zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira kati pare i nje vile !!!...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet me qira 2+1 ne zonen e parkut. Apartamenti eshte bosh i pa mobiluar dhe ndodhet ne nje zone mjaft te qete. Gjithashtu ambienti zoteron dhe nje obor i pershtatshem per parkim. Per nje vizite ne ...
Ref. gold 229
172 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Jepet me qera apartament 2+1 te Vasil ...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 240 € Zone 64 m²

Jepet apartament 2+1 me qera te Vasil Shanto per zyra cmimi 320 euro, ndersa per banim 230 euro. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, te mireadministruar dhe ofrohet pjeseris...
Ref. gold 223
257 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

JEPET ME QIRA VILA !!!

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 1300 € Zone 0 m²

Jepet me qira vila e ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane ne zonen e bllokut te vilave e Selite. Vila eshte ne nje lokacion i cili te ofron nje sere facilitetesh pasi ndodhet buze rruge. ...
Ref. gold 221
130 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

SHITET 1+1 NE PORCELAN !!!

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 38500 € Zone 57 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Porcelanit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi ekzistues. Apartametni eshte mundesi shume e mire per investim pasi dhe zona ku ndodhet ofron gjithe ...
Ref. gold 218
436 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

JEPET ME QIRA AMBIENTIPER BIZNES (BAR-...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 4000 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambienti i biznesit ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe totale rreth 5500 m2 ne te cilin ndodhen nje sere biznesesh si Bar Restorant, Zyra me nje sip...
Ref. gold 196
177 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Shitet 2+1 i mobiluar me HIPOTEKE !!!...

Tirana › Tirana › Rruga Frosina Plaku
Per Shitje: 75000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 2+1 75m2 .Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues ne Rr.Forsina Plaku dhe eshte totalisht i restauruar me punime mjaft cilesore elektrike e hidraulike te reja eshte...
Ref. gold 193
619 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 4+1+GARAZH !...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 550 € Zone 220 m²

Jepet Penthouse 4+1, 200 m2 plus nje garazh per vetem 550 euro! Hyrja eshte organizuar ne nje korridor te gjate qe ben lidhjen me kater dhomat e gjumit dhe kater tualetet, me dhomen e ndenjes dhe bal...
Ref. gold 192
203 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Shitet ose jepet me qira ambienti te J...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: Zone 58 m²

Shitet ose jepet me qira ambienti per biznes ne nje nga zonat me te kekrkuara dhe me shume akses. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme pergjithsisht per sherbime. Ambienti ndodhet ne ...
Ref. gold 176
410 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

JEPET ME QIRA 1+1 TE PARKU !!!

Tirana › Tirana › Rruga Babe Rexha
Per Qira: 280 € Zone 70 m²

Jepet me qira apartamenti 1+1 ne zonen e parku ne rrugen Babe Rexha. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone mjaft te qete. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni ...
Ref. gold 174
335 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

OKAZION!!! Shitet 2+1 me HIPOTEKE .

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 53000 € Zone 95 m²

Shitet apartametni 2+1 me hipoteke ne zonen e Yzberishtit prane pallateve Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe eshte buze rruge.Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, kuzhina se ba...
Ref. gold 173
803 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Shitet objekt biznesi ne zonen e Kamze...

Tirana › Tirana › Kamez
Per Qira: Zone 546 m²

Ne zonen e Kamzes shitet objekt biznesi me siperfaqe totale 550 m2. Objekti organizohet ne: kati i pare me dy dyqane me pamje nga rruga si dhe 3 tualete me siperfaqe 182 m2, kati i dyte open space si ...
Ref. gold 164
126 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE TEK ...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 70000 € Zone 113 m²

Shitet Apartament 2+1 ne nje godine 4 kateshe, me oborr dhe parkim. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te godines e cila ndodhet buze rruges kryesore, fare prane ures se Shkozes. Shitet totalisht i ...
Ref. gold 161
929 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TEK MYSLYM SHY...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 135000 € Zone 39 m²

Shitet njesi komerciale prane Albtelekom tek rr. Myslym Shyri. Ambjenti ndodhet ne nivelin 0 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit fare prane qendres dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te n...
Ref. gold 157
330 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 70000 € Zone 106 m²

Shitet Apartament 2+1 buze rruges Shefqet Kuka, para se shkohet te Restorat FRESKU. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar nga pronari, me punime ekstra ku perfshihen, Parket laminat, veshje mu...
Ref. gold 156
637 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

SHITET DYQAN TE ISH-EKSPOZITA !!!

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Shitje: 230000 € Zone 0 m²

Shitet dyqan ne zonen e ish-Ekspozites. Ambienti ndodhet ne nje zone e cila eshte shume e populluar dhe ka akses me rruget kryesore. Ambienti eshte nje mundesi mjaft e mire per investim dhe mund te sh...
Ref. gold 154
536 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Shitet 2+1 te Rr. "Jordan Misja"

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 139000 € Zone 115 m²

Shitet apartament 2+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete dhe 1 ballkon. Është në kat të shtatë banim, me orient...
Ref. gold 147
443 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Shitet apartament 2+1 te Rr. "Jordan M...

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 135000 € Zone 112 m²

Shitet apartament 2+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete dhe 1 ballkon. Është në kat të pestë banim, me orienti...
Ref. gold 146
363 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Jepet me qera kati i dytë i një vile...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qera kati i dytë i një vile në Misto Mame. Është e organizuar në 2 dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje të bollshme bashkë me kuzhinën, një tualet, së bashku me paradhomë. Vila ka verandë të madhe...
Ref. gold 141
600 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Shitet 2+1 me Hipotek te Unaza e Re

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 56000 € Zone 100 m²

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e Unazes Re ne rrugen Loni Ligori. Apartametni ndodhet ne katin e te nje pallati te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti eshte i oraganizuar ne dy dhoma gjumi , sallo...
Ref. gold 133
743 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

SHITET TRUALL 2100m BASHKE ME BANESE 2...

Tirana › Vorë › city park
Per Shitje: 157000 € Zone 419 m²

Shitet Shtepia 2 kate e sapondertuar ne nje truall me siperfaqe 300m si dhe bashke me oborrin prej 1800m te mbjelle me peme te ndryshme dhe vreshtari, total 2100m. Prona ndodhet fare prane autostrade...
Ref. gold 132
832 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Shietet 2+1 i pershtatshem per investi...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
: Zone 80 m²

Shitet apartamenti 2+1 ne rrugen e Kavejes perball me Policine Bashkiake. Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem per klinika ose biznese te tjera te ngjashme. Apartamenti eshte buze rruges kyesore dhe...
Ref. gold 131
97 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Shitet 1+1 te Fresku me hipotek !!!

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 38000 € Zone 0 m²

Shitet aparatament 1+1 ne zonen e Freskut ne rrugen Xhon Belushi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti ka nje koridor mjaft te bollshem ne hyrje dhe ...
Ref. gold 118
743 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 77000 € Zone 77 m²

Shitet apartament 1+1 ne nje nga pallatet me cilesore te zones tek Rruga e Kavajes. "Square21”, Godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate +2 kate nëntoke,1kat parkimi dhe 1 kat (nën toke) dedikuar argë...
Ref. gold 117
706 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

OKAZION!!! Shitet 3+2+ Magazine

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 195000 € Zone 348 m²

Shitet vile me hipoteke ne Selite, prane Kolegjit Turk. Vila ka gjurme ndertimi me siperfaqe 174m2, dhe ne total se bashku me oborrin ka siperfaqe 282 m2. Vila eshte 2 kateshe ku kati i pare eshte i d...
Ref. gold 115
860 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000