zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE BLLOK ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 450 € Zone 85 m²

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 . Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 9 te nje pallati te ri te mire administruar . Organizohet nga dhoma e ndenjes e cila eshte e bashkuar me pjesen e kuzh...
Ref. EL 1275
48 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

Shitet apartament tek Rruga e Kosovare...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Shitje: 125000 € Zone 99 m²

Shitet apartament tek Rruga e Kosovareve. Ka nje siperfaqe prej 99 m/2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 1 tualet , 2 ballkone dhe 1 depo. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me as...
Ref. EL 1257
226 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK RR...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 830 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjenti me sip. 27m2 ne Rrugen Bardhyl shume prane Oslo BAR ". Ambjenti ka nje pozicionim perfekt per ushtrimin e bizneseve te ndryshme pasi ka akses te menjehershem ne rruge kryesore ...
Ref. EL 1253
77 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA OSE SHITET DUPLEX NE BLL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 380000 € Zone 186 m²

Shitet ose jepet me qira duplex i organizuar për zyra me siperfaqe totale 186.65 m2. Duplex-i është i investuar dhe ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës , në Bllok , në katin e 3 të ...
Ref. EL 1252
268 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ZONEN E LIN...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 1200 € Zone 113 m²

Ambient komercial per shitje ne zonen e Linzes. Ambienti ndodhet me fasade nga rruga kryesore dhe perbehet nga nje siperfaqe prej 113.3 m2, gjithashtu ka dhe nje pjese verande te shfrytezueshme .Esht...
Ref. EL 1249
73 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ZONEN E LIN...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 1200 € Zone 171 m²

Ambient komercial per shitje ne zonen e Linzes. Ambienti ndodhet me fasade nga rruga kryesore, .Eshte i pershtatur per aktivitete te ndryshme biznesi.Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizite ...
Ref. EL 1248
49 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ZONEN E LIN...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 1200 € Zone 163 m²

Ambient komercial per shitje ne zonen e Linzes. Ambienti ndodhet me fasade nga rruga kryesore .Eshte i pershtatur per aktivitete te ndryshme biznesi.Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizite n...
Ref. EL 1247
50 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FROSINA PLAK...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 115000 € Zone 130 m²

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FROSINA PLAKU . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri dhe organizohet nga dhoma e ndenjes me kuzhinen te veçuar , 2 dhoma gjumi , 2 tualete me ajrosje n...
Ref. EL 1240
371 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE .

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 39000 € Zone 105 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, ne Linze. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes e cila bashkohet me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe tualeti . Rezidenca ku ndodhet apa...
Ref. EL 1231
818 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE MYSLYM...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 300 € Zone 69 m²

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE MYSLYM SHYRI . Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine te vecuar , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete ...
Ref. EL 1220
544 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET DUPLEX TEK KOPSHTI BOTANIK .

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 245000 € Zone 225 m²

SHITET DUPLEX TEK KOPSHTI BOTANIK . Duplex ndodhet në katin e tetë të një pallati te ri 9 katesh me një sipërfaqe totale prej 225 m2 ku 47 m2 jane verande. Organizohet ne katin e poshtem nga nje sall...
Ref. EL 1218
448 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TE '' KOMUNA PAR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 159000 € Zone 145 m²

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE '' KOMUNA PARISIT '' Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 145 m/2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket , 2 tualete ( njeri...
Ref. EL 1201
395 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA MUHAME...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 104900 € Zone 105 m²

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA MUHAMET GJOLLESHA . Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes e cilat bashkohet me pjesen e kuzhines , dy dhoma gjumi (secila me dalje ne ballkon) , nje tualet dhe 2...
Ref. EL 1185
292 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE YZBERISHT.

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 39000 € Zone 66 m²

SHITET APARTAMENT 1+1 NE YZBERISHT. Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon .Siperfaqja e brendshme 59.1m2, siperfaqja e perbashke...
Ref. EL 1182
1105 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA DUPLEX TE KOMUNA E PARIS...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 890 € Zone 225 m²

JEPET ME QIRA DUPLEX TE KOMUNA E PARISIT . Apartamenti organizohet nga salloni me kuzhine te vecuar , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje verande ne pjesen e poshtme . Ndersa kati i siperm organiz...
Ref. EL 1165
290 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET BAR KAFE TE DON BOSKO

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 99000 € Zone 50 m²

SHITET BAR KAFE TE DON BOSKO. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 50 m/2 + veranden ne shfrytezim . Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ....
Ref. EL 1150
521 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA BAR KAFE TE F...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 200000 € Zone 100 m²

SHITET OSE JEPET ME QIRA BAR KAFE TE FUSHA E AVIACIONIT . Ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 72.5 m/2 + veranden . Na kontaktoni per nje vizite....
Ref. EL 1131
360 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

AMBJETE PER QIRA NE BLLOK.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 104 m²

AMBJETE PER QIRA NE BLLOK. Ndodhet ne zonen me elitare te qytetit te Tiranes , ne nje nga ndertimet me cilesore dhe te sapo perfunduara. I pershtatshem si per banim ashtu edhe per zyra. Na kontaktoni ...
Ref. EL 1122
276 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

AMBJETE PER QIRA NE BLLOK.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1300 € Zone 130 m²

AMBJETE PER QIRA NE BLLOK. Ndodhet ne zonen me elitare te qytetit te Tiranes , ne nje nga ndertimet me cilesore dhe te sapo perfunduara. I pershtatshem si per banim ashtu edhe per zyra. Na kontaktoni ...
Ref. EL 1121
300 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

AMBJETE PER QIRA NE BLLOK.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1680 € Zone 168 m²

AMBJETE PER QIRA NE BLLOK. Ndodhet ne zonen me elitare te qytetit te Tiranes , ne nje nga ndertimet me cilesore dhe te sapo perfunduara. I pershtatshem si per banim ashtu edhe per zyra. Na kontakto...
Ref. EL 1120
222 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE NE BLLOK....

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 386400 € Zone 168 m²

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE NE BLLOK. Ndodhet ne zonen me elitare te qytetit te Tiranes , ne nje nga ndertimet me cilesore dhe te sapo perfunduara. Vendendodhja ofron te gjitha komoditetet per nje j...
Ref. EL 1119
594 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI. KATI 0....

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 3500 € Zone 190 m²

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE KATIN 0. Ambjenti ndodhet ne zonen me Elitare ne Tiranes , ne ate te Bllokut , ne rrugen '' Donika Kastrioti '' mbrapa '' Sky Tower ''. Eshte i pershtatshem per disa...
Ref. EL 1106
276 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI. KATI 0....

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 5900 € Zone 250 m²

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE KATIN 0. Ambjenti ndodhet ne zonen me Elitare ne Tiranes , ne ate te Bllokut , ne rrugen '' Donika Kastrioti '' mbrapa '' Sky Tower ''. Eshte i pershtatshem per disa...
Ref. EL 1105
271 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PAS HOTEL ''MOND...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 75000 € Zone 103 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje zone shume te qete shume prane Hotel "Mondial". Ka nje soxhorno te madhe sapo te hysh ne apartament e cila lidhet dhe me nje ambient ngrenie . Dhomat jane te ndricuara...
Ref. EL 1082
937 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828