zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1

Durrës › Durrës
Per Shitje: 50000 € Zone 73 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banimi te nje pallati te ri me 2 ashensore. Organizohet ne salle ndenje me aneks kuzhine, korridor qe lidhe sallen me dhomen e gjumit dhe tualet. Apartamenti eshte tot...
Ref. NEW 1358
38 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Qira: 160 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet tek Ish Rajoni prane shkolles Kushtrimi Lirise. Organizohet ne dy dhoma gjumi, salle ndenje me aneks kuzhine, ballkon, tualet dhe nje dhome magazinimi ose lavanderie. Jepet me qera...
Ref. NEW 1349
166 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK PICER...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 180 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e trete. Ka orientim Jug-Lindje. Organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete, salle ndenje me kuzhine. Apartamenti disponon vetem kuzhinen. Jepet me qera pjeserisht i mobilu...
Ref. NEW 1346
204 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET TOKE NE MAMINAS PRANE AUTOSTRAD...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 246000 € Zone 6150 m²

Toka ndodhet rreth 1.5 km larg nga autostrada Tiran-Durres. Eshte nje bllok dhe ka siperfaqe totale prej 6150m2. Toka ka askes ne rruge dhe jep mundesin e 3 rrugve te mundeshme qe lidhet me autostrade...
Ref. NEW 1344
123 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET APARTAMENT 1+1

Durrës › Durrës › Spitali
Per Shitje: 47000 € Zone 81 m²

Apartamentj ndodhet ne katin e pare banimi. Pallati eshte ndertim i vitit 2018-2019 i sapo perfunduar. Disponon ashensor dhe administrim. Punime shume cilesore. Apartamenti disponon certifikate prones...
Ref. NEW 1343
179 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET ZYRE NE GJENDJE PUNE!

Durrës › Durrës › Gjykata
Per Shitje: 80000 € Zone 61 m²

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ndodhet prane Gjykates. Zyra eshte e restauruar se fundmi. Eshte e ndare ne dy ambiente, disponon tualet. Zyra ka vetrate xhami dhe jep mundesin per ...
Ref. NEW 1340
145 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES G...

Durrës › Durrës › Vila e Zogut
Per Shitje: 88200 € Zone 147 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi. Pallati eshte ndertim cilesore dhe i perfunduar kohet e fundit. Gjithashtu pallati eshte i sapo hipotekuar dhe apartamenti disponon certifikate pronesie. Or...
Ref. NEW 1339
257 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

FILLUAN SHITJET TEK KOMPLEKSI SAN PIE...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: Zone 77 m²

Kompleksi eshte ideuar HOTEL-RESIDENCES. Ne qender te tij po ndertohet Hotel Internacional Melia. Pjesa tjeter e ambientit perbehet nga Vila individuale dhe Palacina me Apartamente Banimi. Vilat per s...
Ref. NEW 1335
189 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET APARTAMENT TEK GJIRI LALZIT!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 83600 € Zone 72 m²

Ofrohet per shitje Apartament 1+1. Ndodhet ne kompleksin San Pietro tek Gjiri Lalzit. Kompleksi ndertim i vitit 2019-2020. Kompleksi eshte i rrethuar dhe ka sistem sigurie dhe roje 24H. Ndertimi eshte...
Ref. NEW 1334
104 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE GJIRI LALZIT,...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 89760 € Zone 74 m²

Ofrohet per shitje Apartament 1+1. Ndodhet ne kompleksin San Pietro tek Gjiri Lalzit. Kompleksi ndertim i vitit 2019-2020. Kompleksi eshte i rrethuar dhe ka sistem sigurie dhe roje 24H. Ndertimi esht...
Ref. NEW 1333
131 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

JEPET ME QIRA DYQAN PRANE DREJTORISE S...

Durrës › Durrës › Spitali
Per Qira: 200 € Zone 75 m²

Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 75m2. Eshte i ndare ne dy ambiente te ndryshme qe gjithashtu komunikojne me njeri-tjetrin. Ambienti disponon 2 tualete. Mun...
Ref. NEW 1329
75 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET NJESI BIZNESI NE BULEVARD!

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Shitje: 135000 € Zone 75 m²

Ambienti ndodhet ne katin e 2. Prej shume vitesh eshte ne gjendje pune si laborator dentar. Nje bleres i mundshem duhet te rrespektoje kontraten e qirase. Ambienti ka pamje ballore mbi bulevard dhe fa...
Ref. NEW 1324
142 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET SHTEPI E VJETER PLUS TRUALL!

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 110000 € Zone 5806 m²

Prona ndodhet ne Golem, disponon siperfaqe prej 5806m2. Nga te cilat 300m2 jane siperfaqe trualli. Prona eshte faqe kodre dhe ka pamje piktoreske mbi bregdetin dhe liqenin natyral. Toka ka akses te pl...
Ref. NEW 1321
199 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET APARTAMENT/DYQAN TEK SHKEMBI KA...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 39000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare. Ka pasur destinacion njesie biznesi por momentalisht eshte kthyer ne apartament. Dispnon siperfaqe prej 70m2. Ka certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitj...
Ref. NEW 1312
154 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET TRUALL ME PAMJE NGA DETI, TEK S...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 100000 € Zone 1300 m²

Trualli disponon nje siperfaqe prej 1300m2. Ndodhet ne faqe kodre ngjitur tek Shkembi i Kavajes. Prona disponon pamje mbi bregdetin Adriatik. Ka akses ne dy rruge kryesore lidhese. Disponon certifika...
Ref. NEW 1311
171 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE ZONE INDUSTR...

Durrës › Durrës › Sektori Rinia
Per Qira: 1600 € Zone 850 m²

Magazina ka nje siperfaqe totale prej 850m2. Nga te cilat 800m2 jane open space per sherbim dhe 50m2 siperfaqe zyrash, tualete dhe dhoma nderrimi . Magazina ka nje lartesi ne kulm prej 9.5m lartesi dh...
Ref. NEW 1302
225 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET SHTEPI NE PLAZH TEK PISTA ILIRI...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 100000 € Zone 200 m²

Shtepia organizohet ne dy hyrje te ndryshme. Perkatesisht me dy apartament 1+1 secili. Eshte e mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore. Shume prane me bregdetin Adriatik. Shtepia ka gjithashtu nje ...
Ref. NEW 1293
139 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET DYQAN NE GJENDJE PUNE PRANE GJY...

Durrës › Durrës › Gjykata
Per Shitje: 77000 € Zone 22 m²

Dyqani momentalisht eshte i dhene me qira. Bleresi i mundeshem duhet te rrespektoje kontraten e qirase ( 1 vjecare ). Dyqani ka nje siperfaqe prej 22m2 dispnon tualet dhe vetrate xhami ne rrugen kryes...
Ref. NEW 1292
151 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

JEPET ME QIRA OBJEKT PER SHUME QELLIME...

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: Zone 1700 m²

Objekti ndodhet ne Shkozet. Shume prane me mbikalimin e Shkozetit, gje e cila i jep akses te plote ne rruge kryesore dhe lidhese me autostraden. Disponon nje siperfaqe trualli prej 1700m2. Ndertimi ka...
Ref. NEW 1291
103 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

JEPET ME QIRA TOKE DHE KAPANON!

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: 1000 € Zone 1600 m²

Jepet me qira toke dhe kapanon ne Shkozet. Kapanoni ka siperfaqe prej 300m2. Trualli ka sipefaqe prej 1600m2. Disponon linje elektrike 3-Fazore. Ka nje lartesi prej 6.5m. Mund te sherbeje per qellime...
Ref. NEW 1290
114 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET SHTEPI E VJETER TEK LAGJA RE!...

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 40000 € Zone 150 m²

Shtepia oganizohet ne 1 kat banimi. Organizohet ne dy dhoma, salle me aneks kuzhine. Ka nje sipefaqe prej 63m2. Shtepia disponon nje truall bace prej 150m2. Disponon certifikate pronesie. Per me shume...
Ref. NEW 1289
337 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE QENDER

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 370 € Zone 135 m²

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, salle ndenje me kuzhine, dhome tharje dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte bashkekohore. Jepet me qera afatgjate. Per nje vizite ...
Ref. NEW 1288
285 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET SHTEPI NE SHKOZET

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Shitje: 50000 € Zone 280 m²

Prona disponon siperfaqe trualli prej 280m2. Siperfaqe ndertimi prej 103m2 per cdo kat, pra totale prej 206m2. Prona disponon certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje. Organizohet me dy kat...
Ref. NEW 1279
149 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET TRUALL TEK SHKEMBI KAVAJES!

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 105000 € Zone 1150 m²

Trualli disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Siperfaqe totale prej 1150m2. Toka disponon rruge dhe ka akses te plote. Zone ideale per nderitim vilash. Ndodhet rreth 300m afer ...
Ref. NEW 1278
166 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880