zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 1+1 +1 tualet tek Ko...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 68500 € Zone 65 m²

Shitet apartament 1+1 +1 tualet tek Komuna Parisit.Apartamenti nodhet ne katin e 2 banim ose ne te 3 tenik ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga nje kuzhine ndenje dhe gati...
Ref. avenue 745
1015 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet apartament 2+1+1 tualet ne Asti...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 62000 € Zone 122 m²

Shitet apartament 2+1+1 tualet ne Astir. Apartamenti ka nje sip prej 122m2 ne total, ndodhet ne katin e 7 jo i fundit me ashensor. Apartamenti eshte i perbere ne nje living room te madh, kuzhine gatim...
Ref. avenue 731
1418 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet Kapanon+toke truall dhe toke a...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 660000 € Zone 2650 m²

Shitet Kapanon+ toke +bisnez ne Durres . Shitet toke me sip totale 2650m2 ku Toka truall me sip 708m2 me eshte me hipoteke ku ne kete toke eshte ndertuar edhe Kapanoni i cili ka sip prej 583m2...
Ref. avenue 729
335 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet vile ne Selite

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 249000 € Zone 235 m²

Shitet vile ne Selite . Vila eshte eprojektuar ne 3 kate por dy kate i ka banim. Vila eshte eperbere nga 1 living room te madh, kuzhine gatimi, 4 dhoma gjumi, dy tualete., 3 ballkone dhe nje tarace ...
Ref. avenue 716
415 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet ambjent commercial ne Astir.

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 120000 € Zone 66 m²

Shitet ambjent commercial ne Astir. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri me pamje nga rruga. Ambjenti eshte mjaft i pershtashem per cdo lloj aktiviteti si farmaci, zyre, dyqan, etj. ...
Ref. avenue 714
215 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet ambjent commercial ne Astir

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 124500 € Zone 56 m²

Shitet ambjent commercial ne Astir. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri me pamje nga rruga. Ambjenti eshte mjaft i pershtashem per cdo lloj aktiviteti si farmaci, zyre, dyqan, etj...
Ref. avenue 713
322 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet apartament 2+1+verande te madhe...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 75000 € Zone 177 m²

Shitet apartament 2+1+verande te madhe me hipoteke ne Astir. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira ne Astir me nje administrim mjaft te mire . Apartamenti ka nje sip prej 177m2 ku 89.5m2...
Ref. avenue 712
758 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet truall ( vreshte ) ne Farke te...

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 600000 € Zone 0 m²

Shitet truall( vreshte ) ne Farke te Vogel. Trualli eshte mjaft i pershtatshem per vreshtari.Trualli disponon certifikate pronesie.Cmimi 600,000 euro.Nese deshironi te beni nje vizite ne pronen kontak...
Ref. avenue 704
362 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Jepet me qira apartament 1+1 i adaptua...

Tirana › Tirana › Profarma
Per Qira: 280 € Zone 102 m²

Jepet me qira apartament 1+1 i adaptuar ne 2+1, tek kompleksi Colombo. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones se porcelanit. Kompleksi ndodhet buze rruges kryesore me facilitete...
Ref. avenue 692
1102 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Okazion.Shitet vile tek frigoriferi, R...

Tirana › Tirana › Frigoriferi
Per Shitje: 250000 € Zone 426 m²

Okazion.Shitet vile tek frigoriferi, Rruga Besa. Vila ka nje siperfaqe totale prej 426m2, ku sip truallit 123.8m2 ka hipoteke e cila eshte shtrire edhe vila e projektuar ne 3 kate dhe pjese e mbetur e...
Ref. avenue 689
686 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Jepet hapsire commerciale me qira ne...

Tirana › Tirana › Kamez
Per Qira: 500 € Zone 140 m²

Jepet hapsire commerciale me qira ne zonen e Kamzes, Valias.Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambjenti ka nje sip 140m2,dhe 2 tualete. Ambjenti eshte buze rruge kryesore mjaft i per...
Ref. avenue 676
375 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet apartament 1+1 ne Astir.

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 36000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 1+1 ne Astir. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 67m2, perbehet nga nje dhome gjumi, nje sallon, nje tualet si edhe nje ballkon, me nje planimetri mjaft te rregullt dhe pa kollona ne...
Ref. avenue 654
2737 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet apartament 1+1 ne Unazen e Re p...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 42000 € Zone 76 m²

Shitet apartament 1+1 ne Unazen e Re prane O Zone.Apartamenti eshte i pa banuar me pare. Apartamenti ka nje planimetri mjaft te mire , katror. Apartamenti ka nje sip prej76m2 ne total dhe sip neto 66m...
Ref. avenue 649
565 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet super apartament 2+1+1 totalis...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 85000 € Zone 106 m²

Shitet super apartament 2+1+1 totalisht te rikonstruktuar , Unaza e re, prane 2 Palmave. Pronari i ka bere totalisht punimet nga e para, dopio xham, dopio tull, sistem kaldaje, elektrike hidraulike, ...
Ref. avenue 648
3886 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet truall me hipoteke, tek liqeni ...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 135000 € Zone 0 m²

Shitet truall me hipoteke, tek liqeni i Linzes, Trualli ka nje pozicion dhe nje pamje fantastike te cilen e ben mjfat te favorshem per aktivitet si lokal , restorant etj. Trualli ndodhet prane liqen...
Ref. avenue 622
1506 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet Vile banimi dhe lokal ne : Kth...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 167000 € Zone 168 m²

Shitet lokal dhe vile banimi ne : Kthesa Kamzes tek treshi . Vila eshte e projektuar :kati perdhe eshte i perbere nga lokal 48m2, kati i pare banim eshte i ndare ne nje holl te madh, kuzhina e gatim...
Ref. avenue 557
4067 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

JEPET ME QIRA 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik te nje pallati (me ashensor) ne afersi te Lulishtes dhe zoteron nje siperfaqe prej 95 m2 te perbere nga 2 dhoma gjumi nje dhome ndenje+gatimi , koridor , ballk...
Ref. avenue 514
1310 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 350 € Zone 80 m²

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DURRESIT !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe jepet bosh ose i mobiluar me gjerat kryesore . Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesor...
Ref. avenue 496
979 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ALI DEMI PRA...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 38500 € Zone 50 m²

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ALI DEMI PRANE RRUGES KRYESORE !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues dhe zoteron nje siperfaqe te brendshme prej 50.4 m2 (me certifikate pronesie) te ...
Ref. avenue 477
6881 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Super Okazion........Shitet apartament...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 38000 € Zone 61 m²

Super Okazion .....Shitet apartament 1+1 ne Laprake ne Rrugen Gjergj Legisi ,ne nje zone te qete vjen ky apartament i projektuar ne 1+1 nje living room nje dhome gjumi nje tualet koridor dhe ballkon...
Ref. avenue 461
3053 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 TE...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 43500 € Zone 78 m²

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE NJE NGA KOMPLEKSET ME TE MIRA NE ASTIR TEK VILA L.... APARTAMENTI ka nje SIP 78.8 M2 me nje cmim prej 43,500 EURO I diskutueshem i mobiluar ..... apartament...
Ref. avenue 379
2509 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

SHITET DYQAN TEK SHESHI I XHAMLLEKUT...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 180000 € Zone 52 m²

SUPER OKAZION SHITET DYQAN TEK SHESHI I XHAMLLEKUT .....SHITET DYQANI ....NE NJE ZONE TE MIRE TEK SHESHI I XHAMLLEKUT BUZE RRUGE VJEN ME NJE OKAZION PER JU ..me nje siperfaqe 53m2 i projektuar me nje...
Ref. avenue 370
1995 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet truall dhe shtepi tek Profarma...

Tirana › Tirana › Profarma
Per Shitje: 180000 € Zone 238 m²

OKAZION, Shitet truall dhe shtepi ne nje vend shume te qete tek profarma, trualli ka nje sip 238m2 ku ka nje shtepi ekzistuaese, e perbere nga nje soxhorno e madhe, nje dhome gjumi,nje aneks,nje tuale...
Ref. avenue 365
1263 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

jepet me qera,apartament 3+1 tek Astir...

Tirana › Tirana › Teodor Keko
Per Qira: 225 € Zone 140 m²

jepet apartament me qera,3+1 tek zona e Astirit rruga Teodor Keko. Apartamenti ka nje hapsire te bollshme per te krijuar komoditetet per jetese me kushte optimale. Apartamenti jepet me qera vetem me...
Ref. avenue 363
1370 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597