zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT ME QIRA 3+1 NE RRUGEN MUHAM...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet te kryqezimi i Myslym Shyrit me Muhamet Gjolleshen. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie, tre dhoma gjumi dhe 1 tualet.Orientohet ne jug lindje dhe ofrohet i mobil...
Ref. PREMIUM 453
447 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

VILE PER SHITJE NE FIER

Fier
Per Shitje: 270000 € Zone 392 m²

Vilë Banimi me sipërfaqe truall 2,400 m2 dhe ndërtesë 196 m2 për kat, në Lagjen “Bishanake”, Fier. Vila është e rrethuar me kopësht të gjelbërt dhe pemë dekorative. Vila ka sipërfaqe të konsiderueshme...
Ref. PREMIUM 446
3 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE PALLATE...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Qira: 250 € Zone 65 m²

Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, dy ballkone, nje tualet me ndricim natyral dhe nje ambient lavanterie. Orientohet ne juglindje gje qe i ofron aparta...
Ref. PREMIUM 369
706 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE ZONEN E LIQE...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 370 € Zone 132 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 132m2. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pese katesh te mire administruar. Ka nje organizim te brendshem shume te mire i cili ndahet ne nje dhome ndenje,...
Ref. PREMIUM 340
724 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE DRE...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 240 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues i rikonstruktuar,me rIfinitura shume cilesore. Organizohet nga nje dhome ngrenjeje dhe ndenjeje te perbashket, nje ambient gatimi nje dhome ...
Ref. PREMIUM 318
2040 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 KOPSHTI ZOOLOGJI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 70000 € Zone 101 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te ndertuara vitet e fundit ne zonen e Kopshti zoologjik. I ndodhur ne nje zone te qete dhe prane ajrit te paster apartamenti ofon nje jetese komode...
Ref. PREMIUM 312
610 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

Jepet me qira apartament luksoz 1+1 pr...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, shume prane Kopshtit Botanik ne nje kompleks rezidencial. Eshte i organizuar nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie, nje dhom...
Ref. PREMIUM 179
1323 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

JEPET ME QIRA DYQAN NE RR.DURRESIT

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 330 € Zone 0 m²

Ambienti komercial ndodhet ne nje nga rruget me te frekuentuara te Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 85.5m2 dhe mund te shfrytesohet per aktivitete te ndryshme biznesi. Ambienti eshte i investuar me rif...
Ref. PREMIUM 170
1597 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 + post pa...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 400 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Liqenit Artificial. Eshte i organizuar nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie shume i bollshem, dy dhoma gjumi te bollshme dhe dy tualete njeri prej te cileve...
Ref. PREMIUM 165
688 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE SELITE...

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 188 € Zone 90 m²

Apartamenti eshte i organizuar nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie, dy dhoma gjumi te bollshme dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje orientim Jug-Lindje dhe eshte i ndricuar gjat gjithe dite...
Ref. PREMIUM 161
937 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

Shitet/Jepet me qira apartament 3+1....

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 210000 € Zone 161 m²

Super apartament 3+1, ne nje nga zonat me te mira dhe me te bukura te Tiranes. Eshte i organizuar ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe gatimi, nje dhome pritje, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete. ...
Ref. PREMIUM 142
1105 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 200 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti organizohet ambient te perbashket ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje dhome e vogel tjeter brend...
Ref. PREMIUM 130
1131 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, NE NJE K...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, shume prane Kopshtit Botanik ne nje kompleks rezidencial. Eshte i organizuar nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie, nje dhom...
Ref. PREMIUM 87
1078 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

OKAZION!! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 280 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 7-katesh, me nje siperfaqje te brendshme prej 70 m2. Eshte i organizuar ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi, nje...
Ref. PREMIUM 59
1262 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE VIZ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar, ne nje nga komplekset e pallateve me cilesore ne zonen e Don Boskos, prane Vizion Plus. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambjent ndenieje edhe gatimi te ...
Ref. PREMIUM 53
1933 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1 TEK KODRA...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 100000 € Zone 132 m²

Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit, prane Eleonores. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me nje siperfaqe totale prej 132m2. Eshte i mire organizuar me nje ambjent te bollshe...
Ref. PREMIUM 46
2210 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE KOP...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qera apartament 3+1 prane Kopshtit Botanik. Apartamenti ka nje organizim shume te mire me nje ambjent te bollshem ndenieje dhe gatimi te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me ndricim na...
Ref. PREMIUM 36
1287 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

JEPET ZYRE ME QIRA PRANE LIBRIT UNIVER...

Tirana › Tirana › Libri universitar
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament per zyra prane Librit Universitar. Ambjenti ka nje siperfaqe 136m2, i pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te ri, me orientim nga rruga Abdyl Frasheri. Apartamenti ka nje o...
Ref. PREMIUM 5
1629 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182