zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA OBJEKT 3 KATE NE QENDER ...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Qira: 4000 € Zone 1030 m²

Jepet me qira vile 3 kateshe ne qender te yzberishtit. Objekt sherbimesh te organizuara si me poshet, Kati o, eshte 360 m2, mini market i cili eshte ne pune 70m2, + dqan materjale ndertimi 100m2, + dy...
Ref. ring 393
110 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET DUPLEKS 160M TEK RRUGA E KAVAJE...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 125000 € Zone 160 m²

Shitet duplex buze rruges se Kavajes fare prane bllokut te ambasadave. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje palati ekzistues 6 katesh. ka nje organizim te brendshem shume praktk me 3 dhoma gju...
Ref. ring 365
250 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET TOKE BUZE RRUGES KRYESORE NE GJ...

Gjirokastër › Gjirokastër › Gjirokastër
Per Shitje: 80000 € Zone 0 m²

Shitet toke truall, buze rruges kryesore ne hyrje te qytetit te Gjirokastres. Toka eshte e pershtatshme per kryerjen e cdo lloj aktiviteti te ndryshem tregtar. Nje mundesi shume e mire investimi. ...
Ref. ring 347
211 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK NO...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 1600 € Zone 158 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Fare prane liqenit artificial, ambjenti eshte i pershtatshem per shume lloj aktivitetesh te ndryshme bisnesi. Jepet me ...
Ref. ring 333
9 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

Shitet apartament 2+1 me verandë

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 184000 € Zone 115 m²

Shitet apartament 2+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 një verandë të madhe prej 90 m2.Është...
Ref. ring 312
272 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

Jepet dyqan me qera ne rrugen kryesore...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Dyqani eshte buze rruges kryesore ka nje hapsire prej 22 m2 dhe ka funksionuar si agjensi turistike per disa vite....
Ref. ring 305
247 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET AMBIENT 4+1+2 GARAZHE PER ZYRA N...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 1500 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Organizohet nga ambienti i ndenjes si dhe 3 dhoma dhe nje depo dhe 2 tualete me ajrosje natyrale. Ambienti ka nje hapsire prej 170m2 es...
Ref. ring 304
356 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 I MOBILUAR ME HI...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 60000 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me zhvillim te vashdueshem ne Tirane. Apartamenti eshte i organizuar nga ambienti i ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit si dhe dy dhoma gjumi te mobilara...
Ref. ring 303
693 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE 21 ...

Tirana › Tirana › Rruga Muhamet Gjollesha
Per Qira: 270 € Zone 64 m²

Jepet apartament 1+1 me qira tek rruga Muhamet Gjollesha prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, me akses te menje...
Ref. ring 299
369 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET ME QIRA KATI I 2 I NJE VILE TEK ...

Tirana › Tirana › Hipoteka
Per Qira: 500 € Zone 135 m²

Jepet me qira kati i dyte i nje vile prane kompleksit PANORAMA tek Hipoteka. Apartament 2+1 i mobiluar ne menyre luksoze. Me oborr dhe mundesi per 4 poste parkimi. Me akses ne disa nga rruget kryes...
Ref. ring 295
14 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

Shitet kati i fundit ne kompleksin Kas...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 250000 € Zone 0 m²

shitet ambient zyrash ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane mundesi shum e mire per zyra dhe investim. per nje vizit ne kontaktoni ne 0676321311...
Ref. ring 291
336 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK KOMUN...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 109 m²

Jepet Apartament 2+1 me qira, totalisht i mobiluar tek Komuna e Parisit prane universitetit te New York-ut. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje kompleks pallatesh shume cilesore te zones...
Ref. ring 279
361 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET ME QIRA KOMPLEKS PER DASMA OSE E...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 10000 € Zone 2480 m²

Jepet me qira objekt 3 katesh me disa salla dasmash. Objekti ka nje siperfaqe totale prej 2000m ambjente te mbylluara si edhe nje verande prej 700 m per evente ne ambjente te hapura. Gjithashtu ofrohe...
Ref. ring 266
527 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 OPEN SPACE 193 M...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 193000 € Zone 205 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes tek Liqeni Artificial. Apartamenti ka organizim 3+1, por aktualisht eshte lene hapesire open space ne menyre qe bleresi ta organizoje sip...
Ref. ring 263
566 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI ZOOL...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 116000 € Zone 135 m²

Me kombinimin perfekt të zonës rezidenciale të liqenit artificial, pamjes së bukur nga veranda, pozicionit të godinës dhe sigurisht çmimit, ky apartament është zgjidhje ideale për banim dhe një invest...
Ref. ring 262
1035 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK MBRAP...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 82000 € Zone 98 m²

SHitet apartament 2+1 me dy tualete dhe dy ballkone, tek rruga e kavajes, ne nje nga zonat me te kerkuara prane 21 Dhjetorit. Apartamenti shitet i mobiluar sic eshte ne foto. Orientimi nga Jugu ofro...
Ref. ring 243
1504 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 47000 € Zone 66 m²

Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re. Apartamenti ndodhet ne kati e peste nje pallati te mire administruar. Me akses te menjehershem ne rruge kryesore, pjeserisht i mobiluar dhe me nje organizim te r...
Ref. ring 233
554 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE TE FRIGOR...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Jepet vile me qira tek rruga Siri Kodra. Vila ka siperfaqe totale 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 360m2. Ka oborr te madh dhe relaksues. Ndodhet ne nje zone shume te qete. Eshte e pershtatshme per cerdh...
Ref. ring 231
289 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE AFER STACIONIT...

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 696300 € Zone 0 m²

Shitet njesi komerciale ne nje ndertim te ri. Njesia ndodhet ne nje zone me akses te menjehershem ne Bulevardin Zogu i Pare, prane ish- stacionit te Trenit, Prokurorise se Pergjithshme dhe Unazes. S...
Ref. ring 210
261 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

Jepet apartament 1+1 me qera tek St. Q...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 500 € Zone 90 m²

Ne nje zone te qete dhe prane kodres se liqenit jepet nje apartament 1+1 me qera. I organizuar ne nje sallon te madh ndjenieje, kuzhine e kompletuar, nje korridor lidhes, dhoma e gjumit, nje ballkon m...
Ref. ring 207
613 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 85000 € Zone 117 m²

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio, në kompleksin më të mire e cilësor, të sapondërtuar në Tiranë. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, i ndarë në 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjeje, sëbashku me a...
Ref. ring 191
145 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 87000 € Zone 121 m²

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio, në kompleksin më të mire e cilësor, të sapondërtuar në Tiranë. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, i ndarë në 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjeje, sëbashku me a...
Ref. ring 190
156 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

Shitet apartament 2+1në Kinostudio

Tirana › Tirana
Per Shitje: 79000 € Zone 109 m²

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio, në kompleksin më të mire e cilësor, të sapondërtuar në Tiranë. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, i ndarë në 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjeje, sëbashku me a...
Ref. ring 187
190 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 79000 € Zone 109 m²

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio, në kompleksin më të mire e cilësor, të sapondërtuar në Tiranë. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, i ndarë në 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjeje, sëbashku me a...
Ref. ring 186
191 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885