zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 1+1 per qira.

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet pe qira apartament i organizuar ne 1 dhome ndenjeje me kuzhine,1dhome gjumi dhe 1 tualet.Ndodhet ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje administrim te mire dhe ndertimi mjaft cileso...
Ref. PRE 959
419 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Super apartament 2+1, per qira

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 550 € Zone 70 m²

Ne nje zone te qete larg zhurmave, ku mbizoteron ajri i paster jepet per qira nje apartament i organizuar ne 2+1+1 tualet. Pallati eshte ndertim i ri. Apartamenti eshte me nje mobilim i ri,modern dhe ...
Ref. PRE 955
749 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Ambjent komercial per shitje

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Ambient Komercial per shitje prane Rruges se Elbasanit i pershtatshem per zyre,dyqan, etj. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapsire te brendshme dhe nje tualet. Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore ne...
Ref. PRE 939
383 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 per shitje

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 69000 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 per shitje prane ne Rruges se Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, me ashensor dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 1 dhome gjumi, ballkon d...
Ref. PRE 938
294 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Super Vile per shitje

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 1950000 € Zone 0 m²

Super Vile per shitje e pozicionuar ne nje nga zonat me elitare te Tiranes me akses te menjehershem ne rrugen e Elbasanit.Vila disponon hapesira te bollshme,eshte e rikonstruktuar. . Objekti ndodhet ...
Ref. PRE 933
574 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Ambjent komercial per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Ambjent komercial per qira prane Rruges se Elbasanit. Ambjenti pozicionohet ne katin 0 me siperfaqe totale prej 64m2. Vjen ne organizimin open-space dhe ofrohet per cdo lloj aktiviteti qe kerkon te ke...
Ref. PRE 932
455 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 3+1 per shitje prane Ambasa...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 105000 € Zone 0 m²

Apartament 3+1 per shitje prane Ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertimi ekzistues me siperfaqe 115m2. Ambjenti vjen i organizuar ne nje soxhorno, 1 kuzhine, 3 dhoma gj...
Ref. PRE 931
495 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Vile 4-kateshe per qira

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Qira: 2500 € Zone 530 m²

Jepet per qira Vile 4-kateshe ne rrugen 5-Maji. Vila ka siperfaqe totale prej 530 m2, e cila rrethohet nga nje oborr me siperfaqe 300m2. Kati i 1-re i saj organizohet ne 2 ambjente nga 50m2 secila. K...
Ref. PRE 930
533 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Vile 4-kateshe per shitje

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 600000 € Zone 530 m²

Jepet per shitje Vile 4-kateshe ne rrugen 5-Maji. Vila ka siperfaqe totale prej 530 m2, e cila rrethohet nga nje oborr me siperfaqe 300m2. Kati i 1-re i saj organizohet ne 2 ambjente nga 50m2 secila....
Ref. PRE 929
420 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 2+1 per qira

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Qira: 550 € Zone 124 m²

Apartament 2+1 per qira ne nje ndertim te ri te administruar prane Gjykates se Tiranes. Ambjenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 11 te nde...
Ref. PRE 927
544 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Ambjent/zyre me qira

Tirana › Tirana › Qendra Tregtare ETC
Per Qira: 800 € Zone 0 m²

Ambjent/zyre me qira me nje lokacion te shkelqyer, pjese e nje godine te re me te gjitha facilitetet prane. Ambjenti organizohet ne open/space me nje siperfaqe te brendshme 60 m2 me fasade xhami dhe p...
Ref. PRE 926
308 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 2+1 per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 600 € Zone 120 m²

Apartament per qira ne nje zone te qete e ndertim i viteve te fundit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, me ballkon te madh 20m2,si dhe nje tualet. Ne cmim ofro...
Ref. PRE 925
237 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Ambjent/zyre per qira

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 700 € Zone 0 m²

Ambjent/zyre per qira, pjese e nje ndertimi te ri me punime mjaft cilesore, te sapoperfunduar ne nje nga rruget me te aksesueshme te Tiranes. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 82m2 e organizuar ne 3 haps...
Ref. PRE 924
419 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Vile 4-kateshe per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 3000 € Zone 925 m²

Jepet vile per qira prane Vilave Amerikane ne rrugen e Elbasanit. Vila ka siperfaqe totale 925m2 e organizar ne 4 kate + 1 kat papafingo. Kati i pare ka siperfaqe 120 m2 i organizuar ne 2 dhoma, 1 so...
Ref. PRE 921
412 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Vile per qira prane Ambasades Amerikan...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 1500 € Zone 0 m²

Jepet vile per qira me vendndodhje prane Ambasades Amerikane. Vila organizohet ne 2 kate banim dhe nje kat papafingo. Siperfaqja totale e saj eshte 210m2 e rrethuar nga nje kopesht me bime dekorative...
Ref. PRE 919
440 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Toke/truall per shitje

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 200 € Zone 0 m²

Toke/truall per shitje e pozicionuar ne zonen e Shkozes. Toka ndahet ne 2 parcela me siperfaqe 3850m2 njera dhe 4280m2 tjetra. Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Cmimi: 200euro/m2. Per...
Ref. PRE 917
321 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 per qira ne rezidencen ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 500 € Zone 82 m²

Apartament 1+1 per qira ne rezidencen "Kodra e Diellit 1". Ambjenti organizohet ne nje sallon ndenjeje, kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Vjen i arreduar kendshem me pajisje e cdo gje cileso...
Ref. PRE 916
390 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 2+1 per qira

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 1150 € Zone 0 m²

Apartament per qira ne nje ndertim te ri dhe mjaft cilesor, prane liqenit te Tiranes . Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni me kuzhine me vete, dy dhoma gjumi me ballkon te madh ...
Ref. PRE 910
371 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Objekt/vile me qira

Tirana › Tirana › Surrel
Per Qira: 28000 € Zone 0 m²

Jepet per qira objekt/vile , vetem 15min larg nga qendra e Tiranes, me pamje perrallore nga Liqeni i Farkes dhe mali i Dajtit, larg zhurmave e smogut te kryeqytetit. Godina eshte 5-kateshe me nje sipe...
Ref. PRE 909
392 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Vile 4-kateshe per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 6900 € Zone 1500 m²

Vile 4-kateshe per qira e pozicionuar ne rrugen e Elbasanit. Vila perbebehet nga 4 kate dhe nje kat papafingo me nje siperfaqe ndertimi prej 1200m2. Kati i pare eshte garazh, kati i dyte, i trete dhe...
Ref. PRE 908
326 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Jepet kati i nje vile per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 165 m²

Jepet kati i 3-te i nje vile per qira, prane Ambasades Amerikane. Ambjenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, kuzhine gatimi/ngrenie me vete, 1 korridor qe lidh ambjentet e apartamentit, tualet...
Ref. PRE 904
475 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Toke/truall per shitje

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 480000 € Zone 0 m²

Toke/truall per shitje e pozicionuar ne Domje, Berxulle. Toka ka nje siperfaqe totale prej 4000m2. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontak...
Ref. PRE 903
459 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament luksoz per shitje

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Shitje: 1000000 € Zone 0 m²

Apartament luksoz per shitje prane bulevardit Zhan D'Ark. Ndertimi eshte i ri dhe mjaft cilesor me ashensor, dhe te mireadminstruar. Apartamenti pocizionohet ne katin e fundit ku siperfaqja totale es...
Ref. PRE 898
1241 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Jepet me qira 2+1 tek Vesa Center

Tirana › Tirana › Libri universitar
Per Qira: 1000 € Zone 120 m²

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes jepet me qira nje apartament 2+1 . Organizohet ne nje sallon dhe ambjent ngrenje te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka siperfa...
Ref. PRE 894
504 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68