zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Apartament 3+1+2 ne rrugen krye...

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: Zone 169 m²

Shitet apartament 3+1+2, i mobiluar dhe me pamje nga deti, ne rrugen kryesore tel Lulishte Taulantia, Durres. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 169.6 m2 dhe eshte i organizuar ne Ambjentin e dites,...
Ref. CPM 545
443 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Jepet me qira ambjent per zyre tek ETC...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 1700 € Zone 101 m²

Jepet me Qira ambjent per zyre tek ETC. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 101m2 dhe i pozicionuar ne katin e 4. E gjithe fasada eshte me xham dhe shume e ndricuar. Ndodhet ne pjesen e dedikuar per...
Ref. CPM 544
193 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET VILE NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 240000 € Zone 359 m²

Shitet Vile ne unaze te Durresit. Vila eshte 3 kateshe me siperfaqe totale 359 m2 dhe siperfaqe trualli 500m2. Organizohet ne 3 kate banimi, papafingo si dhe nje podrum. Cdo kate ka akses nga nje shka...
Ref. CPM 543
112 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET HOTEL HIMARE

Vlorë › Himarë › Himarë
Per Shitje: Zone 160 m²

Shitet hotel ne Lungomare te Himares vetem 20metra nga Deti. Hoteli eshte nje godine 2 dhe 3 kate me nje kat nentoke me siperfaqe 160 m2. Hoteli perbehet nga 4 dhoma, 1 apartament, restoranti dhe dhom...
Ref. CPM 542
248 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET PENTHOUSE ME VERANDE,ME PAMJE ...

Durrës › Golem
Per Shitje: 58000 € Zone 121 m²

Shitet Penthouse prane Shkembit te Kavajes, vetëm 200m larg bregut te detit me sipërfaqe totale 111.6 m2 dhe 160 m2 verande në një pallat shumë cilësor. Ne katin - 1 jane te organizuar dhe parkime...
Ref. CPM 541
244 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKEMBIT T...

Durrës › Golem
Per Shitje: 31800 € Zone 106 m²

CMIM OKAZION! Shitet apartament 2+1 prane Shkembit te Kavajes, vetëm 200m larg bregut te detit me sipërfaqe totale 97 m2 në një pallat shumë cilësor. Apartamenti ka orientim nga Lindja , i organizuar ...
Ref. CPM 540
171 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKEMBIT T...

Durrës › Golem
Per Shitje: 32500 € Zone 108 m²

CMIM OKAZION! Shitet apartament 2+1 prane Shkembit te Kavajes, vetëm 200m larg bregut te detit me sipërfaqe totale 99 m2 në një pallat shumë cilësor. Apartamenti ka orientim ngaVeri- Lindje , i organi...
Ref. CPM 539
709 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ZONA E PLEPA...

Durrës › Golem
Per Shitje: 22000 € Zone 76 m²

Cmim Okazion!! Shiten apartamente tek qendra ROTONDO, prane zones se plepave. Apartamentet ndodhen ne katin 4 dhe te 5 banim. Apartamentet 1+1jane te organizuar ne nje dhome ndenje+ gatim, dhome gjumi...
Ref. CPM 538
300 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK ZONA E PLEPA...

Durrës › Golem
Per Shitje: 48000 € Zone 160 m²

Cmim Okazion!! Shiten apartamente me pamje nga deti tek qendra ROTONDO, prane zones se Plepave. Apartamentet ndodhen ne katin 4 dhe te 5 banim. Keto apartamente 3+1jane te organizuar ne nje dhome nden...
Ref. CPM 537
68 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT TEK ZONA E PLEPAVE,...

Durrës
Per Shitje: 33600 € Zone 112 m²

Cmim OKAZION! Shiten apartamente me pamje nga deti tek qendra ROTONDO, prane zones se Plepave. Apartamentet ndodhen ne katin 4 dhe te 5 banim. Keto apartamente 2+1jane te organizuar ne nje dhome nden...
Ref. CPM 534
206 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET AMBJENT ZYRE TEK TWIN TOWERS, B...

Tirana › Tirana › Twin Tower
Per Shitje: Zone 118 m²

Shitet ambjent zyre e mobiluar me sip. 118 m² tek “TWIN TOWERS‘‘,Blv. Deshmoret e Kombit. Ky ambjent ndodhet ne katin e shtate, me pamje nga rruga dhe fasade xhami qe siguron pamje nga bulevardi krye...
Ref. CPM 532
299 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet Vile dhe magazine ne Vaqarr

Tirana › Tirana › Vaqarr
Per Shitje: Zone 400 m²

Shitet vile me siperfaqe 220 m2 si dhe nje kapanon prej 110m2 ne zonen e Vaqarrit mbi repartin ushtarak. Vila ka truall perreth 3500 m2. Per nje vizite ne zone, kontaktoni ne +355694050020....
Ref. CPM 528
164 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE LIBRIT ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 1500000 € Zone 239 m²

Shitet ambjent komercial prane librit universitar, ne zonen e ish-Bllokut. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe me fasade te orientuar nga rruga kryesore. Momentalisht ambjenti eshte i dhene me qira afatg...
Ref. CPM 527
153 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 115 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 115 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 125m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 524
157 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet Penthouse ne Sarande me pamje n...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 140 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 140m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin fundit me pamje nga deti me tipologji 3+1+2....
Ref. CPM 522
213 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 115 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 125m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 521
83 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 108 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 108 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 108m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 520
76 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE KOMBINAT

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Qira: 2000 € Zone 720 m²

Jepet magazine me qera me siperfaqe godine 720m2 dhe siperfaqe trualli 600m2. Godina eshte e ndare ne dy salla te medha, ambient zyrash, dhoma frigoriferike si dhe 2 nyje sanitare. Lartesia e godines ...
Ref. CPM 517
82 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

APARTAMENT 1+1 RRUGA JORDAN MISJA

Tirana › Tirana
Per Shitje: Zone 67 m²

Ne rrugen Jordan Misja, prane Arkives se Shtetit, shitet apartament 1+1. Me siperfaqe totale 67.7 m2, organizohet ne menyre te rregullt, ne nje dhome gjumi dhe dhome dite, bashke me ambientin e gatimi...
Ref. CPM 516
321 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE RRUGEN JORDAN MIS...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 90 m²

Ne rrugen Jordan Misja, prane Arkives se Shtetit, shitet apartament 2+1. Me siperfaqe totale 90.15m2, organizohet ne menyre te rregullt, me korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e dites dhe ambjentin...
Ref. CPM 515
442 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET TOKE 2700 m2

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 405000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne sauk me siperfaqe 2700 m2. Toka ka akses me rrugen kryesore dhe 500m nga autostrada Tirane - Elbasan. Per me shume informacion kontaktoni ne +355694050020....
Ref. CPM 514
117 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET TOKE 3482m2

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 522000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne sauk me siperfaqe 3480 m2. Toka ka akses me rrugen kryesore dhe 500m nga autostrada Tirane - Elbasan. Per me shume informacion kontaktoni ne +355694050020....
Ref. CPM 513
119 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 125 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 150000 € Zone 125 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 125m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 512
188 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET VILE 630 m2 tek 21 DHJETORI

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 700000 € Zone 821 m²

SHITET VILE ME SIPERFAQE TOTALE 630 m2 NE ZONEN E 21 DHJETORIT, Prane HOTEL " MONDIAL ". Zona ku ndodhet Vila eshte mjaft e kerkuar per Hoteleri dhe Hostel dhe kjo prone ka planimetrine e duhur per t...
Ref. CPM 509
318 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20