zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET VILA NE ZONEN E KODRES SE DIELL...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 450000 € Zone 0 m²

Vila ndodhet ne nje pozicion teper te favorshem,ne nje zone te kompletuar nga ana e infrastruktures dhe prane unazes se Tiranes e cila lehteson levizjen.Vila eshte ndertim i ri dhe me rifinitura teper...
Ref. PREMIUM 689
164 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE KO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 1500 € Zone 123 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim,shume prane zones me atraktive te qytetit te Tiranes.Pozicionohet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura teper cilesore,prane cdo sherbi...
Ref. PREMIUM 687
99 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI NE ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 105000 € Zone 111 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit, shume prane Parkut te Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zone...
Ref. PREMIUM 681
164 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BIG MARKET...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 86000 € Zone 118 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit ne nje ndertim te ri,me rifinitura cilesore dhe i pozicionuar prane sherbimeve kryesore te zones.Apartamenti orientohet nga jug-lindja,orientim i cili ...
Ref. PREMIUM 680
212 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E KOPES...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Shitje: 149000 € Zone 160 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ne nje pozicion teper te favorshem.Apartamenti orientohet nga veri-lindja dhe ofron ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar.Ndodhet pra...
Ref. PREMIUM 677
166 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ZONEN E LI...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 250 € Zone 112 m²

Apartamenti pozicionohet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura teper cilesore.Orientohet nga jug-perendimi dhe organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te perbashket,dy dhoma gjumi,dy tualete dh...
Ref. PREMIUM 674
126 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ZONEN E LIQ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 420 € Zone 167 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit shume prane Parkut te Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te ...
Ref. PREMIUM 673
90 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 91000 € Zone 114 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit shume prane Parkut te Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te ...
Ref. PREMIUM 672
176 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE ZONEN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 100000 € Zone 126 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit shume prane Parkut te Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te ...
Ref. PREMIUM 671
157 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET DUPLEX NE ZONEN E LIQENIT TE TH...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 102000 € Zone 128 m²

Duplexi ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane kodrave te liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nje ndertim cilesor, me rifinitura shume te mira. Ndodhet ne katin e kat...
Ref. PREMIUM 670
128 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 51000 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane kodrave te liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nje ndertim cilesor, me rifinitura shume te mire. Apartamenti orient...
Ref. PREMIUM 669
266 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 51000 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane kodrave te liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nje ndertim cilesor, me rifinitura shume te mira. Apartamenti orient...
Ref. PREMIUM 668
132 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 80000 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane Kodrave te Liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nje ndertim cilesor, me rifinitura shume te mira. Ndodhet ne katin e...
Ref. PREMIUM 667
432 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 99000 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit shume prane Parkut te Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te ...
Ref. PREMIUM 663
213 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPESHTIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 90000 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per ajrin e paster dhe qetesine qe ofron. Ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti orientohet nga jug-...
Ref. PREMIUM 661
317 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 135000 € Zone 143 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane Kodrave te Liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nga ndertimet me cilesore te zones, me rifinitura shume te mira. Ndo...
Ref. PREMIUM 658
291 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E KOPES...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 89000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per ajrin e paster dhe qetesine qe ofron. Ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti orientohet nga jug-...
Ref. PREMIUM 654
2233 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

APARTAMENT 3+1 PER QIRA NE ZONEN E LIQ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 500 € Zone 135 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate, e preferuar per nje jetese midis ajrit te paster dhe qetesise qe e karakterizon kete zone. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim i ri ,...
Ref. PREMIUM 653
154 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

PENTHOUSE 3+1+2 POSTE PARKIMI NE ZONEN...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 1000 € Zone 260 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones te konceptuara si ambiente rezidenciale banimi.Zona ofron qetesine dhe ajrin e paster te periferise por edhe infrastrukturen e nevojshme.A...
Ref. PREMIUM 648
114 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

AMBIENT KOMERCIAL (MAGAZINE) PER QIRA ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Ambienti komercial ndodhet ne nje zone te aksesueshme lehtesisht pasi lidhet me unazen e madhe te Tiranes e cila lehteson transportin.Infrastruktura e zones eshte e perfunduar.Ambienti eshte i pajisur...
Ref. PREMIUM 647
59 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

DUPLEX PER QIRA NE ZONEN E LIQENIT TE ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 1000 € Zone 235 m²

Duplexi ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit shume prane Parkut te Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore t...
Ref. PREMIUM 646
157 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E KOPES...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 73000 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura teper cilesore.Orientohet nga jug-lindje-perendimi duke siguruar ndricim natyral te ambienteve te banimit . Apartamenti organizohet ne nje dh...
Ref. PREMIUM 642
808 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE ZONEN E ...

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Ambienti komercial ndodhet ne nje pozicion teper te favorshem per zhvillimin e aktivitetit ekonomik pasi ndodhet ne nje nga rruget kryesore te zones ku levizja e kembesoreve eshte e larte.Ne cmim jan...
Ref. PREMIUM 641
130 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET PENTHOUSE 3+1+2 POSTE PARKIMI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 280000 € Zone 260 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones te konceptuara si ambiente rezidenciale banimi.Zona ofron qetesine dhe ajrin e paster te periferise por edhe infrastrukturen e nevojshme.A...
Ref. PREMIUM 640
225 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773