zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PRANE LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 300 € Zone 71 m²

Ambjenti eshte i pozicionuar prane rruges kryesore me fasade xhami. Mund te sherbejn si njesi sherbimi Catering, Parukeri, Magazine, etj. per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni...
Ref. bot 2429
72 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PRANE LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 500 € Zone 35 m²

Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore. Eshte i arreduar shume mire dhe jepet me qira me gjithe license biznesi. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!...
Ref. bot 2428
139 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE XHAMLLIKUT...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 54000 € Zone 49 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 3. Eshte totalisht i rinovuar se fundmi. Shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti ka akses direkte me rrugen kryesore. Orientohet nga jugu. Or...
Ref. bot 2420
120 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME VERANDE PRANE...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 195000 € Zone 152 m²

Apartamenti ndodhet shume prane Qendres ka akses dhe direkt me rrugen kryesore. Apartamenti ka nje vrande 54 m2 e cila nje pjese eshte e mbyllur me gips dhe me vetrat xhami. momentalisht eshte e pers...
Ref. bot 2403
145 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

APARTAMENT PER QIRA 2+1+ PARKING TEK G...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 1200 € Zone 107 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen me te mire te Tiranes, tek Garda. Eshte i mobiluar shume shije. i pa banuar kurr me pare. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 tualete. dhe 1 ball...
Ref. bot 2396
182 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

SHITET DYQAN + GARAZHD MBRAPA GLOBE!...

Tirana › Tirana › Globi
Per Shitje: 50000 € Zone 40 m²

Dyqni ndodhet ne rrugen Bab Rexha ne rruge kryesore. Shitet bashk me nje garazhd 18 m2. Dyqani aktualisht eshte i dhene me qira, cka e ben nje investim shume te mire. Pronat disponojn dokument te rreg...
Ref. bot 2387
60 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET DUPLEX 3+1 TEK KODRA E DIELLIT 1...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Qira: 400 € Zone 180 m²

Duplexi ndodhet ne rezidencen Kodra e Diellit 1. Organizohet ne 1 dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tuelete. dhe 2 ballkone. Duplexi ofrehet bosh vetem me kontrabufe. Per nje vizite ne prone jeni te lut...
Ref. bot 2376
86 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

SHITET BIZNESI+PRONE FURRE BUKE NE KOM...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 65000 € Zone 60 m²

Furre e bukes eshte nje biznes i ngritur prej me shume se 6 vitesh. Ka nje klientel te rregull, edhe disa pika shperndarje. Pajiset qe disponon jane, furre 3 kate, brumatrice 120-150 kg, sharre buke, ...
Ref. bot 2357
232 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK BLLOK...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 350 € Zone 100 m²

Aparatamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe shume te aksesueshme me rrugen. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, edhe 1 tulet. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni....
Ref. bot 2350
478 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

SHITET BAR KAFE PRANE KOPESHTIT ZOOLO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 235000 € Zone 101 m²

Shitet ambjent komercial me nje siperfaqe te brendshme prej 81.7 m2. Ambienti funksionon prej 8 vitesh si Bar Kafe. Ambjenti ka dhe nje verande20m2 te shfrytezueshme kundrejte pagese se bashkise. Amb...
Ref. bot 2336
288 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALL ELEONOR...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 58000 € Zone 96 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit ne nje ndertim te ri,me rifinitura cilesore dhe i pozicionuar prane sherbimeve kryesore te zones.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngre...
Ref. bot 2329
1099 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE ELEONO...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 69000 € Zone 114 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit ne nje ndertim te ri,me rifinitura cilesore dhe i pozicionuar prane sherbimeve kryesore te zones.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngre...
Ref. bot 2328
574 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

AMBJENT ME QIRA PER ZYRA!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 150 m²

Ambjenti ndodhet tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re. Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore cka e ben mjafte te pershtatshem per reklamimin e biznesit. Organizohet ne 3 ambjente pune, 1 holl te m...
Ref. bot 2305
226 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK HIPOTEKA!...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 74300 € Zone 67 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim, punimet e te cilit mbarojne per 15 muaj kalendarik . Fasade e ventiluar, izolim akustik, teknologjia e fundit me standarte Europiane etj. . Organizuar ne ...
Ref. bot 2271
256 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

SHiITET APARTAMENT 3+1 TEK 21 DHJETOR...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 100000 € Zone 111 m²

Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje+kuzhine, dhe 1 tualet me ndricim natyral. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 8 kateshe. Aparatamenti dodhet shume prane rruges krye...
Ref. bot 2240
1362 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET AMBIENT PER ZYRA TEK KOMUNA E PA...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 250 € Zone 45 m²

Ambienti eshte i organizuar ne open space. edhe ka fasade xhami. Ambienti jepet i pamobiluar. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!...
Ref. bot 2239
295 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ISH E...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, edhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet nje zone mjaft te mire, ka akses direkt ne rrugen kryesore. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na k...
Ref. bot 2238
327 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Bar Kafe Prane KESH!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 235000 € Zone 166 m²

Bari ka nje siperfaqe te brendeshme 66.50 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme 100 m2. Eshte totalisht i investuar se fundmi dhe me nje klientet te rregullt. Bari eshte nje mundesi shume e mire inves...
Ref. BOT 2088
519 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Apartament 2+1 Prane Globe me H...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79500 € Zone 96 m²

Shitet Apartament ne Rrugen e Kavajes i cili organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualet me siperfaqe totale 96m2 e brendeshme 88.1m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertese 8 kateshe m...
Ref. BOT 2021
1017 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Ambjent Komercial Prane 21 Dhje...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 245000 € Zone 150 m²

Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte open space, per momentin eshte i ndare ne disa ambjente por qe mund te kthehet shume lehte ne gjendjen e meparshme, sepse ndarja eshte e bere me gips. Ambjenti ka...
Ref. BOT 2004
325 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Apartament 2+1 tek Eleonora!

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 87000 € Zone 116 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, dhe 2 tualete. shitet totalisht i mobiluar. per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. BOT 2002
117 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Godine+Truall Tek Rruga 5 Maji!...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 690000 € Zone 1476 m²

Shitet Godine + Truall brenda unazes vogel tek rruga 5 maji. Trualli ka nje siperfaqe 900 m2 nga te cilat 738 m2 i ka njolle ndertimi. Godina eshte 2 kate me lartesi 3.10 m ne kate dhe ne total m...
Ref. BOT 1980
696 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Shtepi+Truall Tek Selvia!

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 110000 € Zone 167 m²

Trualli ndodhet shume prane qendres se Tiranes tek Selvia. Ka nje shperfaqe 167.26 m2 nga te cilat 115 m2 i ka njolle ndertimi. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!...
Ref. BOT 1976
646 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE QENDER TE...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 72000 € Zone 74 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. 4 minuta larg Qendres se Tiranes ne rrugen e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne pallate ekzistues. Organizohez ne 1 dhome ndenje. 2 dhoma ...
Ref. BOT 1955
965 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763