zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE SHKOLLE...

Tirana › Tirana › SHKOLLA" ANDON ZAKO CAJUPI"
Per Shitje: 75000 € Zone 64 m²

Shitet ambjent komercial prane shkolles "Çajupi" me sip 65m/2 Ambjenti eshte open space dhe eshte i pershtatshem per bar kafe pasi ka dhe nje verande. Ambjenti ka dy hyrje gje qe e kthen ne nje facil...
Ref. EL 1279
11 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

JETET ME QIRA AMBJENT PER ZYRA.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 2000 € Zone 200 m²

Jepet me qira ambjent 200 m/2 per zyra ne bllok. Na kontaktoni per ta vizituar: 0672030830...
Ref. EL 1277
18 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DON BOSKO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 115000 € Zone 125 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje nga rruga dhe ka nje sip te brendeshme prej 125 m/2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje , dy dhoma te medha g...
Ref. EL 1276
56 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL PRAN S...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Qira: 500 € Zone 115 m²

Jepet ambient komercial per qira me sip 115 m2 prane Ministrise se Jashtme. Ambjenti eshte open space dhe eshte i pershtatshem per call center, zyra , etj. Per me shume informacion ju ftojme per nje v...
Ref. EL 1273
24 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Apartament 3+1 te '' Vila L ''

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 99000 € Zone 121 m²

Shitet apartament 3+1 te '' Vila L ''. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete nga te cilat njeri ndodhet ne dhomen matrimoniale dhe 2 ballkone. Orientimi eshte totalisht ng...
Ref. EL 1272
117 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 168000 € Zone 195 m²

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 195 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete , 2 bal...
Ref. EL 1271
153 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 169000 € Zone 128 m²

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete dhe nje...
Ref. EL 1270
88 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT PER SHITJE 3+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 215000 € Zone 164 m²

Shitet apartament 3+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 164 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete dhe nj...
Ref. EL 1269
99 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE KOMUNA PARI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 65 m²

Jepet apartament me qira 1+1 te Komuna Parisit . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje , 1 dhom gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Na konbtaktoni per ta vizituar: 0672030830...
Ref. EL 1263
79 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Vasil...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Ofrohet per qira apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me kuzhinen e perbashket dhe nje tualet. Vjen me n...
Ref. EL 1262
84 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE ''PIAZZA''...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 390 € Zone 0 m²

Jepet apartament me qira 2+1 ne zemer te Tiranes . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Na konbtaktoni per ta vizituar: 0672030830...
Ref. EL 1261
40 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 550 € Zone 136 m²

Jepet apartament me qira 2+1 ne zemer te bllokut. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine gatimi te vecuar , 2 dhoma gjumi , 2 tualet dhe 2 ballkone . Na konbtaktoni per ta vizitua...
Ref. EL 1258
41 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNAZA E RE....

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 75500 € Zone 139 m²

SHITET APARTAMENT TE UNAZA E RE . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te vecuar , 2 dhome gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te. Siperfaqe totale 139 m/2. ...
Ref. EL 1250
777 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Shitet/Jepet me qira apartament luksoz...

Tirana › Tirana › Garda
Per Shitje: 990000 € Zone 213 m²

Shitet/Jepet me qira apartament luksoz ne zonen me elitare te Tiranes, tek Garda. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 195.5 m2 dhe 213 m2 duke perfshire ambjentet e perbashketa. Cdo invest...
Ref. EL 1245
464 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko.

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 98000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne fillim te rruges Don Bosko ne nje pallat te ri ne katin e 5-te me administrim mjaft te mire. Organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine te pe...
Ref. EL 1239
258 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE !!!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 295000 € Zone 24 m²

Njesi komerciale per shitje te Libri Universitar. Siperfaqe e brendeshme 24 m/2. Na kontaktoni per ta vizituar: 0672030830...
Ref. EL 1236
94 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Apartament per shitje te Kodra Diellit...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 103000 € Zone 126 m²

Apartament 2+1 per shitje te Kodra Diellit 2. Siperfaqja totale e tij eshte 126.3 m/2. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi , 1 living room , 2 tualete dhe nje mini dhome e cila mund te pershtatet ne forme...
Ref. EL 1227
253 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Shitet 3+1 prane Komunes se Parisit....

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 212000 € Zone 163 m²

Apartament per shitje shume prane Komunes se Parist. Ka nje siperfaqe totale prej 163 m/2 dhe organizohet ne 1 dhome ndenje , 3 gjumi , 1 dhome garderobe , 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka nje orientin p...
Ref. EL 1226
292 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Apartament 2+1 te Oxhaku.

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 79000 € Zone 118 m²

Apartament 2+1 te Oxhaku. Shitet apartament me nje siperfaqe totale prej 118 m/2. Organizoheti ne 1 dhome ndenje ndenje , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 6 te nje kompl...
Ref. EL 1223
433 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SHITET/QIRA APARTAMENT TE V.SHANTO.

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 138000 € Zone 122 m²

Shitet/Qira apartament te Vasil Shanto prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 125 m/2 dhe te brendshme 115m/2. Orientimi i tij eshte nga lindja gje qe ben qe te kete ndrici...
Ref. EL 1222
320 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Shitet/Jepet me qira ambjent komercial...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 1950000 € Zone 2622 m²

Shitet / Jepet me qira ambjent komercial i cili aktualisht eshte ne gjendje pune. Sherben edhe per TRUALL NDERTIMI. Zhvillimi i zones ben te mundur qe ky pozicion te shfrytezohet per ndertim. Me do...
Ref. EL 1217
162 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Vile per shitje ne Pllumbas.

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 150000 € Zone 0 m²

Shitet vile ne fshat Pllumbas , prane Ibës. Ka nje siperfaqe trualli prej 700 m/2. Vila organizohet ne 2 kate banimi nga te cilat ne katin e pare ndodhet pjesa e ndenjes bashk me kuzhinen , 1 tualet...
Ref. EL 1213
546 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SUPER VILE NE SHITJE TE SHKEMBI I KAVA...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 1000000 € Zone 1000 m²

SUPER VILE NE SHITJE TE SHKEMBI I KAVAJES. Vila ndodhet ne vijen e pare dhe ofron nje pamje fantastike te detit. Ka nje siperfaqe truali prej 600 m/2 ne te cilen shtrihen dy vila te tjera, perkatesi...
Ref. EL 1208
324 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Shitet apartament 3+1 te Rruga e kavaj...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 91000 € Zone 93 m²

Shitet apartament te Rruga e Kavajes. Ndodhet ne katin e 4 banim. Lokacioni i ketij apartamenti ben te mundur qe te perdoret jo vetem per banim por edhe per biznese te tjera. Na kontaktoni per ta vi...
Ref. EL 1207
1156 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830