zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament per shitje te Kodra Diellit...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 103000 € Zone 126 m²

Apartament 2+1 per shitje te Kodra Diellit 2. Siperfaqja totale e tij eshte 126.3 m/2. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi , 1 living room , 2 tualete dhe nje mini dhome e cila mund te pershtatet ne forme...
Ref. EL 1227
51 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Shitet 3+1 prane Komunes se Parisit....

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 212000 € Zone 163 m²

Apartament per shitje shume prane Komunes se Parist. Ka nje siperfaqe totale prej 163 m/2 dhe organizohet ne 1 dhome ndenje , 3 gjumi , 1 dhome garderobe , 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka nje orientin p...
Ref. EL 1226
134 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Apartament 2+1 te Oxhaku.

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 86000 € Zone 127 m²

Apartament 2+1 te Oxhaku. Shitet apartament me nje siperfaqe totale prej 127 m/2. Organizoheti ne 1 dhome ndenje ndenje , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 6 te nje kompl...
Ref. EL 1223
200 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SHITET/QIRA APARTAMENT TE V.SHANTO.

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 138000 € Zone 122 m²

Shitet/Qira apartament te Vasil Shanto prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 125 m/2 dhe te brendshme 115m/2. Orientimi i tij eshte nga lindja gje qe ben qe te kete ndrici...
Ref. EL 1222
149 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Shitet/Jepet me qira ambjent komercial...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 1950000 € Zone 2622 m²

Shitet / Jepet me qira ambjent komercial i cili aktualisht eshte ne gjendje pune. Sherben edhe per TRUALL NDERTIMI. Zhvillimi i zones ben te mundur qe ky pozicion te shfrytezohet per ndertim. Me do...
Ref. EL 1217
95 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Vile per shitje ne Pllumbas.

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 150000 € Zone 0 m²

Shitet vile ne fshat Pllumbas , prane Ibës. Ka nje siperfaqe trualli prej 700 m/2. Vila organizohet ne 2 kate banimi nga te cilat ne katin e pare ndodhet pjesa e ndenjes bashk me kuzhinen , 1 tualet...
Ref. EL 1213
357 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SUPER VILE NE SHITJE TE SHKEMBI I KAVA...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 1000000 € Zone 1000 m²

SUPER VILE NE SHITJE TE SHKEMBI I KAVAJES. Vila ndodhet ne vijen e pare dhe ofron nje pamje fantastike te detit. Ka nje siperfaqe truali prej 600 m/2 ne te cilen shtrihen dy vila te tjera, perkatesi...
Ref. EL 1208
200 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Shitet apartament 3+1 te Rruga e kavaj...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 91000 € Zone 93 m²

Shitet apartament te Rruga e Kavajes. Ndodhet ne katin e 4 banim. Lokacioni i ketij apartamenti ben te mundur qe te perdoret jo vetem per banim por edhe per biznese te tjera. Na kontaktoni per ta vi...
Ref. EL 1207
949 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Jepet me qira vile ne Sauk i Vjeter ....

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 1150 € Zone 0 m²

Jepet me qira vile ne Sauk i Vjeter . Vila ka nje siperfaqe trualli prej 613 m/2 , ndersa ndertim jane 340 m/2 qe organizohen ne 2 kate banimi dhe 1 kat parkim i mbyllur dhe magazinim. Organizohet n...
Ref. EL 1202
83 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Jepet me qira apartament 2+1 ne zemer ...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 400 € Zone 105 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne zemer te Tiranes. Ofron nje pamje interesante dhe qetesi sepse eshte izoluar nga zhurmat e rruges!,me 2 dhoma te bollshme,sallon me parket druri,kuzhine e pajisur me te...
Ref. EL 1196
499 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE BLLOK.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 700 € Zone 85 m²

Jepet apartament me qira 2+1 ne zemer te bllokut. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine gatimi te perbashket , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Na konbtaktoni per ta viz...
Ref. EL 1195
226 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Shitet ambjent komercial buze rruges s...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 135000 € Zone 28 m²

Shitet ambjent komercial buze rruges se Durresit, ne katin 0 dhe me siperfaqe 28.30 m2. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, klinike, zyre, agjenci etj. Disponon certifikate pronesie. Nxitoni te...
Ref. EL 1189
210 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Bar-Restorant me qira ne rrugen e Kava...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 2000 € Zone 0 m²

Bar-Restorant me qira ne rrugen e Kavajes, prane Kishes Katolike. Ju ftojme te na kontaktoni....
Ref. EL 1179
144 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

OKAZION, APARTAMENT 2+1+2 TUALETE NE S...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 53000 € Zone 110 m²

OKAZION, Apartament 2+1+2 tualete ne shitje tek OXHAKU, ne katin e 4 te nje pallati te ri. Ju ftojme te na kontaktoni....
Ref. EL 1178
377 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

OKAZION, Apartament 2+1+2 tualete ne s...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 59000 € Zone 118 m²

OKAZION, Apartament 2+1+2 tualete ne shitje tek OXHAKU, ne katin e 4 te nje pallati te ri. Ju ftojme te na kontaktoni....
Ref. EL 1177
251 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

OKAZION !!! Shitet apartament prane sh...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 115000 € Zone 109 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje , 1 kuzhine gatimi e vecuar , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Siperfaqja e brendeshme eshte 109.1 m/2.. Me hipoteke. Na kontaktoni : 0672030...
Ref. EL 1176
609 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

“Rolling Hills Luxury Residences”...

Tirana › Tirana › Rolling Hill Residence
Per Qira: 3900 € Zone 1648 m²

Ne nje zone shume te qete ne periferi te Tirane, pikerisht ne Lunder jepet Vile 3 kateshe e re me qira. Me nje siperfaqe 565m2 ndertim dhe 80m2 verande, e vendosur ne 1 truall me siperfaqe 1600 m2 Vil...
Ref. EL 1157
615 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SHITET APARTAMENT TE UNAZA E RE ( 2 p...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 47000 € Zone 72 m²

SHITET APARTAMENT TE UNAZA E RE ( 2 palmat ). Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te me orjenti...
Ref. EL 1151
823 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+1(studio)+2 TUAL...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 99000 € Zone 113 m²

SHITET APARTAMENT 2+1+1(studio)+2 TUALETE TE ''MINE PEZA'' Apartamenti ka nje siperfaqe te brendeshme prej 113 m/2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi , 1...
Ref. EL 1143
472 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SUPER APARTAMENT + PARKIM TE LIQENI I ...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 1200 € Zone 123 m²

Jepet me qira apartament ne zonen me te dëshiruar te Tiranes , ne ate te Liqenit Artificial. Apartamenti eshte sapo i rinovuar me produkte te cilesise me te larte italiane. Eshte i organizuar ne 1 d...
Ref. EL 1128
297 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK .

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 250000 € Zone 150 m²

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK . Apartamenti ndodhet ne katin e 12 ( te fundit ) . Organizohet ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 1 kuzhine e vecuar , 2 tualete dhe 2 ballkone. Pervec apartament...
Ref. EL 1123
808 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 +2 TE '' SHALLVA...

Tirana › Tirana › Shallvaret
Per Shitje: 155000 € Zone 119 m²

SHITET APARTAMENT 3+1 +2 TE '' SHALLVARET ''. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-të te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendeshme prej 119 m/2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ...
Ref. EL 1118
799 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SHITET APARTAMENT NE BLLOK TE PALLATET...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 130000 € Zone 80 m²

SHITET APARTAMENT NE BLLOK TE PALLATET ''AGIMI''. Organizohet ne 1 dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Na kontaktoni per ta vizituar. 0672030830...
Ref. EL 1109
382 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

VILA PER SHITJE NE MULLET.

Tirana › Tirana › Mullet
Per Shitje: 1000 € Zone 0 m²

VILA PER SHITJE NE MULLET. Shitet 3 lloje te ndryshme vilash ne rezidencen '' The Olive Grove '' . Vila nr 1 : ka nje siperfaqe totale 202.4 m/2 , siperfaqe e jashtme + kopesht 116.9 m/2 dhe parkim ...
Ref. EL 1099
447 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830