zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet garazh 27 m2 prane tregut te me...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 21600 € Zone 0 m²

Shitet garazh shume prane tregut te medreses . Sip 27 m2 . Mund te jete shume funksional edhe si magazine . Per me shume informacion kontaktoni ne 0672030827...
Ref. EL 1228
29 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

SHITET TRUALL PER NDERTIM VILASH 4000 ...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 550000 € Zone 0 m²

Shitet truall per ndertim vilash ne Sauk me sip 4000 m2 , me nje pamje mjaft te bukur nga Tirana dhe liqeni artificial i Tiranes . Terreni i ketij trualli eshte gjysem kodrinor dhe ndodhet ne juglindj...
Ref. EL 1219
148 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

OKAZION !!! 2+1 PER SHITJE NE FRESK....

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 34000 € Zone 85 m²

OKAZION !!! 2+1 PER SHITJE NE FRESK. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85 m/2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje kompleks te ri...
Ref. EL 1212
1505 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

JEPET ME QIRA KATI I 3 I NJE VILE , 3+...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 560 € Zone 245 m²

Apartament per qira, ne katin e 3-te te nje vile, e ndodhur prane freskut , ne nje zone me akses mjaft te mire me Rrugen "Xhenfize Keko". Apartamenti ka hapesira te bollshme, te organizuara ne dhome ...
Ref. EL 1211
127 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Jepet zyre me qira tek kompleksi Kika ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 550 € Zone 130 m²

Jepet zyre me qira tek kompleksi Kika 2 ne katin e 3. Sapo eshte perfunduar me te gjitha pjeset e nevojshme nga brenda. Ju ftojme te na kontaktoni....
Ref. EL 1210
100 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Don B...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 370 € Zone 103 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Don Bosko, ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i mobiluar kohet e fundit dhe i orientuar totalisht nga dielli. Ju ftojme te na kontaktoni....
Ref. EL 1206
209 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Apartament ekskluziv per shitje 120 m2...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 314000 € Zone 120 m²

Ekskluzivitet i Century 21 Elite !!! Prona me e re ne sistemin tone ofrohet per shitje ne nje nga godinat me te kerkuara, ne qender te Tiranes, prane muzeut "Shtepia e Gjetheve." Pallati nuk ka per...
Ref. EL 1188
495 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Ambjent komercial per qira prane Ambas...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Qira: 800 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje ambjent 170m2 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, ne rrugen "Nasi Pavllo." Prona organizohet ne 3 dhoma, 1 kuzhine e vecuar, 1 soxhorno e madhe, 2 tualete dhe 1 ballkon qe e rr...
Ref. EL 1184
105 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Jepet me qira apartament 2+1 ne Ali De...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament ne katin e 5-te te nje pallat te ri me ashensor ne zonen e Ali Demit, prane Poligrafikut. . Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, kuzhine e kompletuar, 1 ballkon dhe 1 tua...
Ref. EL 1183
141 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Shitet apartament 140 m2 tek Kafe Flor...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 2000 € Zone 0 m²

Shitet apartament shume prane qendres se Tiranes, ne katin e 2 te nje pallati eksiztues, me pamje nga fillimi i rruges "Mine Peza." Prona ka nje siperfaqe prej 140 m2 te shperndare ne 4 dhoma, 2 sall...
Ref. EL 1181
373 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Bar-kafe per shitje tek Fusha e Aviaci...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 7000 € Zone 0 m²

Ofrohet per shitje biznesi i nje bar-kafeje te lokalizuar ne Fushen e Aviacionit. Biznesi, tashme prej vitesh qe operon, lokalizohet ne nje ambjent komercial me siperfaqe 90 m2 te brendshme dhe 100 m2...
Ref. EL 1180
255 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Vile 3 kateshe per shitje ne Surrel

Tirana › Tirana › Surrel
Per Shitje: 350000 € Zone 1800 m²

Vile 3 kateshe per shitje ne Surrel . Vila ka nje pamje mjaft piktoreske . Ndertesa ka 400 m2 ndertim mbi 1800 m2 siperfaqje totale toke. Vila ka izolim, termoizolim me polesterol . Organizimi i brend...
Ref. EL 1175
523 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Kava...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 1100 € Zone 0 m²

Ofrohet per shitje apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara, fare prane qendres se Tiranes. Hapesira prej 129 m shperndahet ne: dhoma matrimoniale me garderobe me vete, tualet dhe ballkon qe shi...
Ref. EL 1172
422 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kava...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 1100 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1, ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh shume prane rruges kryesore te Kavajes. Pozicioni eshte nga me te miret, afer qendres se Tiranes. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi d...
Ref. EL 1170
388 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Apartamente 2+1 per shitje tek komplek...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 1050 € Zone 114 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin Square 21, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te g...
Ref. EL 1169
430 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Apartamente 2+1 per shitje tek komplek...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 1050 € Zone 114 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin Square 21, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te g...
Ref. EL 1168
223 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Apartamente 1+1 per shitje ne Kompleks...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 1050 € Zone 75 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin Square 21, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te ...
Ref. EL 1167
291 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Jepet me qira vile 2 kateshe ne bllok!...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1500 € Zone 300 m²

Ofrohet per qira nje vile dykateshe ne rrugen "Donika Kastrioti" e pershtatshme per biznes. Vila organizohet si me poshte: Kati i pare- nje sallon ( i pershtatshem per recepsion), 2 dhoma, 1 depo, 1 ...
Ref. EL 1162
353 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Shitet truall buze rruges kryesore ne ...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 212000 € Zone 2650 m²

Shitet truall buze rruges kryesore ne nje zone mjaft te bukur ne Linze. Trualli ndodhet prane ish komunes Dajt . Ka nje pamje mjaft piktoreske dhe nje sip prej 2650 m2. Eshte mjaft i pershtatshem per ...
Ref. EL 1160
229 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Apartament 2+1 per shitje , tek lulish...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 75000 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per shitje , tek lulishte 1 maji. Organizuar ne dy dhoma fjetje, dhome ndenjtje, koridor, tualet. Ap ndodhet ne katin e dyte, ne nje pallat te vjeter, ne zone mjaft te kerkuar dhe esht...
Ref. EL 1152
415 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Shitet truall tek Kodra e Priftit 380 ...

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Shitje: 80000 € Zone 380 m²

Shitet truall tek Kodra e Priftit . Ka nje siperfaqe pre 380 m2 . Disponon dokumentacion te rregullt. Per nje vizit ne prone ose me shum info mund te na kontaktoni...
Ref. EL 1139
243 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Shitet apartament 1 + 1 tek Brryli

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 56500 € Zone 61 m²

Shitet apartament 1 + 1 tek Brryli . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit ne nje ndertese te re dhe perbehet nga nje korridor i vogel , nje dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi , 1 banjo . Objekti esh...
Ref. EL 1135
448 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Shitet apartament 1 + 1 tek Brryli

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 59000 € Zone 64 m²

Shitet apartament 1 + 1 tek Brryli . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit ne nje ndertese te re dhe perbehet nga nje korridor i vogel , nje dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi , 1 banjo dhe 1 ballkon...
Ref. EL 1134
313 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652

Property

Apartament i ri 3+1+2, ne nje ndertim ...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 139000 € Zone 150 m²

Apartament i ri 3+1+2, ne nje ndertim cilesor, prane Mozaikut. Hapesire e bollshme plot drite ne nje ambjent organizuar nga dhome ndejtje e kuzhine e perbashket , tre dhoma fjetje, koridor , dy tuale...
Ref. EL 1116
522 Vizita
Agent
Dorian Boja
CENTURY 21 Elite
069 461 2652