zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT 3+1 PER QIRA TEK GLOB...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 500 € Zone 140 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe. Eshte i organizuar ne tri dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines...
Ref. expert 393
93 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN "JORDA...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 98000 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te zhvilluar te Tiranes. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne kat...
Ref. expert 392
114 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENTI I BI...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 150000 € Zone 75 m²

Shitet ose jepet me qira ambienti i biznesit tek Rruga e Barrikadave . Me pare ky ambient eshte shfrytezuar si zyre dhe bar-lokal . Per shkak te pozicionit mjaft te favorshem ai mund te shrytezohet pe...
Ref. expert 387
192 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron qetesi dhe siguri. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me administrim shume te mire. Eshte i or...
Ref. expert 324
159 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA MIHAL ...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 100000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen Mihal Grameno. Oganizohet ne 3 dhoma dhe nje kuzhine nga te cilat 2 jane dhoma gjumi dhe nje sallon .Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues . Zona eshte mjaft...
Ref. expert 309
236 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1, NË ORI...

Vlorë › Vlorë › Orikum
: € Zone 0 m²

Apartamentet janë të vendosura në katin e tretë të banimit në një ndërtim të ri, të sapopërfunduar. Ndërtimi është realizuar me punime mjaft cilësore, orientimi është tepër i këndshëm dhe i përshtatsh...
Ref. 26
45 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ORIKUM, VLORË...

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 33300 € Zone 73 m²

Apartamenti është i vendosur në katin e 4-rt, të një prej ndërtimeve të reja në zonë, Ka orientim tepër të përshtatshëm, me pamje nga plazhi, i organizuar në një dhomë ndenjeje, një gatimi, dhomë ...
Ref. expert 17
1180 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595
Property

TOKE KOMERCIALE, KAPANONE DHE ZYRA ME...

Tirana › Tirana › Marikaj
: € Zone 4231 m²

Jepet me qira tokë komerciale në vijën e parë të rrugës Vorë –Marikaj. Toka e cila është e pozicionuar rreth 17 km nga qendra e Tiranës ka një sipërfaqe 4231 m2 truall në të cilën është në përfundim o...
Ref. expert 9
46 Vizita
Agent
Imelda Zeqo
CENTURY 21 Expert
00 355 67 40 33 100,042200595