zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE LIQENIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 109000 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti eshte i orientuar nga juglindja. Organizohet ne nje dhome ndenjeje, ambientin e gatimit paksa te vecua...
Ref. PREMIUM 596
184 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE QENDER TE TI...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne qender te Tiranes, shume prane sheshit Skenderbej. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, ambient ndenjeje shume i kendshem, ambient gatimi me vete, korr...
Ref. PREMIUM 595
125 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KOMPLEKSIN ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 185000 € Zone 122 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes prane kompleksit Delijorgji, kati i peste dhe me orientim nga jugu. Organizohet nga nje korridor, nje ambient i perbashket ndenje dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, d...
Ref. PREMIUM 594
270 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE LIQENI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 80000 € Zone 94 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per ajrin e paster dhe qetesine qe ofron. Ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti ka parket druri, pu...
Ref. PREMIUM 591
533 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KODRA E DI...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 400 € Zone 98 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te kerkuara ne Tirane, ne rezidencen Kodra e Diellit 2. Apartamenti eshte i sapo mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha kushtet per nje jetese komod...
Ref. PREMIUM 590
209 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA KRISTAL CENTER...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 102 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Organizohet nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Zona ne te cilen ndodhet apratmenti ofron te gjith...
Ref. PREMIUM 585
149 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE KOPSHTIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 270 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron qetesi, ajer te paster dhe pamje relaksuese te kopshtit zoologjik. Organizohet ne nje nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi, dy...
Ref. PREMIUM 584
133 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT ME QIRA 1+1+VERANDË NË RRUG...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 151 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, 11 katesh. Organizohet nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie nje dhome gjumi e bollshme dy korridore dhe nje tualet, si edhe nje vera...
Ref. PREMIUM 582
344 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE KOPSHTIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 240 € Zone 101 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron qetesi, ajer te paster dhe pamje relaksuese ne cdo stine te vitit. Apartamenti orientohet nga jug-lindje dhe organizohet ne ...
Ref. PREMIUM 581
181 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT PER QIRA ME PAMJE NGA LIQEN...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 500 € Zone 140 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron qetesi, ajer te paster dhe pamje relaksuese te liqenit dhe kopshtit zologjik. Eshte i organizuar ne nje sallon te madh ndeni...
Ref. PREMIUM 562
271 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET BAR KAFE PRANE GJIMNAZIT ARBEN...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 320000 € Zone 170 m²

Shitet lokal prane rruges Myslym Shyrit ,ne nje nga zonat me te pelqyera dhe te frekuentura ne Tiranes. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 140.4m2 dhe nje verande te jashtme te shfrytezueshme. Lokali...
Ref. PREMIUM 559
156 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE ZONEN E L...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 410 € Zone 70 m²

Njesia komerciale ndodhet ne zonen e liqenit te Tiranes dhe ka nje siperfaqe prej 70m2. Ndodhet ne katin zero dhe ka akses ne rrugen kryesore, gjithashtu fasade xhami e cila mundeson reklamimin e akti...
Ref. PREMIUM 558
78 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PER ZYRA OSE BA...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 700 € Zone 102 m²

Apartamenti ndodhet prane stadiumit "Qemal Stafa". Eshte i organizuar ne nje dhome te perbashket ndenjeje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualet dhe 1 ballkon si dhe nje korridor i cili lejo...
Ref. PREMIUM 554
60 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA PRESIDEN...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 160000 € Zone 80 m²

Apapartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes afer gardes se Republikes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gat...
Ref. PREMIUM 553
72 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN EDUARD...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 71500 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shume prane parkut te liqenit dhe kopshtit zoologjik. Prona ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 5 kateshe te mireadministruar. ...
Ref. PREMIUM 536
738 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE ZONEN E LIQE...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Zoologjik. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete ku njeri eshte me dritare dhe 1 ball...
Ref. PREMIUM 535
266 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

VILA ME QIRA PRANE LIQENIT TE THATE

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 2500 € Zone 1000 m²

Vila eshte e organizuar ne tre kate ku, kati zero ka parkim per 3 automjete dhe nje dhome qe mund te sherbeje si lavanteri. Kati i pare perbehet nga nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi dhe nje tualet....
Ref. PREMIUM 528
233 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN BARDHY...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 95000 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura teper cilesore. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë. Ka orientimin Jug-Perëndi...
Ref. PREMIUM 517
276 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA KOP...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 145000 € Zone 127 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per ajrin e paster dhe qetesine qe ofron. Ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti orientohet nga jug-...
Ref. PREMIUM 515
741 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET PENTHOUSE 3+1 PRANE SPITALIT AM...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 159600 € Zone 168 m²

Papafingoja eshte e organizuar ne dubleks ne katin e 8 dhe 9. Kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje, verande me nje sip 28 m2 dhe nje tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dho...
Ref. PREMIUM 509
445 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA PRANE SPITAL...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 2300 € Zone 168 m²

Njesia komerciale ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri prane spitalit Amerikan 2 dhe ka nje siperfaqe prej 168 m2. Ambienti ka akses ne rrugen kryesore, gjithashtu fasade xhami e cila mund...
Ref. PREMIUM 506
256 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE LIQENIT T...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron qetesi, ajer te paster dhe pamje relaksuese ne cdo stine te vitit. Apartamenti orientohet nga jug-lindje dhe organizohet ne ...
Ref. PREMIUM 496
195 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE REZIDENCEN "...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 450 € Zone 100 m²

Apartamenti pozicionohet ne nje nga komplekset rezidenciale me te njohura te zones, te ndertuara vitet e fundit dhe me rifinitura teper cilesore. Zona eshte teper e njohur dhe e preferuar per banim pe...
Ref. PREMIUM 489
859 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKEMBIT T...

Durrës › Golem
Per Shitje: 33000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet prane Hotel Majestik te Shkembi i Kavajes. Pallati ka punime cilesore dhe eshte i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje nje dhome ndenjeje e ngrenie, nje dhom...
Ref. PREMIUM 480
116 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879