zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK MOZAI...

Tirana › Tirana
Per Qira: 200 € Zone 56 m²

Jepet apartament me qera 2+1 tek mozaiku.Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi,dhe nje banjo. Per me shume informacione apo per nje vizite ne p...
Ref. expert 500
137 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VASIL SHANTO...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Shitje: 54000 € Zone 60 m²

Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta ne katin e 9 te fundit .Organizohet ne 1 sallon ndenje + guzhine ,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti esht gjat gjith kohes me n...
Ref. expert 480
287 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 179000 € Zone 151 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 473
131 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 163000 € Zone 132 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 472
94 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 139000 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 471
81 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 144000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 463
59 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 100300 € Zone 74 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 462
92 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 120000 € Zone 89 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 459
242 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN E KA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 157500 € Zone 150 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugës e Kavajës me sipërfaqe 150m2 . Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati 10 katesh.Organizohet nga nje korridor, nje ambient i perbashket ndenje dhe ngrenie, 3 ...
Ref. expert 440
266 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET 5000M2 TOKE NE FARKE!

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 500000 € Zone 0 m²

Shitet tokë në Farkë me siperfaqe 5000m2. Zona është në zhvillim ,e qetë dhe mjaft e kërkuar për ndërtime, komplekse vilash etj. Për informacione të mëtejshme apo një vizitë në pronë, telefonon...
Ref. expert 437
70 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NË VAS...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjenti komercial në zonën e Vasil Shantos. Ky ambjent i cili ndodhet mbrapa hotel Mondial, me një siperfaqje prej 85 m2, është mjaft i përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve të ndrysh...
Ref. expert 380
214 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET PENTTHOUSE NE VLORE 1+1

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 35000 € Zone 58 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri . Ka nje organizim : Soxhorno e perbashket me kuzhinen,nje dhome gjumi dhe nje tualet . Siperfaqja totale eshte 58.3m2 . Prona disponon kontr...
Ref. expert 366
355 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E DRIT...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 60000 € Zone 78 m²

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Dritan Hoxha me nje siperfaqe totale prej 78.9m 2 . I ndodhur ne katin e 4 te nje pallati te ri apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenje dhe ...
Ref. expert 365
3825 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79825 € Zone 77 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21", prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore. Cdo kat eshte i paji...
Ref. expert 353
386 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

VILE PER SHITJE NE PEZE E VOGEL

Tirana › Tirana › Peze›Helmes
Per Shitje: 260000 € Zone 650 m²

Vila ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, 15 minuta larg qendres shitet vile shume e bukur e cila per me teper ndodhet ne nje kompleks te vogel e te kuruar ne cdo detaj.Vila ka nje siperfaqe ...
Ref. expert 351
292 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT NE ASTIR 2+1

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 68000 € Zone 98 m²

Shitet apartament ne Astir 2+1 . Organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon me hapesire te konsiderueshme nje tualet dhe nje ballkon i bollshem . Ky apartament ndodhet ne katin e tete te nje pallati tet...
Ref. expert 329
705 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Shitet apartament ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 127.1 m2 ,boshe,ne lagjen 14 Nentori ne Durres.Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 ambjent ndienje me te madhe me bal...
Ref. expert 302
377 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET ME QIRA MAGAZINA TEK RRUGA KAVAJ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 8000 € Zone 0 m²

Jepet me qira magazine me siperfaqje 1500m2 ,kati 0 ka siperfaqje 750m2 me nje tualet dhe me dy zyra brenda,kati 1 ka nje siperfaqje 750m2 .Ambjentet ndodhen ne nje zone shume te pershtatshme per cdo ...
Ref. expert 283
158 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET TOKE NE SAUK 500 M2

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 65000 € Zone 500 m²

Shitet toke ne Sauk . Ka nje pamje nga liqeni artificial dhe ka nje siperfaqe prej 500 m2 . Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizit ne prone ose me shum info kontaktoni ne nr 0674033102...
Ref. expert 267
503 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PER ZYRA NE BLLO...

Tirana › Tirana
Per Qira: 1700 € Zone 131 m²

Ne Bllok buze rruges kryesore jepet me qira ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi 2 katesh totalisht i restauruar dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj zyre . Vendodhja qe ka...
Ref. expert 245
533 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO !...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 83200 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet prane Kompleksit Vizion Plus. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje i cili eshte i perbashket me ambientin e kuzhines dhe ofron nje hapesire te bollshme dhe mundesi per t'a riorg...
Ref. expert 237
603 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT TEK GLOBI 2+1+2!

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 82000 € Zone 0 m²

Shitet apartament tek globi me siperfaqe 105.4m2.Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje i cili eshte i perbashket me ambientin e kuzhines dhe ofron nje hapesire te bollshme dhe mundesi per t'a riorga...
Ref. expert 226
2479 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA PRANE AMBASA...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 1000 € Zone 148 m²

Jepet me qira partament 3+2 me qira ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes prane Ambasades Amerikane.Me nje siperfaqe prej 148m2 ai organizohet ne 3 dhoma gjumi,nga te cilat te 3 kan dalje ne bal...
Ref. expert 197
1228 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET LOKALI NE PLAZH ME NJE SIPERFAQ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 260000 € Zone 155 m²

Shitet lokal ne plazhit vendodhja tek rrota e kuqe me nje siperfaqe 155 m2 i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: market, muzik live, restorant,eurolloto etj. Lokali ndodhet ne kate te pare me ...
Ref. expert 195
766 Vizita
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102