zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1!

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 120000 € Zone 123 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Ndodhet ne vijen e pare dhe ka pamje mbi bregdetin Adriatik. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dy tualete, salle me aneks kuzhine dhe ballkon. T...
Ref. NEW 1237
184 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: 200 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne katin 2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi salle ndenje me aneks kuzhine dhe tualet. Eshte i kompletuar me te gjitha kushte. Jepet me qera vetem per afatgjate. Preferohen familjare. ...
Ref. NEW 1233
160 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET MAGAZINE!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 245000 € Zone 480 m²

Magazina organizohet ne Open Space. Momentalishte eshte e dhene me qera. Disponon siperfaqe prej 480m2. Ndodhet ne qender te Sukthit. Shume prane me Bashkine Sukth. Per me shume info kontakto prane Ce...
Ref. NEW 1219
141 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

OKAZION, SHITET VILE NE SUKTH!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 75000 € Zone 401 m²

Vila ndodhet ne lagje koder ne Sukth. Ndodhet ne rruge kryesore dhe ka akses te plote. Organizohet ne 2 kate banimi perkatesisht nga 104m2 per cdo kate. Disponon truall prej 401m2. Disponon certifikat...
Ref. NEW 1218
184 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET APARTAMENT NE HEKURUDHA PLAZH!...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 33000 € Zone 84 m²

Shitet apartament 1+1 ne hekurudha. Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ndodhet shume prane shkolles Bajram Curri. Apartamenti shitet i mobiluar me te gjitha kushtet. Mome...
Ref. NEW 1217
211 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET OBJEKT NE SHKOZET!!

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Shitje: 299000 € Zone 994 m²

Objekti ndodhet ne rrugen kryesore Bajram Tusha. Rreth 200m larg nga mbikalimi Shkozetit. Ka akses te plote me rrugen, autostraden dhe rreth 2km larg nga Porti Durresit. Objekti organizohet ne 3 kate ...
Ref. NEW 1214
174 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET AMBIENT NE VOLLGA!!

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 93600 € Zone 120 m²

Prona eshte e llojit apartament. Ka sipefaqe neto 117m2. Ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri. Deri vone apartamenti ka sherbyer si ambient lokali dhe fatki qe ndodhet ne katin 2 jep mundesin per t...
Ref. NEW 1213
230 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET VILE NE SHKOZET

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Shitje: 250000 € Zone 500 m²

Vila organizohet ne dy kate plus papafingo. Kati pare momentalisht sherben si magazine dhe garazh. Kati dyte dhe papafingo si ambiente banimi. Organizohet ne 4 dhoma gjumi, dy tualete nje salle ndenje...
Ref. NEW 1203
152 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

MAGAZINE PLUS TRUALL PER SHITJE!!

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Shitje: 590000 € Zone 4076 m²

Prona ndodhet ne Shkozet, Durres. Pozicion i favorshem i per qellime te ndryshme investimi. Prane Portit, me akses te plot ne autostraden lidhese. Prona ka nje siperfaqe totale trualli totale prej 407...
Ref. NEW 1197
115 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET VILE TEK KOMPLEKSI VALA MAR, GJ...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 225000 € Zone 425 m²

Vila eshte pjese e nje fshati turistik qe disponon te gjitha facilitetet e mundeshme. Shume prane me bregdetin Adriatik. Organizohet ne dy kate perkatesisht nga 87.5m2 per cdo kate. Kati pare organizo...
Ref. NEW 1186
280 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PLUS GARAZHD, PR...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 48000 € Zone 92 m²

Apartamenti ndodhet ne katin 3. Organizohet ne dy dhoma gjumi, salle ndenje me aneks kuzhine, tualet dhe nje ballkon. Shitet i mobiluar. Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. A...
Ref. NEW 1164
276 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Shitje: 111720 € Zone 124 m²

Apartamenti ndodhet ne katin 9 te banimit. Organizohet me dy dhoma gjumi, dy tualete, salle ndenje dhe aneks kuzhine. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te D...
Ref. NEW 1160
483 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: 2 € Zone 3000 m²

Ambienti disponon nje siperfaqe trualli prej 3000m2. Magazinat perkatesisht jane te ndara me dy kate. Jane ne dispozicion 3 ambiente me perkatesisht 600m2 secila. Eshte mundesi per tu dhene e gjitha s...
Ref. NEW 1154
126 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET OSE JEPET ME QERA VILA, PRAN KO...

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Shitje: 180000 € Zone 356 m²

Vila eshte ndertim i ri ka pak kohe qe eshte perfunduar. Organizohet ne dy kate banimi secili organizohet ne dy dhoma gjumi, nje salle ndenje me kuzhine dhe tualet. Kati pare ka nje siperfaqe pren 109...
Ref. NEW 1151
329 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 32000 € Zone 80 m²

Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egsistues. Ka orientim Lindje-Jug gje positive qe i jep ndricim natyral gjate gjithe di...
Ref. NEW 1150
639 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA DYQAN PRANE T...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 160000 € Zone 80 m²

Ambienti ka nje siperqafe prej 77.8m2. Disponon certifikate pronesie, lloj pasurie Njësi. Ndodhet prane kryqezimit qe lidh tregun fshatar me tregun industrial. Zone shume e frekuentuar dhe ideale per ...
Ref. NEW 1149
262 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TEK H...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 40000 € Zone 85 m²

Apartamenti ndodhet tek Shkembi Kavajes, tek rruga e Majestikut. Ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 2 dhoma gjumi nje salle ndenje me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon. Apa...
Ref. NEW 1141
564 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA VILA NE BULEV...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Shitje: 550000 € Zone 158 m²

Vila ndodhet ne Bulevardin kryesor. Organizohet ne dy kate perkatesisht nga 78.8m2 per kate. Ka shkalle te brendeshme. Disponon gjithashtu dhe tarracen qe mund te mbyllet. Momentalisht ky ambient sher...
Ref. NEW 1136
603 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET SHTEPI PLUS TOKE NE KODER ARAPA...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 150000 € Zone 6000 m²

Prona eshte faqe kodre, pozicion shume i favorshem per ndertim vile. Disponon pamje nga deti. Aktualisht eshte nje ndertim nje shtepi e vjeter. Me siperfaqe trualli prej 300m2. Dokumentacion i rregull...
Ref. NEW 1135
336 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET TOKE NE KODER ARAPAJ!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 855000 € Zone 19000 m²

Siperfaqe totale prej 19000m2. Dokumentacion i rregullt hipotekor, i gatshem per shitje. Toka ndodhet ne maje te kodres. Ka nje pamje piktoreske mbi bregdetin dhe liqenet per rreth. Ideale per nderitm...
Ref. NEW 1134
270 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PARKU SPORTI...

Durrës › Durrës › Pallati I Sporteve
Per Shitje: 100000 € Zone 240 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit. Disponon ne pronesi gjithashtu dhe tarracen me mundesi per mbyllje te saj. Organizohet me dy dhoma gjumi, salle ndenje, aneks kuzhine dhe tualet. Ob...
Ref. NEW 1129
290 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

DUPLEKS ME PAMJE NGA DETI, PER QIRA!...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Qira: 500 € Zone 145 m²

Dupleksi ndodhet ne Lagjen 13, Plazh Durres. I mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore. Ka orientim Jug Perendim dhe pamje nga deti. Kati pare eshte ambienti i dites ku perfshihet salle ndenje, aneks...
Ref. NEW 1128
316 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET VILE NE FSHATIN TURISTIK TEK PI...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 160000 € Zone 500 m²

Vila ndodhet ne Golem. Shume prane me bregdetin Adriatik. Fshat turistik me roje 24h gjate gjithe vitit. Zone e qete dhe ideale per banim dhe pushim. Konkretisht vila organizohet me dy kate, ndertime...
Ref. NEW 1126
763 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET TOKE NE PRANE AUTOSTRADES, PERB...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 290000 € Zone 13200 m²

Toka ndodhet ne brezin e 3 prane autostrades Tiran- Durres. Nje pozicion shume i favorshem per ndertime magazinash dhe kapanonesh. Aksese te plote me rrugen lidhese me autostradet. Ndodhet rreth 850m ...
Ref. NEW 1125
157 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880