallati ekzistues.Organizohet në tre dhoma gjumi, prej të cilave nje për femijë nje dhome gjumi dhe një dhomë gjumi ...
Ref. ENT 842
886 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartamente 1+1 per Shitje

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 42500 € Zone 50 m²

Apartamente 1+1 per Shitje tek Shkembi i Kavajes. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira kompleksi ofron siguri, administrm, pishina, Me nje pamje te lire nga deti. Apartamenti ka nje or...
Ref. ENT 837
482 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartamente 1+1 per Shitje

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 39900 € Zone 57 m²

Apartamente 1+1 per Shitje tek Shkembi i Kavajes. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira kompleksi ofron siguri, administrm, pishina, Me nje pamje te lire nga deti. Apartamenti ka nje or...
Ref. ENT 836
379 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartamente 1+1 per Shitje

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 55250 € Zone 65 m²

Apartamente 1+1 per Shitje tek Shkembi i Kavajes. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira kompleksi ofron siguri, administrm, pishina, Me nje pamje te lire nga deti. Apartamenti ka nje or...
Ref. ENT 835
346 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 70000 € Zone 108 m²

Apartament 2+1+2 per Shitje ne Fresk. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe eshte...
Ref. ENT 826
466 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 500 € Zone 100 m²

Apartament 2+1 per Qera prane Sheshit Willson. Me siperfaqe 100m2 te organzuara ne soxhorno, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ftohja dhe ngrohja sigurohen me kondicionet te montuar ne cdo dhome. Z...
Ref. ENT 816
398 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934