zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

DUPLEX LUKS PER QIRA TE KODRA E DIELL...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Qira: 1000 € Zone 135 m²

Duplexi ndodhet te Kodra e Diellit "Rezidenca 1" ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Duplexi eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, 2 tualete, m...
Ref. BOT 2123
90 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

APARTAMENT 3+1 +2 POSTE PARKIMI PER QI...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 1500 € Zone 173 m²

Jepet apartament per zyra/biznes me qira.Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo ne Rr. "Zenel Baboci". Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te Tiranes. Ne çmim perfshihen 2 pos...
Ref. BOT 2113
154 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 MBI BIG MARKET P...

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 130000 € Zone 162 m²

Apartamenti ndodhet te Rr. "Rrapa hekalit"ne katin e trete. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 162m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, nje soxhorno e madhe, dy tualete, tre ballkone. Apartamenti ndod...
Ref. BOT 2081
204 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET NJESI NE SARANDE!

Sarande
Per Shitje: 175000 € Zone 169 m²

Shitet ambjent komercial ne qender te Sarandes tek sheshi "Europa". Ambjenti ndodhet ne katin e dyte me nje lokacion shume te favorshem. Aktualisht ambjenti eshte i ndare ne tre ambjente te ndryshme t...
Ref. BOT 2042
74 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE GJIRI I LALEZ...

Tirana › Tirana › Gjiri i Lalezit
Per Shitje: 65000 € Zone 81 m²

Apartamenti ndodhet te Gjiri i Lalezit, ne nje nga zonat me te preferuara. Apartamenti ndodhet te kompleksi LURA 3 ne katin e 2 te nje apartamenti te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 81.94m2 e ...
Ref. BOT 2031
190 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

2+1 me Qira përballë Ring Center

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 600 € Zone 110 m²

2+1 me Qira përballë Ring Center Apartamenti ndodhet në katin e dymbëdhjetë të një ndërtimi të ri e të mirëadministruar. Organizohet në dy dhoma gjumi e një ambjent të këndshëm ndenje ngrënie e ga...
Ref. BOT 2030
175 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET/JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana › Gjykata e Faktit Tirane
Per Shitje: 185000 € Zone 63 m²

Ambjenti komercial ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte, me nje siperfaqe totale prej 63.84m2. Ambjenti ka nje fasade perball rruges kryesore qe mund ...
Ref. BOT 2024
184 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET BIZNESI PARUKERI+QENDER ESTETIK...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 17000 € Zone 71 m²

Biznesi ndodhet ne Rr.Myslym Shyri ne krahe te Big Market. Biznesi eshte parukeri, qender estetike dhe fustane nuserie. Ka nje siperfaqe totale prej 71m2. Ndodhet ne katin 0 me nje investim shume te m...
Ref. BOT 2005
278 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIEL...

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 70000 € Zone 118 m²

Shitet apartament tek Kodra e Diellit ! Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 soxhorno e madhe me 1 ballkon,2 tualete,njeri prej te cileve eshte me dritare. Apartamenti ndodhet ne katin e...
Ref. BOT 1942
323 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE BAR KAFE MBRAP...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 200000 € Zone 64 m²

Ambjenti komercial ndodhet ne rrugen "Bardhok Biba" mbrapa 15 kateshit. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte, aktualisht eshte i dhene me qira 500 euro ne muaj. Ambjenti shitet i mobiluar ose sipas kerkes...
Ref. BOT 1933
403 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

Shitet 2+1 te Kodra e Diellit

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 75000 € Zone 101 m²

Shitet 2+1 te Kodra e Diellit Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri pesë katësh pa ashensor .Organizohet në dy dhoma gjumi me dalje në verandë prej 22 m2 ,një dhomë të bollshme ndenje gatimi e ...
Ref. BOT 1912
909 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

2+1 me Qira te Rezidenca Kodra e Diell...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 500 € Zone 98 m²

2+1 me Qira te Rezidenca Kodra e Diellit 1 Apartamenti ndodhet në një nga rezidencat më të preferuara në Tiranë.I mobiluar me kushte bashkëkohore dhe gjithçka e projektuar me arkitekt është një inves...
Ref. BOT 1889
382 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

JEPET ME QIRA VILE 3 KATE TEK KOMPLEK...

Tirana › Tirana › Lunder
Per Qira: 2500 € Zone 385 m²

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te qeta dhe me te mira ne Lunder! Vila eshte ne nje ndertim te ri,e investuar. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te qete, mundesi e mire zhvillimi. Vila eshte...
Ref. BOT 1862
519 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE MYSLYM SHYRI!...

Tirana › Tirana › Rruga Muhamet Gjollesha
Per Shitje: 135000 € Zone 0 m²

Apartamenti është i organizuar në një sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, njera me garderobë, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është i pabanuar dhe tërësisht i restauruar. Orientohet nga...
Ref. BOT 1839
616 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KODRA E DIELL...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 65000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet te "Rezidenca 1" Kodra e Diellit! Apartamenti është i organizuar në një dhomë gjumi, një dhomë ndenje, ballkon, tualet! Apartamenti shitet i mobiluar. Për një vizitë në pronë mund ...
Ref. BOT 1813
580 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KODRA E DIELL...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet te "Rezidenca 1" Kodra e Diellit ne nje nga zonat me te preferuara! Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet! Per nje vizite ne prone mund te...
Ref. BOT 1810
830 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TE KODRA ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 135000 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodht brenda te '' Rezidenca 1'' Kodra e Diellit! Apartamenti eshte i ri, i pabanuar me perpara, teresisht i restauruar! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes! ...
Ref. BOT 1809
1709 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

Shitet Vilë Dy katëshe + truall në Vor...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 260000 € Zone 135 m²

Shitet Vilë Dy katëshe + truall në Vorë Vila ndodhet në fshatin Muçaj përballë Vorës 100 m nga rruga kryesore Tiranë-Durrës.Organizohet në dy kate ku kati i parë është konceptuar kryesisht ambjent g...
Ref. BOT 1682
827 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

Shitet apartament te Gjiri i Lalëzit K...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 64000 € Zone 80 m²

Shitet apartament te Gjiri i Lalëzit Kompleksi Lura 2 Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të reja të Gjirit të Lalëzit.Organizohet në dy dhoma gjumi e një ambjent të bollshëm ndenje e ngrëni...
Ref. BOT 1669
995 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

2+1 me qira te Kopshti Zoologjik

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri te kopshti zoologjik.Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe teresisht te reja.I shtruar teresisht me parket dhe me ngrohj...
Ref. BOT 1636
272 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

Shitet Tokë tek Gjiri i Lalëzit

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 2640000 € Zone 22000 m²

Shitet Tokë tek Gjiri i Lalëzit Toka ndodhet pranë detit dhe në anë të saj kalon dhe rruga kryesore gjë që e bën një alternativë shumë të mirë për investim.Për një informacion të hollësishëm na konta...
Ref. BOT 1617
287 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

Ambjent komercial me Qira te Komuna e ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 800 € Zone 120 m²

Ambjent komercial me Qira te Komuna e Parisit Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore në katin përdhe të një pallati pranë Qendrës Kristal.Ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe ka funksionuar më parë si ...
Ref. BOT 1604
397 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

2+1 Për Shitje në Fresk

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 67000 € Zone 103 m²

2+1 Për Shitje në Fresk Apartamenti ndodhet në një pallat me punime shumë cilësore me ashensor si dhe vend parkimi të përfshirë në çmim.Organizohet në dy dhoma gjumi,një ambjent të bollshëm ndenje e ...
Ref. BOT 1529
1014 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601
Property

Shitet Apartament 3+1 Në Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 235000 € Zone 146 m²

Shitet Apartament 3+1 Në Bllok Apartamenti ndodhet në një ndërtim ekzistues por të mirëadministruar i cili monitorohet me sistem kamerash sigurie.Organizohet në tre dhoma gjumi ,një ambjent të bollsh...
Ref. BOT 1513
2859 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601