zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 260000 € Zone 161 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 161 m2 e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mi...
Ref. bot 2423
229 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

DUPLEX LUKS PER SHITJE TE KODRA E DIEL...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Shitje: 295000 € Zone 135 m²

Duplexi ndodhet te Kodra e Diellit "Rezidenca 1" ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Duplexi eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, 2 tualete, me...
Ref. bot 2410
78 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2+POST PARKIMI T...

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Shitje: 210000 € Zone 140 m²

Apartamenti ndodhet te Blv.Zhan D'Ark, Brryli. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 140m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje sallon te bollshem, dy tualete (njeri me dritare), korridor i madh, 2 ...
Ref. bot 2401
259 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET NDERTESE NE VLORE!

Vlorë › Vlorë › Rradhime
Per Shitje: 250000 € Zone 102 m²

Ndertesa ndodhet prane Hotel Jonufer 50m mbi rrugen kryesore.Siperfaqja totale e truallit eshte 300 m2 dhe 500 m2 eshte ullishte prane nderteses.Kati pare i nderteses eshte totalisht i perfunduar dhe...
Ref. bot 2398
138 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE KODRA ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Qira: 600 € Zone 103 m²

Jepet apartament 2+1 te Rezidenca 1.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ka nje siperfaqe totale prej 93 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 2 dhoma gjum...
Ref. bot 2394
175 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET NJESI TE RRUGA E QELQIT

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 220000 € Zone 122 m²

Shitet njesi ne Rrugen e Qelqit.Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 122 m2 + 26 m2 jane 2 verandat.Biznesi ofrohet totalisht i arreduar ne gjendje te mire pune.Aktualishte eshte ne gjendje pune dh...
Ref. bot 2383
303 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

Tirana › Tirana › Durres
Per Shitje: 38000 € Zone 76 m²

Apartamenti ndodhet brenda qytetit te Durresit ( Mbrapa Stadiumit Niko Dovani) , ne nje pallat te ri ne katin e 5.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 67.60 m2 dhe organizohet ne 1 sallon ndenje/...
Ref. bot 2375
166 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TE LIQENI I TIRA...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 145000 € Zone 160 m²

Shitet apartament te Liqeni i Tiranes me nje siperfaqe totale prej 160m2.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar.Apartamenti eshte i organizuar ne 1 kuzhin gatimi te vecuar,1 sall...
Ref. bot 2330
824 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

Shitet Komercial Buze Rruges Bardhyl...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 170000 € Zone 49 m²

Shitet Komercial buze Rruges Bardhyl! Per shkak te pozicionimit ne unazen e vogel ne nje nga zonat me te preferuara per tregeti nderkohe qe eshte i dhene me qera e ben nje mundesi te mire investimi! ...
Ref. bot 2299
201 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL TE STADIUMI D...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 977000 € Zone 162 m²

Shitet ambjent komercial ne Rrugen Zenel Baboci (Stadiumi Dinamo).Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.Ka nje siperfaqe totale prej 162.94m2.Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri...
Ref. bot 2288
443 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL ZONEN ...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 750 € Zone 80 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne zonen e Brrylit.Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2.Ambjenti ndodhet ne katin 0 perball poliklinikes Iraniane.Ambjenti mund te sherbej per aktivitete te ndry...
Ref. bot 2237
284 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2+1 POST PARKIMI...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 195000 € Zone 130 m²

Shitet apartament 3+1+2+1 post parkimi te rruga Ismail Qemali perball Piceri Era .Apartamenti ndodhet ne nje na zonat me te frekuentuara,ne nje pallat te ri te mire administruar.Apartamenti ke nje si...
Ref. bot 2224
738 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2+2 POST...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 1200 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodhet te Kodra e Diellit "Rezidenca 1" ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150m2 te organizuar ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, dy ...
Ref. bot 2199
287 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2+2 POSTE PARKIM...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Shitje: 250000 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodhet te Kodra e Diellit "Rezidenca 1" ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150m2 te organizuar ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, dy ...
Ref. bot 2198
683 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMPLEKSI ORI...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 55000 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet te rruga e Dibres te kompleksi Orion.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68.8m2 te organizuar ne nje dhome ndejnje/ngrenie,nje dhome gjumi,1tualet.Apartamenti ka nje orjentim ...
Ref. bot 2185
953 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET MAGAZINE NE SELITE!

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 800000 € Zone 860 m²

Magazina ndodhet ne Selite. Magazina ka nje siperfaqe totale prej 860m2 . Magazina eshte e dhene aktualisht me qira nje subjekti privat, 4500 Euro/muaj (bruto). Magazina eshte e pershtatshme per vepri...
Ref. bot 2184
228 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI FER...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 168000 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet te Kompleksi "Ferrar" ne nje nga ndertimet me te reja dhe me cilesore. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 84.68m2 te organizuar ne nje dhome ndenje/ngrenje, 2 dhoma gjumi, korrido...
Ref. BOT 2164
374 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

Jepet me qira ambjent komercial te kom...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 500 € Zone 53 m²

Ambjenti komercial ndodhet te kompleksi "FerrarI"perball Stadiumit Dinamo.Ambjenti ndodhet ne katin e 2 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cileosre te zones.Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 53 m...
Ref. BOT 2163
133 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE KOMPLEKSI F...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 250000 € Zone 125 m²

Apartamenti ndodhet te kompleksi "Ferrari"perball Stadiumit Dinamo.Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me te reja dhe me cilesore te zones.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 125,76m2 te org...
Ref. BOT 2162
336 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE KOMPLEKSI F...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 178000 € Zone 89 m²

Apartamenti ndodhet te Kompleksi "Ferrari" perball Stadiumit Dinamo! Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me te reja dhe me cilesore te zones. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 89.61m2 te organi...
Ref. BOT 2161
225 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE KOMPLEKSI F...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 260000 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet te Kompleksi "Ferrar" ne nje nga ndertimet me te reja dhe me cilesore. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 130.88m2 te organizuar ne nje sallon te madh, tre dhoma gjumi, korridor,...
Ref. BOT 2160
239 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

APARTAMENT 3+1 +2 POSTE PARKIMI PER QI...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 1500 € Zone 173 m²

Jepet apartament per zyra/biznes me qira.Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo ne Rr. "Zenel Baboci". Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te Tiranes. Ne çmim perfshihen 2 pos...
Ref. BOT 2113
304 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 MBI BIG MARKET P...

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 130000 € Zone 162 m²

Apartamenti ndodhet te Rr. "Rrapa hekalit"ne katin e trete. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 162m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, nje soxhorno e madhe, dy tualete, tre ballkone. Apartamenti ndod...
Ref. BOT 2081
384 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET NJESI NE SARANDE!

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 175000 € Zone 169 m²

Shitet ambjent komercial ne qender te Sarandes tek sheshi "Europa". Ambjenti ndodhet ne katin e dyte me nje lokacion shume te favorshem. Aktualisht ambjenti eshte i ndare ne tre ambjente te ndryshme t...
Ref. BOT 2042
229 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681