zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Zyre per Qira

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 2700 € Zone 303 m²

Zyre per qira ne bllok. Zyra ka nje siperfaqe 286,10m2 dhe organizohet ne: Recepsion, gjashte ambiente zyrash,dy nder to me shume hapesira(Openspace), tre tualete, dhome ngrenje, nje depo, tre ballkon...
Ref. ENT 1319
51 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Dupleks per shitje

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 137000 € Zone 136 m²

Dupleks per shitje prane 21 dhjetorit, ne nje godine ne ndertim e siper. Dupleksi organizohet ne menyre te tille: ne katin e pare ndodhet salloni ndenjes, kuzhina, ambienti i ngrenies dhe nje verande ...
Ref. ENT 1313
110 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 1+1 per Qira

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 300 € Zone 63 m²

Apartament 1+1 per qira prane 21 dhjetorit. Apartamenti organizohet ne nje korridor ndares te ambienteve, dhome ndenjeje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. Secila dhome disponon kondicione...
Ref. ENT 1311
77 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 1+1 per shitje

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 53480 € Zone 66 m²

Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin rezidencial "Vala Mar", buze detit ne Hamallaj (Gjiri i Lalezit). Vala Mar Residences është destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cil...
Ref. ENT 1310
72 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 2+1 per shitje

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 64300 € Zone 79 m²

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin rezidencial "Vala Mar", buze detit ne Hamallaj (Gjiri i Lalezit). Vala Mar Residences është destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cil...
Ref. ENT 1309
74 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 1+1 per shitje

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 39165 € Zone 53 m²

Apartament per shitje te Gjiri i Lalëzit, te Kompleksi Turistik "Lura 3". Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të reja te Gjiri Lalëzit. Organizohet në nje dhome gjumi, sallon ndenje e ngrënie...
Ref. ENT 1308
71 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 2+1 per shitje

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 59800 € Zone 81 m²

Apartament per shitje te Gjiri i Lalëzit, te Kompleksi Turistik "Lura 3". Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të reja te Gjiri Lalëzit. Organizohet në dy dhoma gjumi, sallon ndenje e ngrënie,...
Ref. ENT 1307
48 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 1+1 per shitje

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 38770 € Zone 53 m²

Apartament per shitje te Gjiri i Lalëzit, te Kompleksi Turistik "Lura 3". Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të reja te Gjiri Lalëzit. Organizohet në nje dhome gjumi, sallon ndenje e ngrënie...
Ref. ENT 1306
85 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 139500 € Zone 180 m²

Apartament per shitje ne super kompleksin buze detit, "Green Coast". Me sipërfaqe të brendshme 65.5 m2, organizohet ne dhomën e ndenjes dhe ngrënies, kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualet dhe nje depo te vog...
Ref. ENT 1299
142 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 1+1 per shitje

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 139700 € Zone 184 m²

Apartament per shitje ne super kompleksin buze detit, "Green Coast". Me sipërfaqe të brendshme 65.5 m2, organizohet ne dhomën e ndenjes dhe ngrënies, kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe nje tualet. E pozicionu...
Ref. ENT 1298
131 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 3+1 per Qira

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 450 € Zone 149 m²

Apartament 3+1 per qira te Liqeni i Thate. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone me pamje fantastike nga kodrat e liqenit. Apartamenti ka nje m...
Ref. ENT 1297
79 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Zyra per Qira

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 1100 € Zone 165 m²

Zyra per Qira ne zonen e Gardes, ne nje nder ndertimet me cilesore ne Tirane. Organizohet ne nje sallon te madhe OpenSpace, dy ambiente zyrash me vete, nje tualet me dritare dhe nje ballkon te madh me...
Ref. ENT 1295
108 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 2+1 per shitje

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 55900 € Zone 76 m²

Apartament per shitje te Gjiri i Lalëzit, te Kompleksi Turistik "Lura 3". Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të reja te Gjiri Lalëzit. Organizohet në dy dhoma gjumi, sallon ndenje e ngrënie,...
Ref. ENT 1293
130 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 39200 € Zone 53 m²

Apartament per shitje te Gjiri i Lalëzit, te Kompleksi Turistik "Lura 3". Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të reja te Gjiri Lalëzit. Organizohet në nje dhome gjumi, sallon ndenje e ngrënie...
Ref. ENT 1292
140 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 2+1 per qira

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Apartament 2+1 per Qira te Kompleksi "Colombo", liqeni i thate. Organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe dy ballkone me pamje shume relaksuese. Apartamenti ndod...
Ref. ENT 1278
222 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 3+1 per shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 135000 € Zone 149 m²

Apartament 3+1 per shitje te Liqeni i Thate. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone me pamje fantastike nga kodrat e liqenit. Apartamenti ka nje...
Ref. ENT 1276
133 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 1+1 per Qira

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Apartamenti ndodhet prane Gardes, ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ka nje mobilim te bukur dhe shume cilesor. Organizohet ne sallon ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, tualet me dritare, depo...
Ref. ENT 1232
467 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Dupleks per Qira

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit 2
Per Qira: 600 € Zone 122 m²

Duplex per Qera te Rezidenca Kodra e Diellit 2. Ndodhet ne nje nder Rezidencat me te mira ne Tirane. Eshte i sapo mobiluar, me nje mobilim te rehatshem dhe bashkekohor. Eshte i organizuar ne dhome nde...
Ref. ENT 1231
244 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 2+1 per shitje

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 86000 € Zone 95 m²

Apartament 2+1 per shitje, ndodhet ne nje nder komplekset me te reja ne Tirane. Eshte i ndare ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Kompleksi "Fiori di Bosco" ka super cil...
Ref. ENT 1229
179 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 2+1 per shitje

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 82500 € Zone 94 m²

Apartament 2+1 per shitje, ndodhet ne nje nder komplekset me te reja ne Tirane. Eshte i ndare ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Kompleksi "Fiori di Bosco" ka super cil...
Ref. ENT 1228
199 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 3+1 per shitje

Tirana › Tirana › Libri universitar
Per Shitje: 266660 € Zone 133 m²

Apartament 3+1 per shitje prane Juridikut. Apartamenti ndodhet ne pallat ne ndertim e siper, me cilesi maksimale ndertimi. Organizohet ne sallon ndenje, dhome gatimi me vete, tre dhoma gjumi, dy tuale...
Ref. ENT 1227
178 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 3+1 per shitje

Tirana › Tirana › Libri universitar
Per Shitje: 259800 € Zone 129 m²

Apartament 3+1 per shitje prane Juridikut. Apartamenti ndodhet ne pallat ne ndertim e siper, me cilesi maksimale ndertimi. Organizohet ne sallon ndenje, dhome gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe n...
Ref. ENT 1226
153 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Vile per shitje

Tirana › Tirana › Rolling Hill Residence
Per Shitje: 650000 € Zone 630 m²

Super Vile per shitje te Kompleksi Rezidencial "Rolling Hills". Vila organizohet ne kat podrumi, kat perdhe, kati par dhe oborr 330m2 rreth e qark viles. Kati perdhe organizohet ne sallon ndenje, ambi...
Ref. ENT 1225
494 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 2+1 per shitje

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 90000 € Zone 111 m²

Apartament 2+1 plus NJE POST PARKIMI per shitje ne super kompleksin rezidencial "Green City", ne zonen e Unazes se Re. Organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Po...
Ref. ENT 1216
110 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767