zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE SHKOLLES...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 400 € Zone 78 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane Shkolles Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne një dhomë ndenje dhe ngrënje te perbashket, nje dhome gju...
Ref. bosko 299
545 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SARANDE!

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 63000 € Zone 64 m²

Shitet apartament 2+1 ne Sarande. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga det...
Ref. bosko 290
155 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Jepet apartament per qira afatgjate ne...

Kavajë › Golem › Golem
Per Qira: 200 € Zone 49 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim. Ambienti perbehet nga nje dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Preferohet kontrate qiraje afatgjate. Pe...
Ref. bosko 276
89 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Jepet ambient komercial ne kompleksin ...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 240 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne katin 0 ne pallatin Eagle. Ka fasad xhami, por vizibiliteti eshte i vogel gje qe e ben te pershtateshme per zyra te llojeve te ndryshme. Cmimi eshte 30'000 ALL Bruto! Mos hezitoni...
Ref. bosko 273
114 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO!

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 65000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste, ne nje nga komplekset me te mira te zones, prane Vizion Plus. Vendndodhja e apartamentit te ofron shume facilitete si shkolla, transport publik, supermarkete, etj...
Ref. bosko 269
272 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO!

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 68000 € Zone 77 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Kryeqytetit. Zona ofron akses te shpejte me rruget kryesore. Organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dh...
Ref. bosko 249
103 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Du...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 131000 € Zone 120 m²

Shitet apartament 2+1+2 në Rrugën e Durrësit. Ka një sipërfaqe totale prej 120 m2 të organizuar në një sallon dhe ambient gatimi, ambient ngrënie dhe ndënjie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. ...
Ref. bosko 248
153 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Jepet apartament 2+1+2 per zyra + 2 po...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 1400 € Zone 119 m²

Jepet apartament per zyra te Turdiu Center Ka nje siperfaqe prej 101,7 m2 dhe organizohet ne dhome soxhorno dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje tualet, ballkon,ka kondicionere Toshiba ne cdo dhome. O...
Ref. bosko 244
199 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA TE TURDIU C...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 1900 € Zone 122 m²

Ambienti ndodhet ne katin e pare dhe hyrjen e ka nga holli qendror. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 109 m2 dhe eshte i organizuar ne open space. Mund te shfrytezohet si zyre, njesi komerciale etj. ...
Ref. bosko 243
136 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE GARDEN RE...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 45000 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi prane Fushes se Aviacionit. Kompleksi eshte ne proces ndertimi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi t...
Ref. bosko 242
744 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE GARDEN RE...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 63800 € Zone 85 m²

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi prane Fushes se Aviacionit. Kompleksi eshte ne proces ndertimi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi t...
Ref. bosko 241
296 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE GARDEN RE...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 64800 € Zone 86 m²

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi prane Fushes se Aviacionit. Kompleksi eshte ne proces ndertimi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi t...
Ref. bosko 240
273 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE GARDEN RE...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 85000 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi prane Fushes se Aviacionit. Kompleksi eshte ne proces ndertimi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi t...
Ref. bosko 236
380 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 72000 € Zone 85 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne Don Bosko. Ka siperfaqe prej 85 m2 dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. ...
Ref. bosko 218
475 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TE FIORI D...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 79300 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore ne Tirane. Zona ne te cilen ndodhet te ofron shume facilitete si transport urban, shkolla, supermarkete, siptale etj. Ka nje siperfaqe prej 95.5 m...
Ref. bosko 205
453 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Shitet dyqan ne Don Bosko!

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 30000 € Zone 56 m²

Shitet dyqan ne nje nga kullat Hawaii, pjese e nje kompleksi ne Don Bosko. Dyani ka nje siperfaqe prej 52 metra katrore dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per nje vizite ne prone na kon...
Ref. bosko 204
465 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Jepet dyqan per qera prapa ish-kinema ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Qira: 160 € Zone 16 m²

Dyqani ka nje siperfaqe 16 metra katrore dhe ndodhet ne katin 0. Lokacioni eshte i pershtatshem per te zhvilluar lloje te ndryshme biznesi. Mundesi zgjerimi per kontratat afatgjata. Per me shume infor...
Ref. bosko 203
257 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Jepet ambient komercial per qira prapa...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Qira: 240 € Zone 16 m²

Dyqani ka nje siperfaqe 16 metra katrore dhe ndodhet ne katin 0. Lokacioni eshte i pershtatshem per te zhvilluar lloje te ndryshme biznesi. Mundesi zgjerimi per kontratat afatgjata. Per me shume infor...
Ref. bosko 202
302 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

KOMERCIAL PER SHITJE OSE QIRA, YZBERIS...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 52000 € Zone 54 m²

Shitet ose jepet me qira ambient komercial, kati 0 i nje ndertimi te ri ne Yzberisht. Ambienti disponon nje siperfaqe te brendshme prej 54,34 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si bar, m...
Ref. bosko 178
1340 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Apartament 1+1 per shitje te Mali i R...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 43000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 te Mali i Robit. Organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon te bollshem dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e kat...
Ref. bosko 167
584 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT + POST PARKIMI TE FR...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 81000 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne zonen e Freskut. Organizohet ne nje ambient ndenje, dhome gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri eshte me dritare, dhe nje ballkon. ...
Ref. bosko 154
371 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE BLLOK...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 121 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, ne zonen e Bllokut. Organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamen...
Ref. bosko 134
373 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

Shitet ambjent komercial ne rrugen Nai...

Tirana › Tirana › Rruga Naim Frasheri
Per Shitje: 104000 € Zone 130 m²

Shitet ambjent komercial ne rrugen Naim Frasheri. Ambjenti ndodhet ne katin -1 dhe ka nje siperfaqe te brendshme 130m2. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh pasi hyrja eshte ne rrug...
Ref. bosko 91
385 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

JEPET VILE ME QIRA NE SELITE !

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 1500 € Zone 363 m²

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurt. Organizohet ne 3 kate ku nje kat eshte i nendheshem dhe sherben si depo. Kati i pare organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhine si dhe nje tualet. N...
Ref. bosko 87
1073 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87