zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE DON BO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 320 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me gatimin, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Apartam...
Ref. bosko 497
76 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET POST PARKIMI PERBALL JURIDIKUT!...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 12000 € Zone 0 m²

Shitet post parkimi me siperfaqe 24.5 m2 perball Fakultetit Juridik. Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri, te mireadministruar. Disponon Certifikate Pronesie. Per nje vizite na kontaktoni ne nr. ...
Ref. bosko 483
200 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKOLLA E BAS...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 56000 € Zone 67 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit ne nje pallat te ri me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet te ofron shume facilitete si transport urban, shkolla, kopesht, supermarkete etj. Apartamenti ...
Ref. bosko 476
101 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO!!!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 60000 € Zone 59 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit ne nje pallat te ri me ashensor, prane kompleksit Vizion PLus. Ka nje siperfaqe totale prej 59m2. Organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te vecuar, nj...
Ref. bosko 471
169 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

JEPET APARTAMEN 2+1+2 ME QIRA NE RRUGE...

Tirana › Tirana › Rruga Frosina Plaku
Per Qira: 380 € Zone 82 m²

Jepet apartament 2+1+2 i mobiluar per qira ne rrugen Frosina Plaku. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e 4-...
Ref. bosko 430
232 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DON BOSKO!!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 123000 € Zone 125 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne nje nder komplekset me te mira ne Don Bosko. Organizimi i apartamentit eshte ne nje dhome ndenje se bashku me pjesen e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. ...
Ref. bosko 426
381 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE FRESKU !!!...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 69000 € Zone 124 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Freskut. Ka nje siperfaqe totale prej 124 m2 dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket,...
Ref. bosko 425
492 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE RRUGEN E BO...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 580 € Zone 67 m²

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me gatimin, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu, gje qe mundeson nje ndricim gjate gjithe dites...
Ref. bosko 417
227 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Apartament 2+1+ garazh per shitje, Kom...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 115000 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore, ndertim i ri, me hipoteke, orientim Juglindje, hapesire e bollshme dhe e mire organizuar. Ne apartament jane bere punime shtese cilesore, instal...
Ref. bosko 403
181 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SUPER DUPLEX PER QIRA PRANE BLLOKUT TE...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 1000 € Zone 126 m²

Duplex 2+1 per qira prane Bllokut te Ambasadave. Ka nje siperfaqe prej 126m2 dhe organizohet ne katin e pare ne soxhorno dhe ambient gatimi, nje tualet, depo dhe nje ballkon. Ne katin e dyte ndoshen d...
Ref. bosko 401
311 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE BULEV...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 350 € Zone 60 m²

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me gatimin, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga bulevardi. Ne apartament jane bere investime nga me cilesoret ne treg duke f...
Ref. bosko 393
407 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Toke per shitje ne Lanabregas!!

Tirana › Tirana › Dajti
Per Shitje: 142000 € Zone 2840 m²

Toke per shitje afer Dajtit, ne Lanabregas. Siperfaqja e tokes 2840 metra. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....
Ref. bosko 378
88 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2+2 POSTE PARKIM...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 191000 € Zone 159 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ndertuar se fundmi ne nje zone shume te qete prane Kompleksit Dinamo. Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne te gji...
Ref. bosko 352
779 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

JEPET ME QIRA GODINE SHERBIMI 5 KATESH...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 20000 € Zone 2660 m²

Objekti eshte konceptuar si Godine Multifuksionale dhe mund te projektohet si Qender Tregtare Hotel, ose Zyra Qendrore. Godina e sherbimit ofron 5 kate per sherbime te ndryshme, duke bere te mundu...
Ref. bosko 348
261 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 130000 € Zone 70 m²

Dyqani ka nje siperfaqe neto prej 65.15 m2 dhe pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne Don Bosko. Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe mund te shfrytezohet per farmaci, klinike, paru...
Ref. bosko 344
184 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT PER BANIM OSE...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 1000 € Zone 103 m²

Jepet apartament per zyra ose per banim te Turdiu Center. Ka nje siperfaqe prej 86.6 m2 dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ka k...
Ref. bosko 324
273 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 83.4M2 TE 5 MAJ PER ...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 59500 € Zone 83 m²

Shitet apartament 2+1 tek Rruga 5 Maji Siperfaqia neto e tij eshte 74m2. Apartamenti organizohet nga nje sallon + kuzhine me nje hapesire te konsiderueshme,2 dhoma gjumi,1 tualet,1 ballkon. Vendndo...
Ref. bosko 323
1171 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SARANDE!

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 63000 € Zone 64 m²

Shitet apartament 2+1 ne Sarande. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga det...
Ref. bosko 290
357 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Shitet apartament 2+1 te Rr.Dritan Hox...

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 75000 € Zone 94 m²

Apartament 2+1 per shitje te Rr.Dritan Hoxha. Apartamenti ka siperfaqe totale 94 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh me ashensor. Organizohet nga nje sallon dhe ambient gatimi i cili ndod...
Ref. bosko 280
570 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Jepet ambient komercial ne kompleksin ...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 160 € Zone 42 m²

Ambienti ndodhet ne katin 0 ne pallatin Eagle. Ka fasad xhami gje qe e ben te pershtateshme per zyra, tabachino etj. Cmimi eshte 20'000 ALL Bruto! Mos hezitoni te na kontaktoni ne : +355697073375...
Ref. bosko 273
256 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO!

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 68000 € Zone 77 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Kryeqytetit. Zona ofron akses te shpejte me rruget kryesore. Organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dh...
Ref. bosko 249
149 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Du...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 109000 € Zone 120 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Durresit. Ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje dhe ambient gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ndo...
Ref. bosko 248
328 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

APARTAMENT 2+1+2+ POST PARKIMI TE TURD...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 1250 € Zone 119 m²

Jepet apartament per zyra te Turdiu Center Ka nje siperfaqe te brendshme prej 102,7 m2 dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Esht...
Ref. bosko 244
287 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA TE TURDIU C...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 1500 € Zone 122 m²

Ambienti ndodhet ne katin e pare dhe hyrjen e ka nga holli qendror. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 109 m2 dhe eshte i organizuar ne open space. Mund te shfrytezohet si zyre, njesi komerciale etj. ...
Ref. bosko 243
259 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87