zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE FR...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 83000 € Zone 90 m²

Shitet apartament 1+1 ne Fresk me siperfaqe 80.2m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te bukura, me te qete dhe relaksuese ne katin e katert te nje pallati te ri 5-katesh me ashensor. Orientimi Lindje -Pere...
Ref. bosko 321
65 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE DON ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 1800 € Zone 56 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 56m2. Ndodhet ne nje pallat te ri cilesor ne katin zero ne rruge kryesore, ka fisibilitet te larte shikushmerie. Per me shume info ose n...
Ref. bosko 320
35 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE (RESTORANT) + ...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 47000 € Zone 30 m²

Shitet njesi komerciale (Restorant) + biznes ne Yzberisht me siperfaqe 30m2. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe aktualisht funksionon si restorant, ka nje klientel te perditshme me gatimet tradicionale d...
Ref. bosko 318
66 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET SHTEPI 1-KATESHE + TRUALL NE DO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 100000 € Zone 111 m²

Shitet shtepi 1-kateshe ne Don Bosko me siperfaqe 76m2 dhe truall me siperfaqe 111m2. Ndodhet ne nje zone qe ofron shume qetesi dhe organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje...
Ref. bosko 317
177 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE D...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 78000 € Zone 78 m²

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 78 m2. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri cilesor me ashensor, i mireadministruar, ne rruge kryesore, i investuar, shitet i mobiluar...
Ref. bosko 316
153 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE DON ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 400 € Zone 142 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 142.5m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje ambient ndenjeje, ambient te vecante gatimi, tre ...
Ref. bosko 314
212 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Qira: 300 € Zone 45 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen Jordan Misja me siperfaqe 45m2. Ndodhet ne rruge kryesore ne katin 0 dhe eshte openspace, me nje tualet. Mund te perdoret per cdo lloj aktivitet biznesi (ka fu...
Ref. bosko 313
76 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ 2+1 NE LINZE...

Tirana › Tirana › Dajti
Per Qira: Zone 229 m²

Jepet me qira apartament luksoz 2+1 i nje vile 4-kateshe me siperfaqe 229m2 ne Linze, ne nje nga zonat me te bukura te Malit te Dajtit. Ndodhet ne katin e dyte, me siperfaqe banimi 114.6m2, oborr 15m2...
Ref. bosko 305
206 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 KATI 0 PRANE GJY...

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 219800 € Zone 78 m²

Shitet apartament 2+1 Kati 0 prane Gjykates se Krimeve te Renda me siperfaqe 78.5m2. Eshte i organizuar nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje koridor. Orientohet nga ...
Ref. bosko 297
201 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA DUPLEX LUKSOZ 2+1 NE LIN...

Tirana › Tirana › Dajti
Per Qira: Zone 230 m²

Jepet me qira duplex luksoz 2+1 i nje vile 4-kateshe me siperfaqe 230m2 ne Linze, ne nje nga zonat me te bukura te Malit te Dajtit. Siperfaqe banimi 134m2, siperfaqe garazhdi 30.6m2, ndodhet ne katin ...
Ref. bosko 294
204 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE DON BO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 120 € Zone 55 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne Don Bosko me siperfaqe 55m2. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri m...
Ref. bosko 292
397 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ 3+1 NE LINZE...

Tirana › Tirana › Dajti
Per Qira: Zone 724 m²

Jepet me qira apartament luksoz 3+1 i nje vile 4-kateshe me siperfaqe 724m2 ne Linze, ne nje nga zonat me te bukura te Malit te Dajtit. Ndodhet ne katin e pare, me siperfaqe banimi 163.5m2, oborr 461m...
Ref. bosko 291
226 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HARRY FULT...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 75000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 2+1 prane Harry Fultzit me siperfaqe te brendshme 90 m2. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe orientohet nga Lindje-Perendimi. Eshte i organizuar nga nje ambient nde...
Ref. bosko 289
591 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA VILE 2-KATESHE MBRAPA HI...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 700 € Zone 360 m²

Jepet me qira vile 2-kateshe mbrapa Hipotekes me siperfaqe 360m2, ka akses me rrugen Don Bosko dhe Jordan Misja. Organizohet ne katin e pare ka nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tua...
Ref. bosko 287
150 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT MODERN 2+1+2 NE RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga Ndre Mjeda
Per Shitje: 102000 € Zone 102 m²

Shitet apartament i ri 2+1+2 ne rrugen Ndre Mjeda, pallati AIC, prane kompleksit Kontakt me siperfaqe 102m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar. Organizohet nga nje ambie...
Ref. bosko 284
735 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

VILE LUKSOZE 4-KATESHE PER QIRA NE LIN...

Tirana › Tirana › Dajti
Per Qira: Zone 1751 m²

Jepet me qira vile luksoze 4-kateshe e re ne Linze, Dajt e projektuar ne dy duplekse ne nje nga zonat me te bukura, te qete dhe relaksuese me ajrin e paster te malit te Dajtit. Organizohet: Dupleksi 3...
Ref. bosko 283
187 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE BUL...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 300 € Zone 73 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane Bulevardit Zogu i Pare me siperfaqe 73m2. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor ne nje nga komplekset me relaksues, te qete, clodhes dhe mundeso...
Ref. bosko 279
553 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE RRUGEN FORTUZ...

Tirana › Tirana › Rruga Fortuzi
Per Shitje: 90000 € Zone 90 m²

Shitet apartament 3+1 ne rrugen Fortuzi me siperfaqe 90m2. Ndodhet ne katin 1te nje pallati 6-katesh ekzistues, ka akses me rrugen kryesore dhe gjithe fasilitetet e duhura se eshte afer qendres. Orien...
Ref. bosko 275
673 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE DON BO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 300 € Zone 76 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Don Bosko (Kompl. Vizion Plus) me siperfaqe 76m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje ...
Ref. bosko 274
203 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE 21DHJE...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1 te 21Dhjetori me siperfaqe 110m2. Eshte i organizuar ne 1 sallon ndenjeje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 koridor, 1 ballkon dhe orientohet nga Jug-Lindje. I mobilu...
Ref. bosko 272
245 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITEN 2 GARAZHDE NE RRUGEN E BOGDANEV...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 50000 € Zone 45 m²

Shiten 2 Garazhde ne rrugen e Bogdaneve me siperfaqe 45m2 ne nje pallat te ri ne katin -1. Jane bere investime te konsiderueshme si porta e automatizuar me hapje sekueciale. Per me shume info ose nje ...
Ref. bosko 259
245 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

TOKE PER SHITJE 6000M2 PRANE RRUGES SE...

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Shitje: 390000 € Zone 0 m²

Shitet Toke prane rruges se Rinasit me siperfaqe 6000m2. Disponon dokumenta te rregullta pronesie dhe ka pozicion te favorshem gjeografik me rruget kryesore. Cmimi 65 euro m2. Per me shume info ose nj...
Ref. bosko 257
205 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE PRO...

Tirana › Tirana › Brraga
Per Qira: 260 € Zone 52 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane Prokurorise se Tiranes me siperfaqe 52m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 7-katesh. Organizohet nga nje dhome ndenjeje, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi dh...
Ref. bosko 255
334 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1+2 NE DON ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 350 € Zone 190 m²

Jepet me qira apartament 4+1+2 ne Don Bosko me siperfaqe 150m2 dhe verande 40m2, i mobiluar. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje vile 3-kateshe prane rruges kryesore dhe orientohet nga jug-peren...
Ref. bosko 254
192 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378