zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira Apartament tek Selvia

Tirana › Tirana › Selvia
Per Qira: 400 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 110 m2 tek Selvia. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati me punime mjaft cilesore. Duke qene se pallati ndodhet ne vijen e pare te pall...
Ref. prime 527
25 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Super apartament 3+1 tek Torre Drini...

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 1500 € Zone 198 m²

Jepet me qira partament 3+1 plus post parkimi tek Torre Drin, ne nje nga qendrat e biznesit me te suksesshme dhe me te sigurta duke qene se disponon edhe shkalle emergjence per cdo rast; me roje 24 or...
Ref. prime 526
19 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

SHITET truall ne Autostraden Tirane-Du...

Tirana › Tirana › katund i ri
Per Shitje: Zone 3534 m²

Shitet truall+kapanon ne vijen e pare te autostrades Tirane-Durres. Ka nje sipërfaqe 3534 m2 truall me “Kapanon dy katesh” me një sipërfaqe 538 m2 dhe lartesi 10 m. Vendodhja pranë rrugës kryesore, të...
Ref. prime 521
53 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KODRA E DIEL...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 73000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 80 m2 mbi Kristal Center. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te mireadministruar dhe organizohet nga nje sallon se bashku me nje ambient gatimi, nje dho...
Ref. prime 519
211 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI I ...

Tirana › Tirana › Rruga Peti
Per Shitje: 95000 € Zone 100 m²

Shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 100 m2 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te mireadministruar dhe organizohet nga nje sallon se bashku me nje ambient gatimi...
Ref. prime 518
114 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Jepet me qira ap 1+1

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Jepet apartament 1+1 me qira Apartamenti ndodhet ne xhamllik eshte i mobiluar totalisht dhe te gjitha mobiljet jane te reja , prona ndoshet ne katin e pare te nje vile me oborr dhe me nje vend parki...
Ref. prime 508
96 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Jepet me qira njesi biznesi ne rrugen ...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 1800 € Zone 140 m²

Jepet me qira njesi biznesi tek rruga e Durresit. Ambienti eshte i organizuar nga dy apartamente te cilat mund te bashkohen se bashku dhe kane nje siperfaqe totale 140 m2. Eshte i pershtatshem per cdo...
Ref. prime 502
89 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Jepet me qira njesi 330 ne Bulevardin ...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Qira: 2000 € Zone 330 m²

Njesi komercale ne vijen e pare te bizneseve ne Bulevardin Zogu i Pare. Njesia eshte e pershtatshme per banka, klinika private, palester, supermarket etj. Ka dy hyrje per ne prone; ndermjet njeres pre...
Ref. prime 501
103 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 65000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim shume cilesor dhe ne zonen me te preferuar te plazhit te Shengjinit. Apartamenti shitet I mobiluar totalisht. Pronari aktual ka bere shume punime ekstra ne prone duk...
Ref. prime 500
104 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Ne Bllok shitet njesi biznesi

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: Zone 258 m²

Ambienti ka siperfaqe 258 m2 dhe ndodhet ne katin -1 ne nje prej rrugeve me te frekuentuara te Bllokut per biznese. Aktualisht ambienti eshte i dhene me qira prej shume kohesh dhe me nje vlere te kons...
Ref. prime 496
187 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Jepet me qira 2+1 tek Kristal Center...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 320 € Zone 86 m²

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe totale 86 m2 tek Kristal Center. Eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme prane. Organizohet nga nje sallon ...
Ref. prime 495
247 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Jepet me qira apartament 2+1 perball D...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 85 m²

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe totale 85 m2 ne rrugen e Kavajes perballe kompleksit Delijorgji. Eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme pr...
Ref. prime 489
420 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Shitet njesi ne rrugen Haxhi Dalliu

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 73000 € Zone 100 m²

Shitet njesi biznesi shume prane rruges dhe shkolles Hary Fultz Cmimi eshte shume konkurues per zonen pasi ne ate zone shiten jo me pak se 1500 eurom2 Njesia eshte prej shum kohesh eshte shfrytezuar...
Ref. prime 477
210 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Shitet apartament 2+1+2 tek restorant ...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 57000 € Zone 90 m²

Shitet apartament 2+1+2 totalisht i mobiluar tek restorant Fresku. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri me rifinitura shume cilesore. Apartamenti ka nje organizim te rregul...
Ref. prime 472
457 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Shitet shtepi private tek Kodra Prifti...

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Shitje: 150000 € Zone 300 m²

Shitet banese + truall me siperfaqe totale 330 m2 ku 122 m2 eshte ndertim. Ndodhet prane rruges kryesore dhe 100 m nga rruga Dalip Topi. Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, nje sallon i bo...
Ref. prime 462
132 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Ambient per qira ne rrugen e Elbasanit...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 2200 € Zone 250 m²

Super njesi per qira ne rrugen e Elbasanit. Eshte e pozicionuar ne katin e pare te nje ndertimi te ri me punime mjaft cilesore. Ambienti ka siperfaqe totale prej 250m2 dhe ofron pamje nga rruga kryeso...
Ref. prime 460
362 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Jepet me qira njesi 240m2 tek Parlamen...

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 2700 € Zone 240 m²

Jepet me qira ambient zyre me siperfaqe 240 m2 shume prane Qendres. Zyrat ndodhen ne nje ndertese me punime shume cilesore ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te aksesueshme te Tiranes. Eshte e organi...
Ref. prime 454
205 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Okazion! Shitet apartament 2+1 tek Blv...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Shitje: 83000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 75 m2 tek Bulevardi Zogu I Pare. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me nje ambient ngrenie/gatimi te cilat kane dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dh...
Ref. prime 441
760 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 124900 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne nje zone mjaft te kerkuar tek rruga e Durresit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe ka qene i projektuar ne 3+1 p...
Ref. prime 435
694 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Jepet me qira ambient 452 m2 tek Parla...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 5000 € Zone 452 m²

Jepet me qira ambient zyre me siperfaqe 452 m2 shume prane Qendres. Zyrat ndodhen ne nje ndertese me punime shume cilesore ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te aksesueshme te Tiranes. Eshte e organi...
Ref. prime 429
184 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Si...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 84000 € Zone 94 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 94 m2 ne rrugen Siri Kodra, ne nje nga komplekset me punime me te mira ne zone. Apartamenti eshte I pabanuar me pare, I organizuar ne nje sallon, dy dhoma gju...
Ref. prime 421
639 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Apartament 2+1+2 tek Casa Italia

Tirana › Tirana › Casa Italia
Per Shitje: 65000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 100 m2 perballe Casa Italias. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt te organizuar ne nje sallon te bollshem te mire ndricuar me dalje ne ballkon, dy dhom...
Ref. prime 420
717 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Super Apartamet 2+1+2 ne Linze, 480Eur...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 65200 € Zone 136 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne nje zone mjaft te paster dhe te qete ne Linze. Apartamenti ndodhet ne nje objekt me punime shume cilesore dhe te sapo perfunduar me pamje shume te bukur te Tiranes dhe mes g...
Ref. prime 417
395 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Super Apartamet 2+1+2 ne Linze, 480Eur...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 70500 € Zone 147 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne nje zone mjaft te paster dhe te qete ne Linze. Apartamenti ndodhet ne nje objekt me punime shume cilesore dhe te sapo perfunduar me pamje shume te bukur te Tiranes dhe mes g...
Ref. prime 416
313 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363