zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament per banim ose bizn...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 75000 € Zone 86 m²

Shitet apartament 3+1+1 i modifikuar ne 1+1+1 tualet tek Tregu Elektrik. Apartamenti ka nje sip prej 86m2 ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e pare..Apartamenti ka qene 3+1 dhe pronari ekzist...
Ref. avenue 738
786 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Shitet Lokal ne zonen e Laprakes

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 90000 € Zone 74 m²

Shitet Lokal ne zonen e Laprakes. Ambjenti eshte ne gjendje pune ne qira si taverne. Ambjenti ka nje sip prej 74m2, jasht lokalit ndodhet edh enje verande ndodhet ne katin zero, Disponon certifikate ...
Ref. avenue 696
460 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Shitet taverne ne zonen e Laprakes.

Tirana › Tirana
Per Shitje: 90000 € Zone 90 m²

Shitet taverne ne zonen e Laprakes. Ambjenti eshte ne gjendje pune ne qira si taverne. Ambjenti ka nje sip prej 90m2, ndodhet ne katin zero, Disponon certifikate pronesie. Cmimi 90,000 euro . Nese des...
Ref. avenue 695
353 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Jepet me qira apartament 2+1 per zyra ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 115 m²

Jepet me qira apartament 2+1 per zyra ose banim tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat mjaft te mire me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, dhe ka nje fasade mjaft te...
Ref. avenue 691
334 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Jepet me qira apartament 2+1 per zyra ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 115 m²

Jepet me qira apartament 2+1 per zyra ose banim tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat mjaft te mire me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, dhe ka nje fasade mjaft t...
Ref. avenue 690
1026 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Jepet me qira apartament 3+1 mjaft i ...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 320 € Zone 76 m²

Jepet me qira apartament 3+1 mjaft i mire , tek Xhamlliku. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Aartamenti eshte i rinovuar totalisht nga pronari ekzistues. Apartamenti ka nj...
Ref. avenue 686
616 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Shitet apartament 3+1 mjaft i mire , t...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 80000 € Zone 76 m²

Shitet apartament 3+1 mjaft i mire , tek Xhamlliku. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Aartamenti eshte i rinovuar totalisht nga pronari ekzistues. Apartamenti ka nje sip pr...
Ref. avenue 685
601 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 45000 € Zone 78 m²

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne Golem. Apartamenti ka nje siperfaqe 78 m2, dhe siperfaqja e brendshme eshte e ndare ne nje dhome gjumi, holl me gjithe kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Struk...
Ref. avenue 664
928 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

JEPET ME QIRA DUPLEX TEK RRUGA E DIBR...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 1000 € Zone 180 m²

Jepet super duplex per qira tek rruga e Dibres. Duplexi eshte komplet i punuar nga pronaret dhe ka punime shume cilesore. Komplet i shtruar me parket druri. Cdo punim druri eshte punuar me dore. Duple...
Ref. avenue 640
1521 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

JEPET APARTAMENT PER QIRA TEK KOMPLEKS...

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Qira: 400 € Zone 70 m²

Jepet aprtament me qira ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, Delijorgji. Apartamenti eshte shume cilesor dhe perbehet nga holli, bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, tualeti dhe nje ballkon. ...
Ref. avenue 639
1662 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KOSO...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Shitje: 160000 € Zone 102 m²

Shitet apartament 1+1, me hipoteke tek rruga e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e XI, te nje pallati shumekatesh. Ka nje siperfaqe te brendshme 92 m2 , punime shume cilesore te bera nga vete p...
Ref. avenue 637
1698 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Shitet ose jepet me qira apartament ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 185000 € Zone 137 m²

Shitet apartament ose jepet me qira per banim ose zyra (papafingo) ne Bllok, tek rruga Vaso Pasha. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri shumekatesh. Ka nje strukture te rregullt...
Ref. avenue 626
2277 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Jepet me qira super apartament 2+1+2 t...

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Qira: 500 € Zone 119 m²

Jepet me qira super apartament 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji . Apartamenti ka nje planimetri te rregullt te ndare ne : nje holl+ kuzhine gatimi, sallon, 2 dhoma gjumi dhe dy tualete, ballkon. Apartam...
Ref. avenue 624
1357 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Jepet me qira super apartament 2+1+2 ...

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Qira: 550 € Zone 121 m²

Jepet me qira super apartament 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji . Apartamenti ka nje planimetri te rregullt te ndare ne : nje holl+ kuzhine gatimi, sallon, 2 dhoma gjumi dhe dy tualete, ballkon. Apart...
Ref. avenue 623
2180 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

SHITET APARTAMENT NE KINOSTUDIO...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 50000 € Zone 50 m²

Shitet apartament ne pallat ekzistues, prane Kinostudios. Apartamenti ka nje siperfaqe 50 m2, ka dhe nje shtese prej 10m2 dhe eshte i ndare ne nje garsoniere si dhe pjesa tjeter eshte e kthyer ne dyqa...
Ref. avenue 613
1595 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Ast...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 190 € Zone 103 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Astir. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt , dhe ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te Astirit, ku verehen punimet mjaft cilesore edhe te apartamentit b...
Ref. avenue 609
1086 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

APARTAMENT ME QIRA PRANE GARDES...

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 550 € Zone 150 m²

Jepet apartament i kompletuar me qira prane Gardes se Republikes. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati shume katesh. Ka nje siperfaqe 140 m2, i kompletuar dhe i ndare ne holl bashke me k...
Ref. avenue 607
1004 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Jepet me qira ambjent commercial prane...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 2800 € Zone 396 m²

Jepet me qira ambjent commercial prane gobe center. Ambjenti ka nje hapsire mjaft funsionale ku eshte i pershtatshem per zyra klinike etj , ambjenti ka nje sip prej 400 m2 . cmimi 3000 euro. Nese des...
Ref. avenue 596
1019 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE YZBERISHT......

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 67000 € Zone 141 m²

Shitet apartament ne Yzberisht 3+1, me kontrate porosie. Apartamenti ndodhet ne katin e V banim. Siperfaqja e brendeshme ndahet nga holli bashke me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor, nje...
Ref. avenue 583
1829 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE ASTIR

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 200 € Zone 75 m²

Jepet me qira apartament ne Astir Per me teper na kontaktoni CENTURY 21 AVENUE....
Ref. avenue 573
1382 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

JEPET APARTAMENT 3+1+2...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 450 € Zone 160 m²

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 tek Pazari Ri. Ndodhet ne katin e shtate te nje apartamenti te ri, i arreduar.Ka tre dhoma gjumi,hollin bashke me kuzhinen, dy banjo. Orientimi Jug-Lindje-Perendim. Per...
Ref. avenue 562
1723 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Jepet me qira apartament 2+1 ne Astir...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 190 € Zone 98 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Astir . Ne nje zome mjaft te mire te astirit ndodhet apartament 2+1 me sip 98m2 totalisht i arreduarR. Nese kerkoni nje vizite ne prone kontaktoni ne century 21 avenue...
Ref. avenue 553
1250 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Jepet me qira apartament lluksoz 2+1 t...

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Qira: 500 € Zone 130 m²

Jepet me qira apartament lluksoz 2+1 tek Kompleksi Delijorgji . Apartamenti eshte i projektuar nje nje living room te madh , 2 dhoma gjumi , tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobil...
Ref. avenue 552
1446 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR !!!

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 43000 € Zone 87 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor te nje kompleksi ne brendesi te Unazes se Re . Disponon siperfaqe 97 m2 me hipoteke te organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje+ambjent gatimi , koridor ...
Ref. avenue 545
6189 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008