zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT DUPLEX 3+1 LIQENI T...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 175000 € Zone 205 m²

Apartamenti eshte duplex 3+1 ndodhet ne pallate te ri me punime cilesore , nje nje zone te preferuar te Tiranes. Eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi me dy tualet ne kate te pare dhe nje ne kate te ...
Ref. PREMIUM 808
44 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 LIQENI THATE

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 110000 € Zone 111 m²

Apartamenti ndodhet ne pallate te ri me punime cilesore , nje nje zone te qete larg zhurmave te Tiranes. Organizohet ne nje ambjent ndenje me kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Nese...
Ref. PREMIUM 807
60 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 LIQENI THATE

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 89000 € Zone 92 m²

Apartamenti ndodhet ne pallate te ri me punime cilesore , nje nje zone te preferuar te Tiranes. Organizohet ne nje ambjent ndenje me kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Nese deshiron...
Ref. PREMIUM 806
65 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 LIQENI THATE

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 81000 € Zone 94 m²

Apartamenti ndodhet ne pallate te ri me punime cilesore , nje nje zone te preferuar te Tiranes. Organizohet ne nje ambjent ndenje me kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Nese deshiron...
Ref. PREMIUM 805
54 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

Shitet Apartament 2+1 Liqeni Thate

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 97000 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne pallate te ri me punime cilesore , nje nje zone te preferuar te Tiranes. Organizohet ne nje ambjent ndenje me kuzhine , 2 dhoma gjumi si dhe 2 tualete. Nese deshironi te vizi...
Ref. PREMIUM 804
21 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

Shitet Apartament 2+1 Liqeni Thate

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 90000 € Zone 104 m²

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri , ne nje zone te qete te kryeqytetit larg zhurmave dhe ndotjes. Ka nje dhome ndenje sebashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Per nje vizite ne prone ...
Ref. PREMIUM 801
69 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 750 € Zone 130 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit.Vete pallati ku ndodhet apartamenti ofron nje administrim shume te mire.Zyra ka nje siperfaqe prej 130m2 dhe eshte e organizuar nga 3 am...
Ref. PREMIUM 765
251 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITET TOKE NE BALDUSHK!

Tirana › Tirana › Baldushk
Per Shitje: 210000 € Zone 7000 m²

Toka ndodhet ne Baldushk dhe ka nje siperfaqe rreth 7.000 m2. Prona mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme, duke qene se zona ka dhe biznese te tjera.Per me shume informacion kontaktoni ne nr.ce...
Ref. PREMIUM 755
89 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE KOP...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 250000 € Zone 220 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Zoologjik. Organizohet ne nje sallon te madh ndenjeje dhe ngrenie te mirendricuar, nje ambient kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete njeri prej te cileve n...
Ref. PREMIUM 744
987 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE ZONEN E ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Jepet me qira ambient komercial ne zonen e Kopshtit Botanik.Aktualisht ambjenti funksionon si lokal por mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi,si farmaci,zyre kontabiliteti,parukeri etc...
Ref. PREMIUM 742
392 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 + 2 POSTE PARKIM...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 120000 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Zoologjik. Organizohet ne nje sallon ndenjeje e te mirendricuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi eshte lindje-perendim. Pronari ka bere investi...
Ref. PREMIUM 734
785 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

APARTAMENT 3+1 PER QIRA PRANE KOPSHTIT...

Tirana › Tirana › Rruga Shyqyri Brari
Per Qira: 700 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ofron nje pamje te lire te Liqenit Artificial. Apartamenti orientohet nga jug-lindja dhe ofron ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar....
Ref. PREMIUM 732
250 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

HOTEL ME QIRA NE QENDER TE TIRANES

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 7000 € Zone 1050 m²

Hoteli ndodhet ne qender te qytetit te Tiranes. Eshte i organizuar ne 10 dhoma. Eshte nje mundesi e mire biznesi duke qene mjaft afer qendres dhe ne nje zone shume te qete. Per me shume detaje mos hez...
Ref. PREMIUM 727
122 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITEN DY VILA NE RRUGEN E DURRESIT!...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 1300000 € Zone 0 m²

Vilat ndodhen ne rrugen e Durresit. Keto dy vila jane nje menyre e mire investimi. Kane nje siperfaqe trualli prej 570 m2. Vilat ne total kane nje siperfaqe 635m2, ku 200 m2 jane tek njera vile nders...
Ref. PREMIUM 683
167 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK KOPSHTI ZO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes tek Kopshti Zoologjik.Ambienti eshte i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme.Apartamenti perbehet nga salloni i ndenjes,kuzhina ...
Ref. PREMIUM 660
438 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN E LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 300000 € Zone 120 m²

Dyqani ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate. Dyqani ka nje siperfaqe prej 120m2 dhe pjesa ballore e tij eshte e pajisur nga nje vetrat xhami i cili i mundeson nje mundesi te madhe reklamimi. Eshte e or...
Ref. PREMIUM 657
243 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE NE BLLOK...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 500000 € Zone 220 m²

SHITET AMBJENT BIZNESI NE KATIN -1. Ambienti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes , ne ate te Bllokut . Eshte i pershtatshem per disa lloje biznesi. Siperfaqja e brendeshme eshte 200m/2 dhe eshte i ...
Ref. PREMIUM 656
284 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

KAT VILE ME QIRA NE RRUGEN E DURRESIT ...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 600 € Zone 120 m²

Jepet kat vile me qira ne rrugen e Durresit.Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2, eshte i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjeje te bo...
Ref. PREMIUM 651
198 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

Garazh+Magazine per qira ne Bllok !!...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 210 € Zone 40 m²

Jepet ambient me qira, me siperfaqe 40 m2,ne zonen e Bllokut.Ambienti ka nje magazine i cili sherben per magazinimin e mallrave te ndryshme tregtare, nje post parkimi dhe nje tualet.Gjithashtu mund t...
Ref. PREMIUM 650
294 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITEN 2 APARTAMENTE 2+1 NE ZONEN E LI...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 250000 € Zone 275 m²

Shiten 2 apartamente ne zonen e Liqenit te Thate.Orientimi eshte lindje-perendim.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne keto apartamente teper komode.Per nje vizite ne prone,na ...
Ref. PREMIUM 638
92 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 420 € Zone 116 m²

Jepet apartament 2+1 per qira ne zonen e Liqenit te Thate.Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 116 m2, i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme.Apartamenti ka nje sallon ndenjeje te bollshem me k...
Ref. PREMIUM 637
118 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE ZONEN E KOPS...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 250 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Zoologjik dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2.Organizohet ne nje sallon ndenjeje te bollshem, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti orientohet ne Jug-L...
Ref. PREMIUM 615
292 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR!...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 85000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti organizohet me nje sallon te mirendricuar, me kuzhine gatimi te perbashket,nje dhome gjumi,2 ballkone dhe nje tualet.Orientimi eshte nga ...
Ref. PREMIUM 612
647 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182
Property

APARTAMENT 3+1 ME QIRA NE NJE VILE PRA...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 700 € Zone 161 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile dhe ka nje siperfaqe prej 161 m2. Organizohet ne nje sallon ndenjeje te bollshem, nje kuzhine gatimi me vete,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 4 ballkone. A...
Ref. PREMIUM 598
272 Vizita
Agent
Manager C21 Premium
CENTURY 21 Premium
0672484182