zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 1+1 per shitje ne Kompleksi...

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Shitje: 54000 € Zone 63 m²

Apartament 1+1 per shitje ne Kompleksin Ana ne zonen e Qytetit Studenti. Apartamenti ka siperfaqe bruto prej 63.1m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/ngrenje, kend gatimi, 1 dhome gjumi, tualet dhe ba...
Ref. PRE 872
883 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 500 € Zone 65 m²

Apartament 1+1 per qira prane St.Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet dhe zonat me te kerkuara te Tiranes. Ky apartament eshte i organizuar nga nje sallon me kuzhine te ndare, dhoma m...
Ref. PRE 867
1019 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Super apartament per qira prane Coin....

Tirana › Tirana › Prane RTSH
Per Qira: 800 € Zone 157 m²

Super apartament per qira tek RTSH-ja. Nje nga zonat me elitare te Tiranes prane Coin, I cili ndodhet ne nje ndertim te mireadministruar me ashensor e siguri maximale. Ambjenti organizohet ne nje livi...
Ref. PRE 843
1377 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Ambient komercial per qira prane Drejt...

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Qira: 470 € Zone 130 m²

Ambient komercial per qira ne katin 0(perdhe) te nje objekti te ri me akses te menjehershem ne Rrugen Sami Frasheri dhe Bulevardin Gjergj Fishta. Ambienti ka nje siperfaqe prej 120m2 open space gjitha...
Ref. PRE 723
1060 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Ambient per qira ne Rrugen Mine Peza...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 300 € Zone 100 m²

Ambient per zyra me qira ne Rrugen Mine Peza dhe prane Zogut te Zi.Ambienti ndodhet ne nje ndertim ekzistues ne katin e dyte te tij. Ambienti ka funksionuar gjithmone si zyra,call center etj. Ka fasad...
Ref. PRE 704
1198 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 450 € Zone 110 m²

Jepet apartament me qira prane Liceut Artistik i organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen nje dhome gjumi ballkon dhe nje tualet.Titullari i prones eshte i hapur te beje ndryshime ne mobilim ...
Ref. PRE 701
1044 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 320 € Zone 92 m²

Apartament per qira ne nje ndertim te ri prane Rruges se Elbasanit.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh me kuzhine, korridor qe ben ndarjen e sallonit me dhomen matrimoniale, nje tuale...
Ref. PRE 700
1160 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Super apartament me qira !!

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 620 € Zone 112 m²

Prane Liceut Artistik ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar jepet apartament me qira i organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen e cila eshte totalisht e kompetuar, dy dhoma gjumi ku nje...
Ref. PRE 685
1279 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 per Qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 450 € Zone 70 m²

Apartament per qira ne nje objekt te ri me ashensor.Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne stil...
Ref. PRE 675
1216 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 me qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 250 € Zone 65 m²

Jepet apartament me qira prane rruges se Elbasanit (Drejtoria e Higjenes) ne pallat ekzistues ne katin e dyte te tij. Organizohet nga dhoma e ndenjes me ambient ngrenie te vecuar nje dhome gjumi nje ...
Ref. PRE 663
1617 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 3+1 per shitje prane Kopsht...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 95000 € Zone 125 m²

Shitet apartament prane Kopshtit Zoologjik ne nje pallat te ri me punime cilesore ne katin e trete te tij me siperfaqe neto 117,6 m2. Apartamenti eshte i shtruar me parket ka te instaluar sistemin qen...
Ref. PRE 640
1722 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 me qira

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 350 € Zone 89 m²

Apartament 1+1 me qira ne nje ndertim te ri te mireadministruar, i cili organizohet nga nje dhome ndenje me dalje ne ballkon, kend gatimi me vete, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Arredimi eshte mjaft ko...
Ref. PRE 603
1590 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 2+1 per Qira Super Modern...

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 1150 € Zone 112 m²

Apartament per qira ne nje nga ndertesat me te reja te Tiranes dhe zones se Gardes.Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i madh me kuzhine dhe ballkon, korridor, dy dhoma gjumi si dhe dy tulet...
Ref. PRE 602
831 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 per qira Prane St.Qemal...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 500 € Zone 65 m²

Apartament 1+1 per qira prane St.Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet dhe zonat me te kerkuara te Tiranes. Ky apartament eshte i organizuar nga nje sallon me kuzhine te ndare, dhoma m...
Ref. PRE 591
770 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 2+1 me qira

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 370 € Zone 115 m²

Jepet apartament me qira ne nje pallat te ri dhe te mire administruar. Organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen dy dhoma gjumi edhe dy tualete. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ka n...
Ref. PRE 590
1212 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 3+1 per qira prane Juvenilj...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 550 € Zone 150 m²

Apartament per qira i organizuar ne nje sallon me kuzhine, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri me kamera dhe siguri 24h.Ne sherbim te tij eshte edhe nje garazh ...
Ref. PRE 588
640 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 per qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 250 € Zone 68 m²

Apartament 1+1 per qira prane shkolles Mihal Grameno i organizuar ne nje sallon me kuzhine nje dhome gjumi dhe tualet.Per me shume informacion mund te na kontaktoni....
Ref. PRE 569
629 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Jepet apartament 2+1 me qira

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 550 € Zone 110 m²

Ne zonen e bllokut jepet apartament me qira ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen dy dhoma gjumi dy ballkone dhe nje tualet me dritare....
Ref. PRE 553
827 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament per qira per zyra

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 550 € Zone 115 m²

Ambient per qira ne nje ndertim te ri per zyra.Apartamenti ka nje salle te madhe, dy dhoma, kuzhine me vete si dhe dy tualete.Apartamenti ndodhet prane Liceut Artistik. Per me shume informacion dhe vi...
Ref. PRE 551
664 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 2+1 me qira Prane Ish Ekspo...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 400 € Zone 112 m²

Apartament per qira i organizuar ne nje sallon te madh me kuzhine,dy dhoma gjumi te shtruara me parket dhe te mobiluara ne menyre bashkekohore si dhe nje tualet te madh. Apartamenti ka gjithashtu nje ...
Ref. PRE 549
612 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Ambient komercial per qira

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 2500 € Zone 147 m²

Ambient komercial per qira buze rruge kryesore.Ambienti ndodhet ne katin perdhe me 4 vitrina te medha xhami.Per me shume informacion mund te na kontaktoni....
Ref. PRE 524
666 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 2+1 per Qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 95 m²

Apartament 2+1 per qira ne nje ndertim te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine dhe ballkon, dy dhoma gjumi,dhoma matrimoniale me ballkon te madh si dhe nje tualet.Ap...
Ref. PRE 511
777 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 1+1 per Qira

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 74 m²

Apartament per qira ne nje ndertim te ri me ashensor prane rruges se Elbasanit dhe ne hyrje te Liqenit Artificial.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi me ballkon dh...
Ref. PRE 509
242 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68
Property

Apartament 2+1 me qira

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 400 € Zone 92 m²

Jepet apartament me qira ne bllok e organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen dy dhoma gjumi nje ballkon dhe nje tualet e pozicionuar ne katin e trete te nje ndertese tre kateshe.Per me shume ...
Ref. PRE 503
544 Vizita
Agent
Klara Ramushi
CENTURY 21 Prestige
00355 68 40 000 68