zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet PENTHOUSE 3+1 tek Perla Resort,...

Tirana › Tirana › Gjiri i Lalezit
Per Shitje: 120000 € Zone 185 m²

Ne Gjirin e Lalezit, tek Perla Resort, shitet apartament 3+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe te fundit te nje prej godinave te resoritit. Disponon edhe verande me siperfaqe 65m2. Planimetri...
Ref. INFO 1517
237 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet ambjent komercial buze rruge ne...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 260000 € Zone 70 m²

Ne fillim te rruges Don Bosko shitet ambjent komercial me siperfaqe totale 70m2. Ambjenti pozicionohet me vizibilitet maksimal buze rruges kryesore. Ne prone jane kryer investime per sa i perket pjese...
Ref. INFO 1502
109 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Apartament modern per qira tek Komplek...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 750 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje nga komplekset me te mira tek Komuna e Parisit , Kika 2 ! Organizohet me dhome ndenje+kuzhine, dy dhoma gjumi me garderobe, dy tualete dhe nje ballkon. Apa...
Ref. INFO 1491
30 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

EKSKLUZIVE AMBJENT KOMERCIAL / ZYRE T...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Shitje: Zone 110 m²

Ambjenti komercial i pozicionuar ne katin e pare ne nje godine prestigjoze si "Ambasador 1" , ne zonen e RTSH ose Liceut Artsitik. Me siperfaqe neto 100m2 eshte pershtatur si zyre e ndare ne dy ambjen...
Ref. INFO 1479
383 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Jepet me qira apartament tek Vollga, D...

Durrës › Durrës › Currila
Per Qira: 430 € Zone 125 m²

Ne zonen e Vollges ne Durres, tek "2 Kitarrat" jepet me qira apartament 2+1. Me siperfaqe 120m2 organizohet me korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, kuzhinen e vecuar, dy dhomat e gjumit, ...
Ref. INFO 1474
252 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibr...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 105000 € Zone 100 m²

Ne rrugen e Dibres shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe totale 100.8m2, organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e nd...
Ref. INFO 1473
402 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet Vile tek Pishat e Buta, Mali i ...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 200000 € Zone 500 m²

Ne nje fshat turistik rezidencial tek Pishat e Buta, shitet Vile dy kateshe e investuar. Me siperfaqe 93m2 per kat dhe 186m2 total , vila organizohet ne holl ndenje , kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi...
Ref. INFO 1426
299 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet Vile tek Pishat e Buta , Mali i...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 220000 € Zone 500 m²

Ne nje fshat turistik rezidencial tek Pishat e Buta, shitet Vile dy kateshe e investuar. Me siperfaqe 93m2 per kat dhe 186m2 total , vila organizohet ne holl ndenje , kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi...
Ref. INFO 1425
346 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK NOBIS, LIQEN...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: Zone 220 m²

Ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, tek Liqeni, shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 144m2. Ndodhet ne katin e katert banim te kompleksit Nobis, me cilesi te larte ndertimi, administrim d...
Ref. INFO 1423
829 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 300 € Zone 65 m²

Ne rrugen e Kavajes, perballe Deliorgjit, jepet me qira apartament 1+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me dy ashensore. Pallati eshte i mireadministruar dhe shume i sigurte...
Ref. INFO 1411
747 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet apartament 3+1 ne Bllok !

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: Zone 190 m²

Ne nje prej ndertasave me te reja ne Tirane mbrapa Sky Tower, shitet apartament 3+1 ! Ndodhet ne katin e 8 te godines me siperfaqe totale 193 m2. Organizohet me korridor qe ben shperndarjen ne ambjent...
Ref. INFO 1409
302 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet apartament 3+1 ne Bllok !

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: Zone 174 m²

Ne nje prej ndertasave me te reja ne Tirane mbrapa Sky Tower, shiten apartamente 3+1 ! Ndodhen ne katin e 6, 8, 10 dhe 14 te godines me siperfaqe totale 174.4 m2. Organizohet me korridor qe ben shpern...
Ref. INFO 1408
117 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet apartament 3+1 ne Bllok !

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: Zone 137 m²

Ne nje prej ndertasave me te reja ne Tirane mbrapa Sky Tower, shiten apartamente 3+1 ! Ndodhen ne katin e 6, 8, 10 dhe 14 te godines me siperfaqe totale 137.5 m2. Organizohet me korridor qe ben shper...
Ref. INFO 1407
143 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet Apartament 2+1 ne Bllok !

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: Zone 107 m²

Ne nje prej ndertasave me te reja ne Tirane mbrapa Sky Tower, shiten apartamente 2+1 ! Ndodhen ne katin e 6, 8, 10 dhe 14 te godines me siperfaqe totale 107.5 m2. Organizohet me korridor qe ben shper...
Ref. INFO 1406
512 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Jepet me qira apartament prane Tregut ...

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Qira: 230 € Zone 62 m²

Ne rrugen Todi Shkurti, prane Tregut Elektrik dhe Qytet Studenti, jepet me qira apartament 1+1 ! Me siperfaqe te brendshme 55m2 organizohet ne dhome ndenje & ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ba...
Ref. INFO 1403
682 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet Apartament 2+1 tek Perla Resort...

Tirana › Tirana › Gjiri i Lalezit
Per Shitje: 75000 € Zone 92 m²

Ne Gjirin e Lalezit, tek Perla Resort, shiten apartamente 2+1 ! Apartamentet ndodhen ne katin e dyte te nje prej godinave te resoritit. Planimetrite e rregullta, cilesia e larte e punimeve, qetesia, k...
Ref. INFO 1397
270 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet Apartament 2+1 tek Perla Resor...

Tirana › Tirana › Gjiri i Lalezit
Per Shitje: 75000 € Zone 89 m²

Ne Gjirin e Lalezit, tek Perla Resort, shiten apartamente 2+1 ! Apartamentet ndodhen ne katin e pare te nje prej godinave te resoritit. Planimetrite e rregullta, cilesia e larte e punimeve, qetesia, ...
Ref. INFO 1396
240 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rrug...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 430 € Zone 110 m²

Ne rrugen e Kavajes, perballe Deliorgjit, jepet me qira apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me dy ashensore. Pallati eshte i mireadministruar dhe shume i sigurte...
Ref. INFO 1386
642 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Dibr...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 54000 € Zone 62 m²

Ne rrugen e Dibres, tek kompleksi Tower Bridge I, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.07m2. Ndodhet te katin e trete teknik te pallatit te ndertuar ne vitin 2012, me cilesi te mire ndertimi, me sist...
Ref. INFO 1382
1112 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet Apartament 1+1 tek Gjimnazi Par...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 71000 € Zone 62 m²

Ne rrugen '4 Deshmoret' , prane gjimnazit Partizani, shitet apartament 1+1 ! Pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te ri me cilesi te larte ndertimi, apartamenti ka siperfaqe totale 62.42m2. O...
Ref. INFO 1374
898 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Jepet me qira Godine Luksoze Biznesi !...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: Zone 7610 m²

Kjo prone ndodhet buzë rrugës kryesore "Dritan Hoxha" ne hyrje te kryeqytetit me distance pothuaj te barazlarguar mes “Zogut te Zi” dhe Sheshit “Shqiponja. Duke përfshirë katin përdhe në total objekt...
Ref. INFO 1372
162 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet Apartament 2+1 prane qendres te...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 96000 € Zone 77 m²

Ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati me cilesi te larte ndertimi, me dy ashensore. Me siperfaqe totale 77m2, organizohet ne...
Ref. INFO 1347
548 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Jepet me qira Ambjent Komercial ne Don...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 1200 € Zone 70 m²

Ne fillim te rruges Don Bosko jepet me qira ambjent komercial me siperfaqe totale 70m2. Ambjenti pozicionohet me vizibilitet maksimal buze rruges kryesore. Ne prone jane kryer investime per sa i perk...
Ref. INFO 1344
262 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet Apartament 2+1 tek Tregu Elektr...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 105000 € Zone 115 m²

Ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe Minibashkise nr.2 tek Tregu Elektrik shitet apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ! Organizohet ne korridor i cili ben sh...
Ref. INFO 1341
460 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875