zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT Z...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Shitje: 155000 € Zone 125 m²

Shitet apartament 2+1me pamje fantastike nga liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik me sipërfaqe 125 m2. Apartamenti ka arredim komod. Organizohet nga ambienti ndenjes, kuzhina ,2 dhoma gjumi ,2 t...
Ref. royal 454
116 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE KOP...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Qira: 550 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartament 2+1 pranë Kopshtit Zoologjik me sipërfaqe 125 m2. Apartamenti ka arredim komod. Organizohet nga ambienti ndenjes, kuzhina ,2 dhoma gjumi, 2 tualete , veranda dhe ballkoni. Ndo...
Ref. royal 453
115 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE BRRYLI

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 95000 € Zone 97 m²

Shitet apartament 2+1 te Brryli me sipërfaqe 97 m2. Apartamenti është i investuar dhe ndodhet në një pallat të ri. Organizohet nga ambienti ndenjies ,kuzhina , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. O...
Ref. royal 440
427 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

EKSKLUZIVE JEPET ME QIRA VILE NE RRUGE...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 6000 € Zone 554 m²

Jepet me qira vilë në Rrugën e Durrësit me sipërfaqe 554.3 m2. Vila është e organizuar në 3 kate dhe një kate -1. Ambientet janë të arreduara me mobilim komode për zyra, takime mbledhjeje. Kati i 3 i ...
Ref. royal 431
1670 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE BLLO...

Tirana › Tirana › Rruga Abdyl Frasheri
Per Qira: 1100 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient për zyra në bllok me sipërfaqe 144.2 m2. Ambienti është i organizur nga 2 ambjente pune 1 salle mbledhje,1 kuzhinë dhe 1 tualet. Ambienti ka arredim modern. Për një vizitë në pro...
Ref. royal 429
166 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 650 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të frekuentuara, Bllok me sipërfaqe 109 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri. Organizohet nga ambjenti ndenjies, kuzhina, 2 dhoma ...
Ref. royal 428
192 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL SPA

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 215000 € Zone 290 m²

Shitet ambient komercial SPA me siperfaqe 290 m2 prane Kodres Diellit.Ambienti esht ne gjendje pune ku perbehet nga 4 dhoma masazhi, xhakuzi ,sauna ,2 tualete personeli,3 dushe, 1 magazine, 1 ambient ...
Ref. royal 421
137 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

JEPET ME QIRA APARTAMET 2+1 TE TURDIU ...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 850 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartament 2+1 te Turdiu Center me siperqafe 100 m2.Apartamenti ndodhet në katin e 5 të banimit, ka arredim moder, fasad të ventiluar, sistem individual ngrohje ftohje Multi Split, siste...
Ref. royal 420
556 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNE...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 50000 € Zone 63 m²

Shitet ose jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 63 m2 pranë Policisë Bashkiake. Ambienti ndodhet underground kati -1 dhe është i përshtatur për aktivitete të ndryshme biznesi. Disponon dokument...
Ref. royal 402
330 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 175000 € Zone 116 m²

Shitet apartamnet 2+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës në Bllok me sipërfaqe 116 m2. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjies, kuzhinë e veçuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballk...
Ref. royal 397
1052 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

JEPET ME QIRA 2+1 PRANE INXHINJERIS SE...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 350 € Zone 97 m²

Jepet me qira apartament 2+1 pranë Inxhinierisë së Ndërtimit me sipërfaqe 97.7 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një ndërtimi të ri shumë cilesorë. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, 2 ...
Ref. royal 392
165 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE STACIONI I TR...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 115000 € Zone 114 m²

Shitet apartament 2+1 te Stacioni i Trenit me sipërfaqe 114 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të banimit të një pallati të ri shumë cilësor. Organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhinë e veçuar, 2 ...
Ref. royal 391
2155 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET DUPLEX 3+1 NE BLV BAJRAM CURRI...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 149000 € Zone 157 m²

Shitet duplex 3+1 në Blv.Bajram Curri me sipërfaqe 157 m2. Duplexi është i investuar dhe ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhinë e veçuar, 3 dhoma g...
Ref. royal 382
159 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

JEPET ME QIRA DUPLEX 3+1 PRANE RRUGES ...

Tirana › Tirana › Rruga Naim Frasheri
Per Qira: 550 € Zone 108 m²

Jepet me qira duplex 3+1 në Rrugën Naim Frashëri me sipërfaqe 108m2 . Apartamenti ka arredim modern,sistem chiller,panel diellor, dhe ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri pa ashensor. Organizohet...
Ref. royal 378
1753 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE 21 DHJETOR...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 81500 € Zone 62 m²

Shitet apartament 1+1 pranë 21 Dhjetorit me sipërfaqe 62.71m2. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të banimit të një pallati të ri. Objekti është ndërtim shumë cilësor, fasadë të ventiluar, izolim termik...
Ref. royal 376
225 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 + VERANDE 110 M2...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 277000 € Zone 173 m²

Shitet apartament 3+1 me sipërfaqe 163.4m2 + verandë 110m2 pranë 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të banimit të një pallati të ri. Objekti është ndërtim shumë cilësor, fasadë të ventilua...
Ref. royal 373
135 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITEN APARTAMENTE 3+1 PRANE 21 DHJETO...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 178500 € Zone 142 m²

Shiten apartamente 3+1 pranë 21 Dhjetorit me sipërfaqe nga 139.6m2 deri në 142.88 m2. Apartamentet ndodhen në katin e 3 dhe 4 të banimit të një pallati të ri. Objekti është ndërtim shumë cilësor, fasa...
Ref. royal 372
161 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE 21 DHJETOR...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 123000 € Zone 98 m²

Shitet apartament 2+1 pranë 21 Dhjetorit me sipërfaqe 98.57 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të banimit të një pallati të ri. Objekti është ndërtim shumë cilësor, fasadë të ventiluar, izolim termi...
Ref. royal 371
808 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET DUPLEX 3+1 NE REZIDENCEN KODRA ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Shitje: 165000 € Zone 160 m²

Shitet Duplex 3+1 në Rezidencën Kodra e Diellit me sipërfaqe 160 m2. Dupleksi ka arredim modern dhe organizohet; kati 1 nga ambienti i ndenjies, kuzhina, tualet dhe verandë me sip 14m2. Kati i 2 nga...
Ref. royal 370
3728 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES KO...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 180000 € Zone 124 m²

Shitet apartament 2+1 në Rrugën Margarita Tutulani me sipërfaqe 124 m2. Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkone. Apatameti ka arredim modern dhe ...
Ref. royal 369
1315 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 1+1

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 43000 € Zone 88 m²

Shitet apartament 1+1 i arreduar në Rrugën Ismail Qemali, Mzez me sipërfaqe 88.1m2. Apartamenti ndodhet në katin e 1 të një pallati të ri. Organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhina , dhomë gjumi , t...
Ref. royal 364
1205 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E KAVA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 260000 € Zone 171 m²

Shitet apartament 2+1 pranë rrugës së Kavajës me sipërfaqe 130m2 + 41 m2 verandë. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri. Organizohet nga ambient i bollshëm i ndenjies, kuzhinë e veçuar...
Ref. royal 363
605 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 4+1 NE ALI DEM

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 105000 € Zone 175 m²

Shitet apartament 4+1 në Ali Dem me sipërfaqe 175 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Organizohet nga ambienti ndenjies i veçuar , kuzhinë e veçuar , 4 dhoma gjumi , 2 tuale...
Ref. royal 362
851 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877
Property

SHITET AMBIENT PER ZYRA NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 407000 € Zone 170 m²

Shitet ambient për zyra në bllok me sipërfaqe 170 m2. Ambienti ndodhet në katin 1 të një pallati të ri. Organizohet nga 4 ambiente pune ,1 ambient kuzhine të veçuar , holli I bollshëm dhe 2 tualete. D...
Ref. royal 358
460 Vizita
Agent
Fjordi Subashi
CENTURY 21 Royal
+355 695853877