zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E KOPSH...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 120000 € Zone 104 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per ajrin e paster dhe qetesine qe ofron. Ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti orientohet nga jug-...
Ref. PREMIUM 811
142 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 1+1+2 POSTE PARKIMI TEK LIQ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 320 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate ne kompleksin e FZ construction. Nje ndertim shume cilesor te administruar shume te mire. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe ng...
Ref. PREMIUM 809
74 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK RRUGA E KO...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 450 € Zone 122 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te sapo rinovuar e investuar. Organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti...
Ref. PREMIUM 797
124 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE LIQENIT...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 370 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Shyqyri Brari ne nje pallat shume cilesor te administruar shume te mire. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te madh ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi , nje...
Ref. PREMIUM 794
208 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT PER QIRA NE REZIDENCEN "THE...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 450 € Zone 100 m²

Apartamenti pozicionohet ne nje nga komplekset rezidenciale me te njohura te zones, te ndertuara vitet e fundit dhe me rifinitura teper cilesore. Zona eshte teper e njohur dhe e preferuar per banim pe...
Ref. PREMIUM 793
198 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 800 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes persa i perket zhvillimit te aktivitetit te biznesit.Ndodhet ne katin zero dhe ka akses ne rrugen kryesore, gjithashtu fasade xhami e cila munde...
Ref. PREMIUM 790
59 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALLE DELIJOR...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 137000 € Zone 147 m²

Shitet Apartamenti 3+1 ne rrugen e Kavajes, prane qendres GLOBE. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, eshte ne katin e 7 te teknik te nje pallati 10 katesh me ashensor, . ...
Ref. PREMIUM 786
118 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE PERBALLE...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 98000 € Zone 116 m²

Shitet Apartamenti 2+1+22m2 Verande ne rrugen e Kavajes, tprane qendres GLOBE. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, eshte ne katin e 3 te teknik te nje pallati 10 katesh ...
Ref. PREMIUM 787
110 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT ME QIRA 1+1+VERANDË NË RRUG...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, 11 katesh. Organizohet nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie nje dhome gjumi e bollshme dy korridore dhe nje tualet, si edhe nje vera...
Ref. PREMIUM 788
190 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENTI 3+1 NE QENDER TE TI...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 190000 € Zone 136 m²

Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes ne nje pallat me punime shume cilesore. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen e dhomave, nje sallon teper te bollshem me dalje ne ...
Ref. PREMIUM 778
931 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

GODINE MULTIFUKSIONALE BIZNESI PER QIR...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: Zone 1600 m²

Ndertesa ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes per zhvillim e biznesit. Ajo organizohet ne 6 kate sherbimi + 1 kat nentoke. Kati -1dhe kati 0 kane nje siperfaqe totale prej 800 m2. Kati -1 ka nje l...
Ref. PREMIUM 748
141 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE LIQENIT...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 370 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Shyqyri Brari ne nje pallat shume cilesor te administruar shume te mire. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te madh ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi , nje...
Ref. PREMIUM 741
289 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 3+2 PER QIRA PRANE GJIMNA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 800 € Zone 170 m²

Jepet me qira apartamenti 3+2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, ne rrugen e Durresit prane Ring Center. Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues . Zona ka cdo facilitet dhe ...
Ref. PREMIUM 738
233 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE LIQENIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 470 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ofron nje pamje te lire, ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi , nje ...
Ref. PREMIUM 733
453 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NË ZONËN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 115000 € Zone 105 m²

Apartamenti pozicionohet ne nje zone shume afer sherbimeve dhe prane rruges kryesore. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndetim i ri dhe teper cilesor. Apartamenti orientohet nga jug-perend...
Ref. PREMIUM 730
369 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SUPER APARTAMENTI 2+1 ME QIRA PRANE LI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 540 € Zone 92 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ofron nje pamje te lire te liqenit artificial dhe liqenit te thate duke ofruar ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar. Apartamenti org...
Ref. PREMIUM 705
1452 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

PENTHOUSE NE KOPSHTIN BOTANIK

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 204 m²

Penthouse ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron qetesi, ajer te paster dhe pamje relaksuese ne cdo stine te vitit. Eshte e organizuar ne nje sallon te madh ndenieje, ne nje a...
Ref. PREMIUM 692
710 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 KOMUNA E PARISI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 88000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Rrapo Hekali. Prona ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhoma, nje sallon te madh te perbashket ndenjeje dhe ...
Ref. PREMIUM 691
1473 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 NE REZIDEN...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit 2
Per Shitje: 290000 € Zone 170 m²

Apartamenti ndodhet ne rezidencen Kodra e Diellit, ne katin e katert te nje objekti te ri me pamje fantastike. Eshte e organizuar ne nje dhome ndenje dhe ambjent gatimi te perbashket, tre dhoma gjumi,...
Ref. PREMIUM 690
658 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

VILE PER QIRA PRANE STADIUMIT QEMAL ST...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 1400 € Zone 300 m²

Vila ndodhet ne rrugen e Elbasanit dhe organizohet ne dy kate ku secili kat eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne tre dhomat dhe veranden. Organizimi i brendshem mund te ndryshohe...
Ref. PREMIUM 685
299 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 1100 € Zone 185 m²

Ne komunen e Parisit jepet ambient komercial i orgazizuar ne duplex, kati zero ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe kati i pare 90m2. Ka akses dhe fasade xhami e cila mundeson reklamimin e aktivitetit dhe ...
Ref. PREMIUM 678
227 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 98 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallat te ri me rifinitura cilesore ne zonen e Komunes se Parisit. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone...
Ref. PREMIUM 659
268 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SUPER APARTAMENTI 2+1 ME QIRA PRANE L...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 600 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ofron nje pamje te lire te liqenit artificial dhe liqenit te thate duke ofruar ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar. Apartamenti org...
Ref. PREMIUM 645
643 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1+ PARKIM PRANE LIQENIT A...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 121 m²

Apartamenti ndodhet shume prane Parkut te Liqenit , ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit dhe me nje administrim shume te mire. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 121 m2 edhe organizohet ne...
Ref. PREMIUM 619
428 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879