zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK TOWER BRID...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 84500 € Zone 96 m²

Shitet apartament tek kompleksi TOWER BRIDGE 3. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 96 m2 dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem bashke me zonen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. Ndodhe...
Ref. BOT 2094
110 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Bar Kafe Prane KESH!

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Shitje: 245000 € Zone 166 m²

Bari ka nje siperfaqe te brendeshme 66.50 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme 100 m2. Eshte totalisht i investuar se fundmi dhe me nje klientet te rregullt. Bari eshte nje mundesi shume e mire inves...
Ref. BOT 2088
205 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Apartament 2+1 Prane Globe me H...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79500 € Zone 96 m²

Shitet Apartament ne Rrugen e Kavajes i cili organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualet me siperfaqe totale 96m2 e brendeshme 88.1m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertese 8 kateshe m...
Ref. BOT 2021
446 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET ME QIRA Ambjent Tregetar TEK PAZ...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 3500 € Zone 200 m²

Ambjenti tregetar ndodhet buze rruges kryesore ne katin 0 me fasade xhami. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 201 m2 nga te cila 161m2 jane te brendeshme edhe 40 m2 verande. eshte i pershtateshme ...
Ref. BOT 2008
230 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Ambjent Komercial Prane 21 Dhje...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 245000 € Zone 150 m²

Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte open space, per momentin eshte i ndare ne disa ambjente por qe mund te kthehet shume lehte ne gjendjen e meparshme, sepse ndarja eshte e bere me gips. Ambjenti ka...
Ref. BOT 2004
193 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Apartament 2+1 tek Eleonora!

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 87000 € Zone 116 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, dhe 2 tualete. shitet totalisht i mobiluar. per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. BOT 2002
107 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Godine+Truall Tek Rruga 5 Maji!...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 700000 € Zone 1476 m²

Shitet Godine + Truall brenda unazes vogel tek rruga 5 maji. Trualli ka nje siperfaqe 900 m2 nga te cilat 738 m2 i ka njolle ndertimi. Godina eshte 2 kate me lartesi 3.10 m ne kate dhe ne total me...
Ref. BOT 1980
200 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Shtepi+Truall Tek Selvia!

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 110000 € Zone 167 m²

Trualli ndodhet shume prane qendres se Tiranes tek Selvia. Ka nje shperfaqe 167.26 m2 nga te cilat 115 m2 i ka njolle ndertimi. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!...
Ref. BOT 1976
389 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE QENDER TE...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 72000 € Zone 74 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. 4 minuta larg Qendres se Tiranes ne rrugen e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne pallate ekzistues. Organizohez ne 1 dhome ndenje. 2 dhoma ...
Ref. BOT 1955
534 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Apartament 2+1 me Qira tek Don Bosko!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 300 € Zone 108 m²

Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore perball me shkollen Don Dosko. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1. sallon te bollshem. dhe 2 tuelete. apartamenti jepet bosh vetem me kondrabufe...
Ref. BOT 1906
656 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET AMBJENT PËR QIRA TEK PAZARI I ...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 850 € Zone 137 m²

Jepet ambjent me qira per zyra, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes tek Pedonalja e Pazarit te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 128 m2, i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme,...
Ref. BOT 1816
301 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Apartament 3+1 Qira tek Coin!

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 1500 € Zone 171 m²

Jepet me qira apartament luksoz ne nje nga zonat me eksluzive te qytetit. Organizohet ne 1 dhome ndenje + gatim, 3 dhoma fjetje, 2 tualete dhe 1 depo. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkeko...
Ref. BOT 1805
1059 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Dyqan tek Komuna Parisit!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 144000 € Zone 0 m²

Dyqani ndodhet ne katin 0. 15 m nga rruga kryesore. Funksionin si Market qe prej vitit 2001, mund te sherberj dhe si biznese te tjera si: Farmaci, Furre Buke, Klinike Dentare, Butik, Per nje ...
Ref. BOT 1803
1062 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Apartament 2+1+2 prane Hipoteke...

Tirana › Tirana › Hipoteka
Per Shitje: 82000 € Zone 105 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Jordan Misja ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2009. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje, dhome gjumi, 2 tualete, si dhe 1 ballkon te bollshem. Per nje vizite ne p...
Ref. BOT 1736
1170 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Objekt Per Rikonstruksion + Tru...

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 500000 € Zone 691 m²

Ne nje nga zonat me ataraktive te Rivieres Shqipetare. shitet objekt + truall. Objekti me nje sip. njolle ndetrtimi 274.9m2 ka sherbyer si godine sherbimi. Godina dispopon leje ndertimi dhe shtimi o...
Ref. BOT 1731
1178 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Vile 4 kate ne Kombinat!

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 230000 € Zone 567 m²

Vila ka nje sip.totale prej 567.5 m2. Organizohet ne: Kati nen toke sip.128.9. Kati perdhe sip.136.6 + Verande 9.6. Kati i pare sip.146.2. Kati i dyte sip.146.2. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te q...
Ref. BOT 1727
359 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Ambjent Komercial tek kopeshti ...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 168000 € Zone 60 m²

Shitet ambjent komercial 60 m2 ne nje zone me kalueshmeri te larte. Ambjenti eshte i pozicionuar ne rrugen kryesore dhe eshte open space. Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si...
Ref. BOT 1700
491 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Apartament 1+1 me Qira ne Bllok!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 700 € Zone 60 m²

Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje. dhe 1 tualet. eshte totalisht i investuar me arkitekt, apartamenti mund te shfrytezohet dhe per aktivitete te tjera si : zyra, klinike denta...
Ref. BOT 1691
541 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Apartament 2+1+2 tek Selvia!

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 107250 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes 3 minuta larg Qendres. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i ndertuar se fundmi dhe ka punime shume cilesore. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, ...
Ref. BOT 1685
1427 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Jepet me Qira Apartament 3+1 per Zyra!...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 550 € Zone 85 m²

Apartament 3+1 i pershtatshem per zyra,ne nje nga zonat me te kerkuara. Organizohet ne 4 ambjente dhe 1 tualet. Ambjenti eshte i pa rikonstrktuar. Eshte shume i pershtatshem per zyre,klinike,qender k...
Ref. BOT 1678
448 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

SHITET APARTAMET 2+1 TEK FARMACIA 10!...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 133000 € Zone 120 m²

Apartament 2+1 per shitje prane farmacis 10. Me siperfaqje 105.61 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga...
Ref. BOT 1626
289 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Apartamet 2+1 Tek Farmacia 10!...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 140000 € Zone 127 m²

Apartament 2+1 per shitje prane farmacis 10. Me siperfaqje 111.7 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga ...
Ref. BOT 1621
200 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Shitet Apartament 1+1 tek Komuna e Par...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 80000 € Zone 90 m²

Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje te bollshme. si dhe 1 tuelet. Apartamenti mund te adoptohet dhe ne 2+1. orinetimin i apartamenti eshte jug. Apartamenti ndodhet ne nje nga zona...
Ref. BOT 1555
2106 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

Apartament 3+1+3 per Shitje tek Selvia...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 260000 € Zone 228 m²

Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje kuzhine te vecuar, 3 tualete. Ka nje verande te mbyllur qe ben lidhjen e te 2 aprtamenteve, Apartamenti eshte i investuar shume mire, Ndodhet...
Ref. BOT 1547
984 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763