zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE KOMBIN...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 200 € Zone 52 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te sapoperfunduar. Eshte i organizuar ne dhome ndenje , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Eshte totalisht i areduar dhe ne menyre te mire ....
Ref. aulona 384
37 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LUNGOMARE

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 42000 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet prane karburant Rires ne Lungomare ne katin e shtate nga toka te nje pallati te ri , zone e preferuar gjate cdo stine te vitit . Eshte i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi , nje sall...
Ref. aulona 382
84 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI NE BULEVARDIN K...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 295000 € Zone 200 m²

Ambienti aktualisht funksionon si lokal dhe shitet totalisht i areduar ne menyre moderne . Eshte i organizuar nga nje salle , nje ambient i cili mund te perdoret si zyre , kuzhine etj , nje ambient te...
Ref. aulona 381
56 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM QENDER...

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 41000 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi , nje sallon , nje tualet dhe nje ballkon qe vin rreth e rrotull apartamentit . Ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri , ofron pamje te de...
Ref. aulona 380
52 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE TREGU ...

Vlorë › Vlorë › Cole
Per Qira: 125 € Zone 115 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi te medhaja , nje sallon , nje ballkon dhe dy tualete njeri prej te cileve ne nje nga dhomat e gjumit . Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri t...
Ref. aulona 378
98 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET DYQAN NE TRANSBALLKANIKE TE ISH...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 29000 € Zone 72 m²

Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nga toka te pallatit me te ri te ndertuar te ish-parku i Tregtise . Eshte i pershtatshem per ambiente te ndryshme si : klinika dentare , parukeri , zyra etj ... Dyqani m...
Ref. aulona 371
104 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET GARSONIERE TE ISH-PARKU I TREGT...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 17820 € Zone 39 m²

Garsonierja ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me punime cilesore . Ndodhet te ish Parku i Tregtise , shume afer zones se Skeles , vetem 5 minuta largesi ne kembe . Ofron mundesi te mire ...
Ref. aulona 370
128 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET ME QERA BAR / PUB NE LUNGOMARE T...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 1300 € Zone 200 m²

Bar/Pub eshte i investuar kohet e fundit ne menyre moderne . Ka siperfaqe te brendshme 100m2 dhe siperfaqe te jashtme te shfrytezueshme prej 100m2 . Ambienti ka izolim akustik ne mur dhe ne vetrate ,...
Ref. aulona 369
204 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET GARSONIERE TE ISH-PARKU I TREGT...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 18255 € Zone 40 m²

Garsonierja ndodhet ne katin e 10 banim te nje pallati te ri me pamje pjeserisht te detit , i sapoperfunduar dhe me punime te mira . Ndodhet te ish- Parku i Tregtise , vetem 5 minuta largesi ne kembe ...
Ref. aulona 367
155 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET GARSONIERE TE ISH-PARKU I TREGT...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 18255 € Zone 40 m²

Garsonierja ndodhet ne katin e 9 banim te nje pallati te ri me pamje pjeserisht te detit , i sapoperfunduar dhe me punime te mira . Ndodhet te ish- Parku i Tregtise , vetem 5 minuta largesi ne kembe n...
Ref. aulona 366
90 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

OKAZION APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE B...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 25000 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 ne shitje ne bulevardin kryesor te Vlores perballe Konad . Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues . Apartamenti eshte i investuar dhe plote drite. Eshte i organizuar ne dy dhoma ...
Ref. aulona 361
499 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

VILE 2 KATESHE ME PAMJE PIKTORESKE NE ...

Vlorë › Vlorë › Kalaja
Per Shitje: 150000 € Zone 0 m²

Vila eshte nje ndertim i ri dhe me punime shume cilesore ne detaje , e organizuar ne 2 kate me siperfaqe te banueshme 128m2 . Eshte e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 496.5m2 dhe e organizuar ne ka...
Ref. aulona 358
272 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TOTALIS...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 70000 € Zone 89 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ne bulevardin kryesor Vlore - Skele , pallat i mireadministruar me punime teper cilesore , me sistem kamerash dhe mundesi parkimi per banoret. ...
Ref. aulona 357
248 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET ME QERA DYQAN NE KATIN E 1 NE BR...

Vlorë › Vlorë › ALBANO E ROMINA
Per Qira: 120 € Zone 0 m²

Dyqani ndodhet ne katin e pare te objektit dhe eshte i pozicionuar prane parkut te lojrave Aulona . Ka nje siperfaqe te brendshme 30m2 e organizuar ne hapesire te lire dhe nje tualet . Kompleksi eshte...
Ref. aulona 352
147 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET ME QERA DYQAN NE KATIN E DYTE NE...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Dyqani ndodhet ne katin e dyte nga toka te kompleksit me nje siperfaqe prej 57m2 e brendshme e organizuar ne hapesire te plote dhe nje tualet . Dyqani ka vetrate totale xhami gje qe i mundeson dukshm...
Ref. aulona 350
168 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN PARTIZ...

Vlorë › Vlorë › Spitali
Per Shitje: 72000 € Zone 0 m²

Shtepia ndodhet shume prane te gjitha faciliteteve te nevojshme si : shkolla , bashkia e vendit , qendrat shendetesore etj. Eshte e mireorganizuar ne dy kate : kati i pare mund te perdoret si garazhd ...
Ref. aulona 349
196 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET ME QERA DYQAN NE LUNGOMARE PERBR...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 150 € Zone 0 m²

Dyqani ndodhet ne katin e pare nga toka te nje pallati te ri me siperfaqe neto 60.06m2 dhe me orientim nga Jugu. Eshte lehtesisht i aksesueshem nga shetitorja e Lungomares . Per me teper informacion ...
Ref. aulona 347
124 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SUPER APARTAMENT 3+1 ME QERA NE SKELE ...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qera super apartament 3+1 ne zonen e Skeles shume prane te gjitha faciliteteve . I areduar teresisht i ri dhe ne menyre te mire ky apartament eshte i mireorganizuar ne nje sallon te madh se b...
Ref. aulona 339
255 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES 9...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 31000 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , nje sallon se bashku me kuzhinen , nje tualet dhe nje ballkon . Ka siperfaqe te brendshme 73m2 me certifikate pronesie. Ndodhet ne katin e 3 banim t...
Ref. aulona 338
326 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES 9...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 29000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 prane shkolles 9-vjecare '' Ismail Qemali '' vetem 5 minuta largesi ne kemb nga bulevardi kryesor Vlore-Skele . Apartamenti eshte 68 m2 me certifikate pronesie. Eshte i mireorgan...
Ref. aulona 337
349 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BULEVARDIN ...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri ne bulevardin kryesor te qytetit te Vlores. Eshte i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi , nje sallon se bashku me ambientin e gatimit , dy tualete n...
Ref. aulona 335
443 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

JEPET ME QERA DYQAN NE LUNGOMARE

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 180 € Zone 0 m²

Jepet me qera dyqan ne katin e 1 te nje pallati te ri ne Lungomare pas Konsullates Italiane . Eshte mundesi e mire investimi fale aksesit qe ka me zonen e Lungomare dhe vendi ne te cilin ndodhet eshte...
Ref. aulona 334
194 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

OKAZION APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE KO...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 37000 € Zone 55 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , nje sallon + kuzhine , nje tualet dhe nje ballkon me pamje pjeserisht te detit . Ndodhet ne katin e 2 banim te kompleksit . Ofron post parkimi dhe s...
Ref. aulona 332
495 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02
Property

OFROHET PAPAFINGO ME QERA DITORE PER S...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 80 € Zone 0 m²

Eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi , dy dhoma ndenje , dy tualete dhe nje verande me pamje te detit. Ndodhet prane hotel Rexhines ne rrugen Pavlo Flloko. Eshte i pershtatshem per 7- 8 persona . Ofro...
Ref. aulona 331
237 Vizita
Agent
Bruno Xhaferaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 63 528 02