zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 81375 € Zone 77 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 379
314 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 121485 € Zone 115 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 376
222 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79800 € Zone 76 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 375
274 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79800 € Zone 76 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 374
158 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78435 € Zone 74 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 373
183 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET TOKE BUZE RRUGES KRYESORE NE GJ...

Gjirokastër › Gjirokastër › Gjirokastër
Per Shitje: 80000 € Zone 0 m²

Shitet toke truall, buze rruges kryesore ne hyrje te qytetit te Gjirokastres. Toka eshte e pershtatshme per kryerjen e cdo lloj aktiviteti te ndryshem tregtar. Nje mundesi shume e mire investimi. ...
Ref. ring 347
273 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK NO...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 1600 € Zone 158 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Fare prane liqenit artificial, ambjenti eshte i pershtatshem per shume lloj aktivitetesh te ndryshme bisnesi. Jepet me ...
Ref. ring 333
23 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET ME QERA BAR LLOTO (TEK INXHINIER...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 570 € Zone 90 m²

Jepet me Qera Bar Kafe Lloto tek Inxhinieria siperfaqe 90m2 aktualisht ne gjendje pune....
Ref. ring 327
450 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

Jepet dyqan me qera ne rrugen kryesore...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Dyqani eshte buze rruges kryesore ka nje hapsire prej 22 m2 dhe ka funksionuar si agjensi turistike per disa vite....
Ref. ring 305
322 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET AMBIENT 4+1+2 GARAZHE PER ZYRA N...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 1500 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Organizohet nga ambienti i ndenjes si dhe 3 dhoma dhe nje depo dhe 2 tualete me ajrosje natyrale. Ambienti ka nje hapsire prej 170m2 es...
Ref. ring 304
423 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 I MOBILUAR ME HI...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 60000 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me zhvillim te vashdueshem ne Tirane. Apartamenti eshte i organizuar nga ambienti i ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit si dhe dy dhoma gjumi te mobilara...
Ref. ring 303
771 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 + GUZHINE...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 500 € Zone 135 m²

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te zones prane kopshtit zoologjik, botanik dhe liqenit te Tiranes. Pozicion...
Ref. ring 300
294 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE 21 ...

Tirana › Tirana › Rruga Muhamet Gjollesha
Per Qira: 270 € Zone 64 m²

Jepet apartament 1+1 me qira tek rruga Muhamet Gjollesha prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, me akses te menje...
Ref. ring 299
419 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

Shitet kati i fundit ne kompleksin Kas...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 250000 € Zone 0 m²

shitet ambient zyrash ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane mundesi shum e mire per zyra dhe investim. per nje vizit ne kontaktoni ne 0676321311...
Ref. ring 291
416 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK KOMUN...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 109 m²

Jepet Apartament 2+1 me qira, totalisht i mobiluar tek Komuna e Parisit prane universitetit te New York-ut. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje kompleks pallatesh shume cilesore te zones...
Ref. ring 279
424 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE TEK UN...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 300 € Zone 108 m²

Jepet me qira njesi komerciale tek Unaza e Re prane bar 2 Palmat. Ambjenti ka nje siperfaqe te rregullt. Eshte i paisur me tualet, ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe hyrje nga te 2 anet e komp...
Ref. ring 275
278 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE POGRADEC BUZE...

Pogradec › Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 37000 € Zone 70 m²

Shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri, vetem 50m larg plazhit ne Liqenin e Pogradecit. Apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit, fare prane Ish-kam...
Ref. ring 259
639 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK MBRAP...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 82000 € Zone 98 m²

SHitet apartament 2+1 me dy tualete dhe dy ballkone, tek rruga e kavajes, ne nje nga zonat me te kerkuara prane 21 Dhjetorit. Apartamenti shitet i mobiluar sic eshte ne foto. Orientimi nga Jugu ofro...
Ref. ring 243
1572 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 47000 € Zone 66 m²

Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re. Apartamenti ndodhet ne kati e peste nje pallati te mire administruar. Me akses te menjehershem ne rruge kryesore, pjeserisht i mobiluar dhe me nje organizim te r...
Ref. ring 233
614 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BRRAKA. CMIM...

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 111410 € Zone 85 m²

Shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne nje zone me akses te menjehershem ne Bulevardin Zogu i Pare, prane ish- stacionit te Trenit, Prokurorise se Pergjithshme dhe Unazes. ...
Ref. ring 223
260 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER STACIONIT T...

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 89180 € Zone 68 m²

Shitet Apartament 1+1 ne nje ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne nje zone me akses te menjehershem ne Bulevardin Zogu i Pare, prane ish- stacionit te Trenit, Prokurorise se Pergjithshme dhe Unazes. ...
Ref. ring 222
227 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER STACIONMIT ...

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 89180 € Zone 68 m²

Shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne nje zone me akses te menjehershem ne Bulevardin Zogu i Pare, prane ish- stacionit te Trenit, Prokurorise se Pergjithshme dhe Unazes. ...
Ref. ring 221
131 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER STACIONIT T...

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 92690 € Zone 71 m²

Shitet Apartament 1+1 ne nje ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne nje zone me akses te menjehershem ne Bulevardin Zogu i Pare, prane ish- stacionit te Trenit, Prokurorise se Pergjithshme dhe Unazes. ...
Ref. ring 220
102 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER STACIONIT T...

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 90740 € Zone 69 m²

Shitet Apartament 1+1 ne nje ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne nje zone me akses te menjehershem ne Bulevardin Zogu i Pare, prane ish- stacionit te Trenit, Prokurorise se Pergjithshme dhe Unazes. ...
Ref. ring 219
128 Vizita
Agent
Aldorado Jahja
CENTURY 21 Ring
+355 69 301 9885