zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Okazion. Shitet apartament 3+1+2 tuale...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 73500 € Zone 129 m²

Shitet apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet tek rrethrrotullimi. Ky apartament organizohet ne 1 sallon 3 dhoma gjumi ku njera prej tyre disponon tualet dhe 1 tualet tjeter. Apartamenti ndodhe...
Ref. ring 409
503 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko.

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 75000 € Zone 97 m²

Shume prane kompleksit Vizion+ shitet apartament 2+1 me Hipotek. Apartamenti disponon hapsira te bollshme dhe eshte i orejentuar nga jug-lindja. Ky apartament shitet i pa mobiluar. Per me teper info...
Ref. ring 405
329 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

OKAZION. Shitet apartament tek komplek...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 78000 € Zone 118 m²

Shitet apartament 2+1+2 tualete tek kompleksi Green City i cili eshte nje nga komplekset me standartet me te larta te ndertimit. Apartamenti ndodhet ne Katin 1 banim dhe eshte i organizuar ne nje sa...
Ref. ring 403
427 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

Shitet super apartament tek kodra e di...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit 2
Per Shitje: 175000 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet tek rezidenca Kodra e Diellit 2. Ky apartament eshte i gjithi i mobiluar me nje stil moderne. Persini i cili e posedon kete apartament eshte kujdesur per cdo detaj duke filluar nga...
Ref. ring 401
355 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

SHITET OSE JEPET ME QERA HOTEL

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 1800000 € Zone 1850 m²

Ne autostraden Tirane-Durres shitet ose jepet me qera Hotel me 24 dhoma + 2 ambjente ndihmese + 1 ambjent per zyra + ambjente bari dhe resroranti. Objekti posedon 3 kate. Ne katin 1 ndodhen 4 dhoma A...
Ref. ring 400
184 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

Shitet apartament 1+1 tek Parku me Hip...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Shitje: 45000 € Zone 55 m²

Shitet apartament 1+1 tek ish parku. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Orjentimi i apartamentit eshte Jug-Perendim.Apartamenti disponon certifikat pronesie. per me teper inform...
Ref. ring 397
979 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 113 m²

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet prane rruges se Elbasanit, ne pallat te ri te ndertuar vitet e fundit. Pallati ka punime shume cilesore dhe nje admini...
Ref. ring 396
268 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

OKAZION SHITET TRUALL + KAPANON 1200m...

Durrës › Durrës › Xhafzotaj
Per Shitje: 1150000 € Zone 0 m²

Shitet truall buze rrugez kryesore Shijak-Durres, ne zonen Xhafzotaj. Trualli disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Mbi kete truall eshte edhe nje godine 1 kat e ndertuar me dokumentacion te r...
Ref. ring 355
308 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

SHITET APARTAMENT 1+1ME HIPOTEKE PRANE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 40000 € Zone 65 m²

Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes te bashkuar me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet me aspirim. Apartamenti ka kubature te bollshme dhe nje organizim shume te mire. Per ...
Ref. ring 349
1658 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

JEPET NJESI KOMERCIALE ME QIRA NE UNAZ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 250 € Zone 60 m²

Jepet me qira njesi komerciale tek unaza e re. Dyqani eshte ne nivelin 0 prane Vila L dhe eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 069 30 19 885...
Ref. ring 325
259 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

Shitet apartament 3+1 me verandë

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 197000 € Zone 148 m²

Shitet apartament 3+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete, 1 ballkon dhe një verandë prej 38.37 m2. Është në kat...
Ref. ring 315
340 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

Shitet 3+1 te Rr. "Jordan Misja"

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 178000 € Zone 148 m²

Shitet apartament 3+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete, 2 ballkonë. Është në kat të tretë banim, me orientim ...
Ref. ring 314
339 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

Shitet 2+1 te Rr. "Jordan Misja"

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 138000 € Zone 115 m²

Shitet apartament 2+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete, 1 ballkon. Është në kat të pare banim, me orientim ng...
Ref. ring 313
309 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

JEPET APARTAMENT ME QERA TE ZOGU I ZI ...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. Ky apartament eshte i organizuar ne 1 Sallon ndenje ku perfshihet dhe pjesa e kuzhines 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti...
Ref. ring 302
108 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

SHITET 4600M2 TOKE ARE NE YZBERISHT....

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 190000 € Zone 4600 m²

Shitet 4600 toke Arë ne Yzberisht. Prona eshte nje mundesi shume e mire investimi per te zhvilluar aktivitete te ndryshme ne fushen e tregetise dhe bujqesise. Mund te perdoret edhe per ndertim kapano...
Ref. ring 301
273 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

JEPET ME QIRA DUPLEKS MBRAPA AMC

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 400 € Zone 170 m²

Jepet me qira Kati i 2 dhe i 3 i nje godine 3 kateshe mbrapa AMC ne Laprake. Ambjenti eshte i organizuar ne formen e duplex me dy apartamente 1+1 te cilat komunikojne me shkalle te brendshme. Apartam...
Ref. ring 293
353 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

Apartament 1+1 per shitje tek Liceu Ar...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 168000 € Zone 80 m²

Shitet apartament ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje e mobiluar ne menyre bashkekohore e cila lidhet me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi te b...
Ref. ring 290
524 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

SHITET VILE 3 - KATESHE PRANE RR. ELBA...

Tirana › Tirana › Rr.Mihal Grameno
Per Shitje: 280000 € Zone 408 m²

Shitet vilë trekatëshe + 1 kat nëntokë, në Rrugën “Mihal Grameno”. Vila ka një sipërfaqe trualli 274.4 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 408.6 m2. Kati nëntokë përdoret si depo. Kati i parë dhe i dytë janë t...
Ref. ring 289
281 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

Shitet Apartament 2+1 Me Hipotek

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 53000 € Zone 107 m²

Shitet apartament 2+1+2 tualete me hipotek ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 9 katesh. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe disponon cetifikat pronesie....
Ref. ring 286
479 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + DEPO NE KA...

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: 57000 € Zone 264 m²

Shitet shtepi private ne Kamez. Prane Bashkise Kamez. Shtepia qe shitet eshte ndertim i viteve te fundit, 1 katesh me mundesi ndertimi edhe i katit te dyte. Shtepia ka nje organizim te brendshem me 2 ...
Ref. ring 285
848 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI ZOOL...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 165000 € Zone 120 m²

Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne menyre luksoze ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ngjitur me kopshtin zoologjik te Tiranes, ne nje nga ndertimet me cilesore te zones, ne nje ...
Ref. ring 277
927 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

SUPER PAPAFINGO PER SHITJE NE SARANDE ...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 436 m²

Papafingoja eshte e organizuar ne nje soxhorno super gjigande me nje hapsire prej afro100 m2, e cila ka nje vetrat xhami qe ofron nje pamje te cilen eshte veshtire te gjendet si dhe 2 dhoma gjumi te b...
Ref. ring 273
621 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht.

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 45000 € Zone 68 m²

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati 9 katesh. Orjentimi i tij eshte Jug-Perendim. Ky apartament disponon certifika...
Ref. ring 272
1091 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231
Property

SHITET SUPER APARTAMENT ME 2 SOXHORNO ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 188000 € Zone 179 m²

Zona ne te cilen pozicionohet apartamenti eshte nje nga zonat me te reja te Tiranes per banim dhe nje nga zonat me atraktive per arsye te jeteses se qete dhe ajrit te paster qe e karakterizon. Apartam...
Ref. ring 264
4045 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Ring
+355 67 646 3231