zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK SUNRISE R...

Tirana › Tirana › Sun Rise Residence
Per Qira: 1100 € Zone 100 m²

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete ne rezidencen Sunrise tek TEG. Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem me zonen e gatimit te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i mob...
Ref. bot 2419
120 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 42000 € Zone 52 m²

Shitet apartament 1+1 ne lungomare me sip. 52.7m2 neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim te nje pallati me administrim te mire. Organizohet ne 1 sallon me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, ...
Ref. bot 2415
183 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RR.SITKI C...

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Shitje: 60000 € Zone 60 m²

Shitet apartament 1+1 me sip. totale 60m2 ne zonen e xhamllikut. Organizohet ne 1 sallon te bollshem me zonen e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallat...
Ref. bot 2404
279 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

JEPET ME QERA GODINE 4-KATESHE TEK RRE...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 3500 € Zone 744 m²

Jepet me qera ndertese 4 kate me siperfaqe totale 744m2 ndertmi, ku secili kat eshte 186m2. Godina organizohet ne 4 kate ku : kati i pare ka 186m2 open space, kati i dyte siperfaqe 186m2 open space, k...
Ref. bot 2377
20 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

SHITET GODINE 2-KATESHE NE RRUGEN E KA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 500000 € Zone 230 m²

Shitet godine multifunksionale 2 kateshe. Godina eshte e organizuar ne katin 0 si 3 njesi komerciale te dhena me qera prej kohesh. Kati i pare sherben si ambient banimi i organizuar ne : 1 sallon te b...
Ref. bot 2370
78 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

SHITET BIZNESI+PRONE TEK KOMUNA E PARI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 200000 € Zone 0 m²

Furra e bukes ndodhet ne nje zone mjafte te populluar ne buze te rruges kryesore. Furra ushtron aktivitetin e saj per me shume se 20 vite ne treg. Ambjenti shitet me te gjitha pajisjet si: Furre buk...
Ref. bot 2362
111 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

JEPET ME QERA 1+1 TEK KOMPLEKSI KOLOMB...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 320 € Zone 83 m²

Jepet me qera ap.1+1 tek liqeni i thate, kolombo2. apartamenti organizohet ne 1 sallon me kuzhine te vecuar, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 verande me pamje nga liqeni i Tiranes. Zona ofron shume facili...
Ref. bot 2341
223 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

APARTAMENT 2+1 PER QERA NE KOMUNEN E P...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 600 € Zone 139 m²

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne komunen e Parisit tek kompleksi Kika1. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te kompleksit me 2 ashensor dhe administrim te mire. Ka nje siperfaqe 140m2 dhe organizohet...
Ref. bot 2339
527 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

SHITET AP.2+1+2+VERANDE TEK ST. TRENIT...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 141 m²

Shitet apartament 2+1+2+verande tek st. Trenit ne bulevardin e ri. Apartamenti ka nje sip. Totale 141.6m2 nga te cilat : sip neto-93.7m2, sip perbashket-9.1m2 dhe verande-38.8m2. Prona ndodhet ne kat...
Ref. bot 2217
347 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

1+1 ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT!!!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 55 m²

Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi KIKA1 ne Komunen e Parisit. Apartamenti organizohet ne 1 sallon me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 tualet, 2 ballkone. Ndodhet ne katin e ...
Ref. bot 2214
878 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

VILETE 3+1+POST PARKIMI ME QERA TEK KO...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 550 € Zone 150 m²

Jepet me qera vilete 3+1+post parkimi ne rezidencen Kodra e diellit1. Vileta organizohet ne 2 kate, ku kati i pare disponon 1 sallon te bollshem me zonen e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ne katin e...
Ref. BOT 2111
548 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

APARTAMENT 2+1 PER QERA NE KOMUNEN E P...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 750 € Zone 140 m²

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne komunen e Parisit tek kompleksi Kika1. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te kompleksit me 2 ashensor dhe administrim te mire. Ka nje siperfaqe 140m2 dhe organizohet...
Ref. BOT 2095
161 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

APARTAMENT 3+1 ME QIRA TEK FRESKU!!

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 500 € Zone 136 m²

Jepet me qira apartament 3+1 prane Restorant Fresku. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. ...
Ref. BOT 2054
320 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

APARTAMENT 2+1+2 POSTE PARKIMI TEK ELE...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 160000 € Zone 229 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i mire administruar. Ka nje sip. te brendshme 96.6m2 me organizim te brendshem prej : 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet me ndricim natyral dhe nje verand...
Ref. BOT 2053
3039 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KOMUNA E P...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 500 € Zone 98 m²

Jepet me qera apartament 2+1 ne Komunen e Parisit tek Kompleksi NIKU. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim dhe ka nje investim bashkohor ne arredimin e tij. Organizohet ne 1 sallon te bollshem me...
Ref. BOT 2039
478 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE+ VERAN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 130000 € Zone 178 m²

Shitet apartament 3+1+2+verande ne zonen e liqenit te thate ne rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati te ri me administrim te mire dhe dokumentacion te rregullt hipotek...
Ref. BOT 2015
637 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

SHITET APARTAMENT 4+1+2 TEK BLLOKU 1-M...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 155000 € Zone 154 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek blloku 1-maji perball diplomat2, Vasil Shanto. Organizohet ne 1 sallon te bollshem me kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi te ndara nga zona ...
Ref. BOT 1967
684 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA PRANE QENDRE...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 280 € Zone 109 m²

Jepet me Qira apartament 2+1+2 tek qendra kristal. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon te bollshem bashk me ambientin e gatimit, 2 tualete, 2 ballkone. Disponon nje mobilim te mire dhe...
Ref. BOT 1842
693 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PERBALL CRIS...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 76000 € Zone 104 m²

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuar të Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 104m2, i organizuar në 2 dhoma gjumi, një tualet, tre ballkone, një sallon të madh me ambjent ngrëni...
Ref. BOT 1780
3418 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE MINISTR...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 130000 € Zone 99 m²

Shitet ambient komercial me siperfaqe te brendshme 99m2. Ambienti eshte open space dhe ka 1 depo, 1 tualet. Ka nje fasade xhami 10m linear dhe shikueshmeri nga rruga. Ne zone jane disa institucione sh...
Ref. BOT 1723
384 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

SHITET AMBIENT I PERSHTATSHEM PER BIZN...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: Zone 78 m²

Apartament ne katin 0 per shitje ne rruge kryesore tek shushica. Ambienti mund te perdoret per biznese te ndryshme si : parukeri, estetik, klinik dentare,zyra noterie, avokatie etj. Disponon certifika...
Ref. BOT 1644
355 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

APARTAMENTI 1+1 PER QIRA NE QENDER!

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 350 € Zone 75 m²

Apartament 1+1 me qira tek Rr.Barrikadave afer qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me administrim shume te mire. Organizohet ne 1 sallon te bollshem bashke me zonen...
Ref. BOT 1578
774 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK TO...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 73000 € Zone 95 m²

Shitet apartament tek kompleksi TOWER BRIDGE 3. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 95.6m2 dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem bashke me zonen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. Ndodh...
Ref. BOT 1516
3441 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2TEK KOMPLEKSI C...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 88400 € Zone 104 m²

Shitet apartament 2+1+2 tualete tek zona e Liqenit te thate me sip. te brendshme 104m2. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madh qe lidhet me ambientin e gatimit, 2 tualete, dhe te 3...
Ref. BOT 1442
1601 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247