zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira apartament 3+1 tek 21 D...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 450 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 3+1 tek 21 Dhjetori . Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje nga zonat me te aksesueshme te zones , prane supermarket jonea. Organizohet me nje ambjent ndenje + gati...
Ref. INFO 1293
252 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne My...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 134000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115m2 i cili organizohet me nje korridor qe ben ndarjen e sallonit te ndenjes bashke me ambjentin...
Ref. INFO 1155
1482 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyr !...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 75000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 ne Mysylm Shyr. Apartamenti organizohet me nje koridor te bollshem , nje sallon ndenje + ambjnet gatimi , nje dhome gjumi , si dhe nje tualet . Siperfaqja e apartamentit esh...
Ref. INFO 1143
695 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Okazion ! Shitet apartament 1+1 ne bre...

Durrës › Durrës › Mali i Robit
Per Shitje: Zone 74 m²

Shitet apartament 1+1 ne Mali te Robit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim ne nje pallat te ri. Orientimi eshte jug lindje gje qe e ben apartamentin te kete drite gjate gjithe dites. Apartame...
Ref. INFO 1007
634 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Breg...

Durrës › Durrës › Mali i Robit
Per Shitje: 41000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 ne Mali te Robit . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim ne nje pallat te ri . Orientimi eshte jug lindje gje qe e ben apartamentin te kete drite gjate gjithe dites. Apartame...
Ref. INFO 1006
410 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Jepet me qira apartament 2+1 te 21 Dh...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 350 € Zone 117 m²

Jeper me qira apartament 2+1+2 Tualete i mobilaur tek market Joena. Organizohet ne dy dhoma gjum,i nje dhome ndenje, nje ballkon si dhe dy tualete. Prona eshte e mobiliar me te gjitha fasilitetet e ...
Ref. INFO 988
1052 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Jepet apartament 1+1 i mobiluar prane...

Tirana › Tirana › Globi
Per Qira: 260 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar prane Qender Globe. Apartamenti organizohet me nje dhome ndenje + ambjent gatimi , nje dhome gjum, nje tualet dhe dy ballkone. Kushtet e apartamentit jane mja...
Ref. INFO 987
573 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Jepet me qira 2+1 tek Rruga e Kavajes!...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 270 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Babe Rexha" ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines dhe nje tualet. Esh...
Ref. INFO 979
1434 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Jepet apartament 2+1 ne Rrugen e Elba...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartamenti qe ndodhet prane Ambasades Amerikane, nje zone shume e mire e aksesuar ne rruget me kryesore te qytetit. Organizohet me nje sallon ndenje i cili ka hapsire shume te madhe d...
Ref. INFO 1081
878 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Jepet me qira ambjet per zyra!

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent per zyra 3+1 ne katin e 2 perballe restorantit Grepi i Arte . Ka orjentim drejt rruges kryesore dhe me ne nje akses te shpejt ne Rr. Myslym Shyri ashtu si dhe ne Rr. e Kavajes...
Ref. Ring 365
1050 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Apartament 2+1 me qira ne Unazen e re...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 230 € Zone 110 m²

Jepet me qera 2 + 1 apartament ne Unazen e Re. Apartamenti eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe nje verande. Apartamenti ka siperfaqe 110m2 dhe eshte orientuar nga jugu i...
Ref. Ring 343
963 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089