zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK OXHAKU

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 40000 € Zone 48 m²

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK OXHAKU . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh dhe organizohet nga dhoma e ndenjes e cila eshte e bashkuar me pjesen e gatimit , 1 dhoma gjumi , ...
Ref. EL 1337
100 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK OXHAKU

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 50000 € Zone 53 m²

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK OXHAKU . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues 5 katesh dhe organizohet nga dhoma e ndenjes e cila eshte e bashkuar me pjesen e gatimit , 1 dhoma gjum...
Ref. EL 1336
64 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 67000 € Zone 72 m²

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues 5 katesh dhe organizohet nga dhoma e ndenjes e cila eshte e bashkuar me pjesen e gatimit , 2 dhoma gjum...
Ref. EL 1335
69 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen "R...

Tirana › Tirana › Rruga Reshit Collaku
Per Shitje: 165000 € Zone 133 m²

Ofrohet per shitje apartament 133 m2 , ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri, pas La Voglia. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem, 3 dhoma gjumi ( ku njera prej tyre mund te p...
Ref. EL 1309
93 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE BLLO...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 700 € Zone 105 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne zonen e Bllokut ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe organizohet nga salloni , pjesa e gatimit e c...
Ref. EL 1307
63 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 500 € Zone 65 m²

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DURRESIT . Apartamenti eshte i organizuar nga dhoma e ndenjes e cila bashkohet me pjesen e kuzhines , 2 dhoma gjumi , nje tualet dhe ballkoni . Ndodhet ne k...
Ref. EL 1304
232 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE MOZ...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE MOZAIKUT TE TIRANES . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar nga dhoma e ndenjes me pjesen e kuzhines te vecuar , 2 dhoma ...
Ref. EL 1289
391 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

Shitet Apartament 2+1 prane Kopshtit B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 130000 € Zone 108 m²

Apartment for sale in Shkelqim Fusha street. It is located on the side of the new road , Unaza e Madhe. The apartment is separated from the main entrance , situated on the 1st floor of a new buildin...
Ref. EL 1286
197 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 108 m²

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK . Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mire administruar ne zemer te bllokut . Organizohet nga dhoma e ndenjes e cila bashkohet me pjesen e ...
Ref. EL 1284
249 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE BLLOK ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 450 € Zone 85 m²

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 . Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 9 te nje pallati te ri te mire administruar . Organizohet nga dhoma e ndenjes e cila eshte e bashkuar me pjesen e kuzh...
Ref. EL 1275
160 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

Shitet apartament tek Rruga e Kosovare...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Shitje: 125000 € Zone 99 m²

Shitet apartament tek Rruga e Kosovareve. Ka nje siperfaqe prej 99 m/2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 1 tualet , 2 ballkone dhe 1 depo. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me as...
Ref. EL 1257
355 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA OSE SHITET DUPLEX NE BLL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 380000 € Zone 186 m²

Shitet ose jepet me qira duplex i organizuar për zyra me siperfaqe totale 186.65 m2. Duplex-i është i investuar dhe ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës , në Bllok , në katin e 3 të ...
Ref. EL 1252
354 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ZONEN E LIN...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 1200 € Zone 113 m²

Ambient komercial per shitje ne zonen e Linzes. Ambienti ndodhet me fasade nga rruga kryesore dhe perbehet nga nje siperfaqe prej 113.3 m2, gjithashtu ka dhe nje pjese verande te shfrytezueshme .Esht...
Ref. EL 1249
107 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ZONEN E LIN...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 1200 € Zone 171 m²

Ambient komercial per shitje ne zonen e Linzes. Ambienti ndodhet me fasade nga rruga kryesore, .Eshte i pershtatur per aktivitete te ndryshme biznesi.Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizite ...
Ref. EL 1248
65 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ZONEN E LIN...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 1200 € Zone 163 m²

Ambient komercial per shitje ne zonen e Linzes. Ambienti ndodhet me fasade nga rruga kryesore .Eshte i pershtatur per aktivitete te ndryshme biznesi.Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizite n...
Ref. EL 1247
73 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE .

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 39000 € Zone 105 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, ne Linze. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes e cila bashkohet me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe tualeti . Rezidenca ku ndodhet apa...
Ref. EL 1231
1055 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE MYSLYM...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 300 € Zone 69 m²

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE MYSLYM SHYRI . Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine te vecuar , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete ...
Ref. EL 1220
564 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET DUPLEX TEK KOPSHTI BOTANIK .

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 228000 € Zone 224 m²

SHITET DUPLEX TEK KOPSHTI BOTANIK . Duplex ndodhet në katin e tetë të një pallati te ri 9 katesh me një sipërfaqe totale prej 224 m2 ku 26 m2 jane verande. Organizohet ne katin e poshtem nga nje sall...
Ref. EL 1218
533 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TE '' KOMUNA PAR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 159000 € Zone 145 m²

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE '' KOMUNA PARISIT '' Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 145 m/2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket , 2 tualete ( njeri...
Ref. EL 1201
434 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA MUHAME...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 104900 € Zone 105 m²

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA MUHAMET GJOLLESHA . Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes e cilat bashkohet me pjesen e kuzhines , dy dhoma gjumi (secila me dalje ne ballkon) , nje tualet dhe 2...
Ref. EL 1185
341 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE YZBERISHT.

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 39000 € Zone 66 m²

SHITET APARTAMENT 1+1 NE YZBERISHT. Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon .Siperfaqja e brendshme 59.1m2, siperfaqja e perbashke...
Ref. EL 1182
1346 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA DUPLEX TE KOMUNA E PARIS...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 890 € Zone 225 m²

JEPET ME QIRA DUPLEX TE KOMUNA E PARISIT . Apartamenti organizohet nga salloni me kuzhine te vecuar , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje verande ne pjesen e poshtme . Ndersa kati i siperm organiz...
Ref. EL 1165
335 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET BAR KAFE TE DON BOSKO

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 99000 € Zone 50 m²

SHITET BAR KAFE TE DON BOSKO. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 50 m/2 + veranden ne shfrytezim . Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ....
Ref. EL 1150
539 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA BAR KAFE TE F...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 200000 € Zone 100 m²

SHITET OSE JEPET ME QIRA BAR KAFE TE FUSHA E AVIACIONIT . Ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 72.5 m/2 + veranden . Na kontaktoni per nje vizite....
Ref. EL 1131
391 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828