zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 2+1 ne Xhamllik!

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Xhamllik tek rruga Sitki Cico. Sipërfaqja e apartamentit është 66 m2 dhe ndodhet në katin e trete të një pallati ekzistues me tulle. Apartamenti është i organizuar në një ambj...
Ref. prime 396
482 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
068 2021516
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 65000 € Zone 104 m²

Shitet nje apartament 2+1 me nje siperfaqe te pergjithshme 104.91 m2 ne zonen e Freskut. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i madh dhe i ndricuar ne te cilin ndodhet edhe nje oxhak funksion...
Ref. prime 335
1319 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
068 2021516
Property

Shitet apartament 1+1 ne Porcelan

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 48000 € Zone 71 m²

Shitet nje apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 61 m2 ne zonen e Porcelanit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe organizohet nga nje sallon i ndricuar se bashku me ambientin e gatimit, nj...
Ref. prime 334
533 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
068 2021516
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 83000 € Zone 83 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe te brendshme 83 m2 prane Maternitetit te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, jo kat i fundit banimi. Eshte i organizuar nga nje dhome nden...
Ref. prime 321
456 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
068 2021516
Property

SUPER VILE ME QERA PRANE VILAVE AMERIK...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 2500 € Zone 0 m²

Jepet me qira vile 3-kateshe prane vilave amerikane. Kati i pare i viles eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen, nje dhome qe mund te perdoret dhe si dhome mbledhjesh nje t...
Ref. prime 290
307 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
068 2021516
Property

Shitet Bar-Kafe - Brenda Qytet Student...

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Shitje: 65000 € Zone 0 m²

Shitet Ambient Komercial, i pajisur me Certifikate pronesie në qendër të Qytetit të Studentit me adresë Sheshi “Demokracia” me sipërfaqe prej 32 m2. Ambienti aktualisht është në gjendje pune vetem ...
Ref. prime 174
787 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
068 2021516
Property

Jepet me qera kati I trete I nje vile....

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 180 € Zone 0 m²

Jepet me qera apartament 1+1 ne Brryl. Ambjenti eshte me nje siperfaqe prej 50m2, I organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe nje dhome gjumi , I mobiluar mire, ndodhet ne katin e trete te nje vile ne nje ...
Ref. prime 139
1434 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
068 2021516
Property

Shitet apartament 2+1 ne Laprake

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 63000 € Zone 88 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 88 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i organizuar ne nje dhome ndenjeje ku eshte i perfshire dhe ambienti i gatimit,si dhe dy dhoma gjumi. Kj...
Ref. prime 64
861 Vizita
Agent
Alba Zenunaj
CENTURY 21 Prime
068 2021516